Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. pro 2009

ají , sir , díky 🙂 hned jsem klidnější 🙂

farmarska
16. pro 2009

holky jdu si dát vanu a pak zase nakouknu

katyna6
16. pro 2009

tak jsem holky naposled nakoukla,než půjdu na noční 😖

murynko-mamince teď asi není nejlíp,ale pokud má správné léky,tak se jí rozhodně brzo uleví.Snažte se jí pomáhat,jak bude ve vašich silách,ale zbytek je na ní a ona to zvládne,neboj.Moje mamka brala antidepresiva víc než rok,když nám zemřel tatínek,ale bez nich si to asi neumím představit.Držím vám všem palečky,ať se to dá brzo do pořádku! 😉A babička,pokud ví,jak je na tom,snažte se jí odchod co nejvíce ulehčit.Je to hrozně smutný a stejně se na to nejde připravit,i když to víte takhle dopředu,ale snad ti bude útěchou aspoň ta krásná princezna,co máš doma v postýlce.Buďte silní murynko.

farmi-já mám stejný názor,jako holky tady.Když se necítíš,tak na pohřeb nechoď.Strejda přece ví,jak jsi ho měla ráda a co budou říkat cizí,na to se vyprdni a jdi se za ním rozloučit,až na to budeš připravená.Myslím,že i tak máš těch stresů až nad hlavu.

Ono by to vážně holky teď chtělo nějakou pozitivní zprávičku,je všech těch starostí teď nějak moc. 😖

aronek
16. pro 2009

farmi, já bych to neřešila. Jestli se necítíš, tak zůstaň pěkně doma. Rozloučit se s ním můžeš i jinak než tím, že jdeš na pohřeb. Mně zemřela babička loni na štědrý den a ještě jsem to nezvládla. Myslím tak nějak vnitřně v sobě 😖 Vím, že není, ale strašně chybí 😢

sarlotta
16. pro 2009

Aron, mě taky moc☹ nejvíc to objetí...chjooo. Co se dá dělat, musíme žít dál. Holky pro svoje děti 😉

sarlotta
16. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 39tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 39tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 36tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt............22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 31tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 29tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 23tt..................................,.......17.12 4D UTZ......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 15tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 13tt.......................
Sarlotta 7tt............................22.12.utz
Hanana 7tt
M.aa.b 36DC ?
Eliss.ka 31DC
Paaja 31DC
Sirella 29C
Nicollka 26DC
Mari 26DC
Maendy 25DC
Aja.83 10DC
Zlababa 9DC
Maarrtina 9DC
Katyna 6DC
Markee 6DC
Ikopretinka 5DC
Kopa 2DC
If.v nehlídá si DC

sarlotta
16. pro 2009

Holky kdyby něco nesedělo tak napište, ju. 😉

aronek
16. pro 2009

😀 sarlot, sedí, ale zítra už budu 28tt 😀 😀

cajori17
16. pro 2009

ahoj holky,tak jsem neco dočítala a z těch spatnych zprav(a ze jich tu je) mi je smutno, ale holky jsme silne

aronek
16. pro 2009

Já za chvilku končím v práci a hurá k domovu 😀 Koukám, že pěkně nasněžilo, tak doufejme, že to trochu protáhli 😒 A od zítra volno a znova až mezi svátky 😀

tercie
16. pro 2009

Šarlotko krááááásná tabulka 🙂 😵 děkujeme!!!

Hoky já už mám skříň v ložnici, jak mě popadne stěhovací mánie, tak do ní přeházím věci, už se těším. A taky už dneska asi budu konečně spát ve svojí posteli a ne na matraci na zemi a taky mi přestěhovali nábytek do obýváku, tak to tu vypadá už jako u lidí.

Murynko to je mi líto s babičkou, snad to ještě nebude tak zlý... a mamka se z toho dostane, moje mami to má taky, bere léky a je v pohodě. Babička to má taky.

Farminko jak píšou holky, taky bych asi nešla. Strejdovi to vysvětlíš 😉 a ostatní ať si myslí co chtějí, nikomu se nemusíš zpovídat. Jestli jsou normální tak to pochopí.

cajori17
16. pro 2009

Tercie divala jsem se do tveho alba a mas krasne brisko

tercie
16. pro 2009

Aronku tak paráda, aspoň orazíš 😉

Cajori děkuju 😵 Taky se dočkáš, uvidíš 😉

ee.liska
16. pro 2009

ahojky 🙂
teda samé smutné zprávičky ☹ holky je mi líto, že máte takové trápení 😢 ale jak psala cajori, jsme silné
tak se držte, budu na vás myslet

terci my jsme se stěhovali loni, taky chvíli před Vánovci

jinak tady je taky sníh, jak psala sarlotka, první 🙂 jsem zvědavá, jak pojedu ráno do práce, snad bude posypáno 😅 já jsem dneska bylila nějaké dárky a namlsala jsem se na Ježíška 🙂 mohl by mi poslat // 😅

m.aa.b
16. pro 2009

AHojky holky!
Tak po delší době zase zdravím, tedy já vás průběžně dočítám ale vždy jen rychlovka. Blahopřeji všem novým těhulkám 😵 😵 😵 😵

Farminko a Murynko hlavu vzhůru bude líp 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

JInak v 13.12 byl agolutinek takže mršku čekám každym dnem 😅 - všimla jsem si otazníčku, ale cholky moje to by byl absolutní a nevíídaný zázrak, takže žádné plané naděje 😅 😅 . Pro miminka si pojedem až asi tak v březnu 😉 tedy nejdřív nám je budou muset pomoct vyrobit 😀 😀 😀 a to ještě zaleží jak dopadne ta moje genetika.... 😨 zítra se dozvím kdy budou výsledky ... 😖

tak se tu zatím mějte a já zase nakouknu.

papa 🙂

cajori17
16. pro 2009

ted si zrovna pisu s kamoskou,je uz 4 dny v nemocnici. Je v 36.tydnu a maly vazi skoro 4 kila.ma pry v brisku nejakou tekutinu, je smutna-nevi co s malym bude,tak ani nevim,jak jim mam povzbudit

cajori17
16. pro 2009

nikdo nepise.tak dobrou noc

kerrie
16. pro 2009

Krásný večer, holčinky moje 🙂

Teď jsem všechno dočetla a ani neumím říct, jak moc je mi líto těch všech špatných zpráviček 😔

Farminko............přesně jak psaly holky.........vykašli se na všechny a vůbec se netrap tím, co by si mohli myslet lidi kolem. Kdo Tě zná, tak určitě ví, že jsi strejdu měla ráda a jistě máš důvod k absenci na pohřbu. Udělej to tak, jak to pro Tebe a pro mrňouska bude nejlepší
Tatínkovi moc držím palce, aby se pro něho našla vhodná léčba a všechno dobře dopadlo.

Mury.............na Tebe se to taky hrne, kočko. Drž se a buď silná. 😔 A o maminku se neboj. Hlavně že s tím šla k MUDr. Když bere léky, tak se jí brzo udělá líp. Navíc má i velikou motivaci............nádhernou zdravou vnučku 😵

martinkal
16. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Je mi líto všech co tak smutní, ach jo ☹

Farmí IP.

aronek
16. pro 2009

Tak já hlásím, že nesmutním, ale jdu do pelechu, jsem nějaká mrtvá 😖 Zítra mám dovču, ale začínají se mi kupit povinnosti, tak abych to zvládla 😉

kerrie
16. pro 2009

Miraxko.................a jak se s Bětuškou držíte? Zabraly Ti ty léky? My se taky snažíme co nejvíc odpočívat, abychom ještě vydrželi v bříšku 😉

murynka
16. pro 2009

holky moc děkuju za podporu 😵

jste zlatíčka 😵

aja.83
17. pro 2009

Ahoj holky, přeji hezké ráno! Dnes jsem tu první!!! 😉

paajaa
17. pro 2009

Krásné zasněžené ráno,

farmi: na pohřeb nechoď, když se na to necítíš a na lidi prď 😉 . Hlavní je, aby jsi byla v pohodě

Mury: drž se kočko. Je toho na tebe tedy dost, ale ty to zvládneš

Ještě do Vánoc by někdo mohl nahlásit //, to by to taky zase hezky nakoplo a zvedlo náladu.

farmarska
17. pro 2009

hezký ráno a já druhá 😀 😀

farmarska
17. pro 2009

tak nic no, tak třetí 😠 😀 😀 ale třetí místo taky dobrý 😀

farmarska
17. pro 2009

pájí tak nahlaš ty! 😉 🙂 🙂 🙂 To by mne rozveselilo uplně nejvíc! 😵 😵 😵

jinak holky díky, díky moc za podporu a i za utvrzení mne, v tom, že na pohřeb prostě nepůjdu 😔
holky jste můj poklad, nejen, že se mi tu s váma vždycky uleví, když se můžu vykecat, ale ještě vždycky i poradíte. Mám vás moc ráda 😵

farmarska
17. pro 2009

tý jo venku je zase taková zima! No nic, musím se jít nabalit a jít nakrmit. Pak jedeu do města, tak nevím, kdy se tu až ukážu, bo se po cestě budu stavovat u našich, tak to bude zas nadýl

paajaa
17. pro 2009

Farmi: my tě máme taky moooc rádi. Teda já určitě. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak jeď opatrně. 😉

ee.liska
17. pro 2009

dobré ráno 🙂 to máme teda sněhovou nadílku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru