Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
14. srp 2009

Farmi 😀 , no nic. Holt jsem jednou zase připojená a podaří se mi rozzlobit nejfajn pekelnici v republice...to si myslím od Ježíška letos nic nedostanu..jen mi přijde psaní, že jsem v srpnu zlobila Farminku...a že si dárek nezasloužím... 😀 😀

sarlotta
14. srp 2009

Kopčo a to Tě tam poslal nebo to chceš Ty ? jestli to mám být pomsta tak se na to vykašli.... zbytečně vyhozené peníze🙂)))) bude líp, uvidíš... trochu se pomuchlujete a škaredé slova budou pryč...

mari111
14. srp 2009

sarlotta,dik ale jeste tyden ☹ boze to je doba,to vubec neutika ☹

farmarska
14. srp 2009

if přesně tak 🙂 ale ještě můžeš vše zachránit, jak jsem psala, nejsem náročná a pár lichotek by to třeba spravilo 😀 😀 ale pospěš si, bo za chvíli jdu zase makat na zahradu 😝

sarlotta
14. srp 2009

nejfajn to je hezké slovo🙂))))))))))))

Musím s malým ven... chce jezdit na koleeeeeeeeee 😉 večer dočtu papa 😎

farmarska
14. srp 2009

mari to mi povídej...já jsem ted 31DC a čárka nikde, mrcha nikde... asi se lekla, jak jsem jí tudle nadala 😅 😅 nicméně je to taková patová situace 😝
teda jestli to příští měsíc nevyjde, tak mne snad fakt jebne 😀

if.v
14. srp 2009

Farmi 😀 😀 😀

kopa
autor
14. srp 2009

holky to jsem se rozhodla já s těmi práškami 😅 přeci nebudu mít dítě s člověkem,který na mě furt něco hledá 🤐

farmarska
14. srp 2009

if já čekám.. 🙄
dobře že jsi to ty, tak ti trošku pomůžu...když nevíš jak na to 😀 stačí to pak pouze okopírovat a přeposlat 😀 takže:
( farminko ty jsi taková krásná pekelnička, a jak jsi chytrá a milá a hodná a tolerantní a trpělivá! máš můj obdiv, takhle užasná bych si přála taky být)

no todle by to mohlo zpravit 😉 😎

mari111
14. srp 2009

farmi,no to se určo lekla,se ji nadivim,to mne tak vynadat tak se te taky bojim 😕 ale neboj ono se uz neco objavi,kdyz tak si pockas na mne a pothnem svetem cekani spolu 😉

farmarska
14. srp 2009

if ale nechci ti nic podsouvat... jestli chceš bejt v zimě bez dárků ... 😀 😀 😀

farmarska
14. srp 2009

kopi jak už jsem psala, víc činnosti a přestane mít chut něco hledat 😎 nalož mu ! 😀

sarlotta
14. srp 2009

kopčo to se Ti rozleží... přece máš nějaký důvod proč jste spolu...a neříkej že nééé🙂)) jiný chlap znamená jen jiné problémy..tomu věř.

sarlotta
14. srp 2009

jj, jak je v zápřahu tak ok, jak má volno tak vymýšlí🙂))))) krátký řetěz 😀 😀 😀 😎

mari111
14. srp 2009

jo kopi,sarlotta ma pravdu.

ee.liska
14. srp 2009

ahojky baby 🙂 už jsem doma a mám po a ut dovolenou 🙂 tak jdu dočítat

if.v
14. srp 2009

Farmi, musím se smát 😀 😀 a trochu to uvedu na pravou míru - bez dárků úplně nebudu, dostanu nějaké k narozeninám 🙂. Až pojedu kolem Hradce, tak se stavím, navařím, poklidím, namasíruju a pojedu dál, ju?

mari111
14. srp 2009

no nic ja du neco delat,tak se tu zatim mejte holky a nesmutte,od toho sem tu dneska ja. a farmi taky bez makat,ja du taky na zahradku at mam pocit ze makame spolu,ju 😉

farmarska
14. srp 2009

no tak koukám pochlebování se tu nedočkám 🙄 tak já jdu zase o dům dál 😝

tak zatím babiska a neslobte tu 😉

farmarska
14. srp 2009

mari už letím 😀
if no taky by se to takhle dalo 😀 😀

ee.liska
14. srp 2009

takže holky gratuluji ke kontrolám 😀
kopi je mi to líto, že se přítelák takto chová ☹

maarrtina
14. srp 2009

Holky tak jsem Vás dočetla než půjdu dom, a musela jsem se smát autobus plné nasupenejch ženských to by bylo na ty naše chlapy. A jestli berete další zakázky tak se přidávám s tím svým, můžete ho taky přijet propleknout. 😀

maarrtina
14. srp 2009

Jinak všem krásný víkend a hezké snažilkování, snad u nás nějaké bude. A jestli ne tak uvidí 😠

aronek
14. srp 2009

Tak já si tedy nestěžuji, miláček nezlobí a poslouchá 😀 , ale k výpravě se klidně přidám 😎

aronek
14. srp 2009

kdepak všechny jste? 😠 Já za chvíli musím za pesanama a povídat si nebudu moct 😖

tercie
14. srp 2009

Jé holky už abyste tu s tím busem byly 😀
Já taky byla za pesanama, teď jsem nakrmila manžu a ten už zas má nějaký plány tak tu budu sama. Švagrový přišly nový melíry tak jsem dělala pokusnýho králíka, a mám pár proužků podbarvených zespoda na pomerančově červeno, vypadá to vcelku zajímavě, jak z toho vykukujou jen ty špičky vlasů...

kopa
autor
14. srp 2009

Holky už jsem doma 😉
jsem ani už nebrečela,řekla jsem si že je.....a hnedka se mi ulevilo 😅 😀
Jsem zvědavá s jakou náladou příjde domu 😔

Hele holky kdy přijedete s tím autobusem k nám????😅 u nás je to akutní a farmi můžeš rovnou vzít sebou vidle 😀 😀 😀 😎 a prohnat ho!!!!
Bolí mě pěkně v krku ☹ atrošku břicho zase začíná bolet.

Jinak gratuluji všem těhulkám k úspěšným kontrolám 😉

mari111
14. srp 2009

farmi kde si ,zas to neprehanej s tou praci,ja mam pro dnesek hotovo,cekam na mileho a deme na grilovacku k "svokre" KOPO radi by sme prijeli treba hned ale jeste se nam nikdo neozval kdo ma ten bus 😨 jinak sem rada ze uz ti je trochu lip. mne taky uz dva dni poboliva v krku,musim honem vyhnat bacila at se mne nedrzi dlouho.

mari111
14. srp 2009

a jeste k tomu se mi dela koutek jak sem byla ve stredu u zubaka,mi tu hubu pekne ponatahoval,sla sem tam pro jednu blombu a odesla s dvoma ale aspon to mam za sebou 😖

tercie
14. srp 2009

Kopi když já spočítám, kolikrát na mě byl hnusnej, a jak ošklivý věci mi dokázal do očí vmést... někdy se divím, proč s ním ještě jsem... jenže ho pořád miluju, no 😀 Takovej jsem já vůl 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru