Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
15. lis 2009

mari ...to miminečko co tam máš je nááádherné 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Kopi, já mám z Tebe radost, víš to? Jsi moc statečná a neseš to dobře. Máš svoje vlastní plány a to je dobře. Jen tak dál, držím palečky a moc Ti fandím. 😉

farmarska
15. lis 2009

holky tak jsem se dnes konečně dala do dočítání a řeknu vám, nebylo to teda hezký čtení 😔 😔 😔 😔
trošku mě uklidnila až ta poslední stránka 🙄

kopinko všechno už tu psaly holky..je to normální bastard, ale to ti říkám, ještě bude litovat!!! 😠 😠 Takovej luxus jako s tebou, to mu nikdo neposkytne. Už chci vidět ženskou, která si k sobě nakvartýruje debila, bez peněz, práce, jakékoli snahy jí získat, chlapa kterej se nestydatě nechá živit od ženský a mezitím si jezdí po "vejletech" a pochybuju, že by se taková nějaká druhá našla, co by mu to tolerovala a navíc mu uklízela, prala, vařila, pekla a ještě s ním souložila dle libosti 😠 😠 😠
chlapeček si nevážil toho co s tebou měl, ale však on ještě zapláče. Pochybuju, že paní nezaměstnaná by ho chtěla živit a starat se o jeho žaludek. Jo jen ať si to zkusej! Ti říkám ten ještě přileze s prosíkem 😠
hlavně mu nepodlehni!!! 😉 tihle parchanti uměj bejt dost přesvědšivý, když potřebujou 😝
hele jak píšeš, ošéfuj si prvně ty penízky, tu závěť a ten byteček. Pak si pořiď to štěndo to je supr nápad, navíc při procházkách s bafíkem lec kdy narazíš na milé lidi 😉 🙂 a já věřím že se ani nestihneš rozkoukat a opravdu si najdeš někoho, kdo si tě bude vážit, kdo bude obskakovat tebe a pak nastane čas vybalit ty bodýčka, který si ted někde pěkně uschovej 😉 🙂
Kopinečko drž se!!! jsi hodnej člověk kterej si zaslouží opravdu víc 😵 začátky budou těžký, ale víš jak, čas je milosrdnej a já fakt věřím na tvůj brzkej dobrej konec 🙂

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
15. lis 2009

kopiku si nase holka statecna, si sikovna, sem rada ze uz takle planujes, vse bude dobre,neboj.

kerrie
15. lis 2009

Kopi, moje řeč............on za to nestojí, aby ses trápila!!! 😉 A to štěňátko je fakt supr nápad 😵 😵 😵

farmarska
15. lis 2009

kopi je jasný že to mrzí, to by každýho, todle jsi si opravdu nezasloužila ☹ ale uvidíš zase vyleze sluníčko 🙂 máš skvělej přístup, jsi opravdu moc statečná..klobouk dolů 😎

mari111
15. lis 2009

sirel ja sem taky stydliva a uz mam foto dlouho, sak na fotce neni vydet ze se cervenas 😉

sirella
15. lis 2009

kopi:Farminka to napsala moc hezky 🙂 Souhlasím s každým slovem

mari:Ono nejde o červenání ale o "vypadání" 😅 Na každé fotce vypadám strašně 😅 Krom jedné...ale ta je z doby kdy jsem ještě byla svobodná,chudší,vlasatá a pod...prostě když jsem byla ještě mladá žaba 😀 Teď už to nejde.Možná kdyby se podařilo něco z dálky 😀

mari111
15. lis 2009

joj sak ja taky nejsem krasavice, to mne jen tenkrat kopinka potesila ze se podobam na partysovou,ta docela de ale k ty mam daleko jak drzkou tak postavou,no tou uz vubec 😀 ale nevadi, tady neni prece soutez krasy,ne 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
15. lis 2009

no vidis kopi,ten muzes jezdit po vyletech za nama, 😉

mari111
15. lis 2009

no veru mohla by si aj k nam na sever, zaradime si, pokecame ,bude sranda 😉

sarlotta
15. lis 2009

Ahojík holčinky..... Kopinko ouuuuuvej ouuuuvej sluníčko moje. To je mi tak líto, takový hajzl!!!!!

Ale vidím, že jsi holka báječná a šikovná a umíš se o sebe postarat, Ty se neztratíš....myslím, že tohle bude expřítelákův nejlepší počin, který pro Tebe kdy udělal, uvidíš .... potkáš super chlapa, který Tě bude nosit na rukou a budete mít nádherné dětičky-budeš hned těhulinda a všechno bude ok .... nejspíš to tak mělo být.
Netrap se, bude dobře.
😎

sarlotta
15. lis 2009

sirella no jooo, měla by sis dát fotku, hele jestli se máme někdy sejít🙂)) tak ať tě poznám neeeee 😉

mari111
15. lis 2009

jo sarlotko, jen ji rekni, stydlivce 😕

sarlotta
15. lis 2009

Kopi já už to vidím, se seznámíš v parku na procházce s pesákem... potkáš suprovýho kluka s druhým pesanem🙂)))

mari111
15. lis 2009

no kopi, sarlot ti to pekne naplanovala 🙂

kopa
autor
15. lis 2009

sarlott no to by byla romantika v parku 🙂
ještě jednou vám moc děkuji,vím že na vás se mohu spolehnout.

Holky tabulku udělám zítra,nemám ted na to náladičku.tak mi když´tak ještě jednou napište kdo co jak.děkuju.Já jsem 2DC 😉 ale to už ted asi není důležité 😅 😅 😀 mohu přestat brát ten duphaston??

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
15. lis 2009

Kopi , tak to jsem ráda, že jsi 2DC... ještě řešit těhu, to by teď nebylo dobré... normálně mu sbal kufry hned jak se dohodnete na vyrovnání... vůbec s tím nečekej-jinak Ti bude dělat peklo. Je mi líto, že Tě zbil, je to ubožák ubohý. Ale opravdu Ti otevřel cestu k něčemu lepší-tomu věř-to cítím 😉
S duphastonem se poraď na gyndě-zavolej, že mimi odkládáte třeba kvůli práci-nemusíš jim vykládat všechno...a uvidíš co Ti řekne-jestli by sis nerozhodila moc cyklus.

sarlotta
15. lis 2009

Kopi, ale Ty jsi krásná baba... akorát on to neviděl, víš...když je někdo hlupák, dobře mu tak.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
15. lis 2009

Kopi, no však si ho hned nestěhuješ domu, můžeš pokecat nezávazně🙂 hlavně se pobav a odreaguj 😎

sirella
15. lis 2009

Mari,sarlotko...holky...omlouvám se,ale přijel manža z ryb tak jsem musela vítat 😀 Tu fotku si nechám ještě projít hlavou,ale nějak to asi budu chtít vyřešit 🙂 Ať tu za chvíli nejsem sama jen s cizí siluetou...i když takové vlásky bych klíďo brala

mari...a s tím že jsi podobná na Partyšku měla kopinka pravdu 🙂 Nějak jsi mi byla povědomá 😀 Ono to dělají asi ty vlásky nebo já nevím co

sirella
15. lis 2009

kopi:seznamku na netu doporučuju...já teda chodila na chat ,seznámila se s manžou a příští duben slavíme 10 let od svatby 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
15. lis 2009

chat...je něco jako tady...mluvíš s lidma jako tu a můžeš posílat tzv.šeptání...to je jako tady IP A nebo mu dáš číslo svého ICQ a kecáte spolu nerušeně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru