Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
29. led 2010

Mé dámy, to vám musím říct. Když jsem chtěla aby si manža vzal volno až budem v kurzu probírat téma partner u porodu,tak mi řekl, že tam nepůjde, protože je talent od přírody..... 😝 😝 😝

tercie
29. led 2010

Poobědová siesta? 😉

flair
29. led 2010

Ahooojky 🙂
Natálka vyhrála, huráááááááááááááááááá 😵 😅
Já dneska nestíhám, v podvečer se mi má vrátit po měsíci manžílek, tak od rána kmitám: peru, uklízím, vařím 😀
Teď jsem si na chvilku dáchla, mám fakt dost. Asi si dám kafíčko, abych dnes dlouho manžílkovi vydržela 😀

venuska
29. led 2010

Jasně, určitě bych dala vědět, jste skvělý 🙂

sarlotta
29. led 2010

Terci to je dobré nooo, a masírovat bedra se naučí kde ? a dýchání ? a průběh porodu nastuduje z netu ? taky byste se měli jít podívat do porodnice ne ? To je dacan.

flair
29. led 2010

Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že se od rána průběžně opečovávám, abych byla krásná: umýt vlasy, zábal na vlasy, vysušit, vyžehlit, načesat, shodit srst po celém těle, nalakovat nehty na nohách, na rukách mám gelovky, namalovat, navoňat... To je šichta jak hrom!!!!!!!!!! 😝 😀 😀 😀

handm
29. led 2010

Flair, abyste nezbořili barák 😀😀😀😀😀

jinak zdravím všechny při pátku, jsem šíleně utahaná, skoro mi upadla hlava do klávesnice 😀

flair
29. led 2010

Handm, těhulko 🙂 my ten barák určo zboříme, bo co jsem těhotná, jsem snad ještě více nadržená než normálně, což už je fakt docela masakr!!!!!!!! 😀
Ty pěkně odpočívej, máš nárok 🙂

handm
29. led 2010

Flair, tak to má manžel dobrý 🙂 To ten můj je zrovna teď chudák... I když Dr nic neříkala, tak my pro jistotu chcemm přečkat aspoň těch 12TT bez sexu,a le i tak, jsem utahaná večer tak, že usíním pravidelně v deset a spím do rána jak zabitá, takže má stejně smůlu.. a chuť tedy taky nemám... 😀:-d😀 😕 😕 😕

tercie
29. led 2010

Tak a mě se peče bábovka, čekám kámošku na kávičku a pak mě veze tchýňa na těhu kurz, páč mi nejede auto a opravovat ho budou až o víkendu.

Šarlot no měla jsem sto chutí mu říct, že v tom případě ho tam s sebou nechci...ale co kdyby se toho chytl 😀

Flair teda to máš celej den co dělat viď? 😀 Země se zatřese 😀 K tý zvýšený chuti v těhu... já to mám taky 😀 Akorát že manža ne 😎

Handm kašli na práci, jdi domů spát!!! 🙂

flair
29. led 2010

Handm, to by můj manžel asi umřel, ten může sexovat úúúplně pořááááád 😕 😅 Nee, kdyby byl problém, tak by to vydržel, respektive by mě asi molela pusa a ruce 😀
Terci, já jsem asi 3 měsíce nemohla večer usnout, bo jsem byla pořád nějaká nadržená, to bylo na palici 😝 Ted se to trošku zlepšilo, že už aspon můžu spát 😀

aronek
29. led 2010

Já za chvilku končím v práci, jedu domů, zabalím a jedeme na víkend do Prahy, takže budu asi bez PC a juknu na vás nejdřív v neděli večer ☹ Přeji krásný víkend 😀

handm
29. led 2010

Jojo, to bude můj úděl.. půjdu domů a spinkat. Manžel z práce přijede bůh ví kdy, tak aspoň něco naspím, abych večer vydržela 🙂 🙂 🙂

Flair, to ten můj taky... jenže je tak vyjukanej, aby se zas něco nestalo, že drží a drží 😀😀😀

Tak holky krásný víkend!!! A nezapadněte a nezamrznětě!! A kdyby se tu rodilo, tak ať to jde hladce!!🙂 🙂

tercie
29. led 2010

Konečně jsem se dokopala a uklidila stromeček 😀 On byl pořád pěknej a vůbec neopadal, ani jehlička,a mě ho bylo líto vyhodit 😀 Ale konec ledna,to už bylo fakt trapný 😀
Návštěva mi nedorazila ani se neozvala, tak se jdu chystat a od pěti mám kurz, tak t budu až večer, jestli některá dorazíte?

Aronku užij víkend v Praze, Handm tobě taky 🙂 a papa v pondělí 🙂

flair
29. led 2010

Holkyyy, tak mám po měsící manžílka doma 😵 😵 😵 Huráááááááááááááááá 🙂 Tak už jsme bouchli šampáňo a jdeme se sobě věnovat, tak se loučíííím pro nějakou dobu 😀

sarlotta
29. led 2010

Holky mám výsledky z NT a riziko T21- Downův syndrom je 1:5300 😉

handm
29. led 2010

šarlotko, gratuluju!!!
tak já jsem si odpočinula chvilku doma, dřímla jsem a je líp.
Flair užij si to!!!
Terci, to je výkon 🙂 Já ho uklidila s manželovou pomocí hned po silvestru. Věděla jsem, že se nám už později nebude chtít.. a měli bychom ho asi taky ´do března 😀

Holky, ad ten NT - já mám přijit na krev, moč a pak na UTZ velky, to asi bude ono, že?!😀 tak daleko jsem se posledně nedostala, tak v tom mám pěkný hokej...děkuju!!

sarlotta
29. led 2010

NT se dělá většinou na spec pracovištích a objednáváš se tam mezi 13tt a 14tt.

markee
29. led 2010

Šarlott, gratuluju moc k výsledkům NT. To je skvělá zpráva.

markee
29. led 2010

Dnes další kamarádka oznámila těhu,je 12+4 a TP má mezi 8 a 10.srpnem. Moc jí to přeju.

handm
29. led 2010

Aha, šarlot.. on to asi umí kolega mé Dr, protože se mě ptala, kde myslím, že bych rodila --- he he he, to mě pobavila, říkám, to vůbec netuším zatím, jsem ráda, že jsem v 8TT a ona, že tedy kdybych chtěla v motole nebo na bulovce, tak že si to dělají sami.. kdyby v podolí nebo u apolináře, tam že to dělají oni..
¨
tak se zeptám, až tam půjdu za těch 14 dní, co tedy a jak.. 😀

sarlotta
29. led 2010

handm no jo do porodky se zapisuje začátkem 4 měsíce🙂 ono už to pak poletí 😎

aja.83
29. led 2010

Sarlottko, super, gratuluju k výsledkům NT! 😉

tercie
29. led 2010

Ahojky, asi tu nikdo není, což...?

tercie
29. led 2010

Jéé tak jsem myslela co budu mít dočítání 😀 Tak abyste věděly,tak tady zejtra za to nebudu, a just nééé 😀
Jedem k našim,tak přijdu až v neděli 😉

My se dneska na kurzu zasekly až do půl devátý,a pořád bylo o čem mluvit 😀 Pouštěly jsme si video, a tak, dneska bylo téma porod. Tak mám i nějaký materiály doma, pro naštudování pro manžu 😀 Už ho vidím, talenta jednoho, jak si to čte.

Šarlotko krásnej výsledek 😉

Markee zamrzí to viď... Ale dočkáš se,a tentokrát se to podaří, uvidíš 😵

Flair a jak dlouho že tě neuvidíme? 😀

Tak a ještě jsem vám chtěla říct, a hlavně vzkázat Farmince, že ten recept na bábovku co mi dala je skvělej, jednoduchá, za chvilku upatlaná, pekla se taky fajn, vyklopit se mi taky povedla,což je úspěch 😀 a dala jsem tam místo kakaa rozinky a nasekaný ořechy, a je úúúúúúžasná. Už žeru čtvrtej kousek 😀

murynka
30. led 2010

ahojky

gratuluji k šarlotce ke krásnému výsledku 😉 super ted už jen triplly ty dopadnou tako o.k a můžeš si naplno užívat 😵 😵

copak naše těhulky 😕 nerodí už některá 😀 ??

jak jsme tu psala o té holčině tak porodila ve 22tt museli jí udělat císařský řez akutně a malá má 500g na to jaký je týden má krásnou váhu musí to vybojovat 😔

sarlotta
30. led 2010

Dobré ránko🙂

děkuju holky.

Murynko to je smutné ... to že je to děvčátko může pomoct, holky jsou větší bojovnice. Ale 22tt to opravdu není moc naděje, bohužel ☹ A zdravotní komplikace jaké bude děvčátko mít, radši nemyslet... ach jooooo.

Terci u nás měli na kurzu na tatínky jiný metr🙂)) kdo neměl aspoň 2 účasti na přednášce tak si musel platit přítomnost u porodu.. to bys viděla jak chlapi kmitali🙂))

sirella
30. led 2010

dobré ránko holky 🙂

šarlotko moc gratuluju k výbornému výsledku NT 🙂 Krásně ti to všechno vychází 😉 Jen tak dál 😉

jinak si musím napřed dočíst co je tady nového...zatím jsem postřehla šarlotčiny výsledky a to,že Natálka vyhrála 🙂 ...včera ráno než jsem jela do města jsem jí taky šoupla hlásek 🙂 Jen by mne teda zajímalo jestli to jde fakt nějak ošidit a těch hlásků sázet víc než jeden za hod....jestli někdo víte tak mi prosím písněte "návod" do IP

sarlotta
30. led 2010

IP🙂

sirella
30. led 2010

moc děkuju 🙂 Až se i z toho zatočila hlava 😅 To musím vyzkoušet až v akci 😀 Ono už se myslím nehlasuje ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru