Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
15. pro 2009

tercíííí....doufám 🙂 já si nikdy nehlídala plodné dny a vždycky mi to vyšlo když jsem to nečekala..tak teď to jakože nebudu čekat a uvidíme co se v lednu z toho vyvrbí 😎
Já byla furt s psych.na huntě ale teď se fakt cítím ok a snesu vedle sebe i malinkaté miminko od švagrové...já si prostě říkám že ona to už má za sebou....já před sebou a jdu do toho 🙂

manži je mi líto...stejně jako murynky...chápu jak jim je...já občas taky něco vyvedu 😅

sirella
15. pro 2009

jejda...tercinko...dobrou noc 🙂

sirella
16. pro 2009

jarusenko....IP 😎 😉

sirella
16. pro 2009

farminko...nebudu opakovat co slyšíš ze všech stran...je to tak...drž se a podrž tvého tatínka...od nás z Jižní Moravy ti posíláme hodně síly a prostě se držte...tatínkovi držíme palečky všecky jak tu jsme 🙂

šarlotko...strašně obrovitáááánská gratulace k srdíčku...týýýý jo...to to letí...když jsem sem došla jako "novicka"tak jsem nečekala takový spád...do dneška ....já došla_narodilo se jedno mimi ...a teď jich tu je 8 😀 juchůůůůů.. 😀
A jináč jak jste se bavily s eeliskou tak něco domluvíme...ne???

sirella
16. pro 2009

jojda....tak já už mizím...manža má smůlu ..MS klepe na dveře...ale já ještě něco dodělávala takže sex 0 a jinak prostě spánek..dobrou 🙂

nicollka
16. pro 2009

ahoj holky já už jsem přes hodinu vzhůru a nemůžu zaspat :(

No vynahradím si to zase přes den.

Kopi no já ho měla brát 15-.. ale začínala jsem až 17DC kvůli ovulce, to jsem ještě měřila BT, tento cyklus neměřim, jen jsem zkusila změřit ted ve čtyři a nic moc takže těhu stopro nejsem 🙂 tak můžu v klidu papkat prášky, i když je to lepší, jen polykání mi dělá problem jako bych měla hrudu bolavou pod jazykem, nebo pod tou kostí no nevim, ale jinak se to dá

ee.liska
16. pro 2009

dobré ráno 🙂
šarlotko 😵 😵 😵 😵 gratuluji 😵 😵 😵
kopi, mrcha jedna... třeba bude poslední 🙂
nicolko, hlavně že je zub venku, snad bude všechno ok 😉
farmi tatínka je mi líto, ☹ držím pěsti aby bylo všechno ok
terci jídelna je krásná, to budou krásné Vánoce 🙂
jak jsme byly včera na té travestishow, tak to bylo docela dobré, ale dlouhé, dojela jsem domů až o půl jedenácté. ráno se mi vůbec nechtělo z postele, ale aspoň jsem se probrala v práci 🙂

aja.83
16. pro 2009

Ahoj holky.
Sarlottko, super že máte srdíčko! Moc ti gratuluju, jen tak dál! 😉
Farminko, je mi líto tatínka, je to velký trápení, ale snad s tím půjde ještě něco udělat, držím pěsti!

aja.83
16. pro 2009

Holčiny, teda vy se dneska flákáte! Kdepak jste?

markee
16. pro 2009

ahojky,
já jen načuhuju(jako obvykle).Připravuju si těsta na pečení,do toho jsem si udělala punč-domácí 😀 a vařím polévku z uzeného masa,už se těšim až bude. Mám hlad.
Omlouvám se,že nedočítám,ale nějak nestíhám. Mám doma Johanku,takže pracujeme spolu.

venuska
16. pro 2009

Ahoj holky,

sarlotko: moc gratuluji k srdíčku 🙂 krásná zprávička 🙂

venuska
16. pro 2009

Tercie: ta jídelna vypadá moc hezky 🙂

farmarska
16. pro 2009

ahoj holky, všem moc děkuju za podporu ohledně taťky 🙂 hned je mi zase volněji na dušičce 😵
miraxíčku děkuju za nabídnutou pomoc, jsi prostě zlatíčko 😵 Katy díky, je fajn vědět, že v tom člověk není sám 😵
tercí ten stůl s židlema vypadá mooooc hezky!!! a celkově ta vaše jídelna vypadá moc hezky 😵 ty okna a kytičky tam 😵 to já si dovolit nemůžu, pesani by mi je okousali dřív než bych je stihla prvně zalejt 😀
jinak hlásím, že dnes mám celkem dobrou náladu, tak se asi konečně dám do toho lineckýho 🙂
hned ráno jsem napsala na čssz hnusnej dopis, kde jim prostě už vyhrožuju stížnostma a vším možným..sice to není pěkné, ale něco už se začít dít musí a mě se tím kráásně ulevilo 😀
další pozitivum bylo, že se dnes ráno stavila kamarádka s malou 10měsíční holčičkou, tak to byla krása, člověk hned přišel na jiné myšlenky 😵
a další hezkou náladu zapříčinila ted pošta, která nám přivezla výhru od Tmobilu- 9 mobilů 😵 😵
Hráli jsme celá rodina, něco jsme do toho sice vložili, ale i tak je to supr! 🙂 Něco si necháme, obdarujeme blízké na vánoce 🙂 a zbytek prodám 😉 se to ted hodí, když mi furt nepřichází ta nemocenská 😀
Tak kdyby měl někdo zájem, třeba taky někomu na vánoce,tak mi napište IP 😉 samsunga nechám za 4sta a nokiu za pětikilo 🙂 jsou uplně nový nerozbalený, s dvouletou zárukou 😉

sarlotta
16. pro 2009

Ahojík holčičky🙂

terci ten stůl je nádherný... krásná kombinace barev 😉

sirell no jistě🙂 domluvíme se přes IP🙂 akorát to vidím až po Vánocích a nebo že byste dojeli obě k nám🙂 Eliss ví kam🙂 Jinak nejsem schopná se někam dokulit... dobře mě začíná být až kolem 18 večer a to už zase usínám 😲 😎

sarlotta
16. pro 2009

ahoj Farmi, jo tak dealerka mobilů jooo z Tebe bude🙂))

farmarska
16. pro 2009

venus už 39tt 😕 to už máš za pár holka 😵 jak se cejtíš?? 😉

markee jak to, že máš Johanku doma? snad není nemocná?? 😨

sarlotko vydrž, bude líp 😵 😵 😵 😵

farmarska
16. pro 2009

jinak se musím pochlubit, taky už konečně máme většinu dárků pod stromeček 😵 jen ještě čekám až nám dorazí objednané nástěnné kalendáře s fotografiema, pro naše a tchánovce a pak ještě nějakou maličkost tchánovcům..těm prostě nevím co a jinak máme vystaráno 😵 😵 😵

sarlotta
16. pro 2009

venus kukala jsem do albíčka.. vidím, že máte všechno krásně nachystáno🙂 tak držím palečky, aby to všechno proběhlo krásně. Už se těším na fotečky . 😉

sarlotta
16. pro 2009

Farmi já budu tchánům dávat taky kalendář s malým, kosmetiku-šampony, sprcháče,krémy a kafe, čokolády. Co jiného vymýšlet 😉

farmarska
16. pro 2009

sarlot už to tak vypadá, pokavad mi ještě letos ty kur.y neodešlou tu mojí nemocenskou 😀 😀 😀 Už je to tři měsíce a ještě jsem od nich neviděla ani korunu, jen furt poslouchám nějaké jejich výmluvy a provolávám nekřesťanský prachy 🙄 I na dárky jsem si musela půjčit 😝 jsme pomalu zasekaný všude kde to jde 😝 nadělali nám dost nepříjemností a přitom na ty peníze mám nárok! No prostě to samé jako u terci, jen ta si to chudinka vyžírá ještě už o měsíc dýl 😠

farmarska
16. pro 2009

no jo my taky připravili takovej mix jejich fotek s prckem a to samé našim 😵 sem zvědavá až to přijde, mohlo by to vypadat hezky 😵 jinak taky přemejšlím, že zbytek dorazím kosmetikou, nějakej sprcháč a sůl do koupele, šampon... Je to přesně jak píšeš. Kravin maj dost a todle je alspon praktický 😉

farmarska
16. pro 2009

no nic holky, jdu na to pečení, než mne opustí elán a než to tady zase prokrafu 😀

sarlotta
16. pro 2009

a co pečeš ?
Já se chystám na linecké🙂 ale zatím jen chystám 😉

markee
16. pro 2009

Farmy to s taťkou je mi moc líto. A úřady jsou fakt hajzlové 😠 to mě sejří,jen to píšeš.
No Johanka je doma,pže nemám auto dnes-Míša je v práci a kamarádka má nemocného syna,takže nás tam neměl kdo odvézt. A v té zimě vstávat na bus a pak jít dom pěšky a zas pěšky pro ní a pěšky dom,to se mi fakt nechce. Nehledě na to,že ta cesta dom je zamrzlá-se přes zimu ta silnice neudržuje a museli by jsme okolo-což je cca 2 km jen tam. Jsem lenoch.Takže je doma. Půjdu vyválet ty těsta a upéct cukrovíčko 😉

markee
16. pro 2009

Tercinko,ten jídelní set je fakt moc krásný. Tu stránku jsem si uložila a budu se kochat,pže zatím penízky na to nejsou,ale potřebovali by jsme je taky.
No musim jít,jinak se už pak nezvednu. Jo a punčáček je opět mooooc dobroučký 😀

farmarska
16. pro 2009

sarlot linecký 😀 a zítra bych chtěla připravit na rohlíčky 😵 jinak tebe obdivuju, že se chystáš, bo já ještě před takovejma 14dny bych nebyla schopná ani namazat si plech, netož něco upíct 😀 😀 😀
markee ahá, tak to jo, hlavně že je zdravá cácorka 😉
no že jo, já se taky vždycky rozčílím, jen si na to vzpomenu 😠 a když to někomu vyprávím, nebo píšu, to už mám pak hotovej náběh na infarkt 😀

aronek
16. pro 2009

Ahojky, zdravím z práce. Dnes jsem na odpolední, takže trochu později. 😉 Včera se podařilo přítelovým rodičům najít pejska, ztratil se o víkendu, tak jsme vymysleli, že k vánocům dostanou vodítko s návodem jak chodit na procházku se psem 😀 Už jsme ho fakt oplakali, byl zvyklý být doma a teď byl venku v takovém mrazu 😖

sarlotta
16. pro 2009

no já zatím najdu recept, zkontroluju jestli mám doma suroviny a cukrovíčko upeču v sobotu🙂)))

ještě se chystáme s maminou udělat jablkový závin-tažený-ale až 23.12. a boží milosti.

markee
16. pro 2009

Jo to já budu péct o víkendu s mamkou,ale jen proto,že tu budou pražáci(švagrová s rodinkou 😠 ) V pátek to vydržim s nima a v sobotu ráno se s malou seberu a půjdeme směr moje mamča-bydlí 1,5km od nás. Vrátíme se večer a půjdeme spát. Fakt mi stačí je vidět den,pak už magořim.

farmarska
16. pro 2009

holky tak já mám asi po pečení... právě mi volala mamka, že strejda umřel 😔 😔 😔 z ničeho nic, jen byl nastydlej..asi mrtvička, ale ještě to nevědí přesně ☹ Ještě včera u něj byla, pro vajíčka a on říkal, že si bude muset dnes zajet k doktoroj. Tak už to nestihl ☹ Je mi ho fakt líto..ted tu bulím. On byl sice takovej jednodužší, neměl ženu ani děti, ale byl na mne od mala moc hodnej a byl hodnej i na našeho Robču, nikdy se nestalo, že by přijel s prázdnou, vždycky pomohl když mohl, měl rád zvířata, sám toho taky dost choval..co ted s tím vším bude 😔 Ach jo, to jsou letos svátky ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru