Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
19. srp 2009

Kvetinky,tak o tom polštáři jsem věděla,ale ne,že do dvou let. Johanka ho určitě má od roka a v pohodě.Má takový malý dětský polštář,teda měla. Od ledna co je ve velké posteli,tak má velký polštář-ubrala jsem jí vnitřek,ať nemá tak vysoký polštář,ale jinak určo od dvou a čtvrt roku má velký polštář. Neboj,všechny věci co píšou nejsou pravda a maminka sama vycítí co dělá miminku dobře.
Třeba se spaním na bříšku-určo jsem jí dávala na bok-otáčela,ale na zádech nespala nikdy. Na bříšku začla spát od té doby co se začla otáčet sama a ani jinak neusnula,prostě jí to dělalo dobře.Jen jsem zvedla matraci tak aby spala z kopce. Na bříšku spí nejradši pořád,asi to má po mě. Já na něm spím i teď až se divím 😀

farmarska
19. srp 2009

ahoj frajerky, tak jsem tu na skok za váma 😉 , ale jen na skok, jelikož mám doma manžílka, tak na vás ted prdím, jak tu někdo už správně poznamenal 😀 😀 😀 😀

takže holky, novinky dne:
přichází mi asi mrcha! 😕 sice hooodně pozvolna, ale dopoledne už jsem začla trošku špinit, tak uvidíme co se z toho do zítřka vyklube 🙄
v peci v adrenalínovým parku jsme nakonec nebyli, dohodli jsme se, že to necháme na příště, dnes že zvolíme odlehčenější vejlet... jeli jsme do jánskejch a že pojedeme lanovkou na černou horu a pak se uvidí co dál..
při tom " kratším" vejletu jsem málem přišla oživot!!! 😖 😖 😖 a to dvakrát! 😠
poprvé když jsem nasedla do lanovky(průhledný baňatý houpací kabinky).Byla jsem nadšená jen než jsme vyjeli.Jak jsme se odlepili od země a začli stoupat do příšernejch výšin, vzpoměla jsem si jak se bojím vejšek! 😨 V průhledné kabině bylo všechno pod náma vidět! v tu chvíli na mne padla má fobie 🤐 dostala jsem hysteráka, nemohla jsem dejchat, bylo mne na zvracenáí, nemohla jsem se ani pohnout, zakázala jsem se hýbat i ostatním v kabině 😅 celou cestu jsem měla zavřený oči a prořvala jsem 😔 nahoře jsem se zapřísahala, že do ďáblovi skříňky jak jsem jí nazvala, už nevstoupím, že to dolů sejdeme, dyť to nemůže bejt tak daleko 😅 😅 ...
a to jsem vám málem umřela podruhé 😅 😅 nebudu se rozepisovat, ale cesta byla naprosto uděsná, sváh jak prdel, protože jsme zvolili přímou cestů dolů, pod lanovkou, né tu delší, klikou po asfaltce 😎 takže, sešup, samej šutr, klouzalo to, no hrůůůůza! vždycky jsem si myslela, že nohy bolej jenom když se jde do kopce.., holky, ale z kopce je to snad ještě horší! 😕 😕 nohy mi už po půl hodině vypovídaly poslušnost, nejraději bych ten kopec sjížděla po zadku, jenže to by tam nemohly bejt ty kameny že 😅 no kopec byl nekonečnej! v půlce jsem si říkala, jak ráda bych ještě do tý lanovky ted nastoupila 😝 sedala jsem si pak už kamkoli, zhruba v desetiminutových intervalech. 🙄 chtěla jsem někomu volat, aby si pro mne přijel, ale nevím jak by se tam kdo dostal 😅
no nakonec jsem to sešla 😔 ale hory už nikdy!ani do kopce ani z kopce 😠
jediný pozitivní z vejletu bylo, že jsme se cestou od tamtud stavili v hospůdce a nádherně se nacpali k prasknutí 😵
kopi ani nevíš, jak často jsem si dnes na tebe kuli té naší pěší turistice vzpoměla 😀

farmarska
19. srp 2009

holky no přijeli jsme domů asi v sedm, lehla si do postele a od té doby se ještě nezvedla 😝 😝
ted už začínám mejt plnej močák, nevím estli se na ten záchod vůbec doplazím 😀
toť vše, zdraví vás váš gaučový povaleč 😎 😀 😀

farmarska
19. srp 2009

markee i já spím na břiše a náš Robča taky od mallinka nejraději a nejlépe usínal na bříšku..takže někdy tydle věci co si člověk někde vyčte je dobrý přečíst, vědět, ale hlavní je řídit se opravdu tou intuicí 😉

aronek
20. srp 2009

Přeji dobré ráno 😀 , z práce 😝
Mně se dnes tak nechtělo, že ani nevím kdy přítel vstával a když zvonil budík, tak jsem myslela, že jsem ho špatně nařídila 😖, ještě zítra a paksobota volná a v neděli ráno na služebku 😝, takže zase vstávat 😠

aronek
20. srp 2009

jé, já jsem 11tt 😀 😀 😀 , alespoň něco pozitivního po ránu 😎

martinkal
20. srp 2009

Ahoj Aronku 🙂

aronek
20. srp 2009

Ahoj martinkal, ja je? Dnes máme stejné týdny, ale to dlouho nevydrží 😀

aronek
20. srp 2009

Samozdřejmě tam mělo být: Jak je? Tedy po ránu a takhle blbnu, co budu dělat odpoledna? 😠

martinkal
20. srp 2009

Aronku já začínám v sobotu 12 tt. Začínají mi ustupovat nevolnosti, ale musím se najíst. Jen se mi chce pořád spát. Jak je tobě?

aronek
20. srp 2009

tak dneska mi ty písmenka nějak skáčou, takže se dopředu omlouvám asi jsem fakt ještě myšlenkami v pelíšku 😉

aronek
20. srp 2009

martinkal, já bych spala pořád, jenže to v práci nejde 😠 , hlavně po předchozí zkušenosti jsem to tady neřekla a to už začínám mít podobu sudu, no spíš soudku 😀 - zatím. Je mi blbě od žaludku, takže služebka bude supr, jedu od neděle do čtvrtka do Dolního sazka, jede se tam několik hodin a tam budeme exkurzovat a besedit, raději bych byla doma v pelíšku. Ty ještě chodíš do práce?

martinkal
20. srp 2009

Aronku já dělám v kanceláři, takže do konce srpna budu chodit normálně, ale od září budu chodit jen od 8,00 do 12,00 hod., už jsem to šéfce řekla, je ráda, že nezůstanu doma úplně. Takže už se těším 🙂

venuska
20. srp 2009

Ahojky,

Markét, kočárek vypadá moc hezky 🙂 Chválím...a s tou růžovou to hezky vynikne. 🙂

aronek
20. srp 2009

martinkal, to je supr, že ti to takhle umožní, to já mám smůlu, buď pořád nebo vůbec 😠 a vstávání v pět mi fakt nedělá dobře, třeba teď ještě spím, tedy fyzicky ne ale hlava určitě 😀

Ahoj venusko, jak je?

paajaa
20. srp 2009

Krásné ráno,

Farmi: tak co MS už dorazila??? Já piju poctivě kontryhel a doufám, že bude ovulka dřív než 18DC. No uvidíme. Ovutesty už jsou zaplacené, tak snad brzo přijdou. 😉
Jinak super zážitek z výletu. A obdivuji tě, že jsi ten krpál sešla- jinak v lanovce je mi taky zle. 😝

Marti: super pracovní doba

Aronek: neplánuješ PN nebo chceš chodit co práce co nejdéle?

murynka
20. srp 2009

ahojky holky

na dnešek s emi spalo krásně 😵 😵

vendul děkuju dnes před 4D nebo po 4D zajedeme do Malvíka tak se těším 😵 😵
co vy už jste rozhodli kočárek?? 😨
já jsme ráda že jsme vzali tento je rozkošný 😵 😵 😵

murynka
20. srp 2009

aronek gratuluji k 11tt 😉 😎

handm
20. srp 2009

Dobré ranko, zas jen nakukuju! Musím pracovat :( a nestíhám přispívat...Ono taky se toho u mě nic moc neděje, ale je hezký koukat, jak už máte ty MS a ovulky atd 🙂
Tak ať všechno jde jak má, těhulky i čekatelky a všechny ostatní...!

murynka
20. srp 2009

já se pomalu budu loučit jdu na ten oběd pak pojedem do malvíka a pak na ten 4D 🙂
tak na nás kolem 15 hod.myslete ju?? 😎
ukážu se večer možná pak jedem grilovat ke kámošům
🙂
tak hezký den papa 😵 😵

paajaa
20. srp 2009

Mury: já ti ten 4D tak závidím 😔 😉 😎 , ale taky se někdy dočkám. Užij si hezký den, i když dost parný 😝

farmarska
20. srp 2009

mury kočárek moc pěknej a ta ružová autosedačka na něj mne uchvátila 😵 vám to bude ták slušet 😉 😵
užijte si ultrazvuk kočko a přeju aby Sofi zrovna nespinkala 🙂

kopíku kdepak jsi? snad nemáš v práci zase práci 😀 tak já na tebe včera celej den myslela 😀
až budeš mít pak časík´, napiš mi do tabulky prosím 1DC 😵

pájí, mrška dorazila mrška jedna 😝 ale zatím je nějaká slabá 😅 a rozjížděla se pěkně pozvolna, asi se jí ke mně po tom všem moc nechtělo 😀 helet a ty ten kontík piješ hned od prvního dne mrchy až do kdy?
a jak se chystáš na lov 😉 😎 😀 už kuješ nějaké pikle 😀

holky mě po včerejšku bolej tááák strašně nohy ☹ mám natažený snad všechny svaly na nich 😝 už sem slupla dva prášky abych mohla alspon trošku chodit, ale moc to nezabralo 😅 taky jsem si je namazala nějakým gelem na unavu, ale taky nic 😅 no chodit už sice trošku můžu, ale schody nebo něco překročit, nebo jen dosednout na WC to je utrpení 😖 nevíte co by mi na to pomohlo 😨

aronek
20. srp 2009

pajja, PN neplánuji, uvidím jak to půjde. Jen mně asi sesadí z místa až to řeknu a to se na to potom vyprdnu a budu doma 😀

farmi na bolavé nohy pomůže dát je nahoru a na vše se vyprdnout 😎

kelly1983
20. srp 2009

Ahoj holky, zdravím Vás z práce...za chvilku utíkám na gyndu tak jsem zvědavá jak mě vyšly testy na těhu sukrovku 🤐 ale tak snad to bude v poho. A co Vy, co budete podnikat v takovým vedru????

mabe
20. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem tady chvilku nebyla. Vcera me mimisek trosku zlobil - spineni (jenom takovy hnedy, ale radsi jsem lezela). dneska uz je to ok tuk, tuk. vzdycky ho mam jednou tydne - utery nebo streda. ale ono se neni cemu divit, deje se tam tolik veci.

kelly1983
20. srp 2009

Ahoj mabe, ono to prý nevadí když je to hnědé, to tělo se nějka čistí

mabe
20. srp 2009

kelly, jojo, bylo to hnedy. ono aji muze prasknout nejaka zilka, tak to muze byt trosku nacervenaly. ale na klidu to neprida. tak jsem radsi lezela. dneska zatim ok.

kelly1983
20. srp 2009

no tak jasně radši lež a kdyby ještě něco tak se na to i zeptej, je to lepší a hlavně budeš mít klid

mabe
20. srp 2009

ja jsem to rikala dr. v patek na kontrole a ona rikala, ze to muze byt i z hormonu. a vim podle mych predchozich zkusenostech,ze pokud nekrvacim jako u MS a nemam krece, tak stejne nic nemuzou udelat. ale je jasny, ze bych sla k dr., kdyby to trvalo delsi dobu. ja to mam tak,ze spinim jeden den a pak par dnu pokoj. proste jak je to cely prokrveny, tak sem tam asi neco praskne a tak. pokud to nebude krvaceni, tak si myslim, ze dobry, ale psychika je svina.

farmarska
20. srp 2009

bachařko, však kde si mylsíš, že jsem ted zase skončila, v posteli 😀 ale přišlo to jaksi trošku nevhod, bo zítra má přijet kamarád a budeme opejkat a bude u nás spát a já potřebuju dát do kupi barák, trošku uklidit, aby se nezhrozil, v čem to žijeme 😀
aron a to se na tu služebku nemůžeš vyprdnout? nějak se z toho vykecat? bo v tvém stavu se trmácet, pro tebe asi nebude nejpříjemější 😕
kelly držím palce at je cukr jak má 😵

mabuš musej to bejt nervy když člověk co si prošel tím co my, začne špinit, ale kočko, jak píšeš nic to není, děje se tam tolik věcí, takže hlavně klídek,žádný nervy, odpočívej a vše bude jak má 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru