Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. lis 2009

kopi tak ať to břicho nezlobí 😢
mari spokojená 😉
tak já jdu chrnět, dobrou 🙂

farmarska
7. lis 2009

holky nemlžu spát, takže budu dospávat zejtra 😅 , takže mne tu rozhodně nějak brzy nečekejte 😀

kopa
autor
8. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Farmíčku to je hezká fotečka 😵 tu už ti nesmáznou 😀 😀

farmarska
8. lis 2009

kopi taková marodní vid.. 😉 to máte pro představu, jak si marůdkuju 😉 takhle já ležím v pelechu..sem se rychle vyblejskla, ještě večer 🙂
no to doufám, že takhle mi tam zůstane 😠 do doby než si jí vyměním 😀

farmarska
8. lis 2009

tak já zas frčím, musím jít rychle pokrmit zvěř a pak nachystat něco chlapům 😉
to máme u nás doma pěkný pořadí vid 😀

kopa
autor
8. lis 2009

Farmi marůdkuješ krásně 🙂
Jo jen to pořádně pokrm. 😉

kopa
autor
8. lis 2009

já taky nejdřív pokrmím fretky a pak sebe 😀

kopa
autor
8. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 40tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 30tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 29tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 26tt......................3.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 23tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................24.11.KO
Farmarska 7tt......................9.11.KO
Mari111 60DC........vyvolávačka
Eeliska 33DC
Maarrtina 30DC
Ikopretinka 27DC
Paajaa 27DC
Kopa 24DC.........................................2.12.KO
Markee 22DC......................................2.12.KO
Maendy 21DC
Katyna6 21DC
Nicollka 18DC
Handm 17DC
Zlababa 13DC
Sarlotta 9DC
Hanana 8DC
Aja 83 4DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

tercie
8. lis 2009

Ahoj holky, krásnou neděli přeju!!!! My stěhovali nějaký věci, mj i televizi, hurááááááá, konečně mám pocit, že jsem konečně doma 🙂 Akorát teda máme provizorně jen pokojovou anténu, než bude satelit, a manža se mi směje, že vysílají pro mě.... vysílání pro slípky, protože to děsně zrní 😀😀😀
Jdu honem dočíst!!!

Kopi jééé tabulka, a já už mám 18tt, na začátku mi připadalo, že se toho ani nemůžu dočkat 🙂

Farmíku, a kde máš fotku??????? 😲

tercie
8. lis 2009

V první řadě, oooobrovská gratulace Kelly ke Kristýnce, ať krásně roste a dělá mamce a tátovi samou radost 🙂

Holky téééda, vy jste včera jely .-D To tu muselo vypadat, když vm to tak promazávaly 😀

sarlotta
8. lis 2009

Dobré ránko🙂 😎

tercie
8. lis 2009

Šarlotko ahoj, jak je, už jste se trošku tý cholery zbavili? 😉

tercie
8. lis 2009

Asi všechny vyvařujete nedělnímenu, což? 😉 Já ne, mám vařeno od včera, sice jenom omajdu játrovou s rýží, ale nám chutná 😀 Viď, Farmíku? 😉
Jináč se teda jako nudím, když se tu nepovídá. MAnža maká venku, já poklidila kuchyni, pověsila prádlo, zalila kytky...

mari111
8. lis 2009

ahoj holky, tak jak se mame pri nedelnim obedu?
Farmiku spokojene ani ne, vcera sem videla tu ''anorekticku'' ale co sis tam dala pak, nevim. a co to tak hrozne bylo,ze uz tam zas nemas foto 😕

tercie
8. lis 2009

Mari ahoj, vy už jste po O? Co jste měli dobrýho? 😉

sarlotta
8. lis 2009

Ahojík Terci, my měli králičí rizotko, manža už odfukujue v pelíšku po obídku, dítko mu lozí po hlavě a já věším prádlo🙂)))
Odpol půjdem asi chvilku ven, normálně je tam 20st 😲 😎 kéž by to vydrželo 😉

farmarska
8. lis 2009

ahoj holky já nevím proč mi zase sebrali fotku 😨 😨 jsem se nafotila čerstvě ještě včera večer v posteli, aby jste viděli jak marodím, ..ještě ráno tam byla a ted zase nic 😨 😠

farmarska
8. lis 2009

budto to jsou debilové 😝 a nebo usoudili, že se na můj ksicht vážně nedá koukat 😀

sarlotta
8. lis 2009

Farmi, dej si ji tam, ať se mrknem 😉

farmarska
8. lis 2009

no nic, musím jít dovařit oběd, u nás se ještě neobědvalo, páč pánové večer ponocovali, tak se pozdě snídalo 😉

farmarska
8. lis 2009

ok, tak já jí tam zas šoupnu a pak hned letím 😉

tercie
8. lis 2009

Šarlot fakt? U nás je zima jak v morně, fuj. Ale taky se půjdu projít, ať nehniju furt doma. Večer jedou kámoši do novýho bazíku v Jáchymově, volali, jestli se přidáme, já bych byla za, ale manža se nějak extra netvářil, achjo, a samotný se mi moc nechce. Přitom ale ví, jak ráda bych si zaplavala, v létě jsme nebyli ani jednou, to pořád není čas...

farmarska
8. lis 2009

tady vidíte nemocí zničenou tvář člověka 😎 jen toho sopla jsem si na to focení utřela 😀

farmarska
8. lis 2009

mari tohle je ta hrůza 😀 😀 😀

farmarska
8. lis 2009

holky tak já zase frndím 😉

tercie
8. lis 2009

U nás se teda taky ještě nejedlo, ale uvažuju, že se na manžu vyprdnu a najím se sama, protože než on přijde z venku, to bych tu taky mohla umřít hlady :-P
Farmi ty marodíš v kulichu? 😉 To jsem zvědavá, jestli ti ji už nechají!!!
Mě tuhle taky psaly IP, že si mám smazat jeden metr z alba, že jsou povolený jenom dva obrázkový, přitom mám dojem, že byly v pravidlech povolený tři... Jsou nějaký nový adminky a připadá mi, že jsou nějaký přehnaně akční 😝

mari111
8. lis 2009

tercinko jeste nejsme po o, my sme taky ponocovali takze se obed teprve bude delat. budeme mit smetanove brambory mnem, uz se na ne tesim 😝
Farmi to v ty cepici si ty??? 😕

tercie
8. lis 2009

Mari, co jsou smetanový brambory? To neznám...? Jak se to dělá?

mari111
8. lis 2009

to se nakrajej brambory na platky a prekladas na pekac vrstvu brambor,vrstvu cibule na kolecka,sul,pepr a takhle dokola,pak se to zaleje jednou smetanou,nebo dvema,zalezi do jak vysokeho pekace to davas a da se to zapict do trouby,ja to mam tak 20 minut prikrite a pak sundam poklicku a necham to zapict dokavat brambory nejsou meke. k tomu si davame opecenou klobasu a volske oko nebo jeste pred pecevim tam muzes dat kur.prsa nebo kotletu, s tou kotletou mi to zatim chutnalo nejvic

tercie
8. lis 2009

Tak to je zajímavý, to asi zkusím. S tou kotletou to znám, ale to manža nejí, spíš s tou cibulí a klobásku k tomu, to by mohl jíst i on 😉 Díky za tip, to bych mohla zkusit hned zejtra!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru