Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
28. říj 2009

markee, taky koukám na Bajaju 😉
Dnes mně nějak bolí břicho, nejraději bych zalezla do pelíšku, jenže má přijet přítelova mamka ☹

markee
28. říj 2009

no to bych se válela i tak,kdyby měla přijet matka samotnýho prezidenta. Když není dobře,tak není dobře 😉

katyna6
28. říj 2009

markee-dodatečně-Jonahce všechno nejlepší a taky,ať se brzy uzdraví.Těch chřipek je teď hrozně moc,my měly před 14 dny poserinkaný celý oddělení 😀.Měli jste včera příjemný vzpomínkový večer a dnes v tom pokračujete,tak si to pěkně užijte.Ta rodinná pohodička z tvých písmenek přímo sálá 😀

aronek-radši odpočívej,i když má přijet návštěva.Myslím,že v tvým stavu by určitě pochopila,že ležíš,když ti není dobře 😉

kelly-držím palouše,ať to máš už brzo za sebou a drobka u sebe! 😉 😉

jinak všem přeji příjemný den volna(já ho mám kupodivu taky)A hodlám ho víceméně strávit s přítelem v postýlce.A s pohádkami,je jich tam dnes plno.Tak zatím pa kočeny 🙂

aronek
28. říj 2009

mně přijde, že od té doby co jsem nemocná doma, tak se pořád válím 😖 No snad přijede brzo a já si potom půjdu lehnout 😉

kelly1983
28. říj 2009

katy děkuji 😵

markee
28. říj 2009

My pojedeme na výlov rybníka.Jen nevím v kolik. Dávaj toho Bajaju,ale zas až skončí to je skoro 11hodin. No uvidíme no.

kerrie
28. říj 2009

Krásné ránko 😵

Mury, 2Bobule nemaj chybu..........my byli minulý týden a nachechtali jsme se u toho jak blázni 😀 😀 😀

flair
28. říj 2009

Ahojky kočky🙂 ymarkee, at je Johance lépe, taková hnusná chřipajzna, brrr 😠
Hanana, toho bílého testíku je mi líto, kolikátý jsi DPO?
Kelly, už at to na tebe příjdeeeee 😅
Katy, koukám, že s přítelem je už vše ok, to je dobře 😵

hanana
28. říj 2009

flair 8DPO, ale tak 10 cekam ms, a pouzivam ty testy senzitivni 😖

kelly1983
28. říj 2009

flair no mohlo by, že 😀 já už se snažím dělat co můžu, dávám si horkou koupel, piju maliník a malá prostě ne a ne na svět...nechává mě čekat.....a co ty vše ok??

flair
28. říj 2009

Hani, a ty míváš tu luteální fázi jen 10 dní???
Kelly, Kristýnka možná chce, abys ji pěkně poprosilaaaa 😅 Je to holka, tak dělá oufuky 😅 Já jinak vše ok, nic mi není, jen pálí prsa a jsem unavenější, jinak v podstatě nic 😲 Snad to nevadí...

hanana
28. říj 2009

jo v posledni dobe ji mam 10 dni coz je asi dost kratko, nevim jestli to vadi

kelly1983
28. říj 2009

falir...nee nevadí, však ono bude ještě hůř neboj 😅 Jo dělá ofuky, ještě se asi dostrojuje, ale tak víš jak do 4.11 má ještě přece jenom čas...

flair
28. říj 2009

Hani, není to až tak špatný, ale taky ne úplně ideální, co jsem četla a slyšela. Mrně se nestihne dobře zachytit a zavrtat. Nechceš se na to přeptat Dr.?

hanana
28. říj 2009

flair asi pujdu, ale tady jsou ti doktori jak na baterky, neni na ne spoleh, na gyndu te posilaji jen kdyz je opravdu spatne..... 😖

flair
28. říj 2009

Kelly, bude pěkně vypečená 😅 A já doufám, že to moje mrně bude ok a 3.11. bude mít srdíčko. Někdy si říkám, že bych snad raději zvracela, abych měla pocit, že jsem těhotná 😕 😅

kerrie
28. říj 2009

Kelly..........zkus sexování, třeba to zabere 😀

flair
28. říj 2009

Hani, začínám mít pocit, že naše gynekologická péče je nejlepší široko daleko!!! Všechny holky, co jsou mimo ČR, tak říkají to samé co ty!

kelly1983
28. říj 2009

flair to si piš, že bude mít srdíčko a bude vše v pohodě.. mě taky nic nebylo a dokud jsem necítila pohyby ve 20tt tak jsem o malé ani nevěděla, je to takový blbý no..ale hold co naděláme

kerrie já vím, že ono to zabírá, ale já se sotva pohnu a ta představa toho sexování, no abych pravdu řekla vůbec se mi nechce 😔 😔

hanana
28. říj 2009

no je to opravdu hruza ja jsem tam byla jen jednou za celou dobu co jsem tady asi 12 let...(teda krome porodu atd.) ale platim si sourome pojisteni tak mozna to zkusim touto cestou
valim ven tak se mejte a moc toho nenakecejte

flair
28. říj 2009

Hani, užij si den🙂
Kelly, děkuji za uklidnění, že mi nic nemusí být a těhu může být ok, hned jsem spokojenější 😵
Tak a já si jdu chvíli číst a pak vyrazím k mamince na obídek a pak na procházku. Manžela mám pracovně ve Francii, lítají tam v Pyrenejích a trénují. Tak ještě že mě vyvenčí aspoň mamka 🙂 Zatím papa

kelly1983
28. říj 2009

papa flair,uži si procházku je tam krásně, teda nevím jak u Vás ale tady je.

farmarska
28. říj 2009

ahoj koťátka, tak jak se máte v dnešní svátek?
já jsem sama doma a opět v posteli 😝 Naštěstí mi je už trošku líp,tak snad se to bude i nadále k dobrému vyvýjet 😉
Jdu očíhnout co se tu od včerejška probíralo 😉

farmarska
28. říj 2009

Markee přeju aby jsi si dnes opravdu užila lenošící pohodu a aby bylo Johance brzy líp 🙂

kely ještě pořád 2v1 😀 😀 neboj, já myslím, že ono to půjde i bez toho sexíku 😉 zatím ještě každá těhule jednou porodila 😀 😀 ¨

Hani to mne mrzí ten testík 😢 a ještě víc to, že tam máte takové ošklivé gyndařství 😝 že se ti nikdo nevěnuje 😖 si myslím že na to máš nárok jako sůl! 😎

flair kočko mé příznaky krom těch prsou taky nula 😅 taky bych raději víc trpěla 😀 ale já si říkám, že je to třeba těma antb. a tou angínou, že nic jinýho nepociťuju 🙄 Tý jo a ten obídek ti závidím, já mám už od víkendu studenou plotnu, bo manža obědvá v práci, Robča u babičky a já jelikož marodím, tak jsem se na nějaký vaření vyprdla, vařím jen čajdu a jinak furt ležím.., ale upřimě už bych si taky něco teplýho do žaludku dala 🤐 😅 zítra asi nasadím zástěru a jdu na věc 😀

farmarska
28. říj 2009

jůůů každej je asi zalezlej u telky 😕 a tady nikdo 😨 😢

kopa
autor
28. říj 2009

Farmíku čusík 😀 😀 já dělám obídek řízečky a kašičku 😀 tak snad zase nebudou střevní potíže... 😅
Farmíčku když jsi brala ten duphaston po kolika dnech od vysazení jsi dostala ms??? 😕 😕 😕

kopa
autor
28. říj 2009

aha tady je čas oběda.... 😀 😀 😀

farmarska
28. říj 2009

řízečky 😅 kašičku 😅 😅 já chci takýýýý!!!!! 😀 doba oběda sice je ale u nás studená plotna 😝 se na vaření ještě necejtím 😝 no asi si půjdu alspon dát vařit vejce na měko 😀
kopi já když ho přestala, tak jsem to většinou dostala do dvou dnů, někdy do tří.

farmarska
28. říj 2009

no tak jsem si poplakala u Skipa (filmu na nově). Ještě že jsem sama doma 😅 hned se bulí líp 😀
já ted bečím i u někerejch reklam 😀 😀 😝 😎

kopa
autor
28. říj 2009

Farmíku díky 😉
já ho právě zítra začínám brát prvně.Doktorka mi ho dala od 14DC do 25DC.Ptala jsem se jí jestli mi to nebudu blokovat ovulku,tak říkala ne.Někde jsem četla,že se má brát až po ovulce,tak nevím...Zase by mi to asi nenasadila takhle schválně když ví,že chci moc mímo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru