Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna............pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 15tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 29DC
Paaja 26DC
Kopa 23DC
Eeliska 21DC
If.v 13DC
Zlababa07 11DC
Nicollka 10DC
Flair 6DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Sarlotta 1DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

sarlotta
11. srp 2009

ahojík Kopi, zase jsi makala na tabulce🙂))))

flair
11. srp 2009

Kopi, šikulka jsi s tabulkou 😉

kopa
autor
11. srp 2009

holky makala,tak snad tam jsou všichni 😅 ted si dělám pizzu,páč odpoledne mi nesedl oběd,tak to musím zajíst 😀

sarlotta
11. srp 2009

Kopi a co skřítková a hanana tam nemáš žádné zprávičky?

sarlotta
11. srp 2009

jud do vany, pak mrknu... 😉

murynka
11. srp 2009

leni děkuji za tabulku šikulka 🙂

tercie
11. srp 2009

Holkýýýý ahoj, volala jsem dr a mám hodnotu HCG - 285, což značí začínající těhu, takže potvrzeno 😵 😵 😵

bobinka22
11. srp 2009

Tercie:
Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to super zprave. 😉 🙂 😵 😵

nicollka
11. srp 2009

Tercie super, moc moc gratuluji, hodně štěstíčka do dalších tt

kopa
autor
11. srp 2009

Sarlott :skřítkový nefunguje pc tak chodí na placenej a sem proto zatím nechodí.
Hanana bud je na dovče a nebo tu naposled psala,že se stěhují.

Tercíku 😵 😵

tercie
11. srp 2009

Juhůůů mám radost, dámy 😀 a taťka není doma, tak jsem pozvala na večeři švagrovou, půjdem na smažk do hospody 😀

Já dočítala, ale reagovat, to se nedá, páč jste toho děsně namlely, to abych si dělala výpisky a pak smolila příspěvky abych na někoho nezapomněla, takže na to prdím, ale všem jen to nejlepší, takže asi tak 😀😀 😀

tercie
11. srp 2009

Jdu na tu véču pak sem přijdu 😉 Zatím papa 🙂

nicollka
11. srp 2009

sem hotová a přežraná půlka melounu už bydlí v břišku a jdu kukat na telku. Nevím já bych ted pořád jen spala a spala jak miminko.

murynka
11. srp 2009

tercíku MOC gratuluji 😵 😵 😵

já se ted s manžou štvala u progrmů stahoval mi zoner 11 na úpravu fotek 😔 😔 byla to dřina ale máme to 😵 😵

farmarska
11. srp 2009

tercíku gratuluju!! 😵 😵 😵
nikol neboj já mám to samé, teda né melouna, ale tu unavu a spavost 😝 ale hrdě s tím bujuju 😀

farmarska
11. srp 2009

vidíš mury, ještě že už jsi na těch 50kilech, nějaká 40tikilová by to určitě nezvládla 😀 😀

farmarska
11. srp 2009

tercí honem dokousej smažáka a přijď, ať mne naladíš svým optimizmem 😵

miraxíku, jak je dnes?? 😕 lepčí? 😕 byla jsi to ty, kterou keriie dnes viděla?

murynka
11. srp 2009

holky já snědla véču a mám hlad 😉 ☹ 😀

kopa
autor
11. srp 2009

🙂 já tu taky jsem

farmarska
11. srp 2009

holky, když tak koukám na tu tabulku, mimochodem kopi móóóc šikovná jsi 😀 , tak nás tam netěhulek opravdu moc nezustalo, 😕 a když do toho nepočítám nováčky 😨 tak nás, ze starý party je tam jen pár 😵
holky, to bychom opravdy mohly už brzy zvládnout a příští měsíc, nebo ten přespříští nahlásit, jako ten zbytek dvě // 😵 😵 😵

kopa
autor
11. srp 2009

Farmí nebo to nehlásit tento měsíc 😀 😀 😝

farmarska
11. srp 2009

mury běž se nacpat 😀 😀 ať máš brzy 51 😀 😀 😀
kopi ahoj 🙂 zrovna jsem se tu o tobě zmiňovala 😉 co děláš? přítelák dnes doma?

farmarska
11. srp 2009

doma pevně uvázanej 😀 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2009

jojo dneska doma 🙂 ale už ho ženu at mi zase vyhraje dva tisíce 😅 😀 Kouká na telku a zítra jde na výlet.No dneska by něco mohlo bejt 😀

farmarska
11. srp 2009

no kopi nevím jak ty...ale mně ty blbý proužky papíru pořád ukazujou jen tu jednu 😝 😅
tak leda že by jste to vy s pájínkou zachránily 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Mury já měla zase pizzu a zmrzku 🙂 a hlad teda už nemám 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Farmi no nevím,nevím já to asi taky nezachráním 😅 😝

farmarska
11. srp 2009

kopi no to jsem ti právě chtěla navrhnout, že by jsi ho zase měl a vykopnout z domu, aby zase byly prašulky 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Farmí zase si nesmí zvyknout na noční život 😀 😀
Jo penízky dobrý,ale práci by to už chtělo.Páč jediný příjem je můj a to živím sebe,fretule a jeho 😀 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru