Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
22. únor 2010

Venusko ahojky,dík za gratulaci 😉
To je fajn,že Natálka takhle roste,určo si to užíváte 🙂

aja.83
23. únor 2010

Dobré ráno holky, zatím nikde nikdo? 😲
Venusko, Natálka je moc krásná a určitě Vám dělá jen radost 😉 😵

farmarska
23. únor 2010

ajuš uděluji ti titul "dnes první" 😉 🙂

jinak přeju hezké ráno holky 🙂

martinko, že ty budeš dneska rodit 😉 nebo to necháš až na zítra 😉

já musím holky dnes do města na nákup, vůbec se mi ale z toho pelechu nechce vylejzat 😝

sarlotta
23. únor 2010

Dobré ránečko🙂)

Elis blahopřeju ke kontrole... super🙂))

Handm Eli chodí k doc co má dobrý utz🙂))) taky jsem tam chodila 😎

martinkal tyhle tlaky jsem měla u malého 14 dní před porodem🙂)) to je dobře, je to normální 😉

Venus ahojík , u nás se taky objednává ,,bráška"🙂)) a já bych radši tu princeznu... uvidíme v srpnu 😀

aja.83
23. únor 2010

Ahoj Farmíku! 😵 Nedivím se ti, že se ti nechce vylejzat z pelechu, já bych taky nevylejzala, kdybych nemusela 😀 Ale venku je krásně, teda aspoň tady u nás svítí sluníčko 😉
Taky jsem zvědavá na martinku, snad nám přijde říct, kdyby náhodou 😅

aronek
23. únor 2010

Ahoj přeji dobré ráno 😀 😀 Doufám, že nám martinka ještě nerodí, nebo dá alespoň vědět 😉

aja.83
23. únor 2010

Ahoj sarlottko, jak se daří? 😉
To se máte, že chodíte k doc co má dobrý utz 🙂 . I když ten můj má taky celkem dobrý...

sarlotta
23. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 38tt..........................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 37tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 36tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 34tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 33tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 25tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 20tt
Sarlotta 17tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 17tt................... KO 18.2.
Mari 14tt........................KO 1.3.
Handm 13tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 12tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 11tt........................
Sirella 10tt .....................KO 1.3.
miru.j 10tt.....................
Kopa 6tt ........................KO 3.3.
Markee........................... KO 24.2.
Cajori 41DC
Nicollka 34DC
Maendy 34DC
Katyna 20DC
M.aa.b 17DC
Zlababa 16DC
Aja 16DC
Maarrtina 15DC
Ikopretinka 14DC
Paajaa 6DC
Farmarska
If.v nehlídá

sarlotta
23. únor 2010

ahoj aji, dobrý, držíme se ťuk ťuk 😉
už aby bylo po tripllech a velkém utz a můžu začít nakupovat🙂 zatím trávím čas s rukama na bříšku a vykládám si s mimísem 😉

mirax
23. únor 2010

Ahooj všema hezké ráno..u nás krásně slunečné 🙂

chtěla jsem psát,ale zjevně jdu kojit 😉 😀 tak zatíííím pa

aronek
23. únor 2010

mirax, koukám, jak tě Alžbětka pěkně prohání 😉

kopa
autor
23. únor 2010

Ahoj holky,
přeji krásný sluneční den 🙂
Já jsem tedko blbla s fretkou 😀 😀 a chystám se umýt pořádně lednici.

flair
23. únor 2010

Ahoooj kočky🙂 Hlásím se po pár dnech. O víkendu jsme definitivně přestěhovali mě z Ostravy do Přerova. Stěhoval se i nábytek, takže mazec!! Většinu nábytku jsem dala k mamce, má to tam teď mooc pěkné a když mi bude smutno po mém ostravském domově, půjdu k mamce a budu si připadat zase jako v Ostravě 😀
Jinak včera jsem byla na ten hnusnej cukrovkovej test (OGTT) a ok. Teda cpu se sladkým jako nikdy a cukr v poho 😅 Jen v moči mám nějaké zvýšené množství bakterií, bílých krvinek a epitelů, tak to vypadá na nějaký zánět močáku. Ale mně nic nebolí, piju hodně pořád, tak nevím. Volala jsem si na gyndu a konzultovala výsledek se sestřičkou, tak říkala, že ať jsem v klidu a kdyby přišla teplota či bolení břicha, tak ať přijedu. Mám Dr. v Ostravě, tak je to ted složitější 😠 Ale nehrotím to, nic mi fakt není. Jen jsem teď z toho stěhování a vybalování unavená jak kotě.

Tak a teď jdu dočíst, co jste nadrbaly 😀

aronek
23. únor 2010

flair, tak to gratuluji k přestěhování 😀 v těhotenství je to určitě záhul 😉

sarlotta
23. únor 2010

flair super, tak to Tě teď mám blíž🙂))

odpočívej, vybalovat můžeš zítra🙂

handm
23. únor 2010

Dobré ranko!🙂
Tak jsem dočetla, co jste tu včera večer napovídaly a dobře jsem se pobavila.. Hlavně psí story Farmi 😀😀😀😀

šarlotko, jo, ee.liska má supervýkonnýho doktora se supervýkonným strojem UTZ 😀 Uplně by jí to člověk záviděl.. A malej by chtěl brášku? Hezkýýý!!🙂🙂🙂

Flair, gratuluju k přestěhování!🙂

sarlotta
23. únor 2010

no jo handm včera se mě ptal jestli ho pak může vzít ukázat do školky🙂 a taky se zamyslel a že mu teda půjčí srpnové sluníčko, když se má narodit v srpnu 😀 😀 😀

cajori17
23. únor 2010

dobre rano holky,poradite mi nekdo,jak vyplnit neschopenku?ja nikdy nemarodila 😒

kopa
autor
23. únor 2010

Cajori a co chceš vyplnovat?? 😕 😕 Jestli ted marodíš,tak do práce pošleš dva papíry neschopenky.

aronek
23. únor 2010

cajori, neschopenku vyplňuje doktor, ne???

cajori17
23. únor 2010

\kopi ahoj jedna se o ten ruzovy,mam tam vzadu vylnit cislo uctu atd?a podepsat to,ne?

kopa
autor
23. únor 2010

Jo podepsat to můžeš a vyplnit číslo účtu taky 😉
Já to ted nemusela vyplnovat,páč mi na to účetní nepospíchá.

cajori17
23. únor 2010

di Kopi,a na te modre se nic nevyplnue,ze?tam jen napsane"vnitrni zaznamy zamestnavatele " a pak na vyplneni,naposledy pracoval dne .......a bla bla,to vyplni zamestnavatel,ze?

sirella
23. únor 2010

Ahojky holky 🙂 Všechny vás moc zdravím
Nešel nám net, tak jsem měla dost drsný absťák...včera jsem to ale všechno dočetla, takže už vím co je tady nového 🙂

Hlavně jsem strašně moc ráda,že je Farminka zpátky 🙂 Farmi...strašně moc jsi tady chyběla.Bez tebe to tu nebylo ono...Jsem moc ráda,že je už trošku líp 🙂

Mari...tobě strašně moc gratuluju k zásnubám 🙂 ...to musela být nááádhera...ten kocourek 🙂 Romantika fakt jak z filmu.

Tercince a elišce moc gratuluju ke kontrolám,že je vše tak já má být 🙂 A na čí kontrolu jsem zabudla,tak se moc omlouvám,ale měla jsem toho dočítání fakt strašlivě moc.Samozřejmě gratuluju úplně všem 😉 🙂

Všimla jsem si taky i nového miminka...další Sofinka...tak hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince.A ať malá Sofinka dělá rodičům samou radost a roste jak z vody.

Aji...tobě moc držím palůše aby to klaplo 😉 Určitě se už zadaří a budeš si brzo už tehulit 🙂

Flair...to je dobře,že jsi už přestěhovaná 🙂 Ten největší zmatek už máš za sebou a už budeš mít klídeček na těšení na malou princezničku 🙂

A to je asi zatím všechno co jsem chtěla.Omlouvám se,ale hned mizím do peřin...úterky bych zrušila.Musela jsem pro syna do školy a málem hodila tyčku přímo uprostřed dědiny 😝 Nakonec jsem to ale ustála,ale bylo to tak tak...Všechny ostatní dny vstávám až kolem oběda a to už jsou ranní nevolnosti pryč,ale ty úterky mne ničí.

Zatím se tu mějte všechny krásně ,zatím čusík 🙂

ee.liska
23. únor 2010

ahojky 🙂 tady je taky nádherně
flair to je dobře že je cukrovka v pohodě 😎 ale hlavně si po tom stěhování odpočiň 🙂
handm 😀 víš co hlavně jsem tam skoro furt tak kontroluje úplně všechno, co by taky chudák dělal 😀 😀
kopi ale moc nepracuj a tyky si odpočiň 🙂

kopa
autor
23. únor 2010

Cajori na tom modrém nic nevyplňuj.Já jsem tam nic nepsala.

kopa
autor
23. únor 2010

Eelisko já odpočívám průběžně 😅 však musim něco dělat,páč přítelák by byl za chvíli na zabití,kdyby všechno dělal sám 🤐

handm
23. únor 2010

šarlotko, to je tedy zlatíčko!🙂

Ee.lisko, tak to máš dobrý! Mě ted Dr zve vzdycky po mesíci a to mi přijde nekonečný. Tuhle jsem zase přemlouvala manžela, co tak si koupit UTZ domu 😀😀😀😀 nechtěl 😀😀😀 překvapivě, že prý nemáme ten milion doma 😀😀

sarlotta
23. únor 2010

sirell ahojík🙂))) no to je dost, že jsi se ukázala🙂)))))))))) tak ať mimísek roste a blinkací období už brzo skočí 😎

aronek
23. únor 2010

handm, já chodila na kontroly co pět týdnů ☹ Jen poslední dvě kontroly byly po třech a dvou týdnech 😒 zachvilku rodím, tak bych taky snesla častěji 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru