Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
10. srp 2009

a to jsem včera večer prohlížela a vybírala si přes net děts. kolotočíky nad postýlku. jéště že jsem si nakonec nic neobjednalla! to bych to odepkovala podruhý, až by mi přišel 😅
holky ale já mám na toho dupoše takovej vztek! fakt normálně šidí! dělá na mé tělo příznaky, který jsou jasně těhu a mne pak mate, 😠 hajzl jeden 😝

maarrtina
10. srp 2009

Holky ahoj, přišla jsem z av8ma po dlouhé době. Chtěla jsem si zakázat myslet na mimčo a těhotenství, ale ono to jaksi nejde. Okole mě je teď tolik lidí těhotných a maminek, no hrůza a já bych už chtěla být taky.
Doma se snažíme a pořád nic. Už jsem mohla mít bříško a začínat cítit pohyby a teď nic. Akorát sedím doma a kynu jen tak.
Tak jsem jaksi čekala, že MS nedorazí a ona zase došla.
Takže jsem smutná. 😢

farmarska
10. srp 2009

kely jo napotřetí 🙄
no dočkáš se dočkáš se, ale kdy??
já ho chci prostě už ted! 😠 co ted! už ted bylo pozdě! 😝

holky jdu obstarat tu naši zoo, alespon snad mezitím přijdu na jiné myšlenky 🤐

kely a co ty, jak se ti těhulínuje? 😕 jak se cejtíš?

aja.83
10. srp 2009

Ahoj holky, tak Vás zase zdravím. Já měla depku včera, ještěže manžel byl se mnou a utěšoval mě. Nějak mi to přišlo znovu líto. Navíc kolem mě jsou samé maminy a těhule, tak to člověku moc nepřidá. Přijde mi, že čas se teď nějak vleče, chtěla bych se už znovu začít snažit, ale každej straší, že máme počkat tři měsíce po revizi...Připadá mi to strašně dlouho. Myslíte, že když začnem dřív, něco se může pokazit? Počkáme po první menstruaci a pak uvidíme. Třeba to stejně nemusí jít hned.

farmarska
10. srp 2009

marti vím co prožíváš 😅 i já čekala že nedorazí..ona taky ještě nedorazila, ale dorazí, na testu dnes uplně bílo 😝 a taky jsem zorvna před chvíli uvažovala, že jsem mohla už za měsíc rodit 😢
Martinko, tak si hezky spolu podepkujeme a příští měsíc to budeme zkoušet znovu ju 😅

murynka
10. srp 2009

ahojky holky

markee moc držím na dnešek palečky 🙂 😉

farmi depku zažeň někam do kouta mrchu jednu 😠 jdi za zvířátkami a bude lépe....

kelly1983
10. srp 2009

farmi neboj, pusť to s hlavy, já vím mě se to říká co:( já jsem otěhotněla až jsem to z té hlavy pustila....no jak se mě těhulkuje? No dá se až teda na ty vedra a taky začínám mít strach jak se to blíží pomalu 😕

murynka
10. srp 2009

jo a tercík jde na kontrolu že tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
10. srp 2009

mury už se tam chystám 😅 ale jestli mne ten malej hajz kozlík nabere na rohy a trkne zase do prdele, nečekejte, že se vrátím s dobrou náladou 😠 😀

ají těžko říct zda čekat nebo nečekat. záleží hodně na doktorovi, co ti poví..jestli je už sliznice dorostlá a ve vnitř si fit.. já bych asi čekat nevydržela 😅 však to se mnou na gyndě vypadalo jak na tržnici, jsme se dohadovali s mudrem pomalu o každej tejden 😀
hele někdo nečekal a podařilo se a je vše ok. někdo čekal a nepodařilo se a zase krach, někdo čekal a podařilo se a vše ok. a někdo nečekal a krach..
no tak si vyber 😀 záruku nemáš nikde 😀
i já mám kolem sebe těhulinky a miminka, ale kupodivu mi to nevadí, spíš bych je chtěla mít častějc a víc kolem sebe, abych se mohla ňuňat a tak 😅

murynka
10. srp 2009

farmi neboj nenabere 😀 😀 a budeš mít dobrou náladu 😵

aj řeknu jedno musíš vědět ty sama kdy budeš připravená já se třeba bála a fakt jsme 4 měsíce čekali 😅
jinak jak píše farmi mě těhulky také vůbec nevadili 😕 to bych musela skončit v blázinci asi 14 dní po revizi návrat do práce kde máme i maličkých dětí dost prostě jsme byla hozená do řeky a plavej ale byla to dobrá léčba 😉 😉

farmarska
10. srp 2009

tercí držím palce!!!!! 😵 😵

kely neboj, za chvilku budeš držet andílka v náručí a budeš ten nejšťastnější člověk na světě 😵 😵 jo a v těhle vedrech se šetři 😉 vlastně celkově se šetři, 😉 užívej klídku, dokavaď ho máš 🙂

holky tak já už fakt letím! ale později ještě načíhnu 😉 hlavně jsem zvědavá na kopinku, jestli třeba něco... a na tercíka 😵

nicollka
10. srp 2009

Farmi to je mi líto, uplně tě chápu, já ho chci taky už před půl rokem, no co nadělám.

Večer sem psala manžovi ještě smsku aby dojel v pátek 13DC a zůstal až do pondělí nebo úterý 17DC a on napsal, že jo. Tak snad se to nezmění a opravdu dojede, no a ovulka by mohla být ten 14-15DC, jen nevím nevím, dnes mi vyskočila teplota nějak vysoko, tak jestli už třeba není pozdě nebo co, i mě včera trošku píchalo na pravé straně, dnes si připadám jako by měla dojít mrcha, no nevím.
Paní z realitky je na dovolené, dojede až 17.8., takže prohlídka tak max 18-19.8., no nejraději kdyby tu ještě manža byl aby to viděl a zhodnotil svýma stavařskýma očima. A pak frčíme do Chorvatska juchůůůů už se to tááák blíží.

mabe
10. srp 2009

dobre ranko devcata, celej vikend jsem tady nebyla. nejak sem nestihala. v sobotu svatba - nakonec jsem tam byla do 23h a vcera v 9h jsem jela s nasema na vylet. pak uz jsem mela vseho plny zuby. skoro jsem si nedosla ani na zachod. mooooooooooc unavena. 😝 dneska jsem doma a relaxuju.

nicollka
10. srp 2009

Terci tak chceme slyšet dobré zprávičky ;)

mabe
10. srp 2009

tercie, sla na kontrolu? drzim palecky. 🙂

murynka
10. srp 2009

adajar • 27tt • Dnes v 05:44
Tak sem se akorát vrátil z nemocnice. Po 9 hodinách čekání na porodnim sále už je venku. 880gr a 33 cm.
Máma je OK, jen v placentě byla nějaká infekce a proto šel ven. Teď už svůj boj proti infekci musí vybojovat s lékama sám, kritických 48 hodin. Další boj bude o svoje samostatný nadechnutí
D

zde info o adajar už porodila ted to musí zvládnout!!!!!

mabe
10. srp 2009

adajar, drzime palecky.

nicollka
10. srp 2009

Tyjo moc moc držím palečky at to zvládnou a můžou se spolu těšit. Takový maličký uzlíček.

maarrtina
10. srp 2009

farmi: jasně budem depkovat spolu. Snad nám to výjde a příští měsíc už nedorazí.
aja.83: my čekali na 1. porevizní MS a pak se do toho pustili, čekat 3 měsíce bych asi nevydržela. Byla jsem na kontorle po 6 týdnech a Dr. říkala, že to můžem začít zkoušet znovu.
Tak zkoušíme a snad to brzo výjde

milaholka24
10. srp 2009

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, kdy Vám bylo na utz vidět srdíčko? Já jdu dneska, před týdnem jsem byla 7+0 a jen gestační a žloutkový váček, tak mám docela strach, snad to dneska bude už ok. 😖

murynka
10. srp 2009

mila dnes by mělo být vidět srdíčko určitě držíme palce!!! 😉 😉

sarlotta
10. srp 2009

adajar držím palečky i tady..... bojujte.

farmi já měla termín 18.8. už se to blíží..... a je to taky na depku 😠 ....

sarlotta
10. srp 2009

Tercííííííííííííííí držíme paleškyyyyyyyyyyyyyyyy 😎 😀

sarlotta
10. srp 2009

maarrti🙂 ajo🙂 vitejte do party 🙂 kromě snaženíčka to chce i nějakou zábavu.... jogu,pilates, aerobic,plavání, kolo.... něco na relax....

nechcete do tabulky ?

aja.83
10. srp 2009

Ahoj sarlott, jo já chodím s pejskem a zahradničím. Zakládáme zahrádku u našeho nového baráčku. Taky chci jezdit na kole a plavčit, když je tak hezký počasí, ale ještě aspoň týden počkám. Já chci do tabulky, co potřebuješ za údaje? Já jsem se v těch zkratkách nějak nevyznala 😀 !

sarlotta
10. srp 2009

No tabulku dělá Kopinka... potřebuje dny cyklu DC... počítané od prvního dne menstruace. pokud se budete snažit.... nebo datum nějaké kontroly u doc... aby byl přehled🙂))

aja.83
10. srp 2009

No tak já zatím nevím dny cyklu, čekám na první menstruaci. Zatím jsem 14 dní po revizi. Kontrolu u doktora mám v pátek 14.8., ale to zatím nic neznamená. Jen mi snad řekne, že jsem v pořádku. Tak já dám vědět, až dostanu menstruaci a pak už budu v tabulce 😉

sarlotta
10. srp 2009

jo, aji, pak už to bude veselejší🙂))))

paajaa
10. srp 2009

Adajar: držte se!!!! Moc moc držíme palce, aby jste to zvládli.

Holky pošlete mi depky někam pryč

Aja: neboj ten čas ti uteče ani nevím jak 😉 Prošla jsem si tím 2x, tak vím o čem mluvím.

kopa
autor
10. srp 2009

Farmíku to je mi líto 😔 ale dokud není mrcha je stále naděje 🙂
Já jsem ještě netestila,mamatesty mám dobře schované aby mě to nelákalo 😅 Nechci být taky zklamaná 😔
Adajar držím moc palečky.
Tercíku na teby taky myslím,at ti dnešní kontrola dopadne dobře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru