Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. srp 2009

zlababo u cernocha ma sestra taky otevreno ale ja jak tam vlezu tak za sebou zavru a hotovo,zatim mi nikdy nic nerekla a ani je neotevrela,to u normal doktorky je sice zavreno ale stejne je vsechno sliset a pak ze maj drzet lekarsky tajemstvi vit,sak oni nikomu nic rikat nemusej,my to vykecame sami 🙂

tercie
13. srp 2009

Holky vy
máte teda zkušenosti, s těma felčarama, to zlatej můj pan doktor Ducháček 😉 ten to vždycky zařídí 😀

handm
13. srp 2009

Jezis marja, to jsou fakt věci.. V té ordinaci kam chodím to kazí vlastně jen jedna doktorka, už je to stará dáma, evidentně přesluhuje a měla by jít už do důchodu. Práce ji už podle mě nebaví, není příliš příjemná a taková otrávená.. (byla jsem u ní na jednom vyšetření, když měla moje dovolenou, tak zaskakovala)

A v té nemocnici (Bulovka) pak přišli na vizitu ráno sice dva doktoři, ale vypadali taky sympaticky 🙂) Asi fakt klika.. Jeden sice vypadal, že je mu 16, ale byli milý.. 🙂

jitie
13. srp 2009

kontola dopadla dobře, byla sem asi minutu, prohmatal břiško a poslechl si srdíčko, toť vše 🙂

terci, tak fajn, my dorazíme na chalupu po ránu, takže sobotní odpoledne budu mít vyhrazený jen pro tebe, jen možná budu mít sebou neteř, uvidím, jestli bude chtít na jet na kole s nima a nebo semnou..kam vyrazíme??

tercie
13. srp 2009

Jiti teda ten se s kontrolou nepáral 😀 ale hlavně že je všechno OK 😉
Kam vyrazíme... hm... já nevím, je něco kam se chceš podívat? Mě je to celkem jedno, ale třeba bysme mohly do Comutova do lesoparku?

jitie
13. srp 2009

terci tak jooo,tam sem ještě nikdy nebyla a trefim tam i bez navigace 😀

mari111
13. srp 2009

no tak to mas stesti handm

tercie
13. srp 2009

Chomutova 😀 Nebo spíš do Varů, třeba zaplavčit do thermalu, nebo nevím... my nikam moc nevyrážíme, tak ani nevím, co tu kde je, ostuda, to už jsem tu 8 let 😅 jenže to bylo vždycky do práce, domů, manžel, psi, barák...a na nic jinýho nezbyl čas.

tercie
13. srp 2009

Tak jestli jsi tam nebyla, tak fajn 🙂 Asi se tam sejdeme na nějakou hodinu viď?

jitie
13. srp 2009

jj, do Chomutova trefím 😀 já bych spíš ten lesopark 😉
David má chalupu už 7 let a já sem v okolí byla max ve Varech a nebo lyžovat a u tebe 😀

tercie
13. srp 2009

Dobrá domluveno, už se těším 🙂 Dám nabít baterky do foťáku 😀

jitie
13. srp 2009

já je nabíjela včera 😀
v sobotu by mělo být hezké počasí..a kde se tam sejdeme??koukám,že tam jsou 2 parkoviště,ale asi bude lepší to u silnice č.13..já pojedu jako směrem od Globusu

jitie
13. srp 2009

já už se taky těším 😀

tercie
13. srp 2009

Já nevím, asi bude nejlepší se srazit přímo před vchodem, ten mnout nemůžeme, což? 😀

jitie
13. srp 2009

ok,aby tam nebyli vchody dva 😀 😀
koukám, že je tam nějaký Safari express, se projedeme 😀
v kolik se sejdeme??ve 13,00??

tercie
13. srp 2009

Ok, v jednu by to šlo, poptám s kámoše co a jak, dělá tam u velbloudů 😀

jitie
13. srp 2009

jééé, velbloudi 😀

kopa
autor
13. srp 2009

holky vchod tam máte jenom jeden 😉 já tam jezdím docela často.U toho safari tam stojí autobus,ale dopoučuji čekat aspon pul hodky před ním páč jede jen dvakrát denně a je to dost narvaný prckama.Ono to mají právě blbě vymyšlené lístky se kupuji až před tou jízdou 😉

jitie
13. srp 2009

nebo jestli chceš dřív, mě je to fuk 😉

kopa
autor
13. srp 2009

Holky no vlastně dva vchody 😅 jeden u přes vlakovou trat a druhý je vchod je taky a je tam velké parkoviště. 😉

jitie
13. srp 2009

kopi aha, díky 🙂
já četla že je tam horní a dolní vchod 😕 no kdyžtak si zavoláme a sejdeme se u velbloudů 😀

kopa
autor
13. srp 2009

dolní je u trati a horní je jakoby u sídliště 😉

kopa
autor
13. srp 2009

doporučuji se najíst v dolní restauraci přímo u vchodu 😉 dobře tam vařejí 🙂

jitie
13. srp 2009

fakt, to mi si dáme nějakou dobrůtku 😉 třeba odpolední palačinky se zmrzlinou 😎

farmarska
13. srp 2009

no jo chvilku tu nejsem a už kecaj o žrádle 😀 😀 😀

farmarska
13. srp 2009

hoj holkýýýý!!! 😉
jit gratuluju k dobré kontrole 😉

farmarska
13. srp 2009

hele a vy co tu píšete, že jste doma a nevíte do čeho píchnout... co takhle se stavit u farminky 😉
ta má pořád práce nad hlavu.. 😝 jenže jsem lýná 😅 a jde vše nějak pomalu 😠
takže ty co namají program, honem k nám na farmu, já vám už něco najdu, aby vás ty roupy přešly 😀 😀
kopinky se koukám asi nedočkám... 😅

farmarska
13. srp 2009

holky jak jste mluvily o těch gyndařích, taky si myslím, že vyšetření od chlapa musí bejt šetrnější, bo už ví-přirozeně jak tam šáhnout 😀 😀

jitie
13. srp 2009

farmi ahoj
to víš žrádlo je věčné téma 😀
na farmu jooo, že bych šla nakrmit prasátka 😀

zlababa07
13. srp 2009

Já už se s tím pomalu teda smiřuju, že půjdu k chlapovi. Sand máte pravdu, ale dokud to nezažiju na vlastní frndu, neuvěřím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru