Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
20. lis 2009

no sou to cisla, kamoske malej 4letej kluk rekl ze do skolky nechce bo tam maj osklive okna, oni na skolce delali plastove ale jen dolni patro a on chodil na horni patro tak se mu to nelibilo 😀

mari111
20. lis 2009

tak dobrou holky pa zitra

sirella
20. lis 2009

dobrou holky

sarlotta
21. lis 2009

Dobré ránko kecalky🙂)) 😎

sarlotta
21. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 19tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Ikopretinka40DC ?
Maendy 34DC
Katyna6 34DC
Nicollka 31DC
Sarlotta 22DC
Hanana 21DC
Aja 83 17DC
Mari111 15DC
Maarrtina 14DC
Zlababa 14DC
M.aa.b 11DC...........................................27.11.Pronatal
Markee 6DC..............2.12.KO
Eliss 6DC
Paaja 5DC
Sirella 4DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko 😉

sarlotta
21. lis 2009

Kopinko ať to máš jednodušší, akorát ty těhu týdny moc nestíhám, to nevím jak máš vedené🙂)))

Paaja je mi to moc líto, vydrž určitě se Vám podaří příště, možná by to chtělo kontrolní sono kvůli termínu ovulace, za to nic nedáš, jen pár dní volna.

Mari... no jsi uprostřed cyklu, takže klidně ovulační krvácení... tak nečekat a sexovat! mělo by to přejít do 2-3dnů.

sarlotta
21. lis 2009

Takže tady se chrní🙂)))))))) no nic utíkám do práce 😉 😀

aja.83
21. lis 2009

Dobré ráno holky, jste tu někdo?

sirella
21. lis 2009

Dobré ránečko holky 🙂

sirella
21. lis 2009

jééé....šarlotko...díkas za tabulku 🙂 Jsi hodná žes to vzala za kopinku 😉

sirella
21. lis 2009

ahojky aji...já tu jsem...něco se stalo??? 😕

ikopretinka
21. lis 2009

Ahojky,
já jsem už 9DC kdyby někdo dělal tabulku
Jinak vám přeju hezký den 😉

farmarska
21. lis 2009

ahoj holky 🙂
prvně chci poděkovat sarlotce za tabulku, sarlot jsi mooooooooc šikovná! 😵 pěkně se o nás staráš 😵
chudineško a ještě pak musíš frčet v sobotu do práce 😢

a jinak mari a sir, včera jsem se vám vypisovala, s tím co se děje u prcka ve škole, atd.. a když jsem ten román dopsala a chtěla to odťuknout, tak mi to hodilo chyba spojení 😠 no prostě mi nějak vypadl net a bylo po románu 😝 tak jsem to ani nijak nenahazovala a v tom vzteku to vypla a šla spát 😀 tak asi tak no,.., píšu to proto, aby jste si nemyslely, že jsem nevychovaná a šla jsem chrápat a ani jsem se nerozloučila 😀 Bo vychovaná já jsem 😎 jsem přímo vzor vychovanosti 😉 😎 😀

miraxíku to mě štve ta tvoje nemoc 😢 teda mě štve i ta moje, co se mi furt drží 😝 a protože vím jaký to je hnusný, tak jsem naštvaná,ž e nás to takhle trápí, už takhle dlouho 😠 s tím připalováním to znám a s tím, že člověk nemá čuch 😝 tudle jsem jedla polívku a až když přišel manža domů, tak mi řekl, fuj, co to tady kysele smrdí..no to byla ta zkyslá polívka, kterou já samo necejtila 😅 😅 páč mě s čuchem odchází i chuť 🙄
tak ted si dávám bacha a dvakrát prohlížím než něco sežeru, bo bych to necejtila a ještě se mohla přiotrávit
😀 😀

ikopretinka
21. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 19tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 34DC
Katyna6 34DC
Nicollka 31DC
Sarlotta 22DC
Hanana 21DC
Aja 83 17DC
Mari111 15DC
Maarrtina 14DC
Zlababa 14DC
M.aa.b 11DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 9DC
Markee 6DC..............2.12.KO
Eliss 6DC
Paaja 5DC
Sirella 4DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko

mari111
21. lis 2009

dobre ranko holky, ja sem pred chvili vstavala, ja nemohla vecer spat, ja mam nejak pocukane nervi , ach jo, to zrovna ted fakt potrebuju. ☹ sarlotko dik, taky doufam ze to je k ty ovulce snad to ono bude 😕

mari111
21. lis 2009

farmiku v pohode 🙂 my vime ze si vychovana 😉 dobre vychovana 🙂

misabroj
21. lis 2009

Ahoj holky, jsem tady nová a jsem v 6tt. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti se špiněním v těhotenství???Když jdu na záchod, tak najdu na papíru menší kousek hnědavého výtoku, někdy jen na žloutlého.Není to pravidelně!!!!!!Chtěla bych vědět, jestli se může jednat o něco závažného.Jinak mám za sebou potrat(9tt.bez srdeční akce) asi před půl rokem.Takže se tedˇvíc bojim a řešim doslova všechno!!!Jinak k doktoru jdu ve středu, myslíte, že stačí, když mu to řeknu až v tu středu???Jinak žádné bolesti nemám, nic!!!Od doktora mám předepsaný duphaston 1 ráno a 1 večer, tak si i přeju, aby mi pomohl miminko tentokrát udržet!!!Nemáte s ním taky některá zkušenosti????Předem vám moc děkuju za odpovědˇ.

mari111
21. lis 2009

ahoj misabroj, tak nejdriv gratuluji k tehulkovstvi, duphaston je na udrzeni tehotenstvi a spineni by nemelo nic zleho znamenat, vim ze se to stava. I kdyz des na gyndu az ve stredu, myslim ze se nic nestane kdyz si tam v pondeli hned rano zavolas aspon pro svuj klid a tam uz ti urcite reknou jestli to je v poradku nebo jestli mas radej hned prijit. tak drzim moc palecky aby bylo vse az do konce v poradku 🙂

hanana
21. lis 2009

no holky kde jste kdo dneska..... 😲

tercie
21. lis 2009

Čau bambulky, teda, dneska se nekecá? 😉

sirella
21. lis 2009

ahoj holky...hezký večer 🙂 Přišla jsem na chvilku nakouknout a tady nikdo...co se děje??? 😕
Zkusím kuk pozděj 😉

sirella
21. lis 2009

ahojky tercinko...jak je????Jak se máme?Co nového?

hanana
21. lis 2009

ja byla zase v praci, ted jsem vas sla docist a nikde nic, .......

sirella
21. lis 2009

já nakoukla ráno...pak jen něco zjišťovala a občas nakouknu a tady dneska nikdo nic...To čučím...asi děvčičky mají jinší práci a zábavu 🙂 Já osobně bych si dala říct s nějakým výletkem 😵 Vypadla bych ráda někam pryč...

sirella
21. lis 2009

hani:a co děláš když jsi i v so v práci???Teda pokud to není tajné...

hanana
21. lis 2009

sirellko neni to tajne, makam 12 hod tydne v supermarketu, nic moc prace, ale hodi se mi to casove (vikendy , vecery) kdyz mam manzu doma ze pohlida maliho, tady je materska jen 9 mesicu tak musim trochu taky neco privydelat 😝

hanana
21. lis 2009

no vyletkem bych taky nepohrdla, zitra jdeme s kamoskama na obidek 😵

sirella
21. lis 2009

hani:to chápu...taky bych něco takového brala.Dřív jsem byla mezi lidma(dělala jsem účetní a šéfovala partičce asi 10 chlapů) a teď jsem 10 let doma.Jenže co vím tak u nás to nejde ...jen tak na pár hod.Tak mě občas zapřáhne manža...tento víkend jsem ještě manžu ukecala(nechce se mi ,protože dorazila 1.poreviz.MS tak jsem zdechlá) ale od pondělka mě to nemine...
Pokud se nemýlím tak jsi v UK???Je to tak???

hanana
21. lis 2009

jj ja to taky beru jako odreagovani docela me to bavi 😵

sirella
21. lis 2009

hani:ty se máš 😵 ...my se přestěhovali tak tu kámošky nemám...a tak furt visím na netu...ne jenom tady ale tak si brouzdám a zjišťuju všecko možné.A teď mi dává prcek dost zabrat tak ani není moc času...ale co mám volněj tak si vždycky někam zalezu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru