Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
11. srp 2009

hele ale rychle, musím do toho města 😅

ikopretinka
11. srp 2009

kopi fakt, taky šílím zvědavostí. P.S. já ani nevím kde ho mám 😀

farmarska
11. srp 2009

je mi to jasný, povídal at do něj nešťoucháš a jdeš si radši koupit test ! 😀 😀 😀 😀

farmarska
11. srp 2009

kopretin my to víme, ale je nám to prd platný, bo s náma panáčci nemluvěj 😠 😎 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Farmi přesně tak...nestourat a běžet pro test 😀 😀 😀
Né akorat jsem zjistila,že čípek je furt stejnej,ale je docela tvrdej.

farmarska
11. srp 2009

ooo pán si hraje na tvďáka 😀 tak jen aby mu to vydrželo 😀 😀 😀
holky já už fakt musííííím !!!
tak zatím 😉

murynka
11. srp 2009

ahojky tak jsme zpět

kontrola dobrý a POZOR máme nahoře 4kg už mám 50,5 kg
čípek je O,moč v pořádku tlak také kontrola za 3 týdny.....
malé jsme v tescu koupila bundičku krásnou

a jedu domů a jela jsme asi 53 přiznávám a staví mě policajt tak stavím sklopím okno a já dobrý den a on na mě ahoj jak s emáš? vůbec jsme nevěděla kam ho zařadit pak se paleptal jestli chodím s Lukášem můj bývalý a já že ne že už 2 roky jsme s jiným vdaná a čekáme rodinu a on tak to jo a jed takže bez pokuty a všeho

kopa
autor
11. srp 2009

Murynko super truper 😀 fíha už máš nahoře 4kg!! 😀

murynka
11. srp 2009

jéé šarloT má mrchu GRATULUJI 😵 😵 😵

farmí normálně jsme se ho zeptala 😅 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Mury bundička je moc krásná 😵

mabe
11. srp 2009

mury, gratuluju ke kontrole.

murynka
11. srp 2009

leni a za 200 kč 😵 😵 v tescu 😉

maarrtina
11. srp 2009

Murynka: bundička je super a cena ještě lepší 🙂

paajaa
11. srp 2009

Mury: teda ty nám přibíráš 😀 😀 😀 😉

Kopi: já taky nevím kde pana čípka hledat- možná se od nás už odstěhoval. 😅 😅

Farmi: už jedeš do toho města? já teď letím na poštu. Pááá

mari111
11. srp 2009

Ahoj holky, tak sem vas konecne docitala a nez ja vas vzdy docitam tak uz vsechny nekam musite 😒 aja.83 tak koukam ze sme na tom stejne. Tak kdy ty budes skouset?Budes cekat 3mesice nebo na to vlitnes hned. Tercie - zadne rozcilovani s chlapem a hezky se rozmazluj a uzivej si ze si tehu,jasny!!!

handm
11. srp 2009

Ahoj holky, tedy, ani nezkouším dočítat, vždycky sem nakouknu a tady jsou najednou 4 stránky navíc..
Mari a Aja, zrovna jsem četla nějakou holčinu, co na to s manželem "vlítli" hned po šestinedělí a byla hned těhu.. Jak jsem to pročítala všude možně, většinou záleží na tom, jak je po šestinedělí vzpamatovaná děloha, jestli tam je všechno ok. Tak si počkám na kontrolu a uvidíme, co dál.. Koukala jsem, že u mě je to až v polovině září, takže stejnak ještě mooře času..
Snad nám to tu dohromady líp uteče! Mějte se a držím palce všem!

ikopretinka
11. srp 2009

Ahoj Mari, já bych dala na své tělo jak se cítí. Já čekala 1MS a vidíš doteď stejně nic 😠 a to se cítím dobře. Hned po revizi jsem na to chtěla vlítnout, ale tu jednu jsem počkala a Dr. mi doporučovala 2MS čekat. já o to přišla v 17tt., takže je to věc názoru, každý říká něco jiného. Já bych dala na své pocity. 😉

mari111
11. srp 2009

handm - ja znam jednu holku co se ji stalo to sami co nam a tyky na to vlitla hned po sestinedeli a ted uz je v 7 mesici a vse v pohode. Holky ja sem se dneska po ranu pekne probrala,sem si dala sprchu a jak se tak mydlim,najednou prestala tyct tepla a valila se na mne ledova voda,ale oplachnout sem se musela,ze. takze osvezeni jak se patri,nejak nam ta tepla blbne,ach jo doufam ze se to nebude opakovat. KOPO napis mi prosim co to pouzivas na ty strie,taky jich mam az az a chci skusit ten tvuj krem. dik

mari111
11. srp 2009

ikopretinka - tady u nas je hodne holek co to zazili a vsechny az na jednu,jak sem uz psala,se jim to povedlo hned,ta jedna prave cekala asi pul roku a je to uz dlouho a porad neni tehu. ty co zacali hned sou tehu. tak ja jen doufam ze se to hned povede bo mne svihne. 😠 sem strasne nedockava a nejradej by sem uz byla po porodu doma s mimi,strasne se nemuzu dockat 😖

mari111
11. srp 2009

ikopretinko-prisla si o to uz v 17tt,tak to asi proto se ti to bude dil vspamatovavat. ja sem si myslela ze sem byla uz v 12tt ale podle spravy po revizi sem byla 7+2 ja to pred tim mela hodne nepravidelny tak jednou za dva-tri mesice takze sem ani poradne nevedela,doufam ze ted se mi MS srovna a bude to v poho a brzo se povede

kopa
autor
11. srp 2009

Mari tady máš odkaz http://www.aventbaby.cz/ tam si dej kosmetika pro maminky a je to tělový krém proti striím za 499kč.Já ho používala v těhu a stačí fakt málo namazat a krásně voní 😵 a ted se s nim taky mažu,mám ho tady z toho obchudku 😉

ikopretinka
11. srp 2009

Mari, tím se taky uklidňuju, že bude potřeba asi trochu delší čásek na zotavení, no uvidíme co bude.

mari111
11. srp 2009

bude dobre neboj ikopretinko

paajaa
11. srp 2009

Holky, nebojte ono to uteče jako voda a budeme všechny těhu. jen koukněte na tabulku. Nás snažilek je už jen zbyteček. 😉

murynka
11. srp 2009

paji také si myslím že do mého porodu už tu nebude žádná snažilka 😵 😵 😵

mari111
11. srp 2009

no uz aby to bolo ☹

mari111
11. srp 2009

kez by si mela pravdu murynko

murynka
11. srp 2009

no bodejť otěhu jste jednou otěhulíte znovu a po revizi to jde ještě lépe děloha je pohnojená 😉 😉 😉

mari111
11. srp 2009

jo pohnojeno je,jeste zadelat a pak nohy nahoru a cekat a doufat 😉

kopa
autor
11. srp 2009

Mury u mě to pohnojeno neplatí 😀 😅 už budu za chvilku rok od revizky 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru