Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
30. srp 2009

Ahoj holky,

Markét, užijte si výlet 🙂 Dneska jedeme ke tchýni na oběd, babička slaví narozky, takže bude veselo.
Včera jsem měla divné tlaky v podbřišku a do toho mě začal bolet zub 😝 No hrůza, co vám budu povídat. Tak jsem ležela.
Dneska na ten zub nemůžu ani zkousnout. Jsem objednaná na 1.9 k zubaři, taže to snad přežiju.

Nevíte, zda se může dát injekce na umrtvení v těhotenství?

venuska
30. srp 2009

Markét, III.trimestr, to tedy utíká.... 🙂 prosince se pomalu blíží. To strašně rychle uteče.

markee
30. srp 2009

Venuska,můžeš v těhu injekci na umrtvení u zubaře. To prý je děsně malá dávka. Já se ptala už letos gynekologa a i zubařky 😉

markee
30. srp 2009

Holky neznáte nějaké dobré a né drahé ubytování v Jihlavě nebo v okolí Jihlavy?

ikopretinka
30. srp 2009

Markee, pošlu ti nějaký penzion do IP něco vím

venuska
30. srp 2009

Markee, díky za info. Jelikož bez injekce bych si nenechala nic dělat se zubama 😝 auauauauau a nevím zda bych vydržela, než se malá narodí.
Díky moc. A jak se jinak cítíš?

Přidala jsem nějaké fotečky do albíčka 🙂 ¨

Markee, žádné ubytování bohužel neznám 😝

Ty jsi taky dostala injekci u zubaře, teď když jsi těhulka?

markee
30. srp 2009

No já jsem jí dostala vloni,když jsme se o mimi snažili a nevěděla jsem zda jsem či nejsem těhu.A teď se teprva budu u zubařky objednávat,ale kdy mi chtěla dělat něco bolestivého,tak si jí nechám dát.
Ikopretinko, děkuju moc.

nicollka
30. srp 2009

ahoj holky, mě sekali zub v těhotenství nějaký 6měsíc asi, a injekci jsem dostala, to bych jinak asi umřela.
No nic ovule nikde, odpo zase zkusím testík, dnes asi poslední sexík...achjooo ja sem smolař

paajaa
30. srp 2009

Nicol: snad si toovule rozmyslí a dneska budou na testu tlustice. Oni by si tam spermoušci klidně 2-3dny počkali. Já v to taky doufám. Mě dneska bolí břicho od ráana, takže snad už dnes nebo zítra dorazí. Protože nevím, kdy zase manžu ulovím. 😉

Mabe: na tchýni prď a buď v klidu doma.

Venus: tak ať máš zoubky zase brzo v pořádku. 😉

kopa
autor
30. srp 2009

Nici spermouši ti nakou dobu vydrží 😉
Paaji u nás dneska nic nebude 😒 šel na tůru,tak příjde až pozdě večer a to bude unavený.takže to vidím na zítřek 😀

venuska
30. srp 2009

A jaké prášky se můžou v těhu proti bolesti? Začínám zase pociťovat bolest ☹ ☹ béééééééééééééé.

paajaa
30. srp 2009

Kopi: třeba tě překvapí a něco bude i večer. Jinak já jsem dělala ovutest a vypadá to, že čárka slabší, takže doufám, že zítra teplotka vyskočí. 😉

kopa
autor
30. srp 2009

Paaji no možná něco bude 😅 už jede domu,tak sjem říkala at se na to připraví 😀 uvařila jsem knedlíčkovou polévku 😵
No a zítra konečně razím ke kadeřnici 😵

kopa
autor
30. srp 2009

Moc bych si přála abysme všichni našly // 😵 😵

sarlotta
30. srp 2009

ahojky holčinky hlásím, že jsem zpět z dovolené... měli jsme se báááječně 😎 Počásko krásné, přes den vycházky a večer ohýnek a špekáčky, masičko🙂) krásný relax. 😉

paajaa
30. srp 2009

Sarlott: vítám tě zpátky doma z dovolené. Hlavně, že jste si to pořádně užili. 😉

Kopi: já bych si taky přála, aby taky byli za 14dní tam 6x // 😎 😎
Ať se přítel nechá přemluvit po té knedlíčkové polévce a je hezké snaženíčko. 😉

kopa
autor
30. srp 2009

Paaji bylo by to super 😀

Sarlott super že jste si užili dovču 😵

farmarska
30. srp 2009

ahoj holky hlásím se až ted večer bo celej den jsme byli se tchánovcema na vejletě a večer mi nastal kolotoč povinností 😝 doted jsem skládala prádlo a ještě ted peru 😝 😝
ráno mám pohovor s majitelem tý prodejny, kam bych měla jít pracovat, tak jsem zvědavá, jak si padnem do oka 😉 pořád mám dilema, nevím co mu říct, jestli se mne bude ptát, proč jsem skončila v předchozím zaměstnání 😅 když mu povím pravdu, že kuli těhu, ale pak jsem stejně potratila, tak se určo bude ptát jestli teda nechceme dělat nový a když mu řeknu po pravdě, že chceme, no tak mne natuty nepřijme 😅 lhát mu do očí, že nebudeme, to mi je taky blbý, kór kdybych za chvíli opravdu znovu otěhu 😅
tý jo tak co mu říct 🙄 😅 🙄 😅 🙄
jinak zítra bych chtěla taky zkusit ten první ovu test, abych něco nepropásla 😀
markee zítra na tebe budu mooooc myslet 🙂
pájí ty jsi šikovnááá ranní uháněčka 😵
venus injekce opravdu nevadí, ale s tím práškem ti nic neporadím, bo to fakt nevím 🤐 já vím jen že mlžeš paralen, ale ten ti od bolesti zubů zase asi tolik nepomůže 😖
kopísku ta snažení bylo ty jedna nymfomanko, nebo nebylo?? 😕
sarlotko sluníčko, supr, že jste si to tam tak užili!!!! 😵 😵 a třeba jsi si z dovolený i něco přivezla sebou ne? 😉 😵 A co malýho, ten byl s váma? a jak vám šlo snažení 😉 🙂

farmarska
30. srp 2009

kočky tak já jdu chrupat, beztak tu už straším sama 😀
dopoledne mne tu asi nečekejte, nakrmit, podojit, pohovor, město, nakupy, atd.. ale jen co bude chvilka volná nakouknu na vás, aby jste mi tu moc nezvlčely 😎
😀 😀 😀
jo mury gratuluju k třetímu trimestru 😉
a ty mabuš se vykašli na pošahanou tchýni s debilníma názorama a mysli ted hlavně na sebe a miminko 😠 😉

aronek
31. srp 2009

přeji dobré ráno, opět z práce 😝 . Ráno už je tma, takže se vůbec nechce z pelíšku ☹ . Začínám zvažovat, že být doma není až tak špatný nápad. Září ještě zvládnu a pak se uvidí. Ještě dotaz, PN máte od gyndaře, nebo od praktické?

mabe
31. srp 2009

dobre ranko, tak brzo vstavam, protoze musim do 8h poslat odmeny lidem za srpen a az tedka sem si nechala poslat data z prace. 😝 v patek jsem si nenechala poslat vsechny. 😕pak jdu ale jeste spat. 🙂

aronku, od gyndare.

aronek
31. srp 2009

gyndař tvrdí, že těhotenství není nemoc ☹ , spíš bych asi ukecala obvoďačku 😉 , ale zase nevím, na jak dlouho mně může nechat doma

mabe
31. srp 2009

aha, tak to zkus u obvodacky. jak dlouho nevim 😒 tak ja to mela hned kvuli tem dvoum MA

paajaa
31. srp 2009

Krásné ránko:
tak teplotka si ze mě dělá srandičku a ovulka zatím asi neproběhla. To je hrůza jak si to tělo dělá ze mě prču ☹ Udělám dneska v práci ovutest a uvidím. Takhle to u mě vypadá:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Aronek: já si myslím, že když řekneš na gyndě, že je ti zle a točí se ti hlava, tak tě doma nechá. Můj Dr. s tím naštěstí neměl vůbec žádný problém.

Farmi: držím palce na tu práci, ale s tou pravdou je to dilema. Já bych asi kecala.

Nicoll: jak to u vás dopadlo???? Hoď aktuální grafík.

aja.83
31. srp 2009

Ahoj holky, zdravím!
Kopinko, dej mi do tabulky 2DC, včera jsem to dostala! Hurááá! 😀

bobinka22
31. srp 2009

Dobre rano holky,
Jak se mate?
Dnes bude venku krasne,jsem rada ze uz nejsou ty velke paraky. 🙂

paajaa
31. srp 2009

Aja: gratuluji k mršce 😉

Bobi: ty jsi ještě v celku??? 😵 😵 😵

nicollka
31. srp 2009

ahoj holky

tak je tu další týden, já si půjdu nechat napsat antikoncepci, od dneška nejsem snažilka a moc vám držím palce at vám to vyjde, já si jen poplakala a už na to kašlu.

Paaji no jestli neklesne tak včera nebo dnes by být klidně mohla. Grafík už nic dnes sem vstala o hodinu dřív, takže měření proběhlo brzy, ale žádný sex nic, jen slzy a končím se snažením. No tak se aspoň snad už budeme co nejdříve stěhovat do svého, aspoň něco ať už klapne.

bobinka22
31. srp 2009

Ahoj Paji:
Jo,jsem porad cela,to je hruza ,ze? 😀 😀 😀 😀
Myslim ze ovulku muzem mit jeste dnes jak pise nicollka a nebo zitra.Uvidis... 😉

Nicollko: Jakto ze nejsi snazilka?A utri slzicky.. ☹ Neplakej,nema to cenu.
Urcite to vyjde neboj...Pry to vychazi,kdyz clovek mysli na neco jineho a zabyva se necim jinym.Tak az se budete stehovat normalne na to hupsejte.A ty budes mit plnou hlavicku toho ,jestli jsi zbalila vse.A uvidis ze pak budou //krasne carecky. 🙂 🙂

nicollka
31. srp 2009

Bobi jak se cítíš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru