Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
13. zář 2009

tak ten s culíkem dost dobrej!!!!!

markee
13. zář 2009

To jo 😉

maendy
13. zář 2009

Já vím markee,že se s tbou nemužu srovnat,ale ještě mi sem tam taky prsa mravenčí,ale když si vzpomenu jak mi narostla a bolela,v noci me to budilo,chybí mi to,mooooc ☹ ☹ ☹ a pořád jsem brkala ☹ 😀

markee
13. zář 2009

Takže myslíte,že se nám nestane nehoda a nesplodíme dítko,i když by bylo lepší,aby se mé tělo zmátořilo?
Tak dobrá. Manžovi je to jedno,ale mě ten přerušovaný sex moc neba 😅 Budu si muset zvyknout 😀

maendy
13. zář 2009

Holky tak jsem si dnes po roce zapálila cigaretu,ale najednou mne přepadl pocit,že by se na me muj andílek zlobil a s brekem jsem ji zahodila.Když si vzpomenu jak jsem před 2 tydny potkala ciganu s bříškem a hulila jak prokoplá,mám hroznou chut do něčeho praštit,já jedla vitamíny,mačkala si črstvé pomeranče,papala ryby a zeleninku,pravidelne spala,do prdele.prominte že zase začínám 😒

maendy
13. zář 2009

a co šprcka?Já vím,já to taky nemusím,takový sex není ono.

Proboha z toho magora šel strach

maendy
13. zář 2009

Holky jakto že nemáte PC u TV,sakra.to já jo,teda vlastně můj muž.Vyčůránek jeden.To je pohodář,on je takový méda béda 🙂

markee
13. zář 2009

Maendy,taky tě to nasere,když to vidíš,jak některé maminy hulí,chlastaj a prostě jsou divné v těhu a maj vše OK. A ty se bojíš od začátku,aby vše bylo OK,děláš pro to vše a stejně je ti to prd platný. Já jedla kyselinu listovou,pak mi doktor předepsal jodid-prý to chtěj genetici(hm,a stejně nepomohl). Já se musím přiznat,jak jsem sama přišla dom z té návštěvy,tak jsem měla chuť kopat do všeho co jsem potkala. Pak mě to nějak přešlo,ta myšlenka než sem vylezla to patro k nám do schodů.
Já mám PC u TV taky 😀

farmarska
13. zář 2009

mendy já to takhle cejtím pořád, to s těma hnusnejma nezodpovědnejma těhulema a matkama 😠 a myslím, že to tu máme každá, bo tady by se klidně i každá naložila na devět měsíců do octa, jen aby měla zdravé mímo a oni takhle hazardují a ničí sami sebe i toho človíčka vnich 😠 😠 😠

farmarska
13. zář 2009

jinak i já žrala vitamíny, drahej femibion, i listovku, pomalu se bála napít i sklenky koly, koupila si nescafe bez kofejnu, žrala ryby ač je normálně moc nemusím 😅 telou vanu si nedala asi dva měsíce a nezdvihla nic těžšího než hrnec..no a jak to dopadlo... 😖 stejně jako u prvního, potratem 😠 😝 😔 😢
jinak já mám noťáka u pc, ale když píšu, nestíhám se koukat 😀 😀 😀

markee
13. zář 2009

Bolí mě břicho,ne hlady,ale stresem. Půjdu do sprchy a spát. Sice SuperStar je sranda,ale víte jak. Jsem v té části těla,kde jsem velice nerada ☹

maendy
13. zář 2009

Chápu kde.Markee drž se,přeju ti dobrou noc bez zlých snů.
Zítra ráno pááááá,já jsem tam taky i když se snažím odtud vylést.

mateta888
13. zář 2009

maendy : já jsem mínusko a manžel plusko a k malé jsme přišli jak slepý k houslím, ted máme problémy, jediný co si musíš ohlídat aby ti dali po porodu injekci aby si mohla mít další to je tak jediný a pokud mělo tvoje malý už srdíčko tak to nahlas dr a on to bude přidalší těhu řešit. Dřív se s tím nic dělat nedá to mi bylo řečeno. Díky za odpověd, to si taky nechám protože máme doma dost zvířat a jak říkáš nikdy nevíš. děkuju a hezkej večer. 🙂

tercie
13. zář 2009

Holky jsem tu, já mám noťas u tv, ale když bych koukala sem, tak bych si to tolik neužila 😀 Já se tlemila a táta nadával, jak se na takový dementy můžu koukat, já, zpěvačka 😀 ale mě to fakt ba, jak jsou ty lidi sebevědomí 😀

Markee dobrou, klidnou noc, v rámci možností...

flair
13. zář 2009

Markee, snad budeš mít klidnou noc. Jinak k té antikoncepci, já za sebe říkám taky neeee. Já hned po revizi brala HA 2 cykly a ted toho lituju. Když bereš antiko, tak si tělo myslí, že je těhotné. Takže mi připadá, že tělu tak uděláme chaos. Nejdříve jsme opravdu těhu, pak potrat, pak dáme HA a tělo si myslí, že je těhu, pak vynecháme HA a snažíme se, aby bylo tělo zase těhu... Je to zmateně asi napsané, ale snad tomu rozumíš. Šla bych do čajíčků, relaxace a moccc pusinek od manžela, jak tu někdo psal. A bude líp a také nové, zdravé miminko 😵

tercie
13. zář 2009

Jo teď jsem to dočetla, markee antiko neber, nech tělo ať se dá samo do kupy bez hormonů, ať ho nezblázníš víc než je teď, ať těhu hormony samy odezní a hezky se srovnáš, ona se s tím srovná pak i ta psychika 😉

tercie
13. zář 2009

flair a co ty, jak je?

flair
13. zář 2009

Tercinko, já se těším na příští víkend, kdy by měla přijít ovu 🙂 Kéž by to klaplo už, bo pak mi manžílek letí na cvičení do Německa, pak pro změnu do Francouzských Pyrenejí... 😒 Takže na plození nebude čas 😠

maendy
13. zář 2009

Tak jsem ted byla vyvenčit chlupatku moji a potkala jsem sousedku a ona že ta jedna je těhu a druhá má chlapečka a prý co ty.Tak já na to ,že jsem ted čerstvě po potratu,ani nevím proč jsem jí to řekla,ale proč dělat krávu,že.Stejně by se to dozvěděla,tak byla v šoku a začala me utěšovat.A mě to nic nedělalo,asi jsem už otupělá od té středy kdy jsem se to dozvěděla.

maendy
13. zář 2009

Flair škoda že si člověk nemůže ten jejich poklad nechat doma a použít v době kdy je třeba.Já to znám,můj muž vždy když jsem měla ovu byl samá služba v nemocnici ☹

maendy
13. zář 2009

Holky chce se mi trošku spát,ale nemůžu,nesnáším to ráno,kdy si musím prvně uvědomit,co a jak.že je vše jinak.

tercie
13. zář 2009

Flair jo, tak to znám, před druhým těhu měl manža naplánovanou operaci kýly, a já otěhu 14. prosince a on šel po novým roce pod kudlu 😀 to jsem se bála, že min. 3 měsíce po operaci nebude sexu schopnej 😀 Takže vím, o čem mluvíš, tak a´t se vám to povede 😉

Maendy to je dobře, žes jí to řekla, třeba to poví i těm ostatním a nebudeš už nikomu muset nic vysvětlovat, a ony jestli mají dost rozumu, tak se o tom nebudou bavit 😉

flair
13. zář 2009

Maendy, budeš to vyslovovat ještě mockrát... Ale já musím říct, že když jsem o potratu začala mluvit otevřeně, tak se mi ulevilo. Nejdříve jsem měla pocit, že nemůžu vylézt mezi lidi, ale nějak samo se to ve mně zlomilo. A každý den bude líp a líp 😵

flair
13. zář 2009

Maendy, já bych si toho jeho pokladu potřebovala schovat kvanta, bo my se celkově moc nevídáme. Jen o víkendech☹ A teď navíc bude služebně dost často pryč, tak mě asi klepne 😒
Tercinko, naplánovala jsem si na příští pondělí dovču, abych to pojistila, kdyby byla ovu o den později 😀 To snad musí to mé tělo už pochopit, že to má klapnout, bo pak můj pán tvorstva bude lítat v jiných krajích!!!! 😝 😀

nicollka
13. zář 2009

ahoj holky nějak nestíhám..
zítra se mi tatka zeptá šéfa - kamaráda jestli by mě nevzal, hledají sekretářku ale jestli mu nebude vadit že bych mohla jen na 7hodin od 8-15, 16hod. No taky ty děti ve školce bývaji dost nemocný, malej je už teď. Ale penízky by se šikly. No a vypadá to že zítra už budu 1dc, doufám, tak jsem ráda, zatím to klape jak si přeju, jen ta hypotéka pořád nic nevím, takže ráno valím do GEmoney se zeptat, jestli by to schválili, ach jooooo

flair
13. zář 2009

Tak já jdu do postýlky, ať jsem zajtra v práci fit🙂 Nicolko, přeju ať hypotéka klapne 😉 Všem dobrou, klidnou noc 😵

farmarska
13. zář 2009

flair držím palce aby se to vaše páření zadařilo 😉
nikol a vám aby se poštěstila ta hypoška a tobě práce 🙂

tercie
13. zář 2009

Já jsem se zakopla, staříci šli spát, tak jsem musela masírovat záda, nohy těma preparátama, co rádoby pomáhaj... no snad jim to fakt aspoň trošku uleví, jsou to chudinky bolavý.

holky co jdete spát dobrou noc 🙂 já budu ještě čučet, čekám na mamku, vrací se z dovči, dorazí kolem půlnoci.

tercie
13. zář 2009

Nicoll a jak to vypadá s tím domečkem, visí to na hypošce? Hlavně si neberte od modrý pyramidy, protože s těma jsme stavěli my a je to něco otřesnýho, nedoporučím to v životě nikdy nikomu!!!

tercie
13. zář 2009

farmíku na tebe jsem za 2-3 dny taky zvědavá, jestli ti vyleze něco na testíku 😉 ségra 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru