Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. srp 2009

zlábábo no to je hrozný ☹ chudák holka a ještě větší chudák novopečenej taťka, takhle se muset z ničeho nic začít starat o novorozeňátko, to není žádná legrace, kor pro chlapa 😔 má můj obdiv. Tak snad se z toho všeho brzy dostane a budou si moc začít žít jako rodina 🙂
jinak poklonu i tobě, tolik práce v jeden den..fuj fuj ty jsi ale pracovitá 😎 že ty chceš aby se z tebe stala hodnábába 😉 😀 😀

farmarska
8. srp 2009

no konečně nějakej fajnšmekr! 😎 na mne celá má rodina, včetně příbuzných koukají jak na nějakýho vyvrhela, jen když to vyslovím 😀 nevědí o co přicházehí 😀 ale já jim říkala, jak jednou zkusí, už nebudou moct jinak 😀 😀 😀

zlababa07
8. srp 2009

Farmi, je to děs, s mimčem mu naštěstí pomáhám jeho máti, ale i tak to musí bejt pro chlapa obrovská zátěž. Kor když by radši vysedával v hospodě a zapíjel zdraví novorozeněte 🙂 Jinak ta holčina prý den po prouštění z porodnice celý den jen brečela a brečela a třásla se a pak začala mít děsné noční můry a představy a začala taky přemýšlet o šílených věcech... doufám, že se brzy dá dohromady, nevíte někdo, jak dlouho to trvá?

farmarska
8. srp 2009

holky dohodněte se..jak je to s těma vlasama??
já si taky doposavad myslela a i jsem slyšela, že barvení na těhu nemá vliv.. a ted bych zrovna potřebovala obarvit, už to mám odrostlý, ale co kdybych náhodou už byla těhu?? bojím abych něco teda neposrala 😅

když jsem byla tehdy před deseti lety těhotná, tak mne ani nenapadlo, že bych se zabejvala nějakým jestli můžu barvit a normálně jsem si kyslíčník lila na vlasy hned od začátku až do konce každej měsíc a všechno v poho, ..ale ted se bojím už skoro všeho 😅 a potratit kuli obarvený makovici by se mi teda už vážně jako nechtělo 😠 😝 😝

farmarska
8. srp 2009

žlabi tak to vůbec netuším 😕 😕 já jsem doted ani nevěděla jak se taková psychoza projevuje 😨
to je fakt blbý 😖

zlababa07
8. srp 2009

K tomu barvení myslím, že jednotnej názor neni. Já si ale taky dala melír, když jsme byla asi 6tt, protože jsem se vdávala a a nechtěla jsem se vdávat s odrostama do půlky hlavy 😅 No a těžko říct, esli to bylo špatně nebo dobře, neb to dobře nedopadlo. Jinak jsem se ale ptala ségry a ta se barvila běhemo obou těhu a dítka jsou jak z divokých vajec a jak rybičky.

farmarska
8. srp 2009

žlab a to tam šla dobrovolně, nebo přijeli takový ti pánové v bílém s kazajkou?

farmarska
8. srp 2009

no takže ted babo raď ! 😀 😀 😀 😀

zlababa07
8. srp 2009

Ale slyšela jsem, že melír je šetrnější, neb se nedává na pokožku hlavy, ale jen na vlasy a navíc jen na část hlavy. Ale dneska jsou ty barvy už asi ok co do obsahu chemií, takže bych se asi nebála. Podle mě, když už dejcháme ty sajrajty ze vzduchu, nějaký barvení hlavy fakt ublížit nemůže.

zlababa07
8. srp 2009

Farmi, detaily nevím, ten kámoš nám to volal až včera a už je tam tejden. Večer se snad dozvíme podrobnosti. Ale počítám, že jí tam odvezl on, když viděl, jak furt bulí a nemůže se ani postarat o malýho ☹ ☹ ☹

zlababa07
8. srp 2009

A co, testilas dneska? Nebo měřila?

farmarska
8. srp 2009

měřit jsem ráno zapoměla 😅 a tím že jsme byli pryč a vrátili se až ted, tak jsem ani testit nestihla. zkusím to vydržet do toho pondělka 😎 a nebo alspon do zítřka 😅
tý jo tak pak přines nové informace jak se daří kamarádovi a kamaradce 😕

a co ty kdy na to skočíte? 😀

zlababa07
8. srp 2009

No, kdyby bylo na mě, tak bych na to vlítla už teď, ale manža nějak nechce, že prý ještě 1 ms počkáme, ale třeba ho zpracuju 🙂. V neděli snad konečně jdu na tu porevizní kontrolu, tak podle toho, co mi řekne dr se asi rozhodnu. Jsem to ale tvor nedočkavý 😅

farmarska
8. srp 2009

to je každá tady!! 😀
tak ať kontrolka dobře vyjde! 🙂 alspon budeš vědět co a jak a jestli jsi ok, tak hurá do zpracovávání manži 😀

zlababa07
8. srp 2009

Taky bys na to vlítla hned? Já si pořád říká, že kdyby nebylo tělo ready, tak se těhu stejně nevydaří. Ale na druhou stranu se bojím, aby se to pak nestalo znovu jen proto, že jsme to uspěchali.

zlababa07
8. srp 2009

Tak já se loučím prozatím. Majte se fajn pááá

murynka
8. srp 2009

ahojky tady se skáče na manži 😀 😀 😀

holky já jsme asi divná ale mi to vydrželi fakt jsem se bála 😔 ...

farmi mám kámošku kadeřnici barvy miminku nevadí jde spíše o to že to hůře může chytat a být ti špatně z tich vůní tich přípravků jinak o nic nejde 😉

zlab-ty jo chudáček chlap ale řeknu ti jedno asi má laktační psychozu ta žena a nikdo ti neřekne jak to trvat bude dlouho ☹ může to být na chvíli i na dlouho ale fakt je ta žena dítku nebezpečná!!! 😔 😔

farmarska
8. srp 2009

hele záruku nemáš nikde... 😀
mě doktor předposledně říkal, že jsem uplně v pořádku, sliznice dorostla a vše ostatní taky jak má...a bum ho, potratila jsem zas 😢 takže si prostě už myslím, že opravdu o tomto to není...
je jasný, že kdyby mi řekkl, že tam je nějaká komplikace, nebo že nemám sliznici dorostlou,tak do toho nejdu.

navíc jeden doktor ti říká vydržet dva měsíce, druhej tři, třetí půlrok...
sami v tom maj bordl a nevědí! 😀 😀 😀

farmarska
8. srp 2009

ahoj mury, tak sláva bohu verdikt! 🙂 jdu barvit 😵
japak ti je už líp? včera jsem tě litovala 😢

murynka
8. srp 2009

jinak nám dělají tu koupelnu dali tam to okýnko holky to jak se projasnilo 😵 😵 😵 ta místnost no jsem z toho nadšená 😀 😀 zítra to přijedou dodělat 😉

murynka
8. srp 2009

farmi jo jo mnohem lépe 😉 představ si večer jsme nemohla spát asi kolem půlnoci přijel manžel z práce a lehnul si a pořád vstával a říkám asi mu není dobře a pak šel 😝 😝 na záchod..takže něco lítalo ve vzduchu 😅 měla to i moje mamka....akorát já nezvracela ani průjem jsme neměla jen mi bylo zle.....

farmarska
8. srp 2009

aha tak asi nějaká virozka 😝 dobře že už je pryč 🙂
a to okýnko nám pak nezapomen zase nafotit 😉
já si jdu najít něco k jídlu, už mne zase honí mlsná 😅 😅

murynka
8. srp 2009

farmi vyfotím pak celou místnost 😉 😀
já ted dojedla talíř kolínek z vajíčkem 😀 a asi půjdu ještě na dort co přivezla maminka 😝 😀
copak si dáš ty???

kopa
autor
8. srp 2009

Farmíku honí tě mlsná ju? 😀 Já jsem si udělala čajík a dám si koláček.
Ted jsem stříhala příteláka 🙂 už byl zarostlej rovnou jsem mu oholila i vousy 😅
zítra jdeme ráno za synovečkem,tak se moc těším 😵

kopa
autor
8. srp 2009

je tu někdo?? 😅

farmarska
8. srp 2009

kopi dej už pokoj s těma koláčema, vždycky začnu samovolně slintat 😠 😀 😀 😀 😀 😀
kopi teda ten má luxus péči 😎
kopi ráno jsem zapoměla měřit 😅 😝 do pondělka nevydržím, zítra asi zase ráno prubnu test 😀 😀

mury kolínka s vajíčkem? jako natvrdo? 😕 to neznám 😨 já nakonec měla sekanou s chlebem a cibulí a hořticí.., ale mlsná mne honí na uplně něco jinýho, ..třeba palačinky, ale nece se mi je dělat, takže sekaná z ledničky ještě dobrá 😀
jinak že mám chutě to u mne není žádnej příznak těhu..to je jeden z příznaků mé rozežranosti 😀 a to je u mne normální stav 😀 😀

farmarska
8. srp 2009

tý jo dortíka bych si taky dala! 🤐

kopa
autor
8. srp 2009

Farmi já rano neměřila 😅
Já sehnala mamatest 😀 😝

kopa
autor
8. srp 2009

Farmi palačinky mnam 😵

farmarska
8. srp 2009

a kde máme terci? ta si toho noťáska vůbec neužívá 😀
terci máš neomluveno 😀 už se nemůžeš vymlouvat na neteř a pod.. 😀 😀

miraxíku a co ty kočko jak se máš? jak dlouho budeš na moravě?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru