Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
27. říj 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😉
koukám, že tady se marodí o sto šest, ještě že choroby nelezou po internetu 😀

aja.83
27. říj 2009

Holky, já se taky přidávám do klubu, mám kašel jak blázen a to potřebuju rychle vykurýrovat, protože v pátek jdu k zubaři, tak aby mě vůbec vzal.

eleanthis
27. říj 2009

holky, muzu se zetpat, jestli jste po revizi mely nejaky bolesti a tak? ja prvni den vubec nic, druhy den nekdy kolem seste vecer tak na 1 ibuprofen, pak noc na to od tri od rana uz vetsi ale opet ustaly a od vcera od sesti jsem jak v katatonickym stavu neschopna se ani hejbat, smrkat nebo cokoliv... a to beru ATB... je to normal?

eleanthis
27. říj 2009

sirella - prosim te, kdy jsi sla prvne po revizi na kontrolu? mne rekla doktorka, at si prijdu pro HA az dostanu prvni MS ... tech 5+6tydnu po zakroku. nemela by byt kontrola driv?

handm
27. říj 2009

Dobré ranko! Holky!! Ty jo, tady je nějaká nemocenská epidemie... ☹( Tak se všechny brzy vykurírujte!!! ať máte pro fazolky zdravé pupíky!! 🙂 🙂

Eleantis, já nic.. vůbec. Jak kdyby mi nic nedělali.. skoro jsem ani nekrvácela, jen trochu špinila..

kopa
autor
27. říj 2009

Eleanthis já měla druhý den po revizi horečky a bolesti břicha,třetí den to bylo v pohodě.Břicho mě bolelo asi týden...
Já šla po revizi na kontrolu ke své gyndařce cca.5 dní a potom až po 6 nedělí.

kelly1983
27. říj 2009

Dobré ránko holky

Kopi jéé tebe jsem dlouho neviděla...jak se máš?

kopa
autor
27. říj 2009

Kelly mám se celkem dobře,jen mám dneska naké střevní a žaludeční problémy... 😒 nic moc...
a co ty?Ty už budeš rodit každým dnem vid? 😀 😵

kerrie
27. říj 2009

Ahojda 🙂
Tak jsem dorazila z testů na těhu cukrovku.........bleeeee, to byl teda hnus. Jsem ráda, že to mám za sebou 😀 😀 😀

aronek
27. říj 2009

eleanthis, mně tedy po revizi nebolelo nic kromě dušičky ☹ , na kontrolu jsem šla až za sedm týdnů. Předtím jsem tam párkrát volala a pořád neměli výsledky, nakonec mi stejně řekli, že nic nezjistili 😠

aronek
27. říj 2009

kerrie a kdy budou výsledky?

farmarska
27. říj 2009

ahoj koťata 😉
koukám, že se tu marodí 😝 doufám, že jsem vás nenakazila já 😨 že by jako baciláci uměli chodit už i po netu? 😨 no doufám že ne! 😀

kopi to je mi líto ty tvý střevní problémy, hlavně hodně tekutin! 😉
ají držím palce na pátek ať to u zubaře moc nebolí!!! 🙂

elen mě taky bolelo břicho, musela jsem papat brufen, ale do týdne to myslím přešlo 😉 a na kontrolu jsem šla po dvou týdnech a pak zase po dalších dvouch 🙂

farmarska
27. říj 2009

jééé já tu mám dnes už 6tt !!! 😵 😵 😵

aronek
27. říj 2009

farmi, jak je?

farmarska
27. říj 2009

aron nemocně 😅 😅 😅
a co ty??

aronek
27. říj 2009

odpoledne jdu na kontrolu tak uvidím. Nejraději bych byla ještě tak týden doma abych nebyla pořád tak unavená 😉 Takhle dojdu do své kanceláře a půl hodiny funím 😀

farmarska
27. říj 2009

no jasně , že budˇ ještě doma!! 😠 Jim normálně řekni, že se ještě uplně zdravá necejtíš 😎 a nikdo normální tě jako těhotnou nikam hnát nebude 😉 a já bejt tebou, tak si pak rovnou zajdu a gyndu s tím, že to v práci už prostě nezvládáš a protáhla bych si to doma do porodu 😉 😀 to by byl myslím i manžílek spokojenej 😀 😀

aronek
27. říj 2009

farmi, on bude spokojený určitě, ale v práci by je to nenadchlo 😉 Stejně je škoda, že jsme tak rozeseté a nemůžeme se někdy sejít ☹

sirella
27. říj 2009

ahojky holky 🙂

já se taky přidávám 😒 Od rána mám ucpaný čumák a bolí mě v krku...sakriš 😠 Vstávala jsem až teď 😅 Jsem úplně hotová

farmi:Díky moc za uklidnění 🙂A ty se drž...nedej nemoci šanci...kurýruj 🙂

eleanthis:Ahojky....já šla na kontrolu včera což bylo 32.den od zákroku....víš on každý dr.to dělá jinak.Myslím že pokud nemáš problémy tak delší odstup nevadí.Já se objednávala po 14 dnech a to se sestra divila proč tak brzo.Prý jestli jsem měla problémy a v nemocnici mi to tak řekli.A výsledky stejně ještě neměli 😠 I když teda nepředpokládám že by něco zjistili...od holek tady vím že skoro nikdy nezjistí nic.Moje dr.mi řekla že při oplodnění se děje strašně moc úkonů a prostě se nějaký nepovedl.Blbá útěcha ale aspoň něco.Neboj všechno bude ok 😉 ... a jinak k té bolesti...já měla občas pobolívání jako na MS ale vím že některé holky to bolí víc...i na prášky.na jedné diskuzi jsem narazila na příspěvek fakt drsný že o tom radši ani psat nebudu...prostě pokud by se něco fakt dělo tak to poznáš a pak šupajdi hned k dr.Ale to je prý vyjimka...to posoudit ale fakt nemůžu...nemám s tím zkušenost.Zatím nemám MS a dr.mi říkala že ještě 14 dní čekat a pak když tak na injekci....a prý by nebyl zlý možná kontr.UZ ale to spíš prý ani ne,protože včera to bylo fakt prý ok.Buď klidná ...dr.určitě ví co dělá...ale zase při každém problému bych si teda min.volala a popř.zašla

eleanthis
27. říj 2009

diky holky - jako brufen to spravi, kdyz ho beru tak nejak s predstihem, tak se nesvijim 🙂 asi jde taky o tu aktivitu, aby clovek fakt nelital a odpocival, coz mi jde blbe, protoze jsem aktivka, ale dnes se fakt hodlam krotit. ja mam navic endometriozu a po mimodeloznim mi vzali jeden vejcovod, od te doby upadam kazdou ovulaci do bolestnyho "komatu", vylozene jsem schopna se maximalne choulit, ale zase presne vim, kdy mam svuj plodny den 🙂 tak se mi i podarilo otehu... to same pri mrse... takze mozna to boli vic i diky tomu.

za 14 dni jdu do nemocnice na histologicky nalez, - tam mi reknou, ze to byl mrtvej plod... to je jasny, tak se zeptam asi na tu kontrolu tam, kdy mam jit nebo co se vlastne kontroluje...

tak se holky drzte, uvarte cajiky a zalezte do perinek, at jste brzy zdravy, venku je jeste celkem hezky, tak at si to uzivate 🙂

sirell - ja po prvni mimotehu - delali mi nejdriv revizi a pak kdyz hcg porad rostlo, tak laparku - jsem dostala prvni mrchu az za 42 dnu, takze se neboj. ona prijde 🙂, 6 tydnu je naprosto v norme.

murynka
27. říj 2009

ahojky nejprve písnu pak dočtu 😉

byla jsme na kontrole naposled u svého dr.k němu půjdu až po šestinedělí 😉
příští čtvrtek už máme monitor v nemocnici 😵 😵
vše je v pořádku vážím 55kg plus 8,5kg což je ideální 😎
jinak malá mi zasahuje až na bránici říkal že musím mít bolesti při kopání což mám 😅
čípek je pořád 1 a na porod to nevypadá..prý mi to sluší 😀 😀
tlak moč v pořádku.....poslouchal srdíčko 🙂

farmarska
27. říj 2009

aron to jo, by to bylo fajn naživo 😀 tak až někerá pojedete do Dvora, nezapomeňte mne tu navštívit 😉 😎
kočko a na práci, na to jak se tvářej, nebo ne se vykvajzni! ted je nejdůležitější, ty mimi a tvůj milý 😉 a nic nestojí za to ohrozit zdraví miminka pamatuj!!! 🙂 🙂 🙂

sir ty jsi taky chorá?! ☹ no to je fakt hotová epidemie! 😝 začínám uvažovat, jestli se to opravdu nepřenáší po klávesnici přes koně 😀 😀 tak se bobku rychle uzdrav!!! 😉

elen. sir má pravdu.PokavaĎ se ti nebude cokoli zdát, raději zkontaktuj mudra.Lepčí zbytečně než pozdě 😉

murynka
27. říj 2009

leni ty nemocníš chudátko malý ☹ at je brzo lépe 😉

ele já měla po revizi bolesti konečníku a bříška....

ker gratuluji k vypití hnusu na cukr 😝 😝 😝 to je co 😀 😀 😀

farmi už 6tt 😵 😵 to je krásný 😵 😵 kdy jdeš na kontrolu?? 😕 😕

aronek držím pěsi na kontrolu 😉

sirella
27. říj 2009

eleanthis:Teda děvčičko ty jsi si teda už fakt prošla kde čím...je mi to líto 😔 Ale tady mezi holkama ti všechno líp uběhne a neboj...určitě bude zas líp a mimísek bude taky 😵
Za uklidnění kvůli MS moc dík 🙂 Už mám dost nerva ale vím že je ještě čas ale už bych ji fakt brala

Mury:Obrovitááááánská gratulace 🙂 Výborná zprávička...i když mám ucpaný čumák a bolí mě v krku hned mám náladičku o 100% lepšejší...je to paráda...moc ti to přeju 🙂

aronek
27. říj 2009

farmi a ty někdy někam jezdíš? Nebo se držíš doma? Mohli bychom spáchat sraz nějak uprostřed, aby nás bylo co nejvíc 😉

farmarska
27. říj 2009

mury už jsem ti gratulovala ve vlaštovkách 😀 ale ještě jednou, gratuluju k poslední kontrole 😵 strašně ti to uteklo!! 😵
aron já jsem právě ta domabylka 😀 víš jak pořád mám nějak nějakou práci a když mě chtěj kamarádky vidět, většinou musí přijet ony za mnou 😅 Takže co nejvíc jich musíte přijet ke mě! 😀 😀 😀

sirella
27. říj 2009

farmi jojo...jsem chorá ale mě to drží skoro furt 😠 Začlo to ještě když jsem byla těhu a vrací se to.Už jsem se domlouvala s manžou že zajdu k dr.protože toto už fakt není možné.Začlo to když prcek dotáhl nějaký moribundus ze školy já to od něj chytla a pak byl ten průšvih a furt se to bestie vrací...prostě dneska do rána fakt ucpaný čumák a bolest v krku...fakt už mě to se... trvá to vždycky tak 3-4 dny pak klid a za pár dní zas nanovo 😠 Asi potřebuju nějak přeléčit...já byla na pohovoru kvůli práci a to jsem musela na ex vypít coldrex-ku jinak bych nefungovala vůbec a to bylo před cca 14 dny

a ty jak???Už je líp???Nemoc na ústupu??? 😉 Moc ti přeju aby jsi byla brzo ok 😉

a s tou nákazou přes klávesnici...asi na tom něco bude 😀 😀 😀

farmarska
27. říj 2009

mury na ultrazvuk jdu 3.11. 🤐 😅

elean tak to opravdu nemáš lehké, 😔 a už proto ti přeju aby jsi už každé další těhu měla krásné a bezproblémové až do konce 😵

murynka
27. říj 2009

holky vy lazaři at je všem brzo lépe 😉

jinak děkuju 😵 😵 no bylo to jiné přáli mi štěstí k porodu atd 😅 😵

jsme zvědavá na ty monitory 😵 😵

farmi to je za chvilinku budu moc držet palečky 😵 😵 😵

farmarska
27. říj 2009

tak já jsem si právě utřela klávesnici i monitor, abych na vás už nic netrousila 😉 navíc to má ještě jednu výhodu, mám čistej obraz a hned se mi líp čte 😎
sir no líp mi není, ale doufám, že už každým dnem bude! mám napsaný další ant., tak to by bylo, aby nebylo 😀
člověče u nás to je podobný, i můj syn dotáhl nějakýho bacila ze školy a už měsíc jsme si to všichni přendávali a nemohli se z toho dostat. Mlaďoch i když dobral antb. pořád má rýmu 😢 asi je to i tím počasím 😝 není nad léto a sluníčko 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru