Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. srp 2009

ahoj holky, hezký ráno 🙂
zatím jsem ani nedočítala, páč dnes mám od rána zase frmol, musíme do města a pak přijedou naši přát mi ještě dodatečně k tomu svátku, tak musím uklízet a nachystat chlebíčky...
no píšu to proto, aby jste věděly jakej jsem chudák 😀 a hlavně aby jste věděly co a jak, že nejsem žádnej lajdák a neflinkám to tu 😀 abych tudíš měla omluveno ! 😀 😀 😀

paajaa
17. srp 2009

Kopi: opravdu už jsi čekala dost dlouho a nejde si nařídit zase to mimi netoužit ( jak si asi chlapy myslí). A šekat až někdy a něco je hrozné. No snad si to přítel rozmyslí a už nebude svůj postoj měnit. Jinak samozřejmě věřím že schání. Drž se a smutni co možná nejméně.

mabe
17. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak oslava v sobotu uzasna. Bylo sportovni odpoledne a samy jidlo. vydrzela jsem v poho do 12h, ale vcera jsem byla grogy. jeste dneska jsem unavenoucka. takze budu doma - odpocivat. zitra musim do prace - odevzdat neschopenku.

paajaa
17. srp 2009

Mabe: to je dobře, že jsis to užila a teď hezky odpočívej. 😉

mabe
17. srp 2009

paaji, musim odpocivat, ta energie se uplne ztratila. 😀 😝

mari111
17. srp 2009

ahoj holky,to je dneska krasnej den zas co 😖 KOPIKU netrap se,kdyby zalezelo na chlapech tak sme vsetky bezdetne,ten muj se taky furt bal ze se to neuzivi a ze se na to neciti a ze to a hento a pak o tom nejak prestal mluvit tak sem se ho zeptala jestli se uz neboji a on jeno ze jo ale to by sme dite nemeli nikdy,jedine ze by sme vyhrali miliony,ciz je nerealne,my to stesti nikdy mit nebudeme. takze sme na to vlitli a jek sme dlouho cekali a kdyz sme se dockali tak to blbe dopadlo,tad uz to bere jinak,vi ze to neni sranda ale taky nam uz neni dvace a chceme aspon dve deticky takze musime zapracovat,kopi ja si myslimze ho to ted mrzi,proto tak vola treba to tak ani nemyslel 😕

mari111
17. srp 2009

no du najit nejakou hezkou sms k narozeninam,muj tatinek dneska slavi tak mu musim poslat aspon sms 🙂

if.v
17. srp 2009

Dobré dopoledne všem
Kopi, hlavu vzhůru, bude líp...s chlapama je někdy potíž, zvlášť při závazcích. Oni můžou mít děti kdykoliv, ale u nás ten čas hraje významnou roli, a to oni asi nechápou a neřeší. Zkus mu jasně říct, že prostě nechceš čekat a že to společně zvládnete..že to bolí, když se chová takhle nevyzpytatelně a nevíš na čem jsi...

handm
17. srp 2009

Ahoj holky,
Kopi, to je mi líto. Snad to "nějak" dořešíte, hlavně aby tedy sehnal tu práci. Držím palec..!!

Já jdu holky dneska na kontrolu 2. tyden po revizi a jsem zvědavá, co mi zas najdou.. .-( Už mi píchali dvě injekce oxitocinu (nebo jak seto píše) na lepší stáhnutí dělohy.. Tak jen doufám, že jí pomůžeme, protože jsme už asi třetí měsíc bez sexu a už nám z toho doma hrabe... 😀

mari111
17. srp 2009

ahoj handm,tak drzim palecky aby to uz bylo v pohode,pak dej vedet.

paajaa
17. srp 2009

Handm: držím palce na kontrolu. Já jsem se tedy snažila dodržet šestinedělí, protože jsem se bála infekce, která může přijít. Tak snad to bez sexu jako takového chvilku vydržíte- hlavně jsou i jiné příjemné metody. 😵 😵

handm
17. srp 2009

Díky moc! Budu pak referovat..
Já se taky snažím Paajoo, dodržet to šestinedělí, ale jelikož jsem špinila v těhu, které pak stejně špatně skončilo, tak jsme nesměli ani tehdy, a i přes všechny možné 😀 metody už je to dost dlouhý..
Ale vydržíme, to je jasný.. Pro dělohu cokoliv 🙂

mari111
17. srp 2009

tak holky ja mam uvareno ,upeceno a du neco delat,ale jeste nevim do ceho se pustit 🙄

sarlotta
17. srp 2009

Ahojík děvčátka🙂)

Kopinko jen ho nech vydusit, to je hloupé co dělá, myslím, že nejste až takový sociální případ, abyste neuživili miminko z rodičáku a za 9měsíců bude jistě nějakou práci mít. Může se nechat někde zaměstnat a hledat dál něco lepšího, nemusí sedět doma.
Souhlasím s markee, chlapi jsou buď hodně zodpovědní a nebo je to zástěrka k lenosti... oni by ty dětičky chtěli, klidně i 5, ale tak aby se nemuseli moc starat.
Můj drahý malého miluje, ale na druhé taky byla přemlouvačka. Přitom s malým tráví spoustu času a hrají si spolu a jezdíme na výlety... ale pořád je to tak, že to plánuju já a sem- tam si on otec musí udělat volno jen sám pro sebe🙂))) jakobych ho já nepotřebovala 😠 ale žijem a fungujem, hádáme se a milujeme... to je normálka. jen to chce si sednout a říct já chci to a to a je to pro mě to nejdůležitější na světě a nejde to posunovat za 2-3roky to nemusí jít vůbec ☹ ... takže Kopinko držím palečky.

kelly1983
17. srp 2009

Ahoj holky

kopi to mě teda dost mrzí, já měla doma něco podobnýho.......pořád jsem poslouchala jak dítě nechce, pak chce pak zase nechce, když jsem otěhotněla,tak ho zase nechtěl. Chtěla abych to dala pryč...atd..... no hrůza. BuĎ silná, však on bude chtít...jestli jsem to dobře pochopila, tak on nemá práci a to ho asi trápí, ne?

kopa
autor
17. srp 2009

holky všem moc děkuji za podporu 😵
s tím zaměstnáním to nevím,nenastoupí nikam jen tak aby za další 3 měsíce třeba šel jinam.To už má ted problém aby ho nělde vzali s takovu dobrou praxí.... 😒
Každopádně večer to prej doma ještě pořešíme 😅 mi právě volal.tak uvidíme 😅 Každopádně jsem kupodivu v pohodě,nak to bude,tlačit na něj už nebudu.To musí vědět on sám,budu dělat nenápadné ofuky atd... 😅

kopa
autor
17. srp 2009

Kelly trápí ho že nemá tu práci.My jsme byli vždycko soběstačný,takže my jsme takovej ten pár co nemá dluhy,půjčky,bydlíme ve svém a i peníze nake máme.Kdybysme neměli peníze tak to chápu.On se prostě bojí toho,že třeba budu muset být na Pn a nebudeme mít žádnej příjem nechce právě utrácet ty moje peníze co mám z dědictví(já bych je klidně dala za miminko 😅 )no prostě chce se o nás postarat...

mari111
17. srp 2009

no jo kopiku,tak on to nemysli zle,on se jenom nechce asi citit jak vul ze ho ted zivis a jeste budes muset zivit vase dite,na to sou chlapi moc ciťa,tak to v klidu vyreste ale nevzdavejte se miminka,nevim teda kolik vam je ale dvacet urcite ne a nez to pozdej litovat tak to radej mimi ted a verim ze to v pohode zvladnete,ja kdyz vydim jak to moje kamoska sama zvlada s dvoma prckama tak si rikam ze to zvladne kazdy a detem fakt nic neschazi

kelly1983
17. srp 2009

kopi tak to je zase od něj hezký, že se chce o Vás postarat, snaž se mu vysvětlit,že biologické hodiny tikají, že se ti nechce čekat a taky se to nemusí povést hned...atak...ježiš ti chlapi, to já asi nikdy nepochopím...můj názor je mít víc peněz tak já ho nechci ani zadarmo, fakt......akorát na obtíž

kopa
autor
17. srp 2009

holky já nevím na co ty chlapi furt čekají.Mari mě je 24 a přítelovi 30let.no uvidím co z něj večer vyleze.

kerrie
17. srp 2009

Ahojda holčinky, zdravím vás všecky 🙂

Kopi........chjooo, s těma chlapama je to opravdu někdy na palici. U nás se taky tohle odehrávalo. Mě přijde, že oni prcka chtějí, ale chvílema se toho vždycky leknou a začnou panikařit..........berou to tak, jako že je to ztráta svobody..........a s mrňouskem už opravdu definitivní........taky jsme si to pořád dokola vysvětlovali a probírali, až se manža uklidnil a teď se na miminko neuvěřitelně těší. Moc Ti držím palečky, ať příteli dojde, že rodinka je to nejhezčí, co může být. 😉

kerrie
17. srp 2009

Holky, já mám zítra volat na výsledky tripplů.........jsem šíleně nervníííí, už abych věděla, co a jak........tohle čekání je děs běs 😔

kelly1983
17. srp 2009

kerrie jo to máš pravdu, mě to tak taky přijde že se zaleknou té povinnosti a cukají se

mari111
17. srp 2009

no kopiku ty si mladice ale jak rikal muj milej kdyz mu pred trema rokama bylo 30 tak rikal ze nechce byt stary fotr a podivej, za mesic a neco mu bude 33 a to jeste nevime kdy se mimi povede a chceme jeste jedno a uz si rikame kdy to stihnem,ono cim sou rodice starsi tim hur si s detma rozumi,ne teda vzdy ale vetsinou to tak je. ja si myslim ze to kopiku moje dobre dopadne,on si to necha projit hlavou a urcite zmeni nazor,musis ho k tomu nenapadne vest ale tak aby si myslel ze to je vlastne jeho volba 😉

mari111
17. srp 2009

a az jednou pride to stesti a mimi bude na svete tak neverim tomu ze by toho litovel,bude rad ze do toho sel 😉

handm
17. srp 2009

Kopi, tak to už vubec nechapu. Jako ty si mladinka, ale jemu je 30, tak by uz mohl mit trochu vic rozum 🙂) Ale zas je hezky, ze o tom premysli, ze chce zajistit rodinu atd.. tomu pragmatickymu rozumim!

Jinak jsem zpet z kontroly - deloha je pry cista, ale pro jistotu jeste kapky (ktere vubec v zadne lekarne nemaji a musim na bulovku, kde je snad aspon vyrobi) a kdybych jeste spinila pristi tyden, tak jeste zas na kontrolu, ale jinak me pani doktorka chce videt az zas budu tehu .) byla moc mila, je to fakt zlato

mari111
17. srp 2009

handm,takze dobrat kapky,a az uz nebudes spinit tak pak uz muzete na to vlitnout???

tercie
17. srp 2009

Ahoj holky, jsem tu, co je novýho od včera večer? 😉 Jdu to omrknout, tak ne že pak všechny utečete 😀

mari111
17. srp 2009

ahoj tercinko,ja neutecu sem porad nakukuji 😕

kelly1983
17. srp 2009

kerrie neboj triply dopadnou dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru