Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
26. říj 2009

Míšo, určitě,napíšem si 😉
já budu končit, mě to tu dneska nějak zlobí, asi mě to vyhání už spát 😠
tak dobrou noc 🙂

tercie
26. říj 2009

Jit papa, napíšem určitě!!!

Já jdu koukat koho dneska vyrazej 😉 Pááá Přijdu mrknout než půjdu spát, jestli tu ještě některá budete 😉

markee
26. říj 2009

Tak jsem si udělala kuřecí smažené pidi kousky a zamíchala do zeleninového salátu 😀 to je mňamka.
Zítra jedeme do Příbrami, Míša pro výsledky k doktoru a já s malou nejspíš zařídit pojišťovnu,jestli nám zas něco proplatí.

aronek
26. říj 2009

já už jdu taky hají, přítel mi dýchá na záda 😉

farmarska
26. říj 2009

aron co to máš za přítele, že ti každej den funí na záda 😀 jo a jinak mamka to ví, už před týdnem se ptala, jak mi dopadl test, ..dost to s náma prožívá 😉
markee mňam mňam 🙂

sirella
26. říj 2009

ach jo...holky...všechno na mě padá ☹ Jak se mě ta pipka(dr.) mohla zeptat že jestli teda máme vypisovat průkazku když já o ni před víc než měsícem v nemocnici přišla????Do prčic já už to brala v poho ale teď jsem na srač....teda na kaši.To se ta ťava nemohla podívat do karty????Do prčic...život je na nic....Jsem fakt v krizi 😢 ...i když dnes odpolčo optimismus probíhal ale teď už to fakt asi nedám....já byla v poho ale ona mi to všechno připomněla...já byla fakt v klidu a ona se mi pak omlouvala ale už to nejde...do prčic...já už byla v klidu ale depka se zas hlááááásí..kurnik

mari111
26. říj 2009

ahoj holcinky moje. pomalu vas docitam ale mam co delat, du uz haji tak zoitra budu pokracovat, snad uz doctu. zatim pa, bylo mi za vama smutno. dobrou

sirella
26. říj 2009

mari:Ahojky....jsem ráda že jsi tu 🙂 JAk je?

sirella
26. říj 2009

Děvčičky moc vám to přeju...krásné sny 🙂 ...já dnes budu ponocovat 😒 ale budu zas "bádat" na netu...mějte se všechny mooooc dobře 😉

tercie
26. říj 2009

Jen jsem jukla před spaním, moc jste toho teda nenapovídaly😀
Manžílek dneska volal, už se mu prej stejská, úplně doslova to neřek, ale tak naléhavě, ať už přijedu nééééé 🙂 bylo to milý.

Sirellko dr to určitě neudělala schválně, někdo má výhodu že si pamatuje všechno, někdo ne a ona patří asi do tý druhý skupiny. Beruško to se ti stane ještě víckrát, že potkáš někoho, kdo věděl, že jsi těhu a od tý doby jste se nepotkali...
Mě měsíc od doby co jsem přišla o malou kolegyně ze sboru řekla, kde to dítě nosím, že to na mě není vůbec vidět... a pak se blbka ani neomluvila... lidi jsou prostě necitlivý a pitomý... snaž se na to nemyslet, co ti řekla, já vím, že to je těžký, ale oni se tím netrápí, trápíš se jenom ty... Kašli na ně!!! 😵 😵 😵
A nebuď smutná, musíš bejt silná pro dalšího prcka 😉

Já jdu koukat na tv, dávaj film o ponorce, to mě ba. Tak papa a dobrou noc, zítra přijdu asi až navečír.

sirella
26. říj 2009

no nic mizím na icq..už jsem měla sms a jeden hovor (podle hlasu nepoznám)ale prý by to mělo být v poho...tak snad.Mojí skoro nejlepší kamošce dal číslo můj taťka 😅 a chystá se prý hodně velká jízda.U všeho jsou lidi co jsem měla ráda tak se pokusím pokud prcek dovolí tam jet...S dětma je to těžké...kor když manža má mít služebku 🙄

sirella
26. říj 2009

😀 tercíku....moc moc díky 🙂 ...já ji chtěla měnit ale zdály se mi její argumenty dost průkazné...já měla strach z mého věku a ona mi řekla abych nedivočila že jsem ještě mladá 😅 Dám na ni a pár měs.si dáme pohov...manža souhlasí tak je to v poho.Mě strašně vadilo že mi říkal abych dělala jak já myslím a od teď už myslíme asi oba dva.A tu sobotu onehdá mi plíííís promiň...já byla v kelu a vysvětlilo se to.On totiž manža začal žárlit na mě 😕 Prý že když šel na karty tak jsem byla na netu...hm...a když došel z karet...tak jsem byla na netu zas

sirella
26. říj 2009

😀 😀 😀 terci:ještě důležitá věc...já manžu sbalila přes net....a on se asi bojí abych něco nesbalila teď....ale my si to vyjasnili a teď je fakt klídek...žáááádné služebky...jen ten florbal..kurnik.z něj se vrátil dnes a podle trika apod.byl fakt tam jak říkal 😀

tercie
26. říj 2009

Jejda vůůůůbec se neomlouvej !!!! 😀 Za co jako 😉 Ale dobře že se to vysvětlilo, no on můj manža si taky myslí, že na netu dělám bůhví co😀 Možná taky žárlí, navíc, jak přijde, tak to většinou vypínám, tak je možný, že ... No, dohady, dokud mi to neřekne, tak to asi nezjistím, žejo 😀
Tak a jdu už fakt, zas odcházím na desetkrát 😒D

sirella
26. říj 2009

zas mě zlobí smajlíky....omlouvám se

sirella
26. říj 2009

tercinko:aspoň má důvod se o tebe bát...nemyslím to nijak zle,ale myslím že by měl vidět že se celý svět netočí jen kolem něj a začít si zvykat na to že první je zdravá maminka a miminko....Já se s tebou klidně vsadím že se to urovná...všecičko...Prostě až bude mimísek tak bude pohoda 😉 On teď jen trošku zlobí 😠 a zasloužil by za uši

sirella
26. říj 2009

mari:ahojky..kde se touláš???Byla tu po tobě sháňka 🙂

farmarska
27. říj 2009

ahoj holky 😉 nějak už nemůžu spát, zlobí mě kašel, a opět mi není nic moc 😝 no ale jednou to musím přijít...já se probudím a budu zase zdravá 😉 😎
mari vítám tě, ty tuláku jeden 😉 taky se nám stejskalo 🙂

sir, tercí s chlapama je prostě problém.. 😝 😝 😝 já jen čekám, kdy to chytne i ten můj a začne zlobit 😝 už je nějak moc dlouho hodnej 😀
sir a ty nesmutni 😉
tercí to jsou supr zprávy, to co ti manžel konečně řekl 😵 určo to nakonec dobře dopadne! 😵

aja.83
27. říj 2009

Ahoj holky, přeji hezký ráno!
Mari, to je dost, že jsi zase tady! Zrovna včera jsme se o tobě bavili s handm, že jsi na tom podobně jako my, tak jak jsi na tom. Co snaženíčko?

sarlotta
27. říj 2009

Dobré ránko holčinky🙂

aja.83
27. říj 2009

Jůůů, Sarlotka, já tě dlouho neviděla. Jakpak se máš?

sarlotta
27. říj 2009

tak jsem si Vás dočetla🙂 abych toho večer enměla tolik .-) a mizím do práce🙂))
Mějte se tu krásně.. snažilky snažte se 😎

Těm co přišla mrška posílám pohlazení 😒 příště budou // určo 😎

Nemocným foukám čelíčko.

A Novým holkám přeju aby čekání na porevizní mršku uběhlo a daly se rychle dohromady... nic jiného se nedá dělat... musíme bojovat 😉

sarlotta
27. říj 2009

Ahojík Aji, četla jsem že jsi v pořádku 😉 Tak blahopřeju, to je dobře.

sarlotta
27. říj 2009

Já se mám pracovně🙂)) ale dneska jdu odpolko na masáž... se těšííííííííííííííííííííím. čekám mršku každým dnem a pak už by snad mohlo dojít na snažení i u nás .-)))

aja.83
27. říj 2009

Sarlot, děkuju. Taky jsem ráda. Snad se brzy zadaří, už by bylo na čase, viď? 😉

aja.83
27. říj 2009

Sarlotko, masáž, no páni, ty si užíváš. Já byla před 14ti dny, bylo to super, za 14dní jdu zase, taky se těším.

markee
27. říj 2009

ahojky,
tak já mám od 4 hodin veselo. Malá zvracela a od té doby ještě 2x. Máme jet dnes zařídit do města úřady,ale nechce se mi,kvůli ní. Aby jí zas nebylo špatně. Jenže teplotu nemá a nazvrací vždy takový ždibec. chudinka malá,jak se vždy drží toho prkýnka na záchodě a blinká. No,kope mě to pak taky,ale víc je mi jí líto. Mrňouska.
No za chvilku přijede Míša,tak se domluvíme co a jak.

aja.83
27. říj 2009

Markee, to je mi líto tvé malé. Snad to nic nebude a bude ji zase dobře. 😉

nicollka
27. říj 2009

Ahoj holky

Dnes se mi asi zbláznil teploměr..hned ráno 38.05, pak sme šli do školky, zkusila sem znovu a 37.3 uff :D
grafík: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Dnes trošku dočtu.

kopa
autor
27. říj 2009

Ahoj holky,
tak já se přidávám do klubu lazarů 😀 😀 já mám od včerejška průjem a je mi na zvracení 😒 🤐 ale šla jsem do práce jen na půl dne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru