Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
9. led 2010

leni super mamatest je spolehlivý 😵 😵 😵 kočko mám z tebe strašnou radost a vyjde to,holt jsem se sekla o měsíc no ale věděla jsem že brzo ty dvě budou 😵 😵 😵

murynka
9. led 2010

mě ty ta druhá čárka tady ted řve 😀 😀 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
9. led 2010

kopi taky jsem to fotila na milionkrát a musela jsem si na foťáku nastavit fotit text 😎 neboj, to ti určitě vydrží 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
9. led 2010

kopi počkej, tak ve čtvrtek tam už bude dálnice 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
9. led 2010

jo a dala jsem si do alba dnešní čárku, nemůžu se na ní vynadívat 😅

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
9. led 2010

leni se nesměj tobě to bude brečet za 9měsíců 😀 😀

eli krásnááá 😵 😵 😵

ee.liska
9. led 2010

to jedneska krásný den, na tuto kalamitu se bude dobře vzpomínat 😵 tolik nových miminek a těhulek 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
9. led 2010

holky dík 🙂

kopi neboj, všechno bude OK 😎

holky, my máme odpoledne Hasičskou výročku a já teprve píšu zprávu za rok 2009 😅

hanana
9. led 2010

co to ctuuuuuu Kpiiiiiiiii gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je radosti 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
9. led 2010

kopííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!! huráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jen nakukuju, ale co to mé oči nevidí?!!! já mám takovou radost!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

konečně takovej krásnej novej příval těhulinek!!!!!! 😉 🙂 😵

jen tak dál holky šikulky!!! 😵

sarlotta
9. led 2010

Dobré ránečko🙂

Kopísku 🙂)))))) se těším na fotečku 😎 😀

farmarska
9. led 2010

šmankote kopi nikam necourej, ted se musíš hlídat mamino! 😕 aby jsi neprochladla a tak! 😨 ještě někde zapadneš 😝

farmarska
9. led 2010

a s foťákem si hlavu nelámej, hlavně když jí vidíš ty 😉 a co ..nám vyfotíš až 😉 za tejden ty pořádný dálnice 😵 😵 😵

sarlotta
9. led 2010

u nás je teda sakra náledí.... ofafrně Kopi🙂)

sarlotta
9. led 2010

eliis krásné čárečky🙂))) 😎 mám radost budem kočárkovat spolu

nicollka
9. led 2010

Ahoj holky, taky máte všude led? To je hrůza, na všem je skořápka nerozbitnýho ledu.
U nás se moc nesnažilkuje :(, my se moc zase nevidíme, manža opět v Ostravě, už měla být stavba tu že by byl doma každý večer, ale nevyšlo to :( Bohužel.

Včera jsem si dala pivčo, miluju pivo, ale bylo mi z něj šoufl, tak sem zkusila deci bílýho a opět mě to naplo, fuj. Co se to se mnou děje. Dnes mi trošku píchalo břicho ale už nic. No už aby byl konec ledna a došla mrcha, tato jedna byla nějaká zaražená tak asi mi to dělá neplechu v těle, tak sem naštvaná na tu doktorku že mi nic neřekla ani pořádně neprohlídla, jen udělala dost divnej ksicht a poslala mě domů :( grr
Já tu teď jen přemýšlím a přepočítávám, pokud bych otěhu, kdy by to jako mohlo být když je test bílý ještě.

Kerrie moc moc gratuluji těším se na fotečky a popis :D

Kopiiiii wowwwww mám slzy v očích, kočko moc moc ti držím palce ať už jen sílí a nikdy nezmizne :D

tolik těhulinek asi padám do depky, ale moc moc vám to přeji, já sem ted taková protivná a plačtivá.

ee.liska
9. led 2010

šarlot, to bude super 🙂

nicolko úplně vím jak se cítíš, s každou novou těhulkou mi bylo těžko, sice jsem to všem moooc přála ale stejně jsem i mooooc záviděla 😔 beruško neboj i ty budeš za chvilku těhulka 😉

nicollka
9. led 2010

ee.li děkuji, já vím. Já jsem spíš naštvaná hrozně na moje tělo, jak si se mnou zahrává 🙂
Teď mám jakoby malilinko béžový výtok, tak třeba dostanu mrchu ještě jednou.

nicollka
9. led 2010

kopi pěkně zůstaň doma v teplíčku, venku je opravdu kalamita.

Ee.li sem koukla a super krásné čárečky, gratuluji a teď už až do 40tt ;)

ee.liska
9. led 2010

nicol,děkuju 🙂, po té injekci jsem ms většinou dostala do 10 dnů, měla jsem cyklus rozházený od toho března a ten agulotin mi to aspoň trochu spravil
jo a s tím pivem, taky ho mám moc ráda, všera jsem neodolala a dva hlty si od manži dala 😅
jen by mě zajímalo, jestli se nealko pivo může v těhu

flair
9. led 2010

Kopiiiiiii, to je nádhera, mám obrovskou radost!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 Moc držím pěstičky, aby to bylo ONO 😵 Ale fakt jsi mi udělala obrovskou radost 😅
Eli, ty // jdou už kráááásně vidět 😵
Nicolko, co to s tím tvým tělíčkem jenom je??!! 😠

flair
9. led 2010

Eli, nealko pivo můžeš naprosto v pohodě, vždyt je nealkoholický 😀 Já první 3 měsíce občas upila i normálního piva manželovi a od 13 tt si občas dám i malé pivo sama. Gyndař říká, že pivo není alkohol 😀 Ne, kvalitní pivko v malém množství je ok 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru