Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
14. led 2010

Handm, gratulujuuuuuuu 😵 Takže pohodička, klidek a pozitivní myšlení 😉 Mám radost 😵

mari111
14. led 2010

jezisi 😠 😠 , do prdele, kopiku to mi je fakt moc lito, je to v pi.., to fakt uz neni mozne,ty uz by sis to taaaaaak moc zaslouzila,ach jo,tak at te aspon dr poradne vysetri at si brzo tehu a zadne falesne pozitivne testy,ach jo, moc na tebe myslim a je mi to strasne moc lito 😢

mari111
14. led 2010

handm gratuluju, hlavne at je az do konce vse v poradku 🙂

tercie
14. led 2010

Tak aspoň že kompenzace...na jednu špatnou zprávu jedna dobrá...

Handm mooooc gratuluju, bude to v pořádku, a dej si už týdny do pasu ať máme přehled, já už se v tom nějak ztrácím 🙂

mari111
14. led 2010

je sarlotko ted sem si vsimla ze sem dala spatneho smajlika za tim, ze ma uz velike mimi, mel tam byt tento 😀

handm
14. led 2010

Děkuju holky!🙂 Jsem o něco klidnější, ale znáte to, dokud nebude na ruce, tak... 🙂
v čekárně bych normálně prde...í přeštípla drát, jak jsem byla napnutá a strnula z nervozity 😀 pani doktorka měla jako vždy skluz, takže...

ee.liska
14. led 2010

handm, gratulujuuuuuuu 😵 😵 😵

tercie
14. led 2010

Handm to znám, mě musí měřit tlak nadvakrát, protože ten první mám vždycky z nervozity vysokej 😀

tercie
14. led 2010

Tak holky a já si jdu udělat krupicovou kaši, za chvíli jsem zpátky 😀 Jste mě navnadily a já jí teď budu jíst furt 😀

ee.liska
14. led 2010

holky já už se bojím té kontroly ve středu teď, v čekárně asi umřu 😅

handm
14. led 2010

Terci, jojo, to je uplne pekelný. Navíc tam byly samý starší pani, jen na prevenci a já tam vystreslá v čekárně 🙂 No přežila jsem, paní doktor byla zas jak sluníčko, ona je fakt zlatá, všechno mi vysvětlila.. na všechno sevyptala....🙂
mám z ní dobrej pocit!!!!🙂
Ëeeli, děkuju!! Tak ještě ty a jsme tu my tři 2010 první těhule po kontrolách - já, Mari a ty!!!🙂

martinkal
14. led 2010

handm moooooooc blahopřeju, superrrr 😀 😀 😀

mari111
14. led 2010

ja jsem taky trpela v cekarne, a taky jsem mela vysoky tlak a kdyz sem vylezla, tak sestra hned prej tak co, doufam ze v poradku?a ja ze,no jeste nevime, je brzo a sedela tam nejaka jeji kamoska a rika" co, sak to je radost miminko,ne " a cumela na mne jak kdybych ho nechtela, krava co se stara,ja vim ze nemuze tusit o co de ale ma drzet hubu,ne, kdyz nevi co kdo ma za problem ,sem byla normalne nastvana,bych ji jedni bacila 😠

handm
14. led 2010

Ëeeli, neumřeš, ale je to peklo!! Vezmi si nějaký hodně záživný čtení!! 🙂 🙂 🙂
Marti, děkuju vám s lucinkou ´🙂

tercie
14. led 2010

Handm já se taky vždycky snažím číst, aspoň časopis, ale po chvíli zjišťuju že stejně vůbec nevím, o čem to je 😀

Už papám kašičku, a tentokrát jsem si jí místo talíře udělala rovnou misku 😀

tercie
14. led 2010

Mari některý lidi se cítěj bejt děsně důležitý, když můžou přispět komentářem, i když kolikrát prd ví o čem je vůbec řeč.. Já to taky nemám ráda.

handm
14. led 2010

Terci, já měla dneska časopis a sice psali o Vojtovi Dykovi, na kterýho mám úchylku,a le zjistila jsem, že se na to vůbec nedokážu soustředit! ☹ tak si ho dam před spaním 😀
Jinak dobrou chut!!!
já za odměnu sežrala kousek housky a salátku...
Mari, ale udržela ses, ne?! 🙂 🙂 🙂
i když je pravda, že některý babči jsou prostě na zabití ,....

martinkal
14. led 2010

TERCÍÍÍ já si jí jdu taky udělat, teda tys mě nalákala, dám si na ní granko a lentilky. Jdu na ní 😝

tercie
14. led 2010

Martí taky mám s grankem 😀 Jen jdi do ní 😉

Handm děkuju, už mám fousy od kakaa 😀 A houska a salát je za odměnu jo? Čokoládu si dej 😀

handm
14. led 2010

TErci, nooo, mě teď sladký nejede 😀 překvapivě.. ale taky to má něco do sebe...🙂 Jelikož nesmím moc přibrat, tak je to jen dobře.. a neboj, salát nebyl hlávkovehj, ale pěkně prasácky něco jako vlašský 😀

tercie
14. led 2010

Jo tak to jóóó v tom případě salát schvaluju, čokoška, nebo majonéza, to vyjde nastejno 😀 A jakto že nemůžeš moc přibrat, máš nějakej problém?

tercie
14. led 2010

Kopinka psala že se tu objeví kolem šestý, tak snad se objeví.....

ee.liska
14. led 2010

j
handm to máš pravdu, asi budeme i kousek od sebe rodit 🙂 a už si dej týdny 😉

handm
14. led 2010

😀 hihi terci
A problém jsou moje kyčle... několik doktorů se shodlo, že mě čekaj umělý (zjistili mi špatně vyvinutou stříšku nad hlavicí kloubu, ale až v 2003 asi..☹ ) a někdy to prostě pekelně bolí. Jeden mě už posílal na operaci, kdy mi chtěl vyseknout kus kosti z pánve a udělat tam tu stříšku, jako ji tam nějak "zasadit", aby vrostla do tý kosti bo co, druhej řekl, že by na to svoji ženu nikdy nedovolil poslat, takže zatím odolávám. Prostě až to bude k nevydržení, tak asi mi nic jinýho nezbude a půjdu si pro umělky, ale dokud to jde, nebolí to, tak budu jak jsem...
Navíc mě to bolí teď hodně jen po velký námaze, nebo třeba po bowlingu, takže mi zakázali sporty skákavé (mám za sebou 15 let házené, což tomu asi taky moc nepomohlo) a nejsem žádné tintítko už teď, takže prostě musím dávat pozor, a bych ty klouby tak nezatížila... což jde u mě žravého tvora dost těžko 🙂🙂 🙂

mari111
14. led 2010

tercinko,dobrou chut,jestli si to teda uz nespapala, handm, to vis ze jsem se udrzela, ale celou cestu domu jsem pred pritelakem na ni nadavala, ale pritelak mne vzal hned po kontrole do cukrarny na zakusek, si prej obalit nervi, kdyz vydel jak nastvana sem od dr vylezla, aj on byl chudak na nervi, nez sem tam sla tak rika, ja uz to chci vedet (jako jestli to je v poradku) a stejne sme se hovinko dozvedeli ☹

mari111
14. led 2010

jo handm uz si dej tydny a ty eli ale taky 🙄

ee.liska
14. led 2010

mari já je ještě nevím, dám si je hned v tu středu, jestli to bude ok 🙂

handm
14. led 2010

Mari, jasny, jsme na tom zhruba stejně! člověk si myslí, když už je podle Ms v 7TT, že už něco uvidí pořádně a ono prd... No, ale pro uklidnění aspoňb částečné je to dobré!!
Ještě vydrž s těmi týdny Mari, já to nechci zakřiknout.... 😔

mari111
14. led 2010

jo jo holky ja si myslim ze to nejakyma napsanyma tydnama neovlivnime, ale co, sak se snad dockame aj u vas tech tydnu 😉

tercie
14. led 2010

Jééé Handm to máš teda patálii, tak snad to půjde co nejdýl bez těch umělejch, přece jenom je to velkej zásah...radši nemyslet, a fakt vydržet co to půjde. I když vědět že to jde spravit je taky dobrý 😉

Mari už jsem jí spucla 😀

Holky já se jdu pomalu chystat, jedem za známýma na Bublavu, oni jsou tam na zimních prázdninách. Moc se mi nechce ale manža už slíbil že přijedeme 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru