Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
2. pro 2009

Čau farmi, ty lenochu, závidím ti, taky bych si nejradši dala šlofíčka 😉

farmarska
2. pro 2009

jsem strašnej lenoch přiznávám 😅 ale když já si nějak nemůžu pomoct 😀
hele ale nezáviď, ber to zase tak, že ty budeš mít doma hezky uklizeno, nazdobeno, atd.. a já jen bordel 😀 😝

aja.83
2. pro 2009

Jo jo, to já mám naklizeno, výzdobu krásnou. Ještě upéct cukroví a Vánoce můžou přijít.

farmarska
2. pro 2009

jéé ty se máš! já ještě vůbec s ničím nezačala 😢 a nevím, kdy letos začnu 😖
tak to zase závidím já tobě 😅 😅 😀

aja.83
2. pro 2009

No jo, farmi, ale ono to není důležitý, jak má kdo naklizeno. Prostě si užijte vánoční pohodu, dárečky, dobroty a je to.

aja.83
2. pro 2009

Holky, co je s mari? Dlouho tu nebyla, že?

aronek
2. pro 2009

tak já nemám ani uklizeno ani napečeno, možná něco zvládnu tento víkend, nebo to holt nechám na příští vánoce 😉 . Ve třech budou určitě veselejší 😀

aja.83
2. pro 2009

Jo jo, aronku, to u vás bude příští rok na Vánoce veselo. První Vánoce Vašeho prcka!

aronek
2. pro 2009

aji, no právě a už bude lést, tak bude veselo 🙂 , teď jen pro nás dva to nemá moc cenu a stejně jdeme oba do práce 😖

aja.83
2. pro 2009

To je naprd, jít na Vánoce do práce, můj manžel taky jde. Tak budeme mít spolu Štědrý večer až 25.12. No ale chápu, že dávají přednost chlapům, co mají doma děti, my je ještě nemáme, tak ty Vánoce tolik nežerem.

aronek
2. pro 2009

aji, na štědrý den jdem k našim 25 k skoro tchánovcům a pak do práce ☹ Takže doma nebudem

aja.83
2. pro 2009

Holky, teď mi vůbec nejel koník. To je k vzteku. Kdepak jste? 😉

sarlotta
2. pro 2009

farminko blahopřeju k průkazce... supeeeeer 😎 ale co ten feferonkový salátek 😲 😀 Hele už Ti není šoufl ?
Mě začíná být -hlavně ráno 😠

markee
2. pro 2009

Ahojky,
tak jsme hodinu doma z genetické poradny.
Opět jsem tam brečela,ale jen malinko,vždy mi to tam prostě připomene to co mohlo být a není.
Jinak Míša sdědil po své matce i tu leidenskou mutaci,takže tromobozu má taky. Je už z toho smutnej,pže říká,co mi najdou príště. No už nic,žejo,ale prostě ho to mrzí. Ještě než jsme tam dojeli,tak mu po cestě v autě říká,zda si mám nechat napsat antikoncepci,pže práci zatím nemám a z něho cítím,že to mimčo teď nechce a že nebaví si dávat pozor(já vím,že je to na něm,ale fakt je to pořád o tom,aby se náhodou "něco"nestalo). No neodpověděl mi. Až když jsme šli po schodech v nemocnici,tak mi říká: "a ty fakt to chceš odložit? Vždyť práci nemáš a nejspíš neseženeš,moc se nesnažíš,tak mi přijde zbytečné čekat.Mohli by jsme zkoušet hned."
No hodně mile mě překvapil,i když s těma kecama o práci,což zamrzí,ale tak jsem říkala,že to nechám na něm,jak se rozmyslí. Že tu antiko bych měla prostě,proto že sem myslela,že on hned nechce. Tak aspoň nějaké pozitivum.
Jen teda výsledky u mě: mám zvýšený cholesterol a prý i štítná žláza trošku vyšší hodnoty,ale to prý by mě v těhu víc hlídali a krom toho prý ty hodnoty mohli být narušené faktem,že jsem byla na konci šestinedělí a ještě měla menses a prostě zbytkové věci z těhu. No i tak jsem si vědoma,že má váha určo není v pohodě a ten cholesterol je tam oprávněný.Ještěže se snažím držet tak nějak jídelníček na uzdě.
Pak teda až zjistím,že jsem těhu,tak bych měla kolem 11tt přijít,nabrali by mi krev a prý by se pak brala plodovka kolem 16tt. To jsem odmítla,pže jsem myslela,že mě pošlou na odběr choriových klků. Tak mi řekla,že i to je možné,jen je tam 1-2% rizika ztráty těhotenství. U plodovky je to půl procenta. Jenže já se bojím,bojím se toho,že přijdu o mimi touhle vinou a nebo,že se na špatné těhu přijde pozdě a já si zas projdu peklem. Tak i tak to psychice moc nepřidá,ale mohla bych to vědět dříve.
Holky já prostě nevím co mám pak dělat až budu těhu. bojim se teď všeho.
Doktorka říkala,ať se hlavně dám psychicky fakt do pohody a věřím tomu,že to dobře dopadne. Napsala mi kyselinu listovou doporučila i materna tabletky a nemůžu se předávkovat listovkou a když jí budu mít v těle dost,tak jedině dobře.Ale to už vím dávno tady od vás 😉

martinkal
2. pro 2009

farmi no ti taky nechápu, jak do sebe můžeš nacpat feferonky a majonezu, jáý bych to okamžitě vyhodila 🙂
já jím jen vařený jídla, prostě to musí být teplý, jinak mi to nechutná 😉

Sarlotko, na ty rána si pamatuju, hlavnš, když jsem si čistila zuby, to bylo něco ☹

markee
2. pro 2009

Jedu pro malou do školky a pak půjdeme dávat světýlka na obecní stromky. Míša je opravoval,tak jsou až teď.

martinkal
2. pro 2009

markee, chápu, že máš obavy, ale tak jako to zase může vyjít blbě, tak je tu přece šance, že mimi bude zdravé ne? A je hezký, že manža to chce zkusit, jste na to dva, a buď to risknete, nebo ne. Já bych to riskla. Držím ti palečky, ať je vše jen OK 🙂

aronek
2. pro 2009

markee, alespoň víte co a jak a manžel není proti se snažit hned 😉 Takže kdy nejdříve mohou přít na to, že je něco špatně? V tom 11tt z krve, nebo až později? Strach mít budeš určitě, to máme všechny, ale za ty mrňata to stojí 😉

kopa
autor
2. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt........................3.12.KO-cukr...............................................čeká chlapečka
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................3.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................
Sarlotta.............................. našla // 3.12. Krev na Hcg, 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 28DC
Maarrtina 25DC
Zlababa 25DC
M.aa.b 22DC
Ikopretinka 20DC
Kopa 19DC.................KO 2.12.
Markee 18DC
Katyna 18DC
Eliss.ka 17DC
Paaja 16DC
Sirella 15DC
Nicollka 12DC
Mari 12DC
Maendy 11DC
If.v nehlídá si DC

martinkal
2. pro 2009

Ahoj Kopi jak je?

aronek
2. pro 2009

Mám dotaz. Nevíte co můžu na bolest hlavy? ☹ Jsem ještě do půl osmé v práci a hlava mně bolí jak střep. Doma bych to zaspala, ale tady to jaksi nejde 😀

martinkal
2. pro 2009

Aronku jeden paralen se teď už může v pohodě 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
2. pro 2009

KOPI tak se na vše zeptej ju? Držím palečky 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
2. pro 2009

tak to je dobře, že máš doma klid, hlavně teď před vánocema viď? 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
2. pro 2009

marke bobíšku to je dobře že manžel změnil názor 😉 a jak se na to cítíš tedy ty??a co vám zjistili tedy?řekli vám jak by byla malá postižená 😔 😔 nebo ne??
chápu tvé obavy ale já bych to prostě riskla podívej Johanka je také zdravá ale chápu budeš se moc bát....ale já věřím že smůlu máš vybranou do konce života to co se stalo tobě je horší než třeba mě ☹ .....prostě máš vybráno a věřím že ted bude vše dobré 😎 moc ti to přeji!!!

lumpinek
2. pro 2009

Ahoj holky.
Koukám, že tady je hodně těhulek!!
Moc gratuluju a chtěla bych se vás zeptat,
jaký jste měly hleník v odbě ještě
před ms, která pak nakonec nepřišla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru