Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
9. říj 2009

Ahoj Kopinko, to je fajn, že přítelák je takové zlatíčko. Uvidíš, že má pravdu. Příští vánoce už budete určitě tři! S testováním ještě počkej, 25DC by asi ještě nebylo nic vidět a zbytečně bys byla zklamaná. Počkej alespoň do pondělí 😉

kopa
autor
9. říj 2009

Aji no ted je takové zlatíčko 😀 určitě počkám s tím testováním 😅 sice to bude boj,ale... 😉

aja.83
9. říj 2009

Kopi, můj manžílek je teď taky nějakej hodnej, je se mnou každou volnou chvíli a jezdí domů z práce místo po 4 dnech i po 2 dnech před noční. Dnes večer přifrčí a mám slíbený sexík, tak už se moc těším, týden nic nebylo 😕

kelly1983
9. říj 2009

Ahojky

kopi ještě chvilku počkej, nemusely by se // ukázat a byla by jsi smutná. Třeba už tyto vánoce budete 3, zatím jeden jen v bříšku 🙂

Já jsem včera byla u dr, čípek 2-3 od minule žádná změna, prý to nevypadá že bych měla rodit dřív říkal,že pokud porodím v tom termínu, že malá bude mít 3.10kg není to moc???

aja.83
9. říj 2009

Kelly, já měla 3.10kg když jsem se narodila 😉 ! Není to moc, byla jsem ještě lehčí než moje ségra. Tak to je fajn, že je vše ok.

kelly1983
9. říj 2009

aji no já měla zase 3,15kg ale včera mě tady naše babky v baráku říkaly, že to je dost. Jo jsem taky ráda, že je vše ok, ale jsem trochu smutná že musím ještě čekat, ale kdo ví, že🙂

katyna6
9. říj 2009

Ahoj holky,pěkné páteční ránko 🙂
Mně se volný víkend taky moc netýká,mám dnes noční a v neděli celý den 😖 ,nejhnusnější víkendová služba ☹ ☹

kopi-to je dobře,že už máš zas dobrou náladičku,prcek přece potřebuje veselou maminu 😉 😉

kopa
autor
9. říj 2009

Aji tak to je fajn,že je manžílek tak často doma 😵

Kelly to víš,že raději počkám s testováním 😉

Katynko pročpak nemáš fotečku v pase?Jsem ráda,že je mi dneska už lépe.

kopa
autor
9. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................15.10.KO
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................
Flair 6tt
Maarrtina 32DC
Ikopretinka 31DC
Mari111 30DC
Paajaa 25DC
Nicollka 24DC
Kopa 23DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 20DC
Farmarska 19DC
Handm 11DC
Hanana 9DC
Aja 83 8DC
Sarlotta 8DC
Eeliska 3DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

aja.83
9. říj 2009

Kelly, neboj, brzy se dočkáš! A hlavně, co není, může být, klidně tě to za chvíli může chytnout a pojedeš do porodnice! Tak ať je to brzy 😉

farmarska
9. říj 2009

baf!!! 😀 😀 😀

farmarska
9. říj 2009

koukám, že se tu všechny zajímáte o můj síťo oblek 😀 takže akce proběhla 😵 😵 byl velký nášup spermošů, ukončený nožkama nahoře, až do té doby co mi manžel říkal, ať už je dám dolů, že už určo nemá co stejkat 😀 😀
pájí obleček jsem nakonec nemělnila a kupodivu mi byl i tahle normální velikost 😕 protože je to fakt děsně elastický a myslím, že bych to natáhla i na slůně 😉
jinak vám povím, že jak mne v tom ten můj chlap uviděl, tak mi řekl, že mu připomínám takovou tu uzenou kuřecí rolku-salám-šišku 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ale prý to myslí dobře a ten salám má moc rád 😀 😀 jen že prý taky má na sobě takovouhle śíťku 😎 😀 😀 😀

farmarska
9. říj 2009

no a jinak vám povím, že se mu sexovat vůůůůbec nechtělo a že je unavenej a že jde spát... 🙄 tak já si řekla, no co ,tak nutit ho už nebudu, tenhle měsíc i tak dobře spolupracoval... 😉 no a on po chvíli jako, jestli mám nějaký plodný dny či co, že jsem se takhle vymódila ( pomalu mu to začlo docházet) a já na to, že jo, že mám každej měsíc ovu nějak v tudle dobu ( i když tentokráde si tím vůbec nejsem jistá 😅 ) , tak on hned vyskočil, šel udělat rychlou hygienu a šup na to, že to teda nemůžeme propásnout 😀
holky je to moje zlatíčko 😵 😵 😵

farmarska
9. říj 2009

helééé kde jste všechny??? 😕

aronek
9. říj 2009

Ahoj farmi, kde bychom byly - pracujeme 😝 však to znáš 😀
takže jsi včera měla úspěšný den 😉 Ty máš ovulku 19DC? Jak dlouhý ho máš normálně?

aja.83
9. říj 2009

Čau farmi, a cože to máš na obleček ala kuřecí rolka? Že bych si to taky pořídila 😀 ! To je fajn, že jste ještě včera sexovali, aspoň to máte pojištěný! 😉

aja.83
9. říj 2009

Chtěla jsem napsat - co to máš za obleček?

farmarska
9. říj 2009

aron no už ani moc neznám 😀 😀 mě ti po dlouhé a výživné rozmluvě s manželem dnes chytly nějak záda, a tak jsem na PN 😀 😀 😀 😀
no já mívám ovu už od potratu vždycky 17-18DC. cyk. mám dlouhá většinou 32-34dní 😝 😝
no ale tentokráde se mi nějak nezdálo, že mám ovu, ani testy tomu nenapovídaly 😒 spíš mi přišlo, že jsem jí měla nějak dřív 😕 tak nevím..nechám se překvapit 😉 ale pro jistotu jsme pojišťovali 😉 obden, už asi od 1ODC 😉 😉

aja.83
9. říj 2009

Farmi, já mám taky teď cyklus 34dní, ovuli asi 17-18. Dnes budem pojišťovat, i když jsem teprve 8DC, ale už týden nic nebylo, tak už mám absťák 😀

macinka0605
9. říj 2009

Ahojda vespolek... mohu se přidat do hloučku?

aja.83
9. říj 2009

Ahoj macinko, jasně, přidej se k nám! 😉

martinkal
9. říj 2009

Ahoj holky 🙂

FARMI ty jsi mě zase rozesmála 😀 😀 😀 😀 kuřecí rolka................ 😀 😀 😀

Můj manžel miluje koprovku a dršťkovou polívku - fůůůůj... tak nevím co bych si měla oblíct 😀 😀 😀

Ahoj Aronku jak je?

Holky včera večer jsem poprvé cítila tu naší berušku už i na přiložené ruce na bříšku, už se mi začíná bříško vlnit, asi jak tancuje, ale vždy jen večer, když jsem v klidu. To je nádhera 😅 😅 😅

farmarska
9. říj 2009

macinko, jasně pojď mezi nás!!! 🙂 🙂 🙂 i když jsme smutný témátko 😔 , máme tu i spoustu švandy 😀 ponejvíce s lovením vlastních manžílků 😀 😀

ají pořídila jsem si toto, alspon na normálním člověku to takhle vypadá 😀 😀 :
http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/25-s...
ovšem na mě to vypadá jako už zmíněná uzenina 😀 😀 😀
holky ještě, že ten můj má ty salámy tak rád 😀 😀 co kdyby to byl třeba vegetarián !! 😕 😕 😝
😀 😀 😀 😀 😀

martinkal
9. říj 2009

Jinak vítám micinku 🙂

martinkal
9. říj 2009

Teda macinku 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
9. říj 2009

farmi, ty se ulejváš 😠 a dobře děláš, taky bych se nenechala trápit někde, kde by mně to nebavilo 😉
Já se tak těším, až budeš testovat, to bude zase akce 🙂 , ještě, že do té práce už nejdeš, tam by to bylo ještě veselejší 😀

aja.83
9. říj 2009

Nojo, farmi, to musí být sexy! 😉

farmarska
9. říj 2009

marti to já tě nerozesmála, to můj muž! 😀 ale přiznávám se , já taky nevěděla jestli se mám na něj zlobit, nebo se tlemit 😀 😀 ale on mne tak ujišťoval, jak tu rolku už od mala zbožňuje, že jsem mu odpustila 😉 😵
jinak gratuluju k pohybům 😵 😵 😵 😵

farmarska
9. říj 2009

nojo ají, ale na tý figuře na obrázku 😀 já spíš byla k smíchu 😀
ale co snaha se počítá 😉 milého to trklo 😉 a účel to tudíž splnilo 😉

martinkal
9. říj 2009

Farmí díky. Ostatně ty vždy rozesměješ. 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru