Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
30. čer 2009

kopi 😀 😀

no jo tím jsme si to asi pohnojila 😝 😝

kopa
autor
30. čer 2009

Farmíku nic neřeš!!! 😉
To byla jen moje reakce k tomu jako že jsem založila už dvě tématka.

murynka
30. čer 2009

farmi jsme pomlouváni nebo asi nejvíce já přes IP a tak 😝 😝
a chtěj mazat že už sem nebudou chodit ale tajně nás čtou 😎

kopa
autor
30. čer 2009

Mury já jsem taky pomlouvaná 😀 😀

farmarska
30. čer 2009

k tomuto se nehodlám už vyjadřovat..
myslela jsem, že už to tu máme ujasněné!
alspon já to mám za hotovou věc.

nicollka
30. čer 2009

Farmí tak to je taky dost :D no já shazuji tři roky a pořád mám desítku oplácanou na bocích a pupku, no co už to nehrotím a po druhém budu cvičit a cvičit :D no to sem si říkala před třema rokama taky :D

Kopi :D no já těhulím jen a jen přeji .... tak šup sem s mimi ráda se přidám k těhulkám :D

kopa
autor
30. čer 2009

No myslela jsem že budeme sexit,ale zavřela jsem přítalákovi dveře a budu tu s vámi 😀 😀

murynka
30. čer 2009

farmi asi tak 🙂 ale jsou tu asi nedospělé osoby jinak to nevidím 😎

farmarska
30. čer 2009

holky tohle já řešit nebudu 😎

nicollka
30. čer 2009

no mě manža přijede v pátek tak snad ta mrcha nedojde nebo až za týden když pojede zase zpátky do práce 😝

kopa
autor
30. čer 2009

Farmi ono to vyřešené jé!!!To bylo napsané pro ty zavistivý čumily 😲

murynka
30. čer 2009

já také ne 🙂 za své těhu se nestydím a užívám si ho 🙂

kopi a co na to přítel 😀 😕

kopa
autor
30. čer 2009

Nici třeba nedojdeeeeeeeeeeeee 🙂

kopa
autor
30. čer 2009

Je unavenej z výletu už chrápe 😀 😀

murynka
30. čer 2009

tak to jo 😀 😀

farmarska
30. čer 2009

kopi jak jsi mu zavřela dveře?? 😕

nikol já poslední roky neshazuju, ale pořád jen přibírám 😝 a deset kg to je jen těch posledních, co mne trápí 😅
ale co jak už jsem psala, kašlu na to 😀 😀

murynice hubená koukej taky tloustnout ! 😠

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicollka
30. čer 2009

no jo mě by kroupi taky zmohli :D zítra má být ještě větší horko jak dnes tak to už je na třičtvrtě po mě :D už dnes mě to zmáhalo ... a ve čtvrtek tak to už je po mě úplně, jestli jim to vyjde tak přes 30C to už nedám, asi nás koupák nemine. Ale zase na druhou stranu se tak těším že konečně budu hnědá :D

kopa
autor
30. čer 2009

Mury IP 🙂

farmarska
30. čer 2009

lidi já jsem zase utahaná jako kůň 😝

přebírali jsme bordel na půdě 😝 vymejvali a napouštěli bazén 😝 a do toho tady spí další noc ten synkův spolužák, protože se mu u nás prej děěěěsně líbí ! 😅 😅 😅 😅

kopa
autor
30. čer 2009

Farmi prostě jsem ho přikryla a zavřela dveře a sedím v předsíni 😉
já jdu zítra ke kadeřnici,tak doufám,že zmoknu 😀 😀 😝

farmarska
30. čer 2009

holky musím na chvíli odskočit...
doufám že tu pak někoho ale ještě najdu 😠

nicollka
30. čer 2009

já bych chtěla být jednou jako Murynka :D asi mi bude muset napsat jídelníček na každý den tak jak jí ona :D .. joooo kdyby to tak fungovalo.
Kamarádka tak je taky jak proutek, nakupuje XS a to můžu já se svým XL závidět, může si koupit co chce a vypadá super, na mě už toho tolik zase nemají a když mají tak sem v tom jak obr ble fuj

kopa
autor
30. čer 2009

Farmíku já jsem taky furt unavená,furt se mi chce spát a to nejsem těhu 😀
Farmí tak budeš mít veselo,to víš máš tam ráj zvížátek a klučinovi se nechce domu 😀

kopa
autor
30. čer 2009

Nici zítra jdu nakupovat oblečení moje velikost je taky XL a jsem zvědavá co koupím 😅

nicollka
30. čer 2009

jůůů farmi já jsem za to ráda když dojede třeba sestřenka na týden, i když občas jsem vytočená mám ji pořád za zadkem, na druhou stranu pohraje si s danečkem nenudím se tolik, chodime spolu ven a tak a večer hrajem karty :D no klido bych ju tady brala ale vypadá to že toto léto nedoletí...ale ještě jí napíšu co a jak.

murynka
30. čer 2009

farmí opatrně opatrně těhule 🙂 odpočívat odpočívat 😉

nicol já nevím jak to dělám 😅 jím hodně ale nepřiberu no 😖

kopa
autor
30. čer 2009

😀 Mury a já jím hodně a přiberu 😀

nicollka
30. čer 2009

kopi já už rači ani nechodím ... mám tady tepláky a tričko...tepláky to je mé oblíbené prádlo :D

no s únavou, já jsem unavená celý život, já bych mohla spát ráno do devíti, pak po obědě tak tři hodky a pak večer v devět už zase spát...jsem prostě pořád unavená a nevím proč, asi mám nějakou nemoc. můžu si dát pět káv, redbully, cokoliv a do pěti minut stejně usnu, ale samotnou mě to hrozně štve, nic se mi nechce a to mi je někdy z té únavy tak blbě na zvracení...ach jo..

lucierob
30. čer 2009

Holky, já se z vás picnu. Chvilku tu nejsem a vy už prokecáte další stránku.
Kopi, jj pořád odpočívám a už mě to teda vůbec nebaví. Začíná mi to pěkně lézt na mozek. A to mě to válení čeká ještě nejmíň 4a1/2 měsíce. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak doufám, že konečně budou lepší zprávičky. Mohla by mi mudra říct, že už se ten hematom vstřebal nebo aspoň o dost zmenšil.

murynka
30. čer 2009

☹ luc to se nedivím ale musíte to holt vydržet s prckem společně 😉 držíme palečky aby se hematom zmenšil či zmizel úplně....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru