Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
8. bře 2010

Dobré rámko,jůůůů ja jsem tu první?ale asi pujdu jeste do hajan.....chystala jsem pritele do prace, ale jsem strasne ospala,protoze jsem celou noc nemohla spat.......a vite proc?protoze jsem si jeste v jedenact v noci davala rizek...bylo mi strasne spatne od zaludku.tak jsem si jeste ted delala matovy caj a jdu se jeste na chvilku natahnout.....zatim pa.....a dopoledne se sem mrknu

farmarska
8. bře 2010

jééé tercí pak nemohla spát! 😀 😀 😀 😀

ahoj cajori, tý jo, ty jsi raní ptáče 😨 😉

hezké ráno všem! 🙂 🙂 🙂

u mne už jsou kluci z domu a tak taky ještě zalezu 😀 ale už ne na dlouho, dopoledne mne čeká pracák a nákup, takže brzy pofrčím do města 😝

wlladka
8. bře 2010

Dobré ráno!
Tak já oblékám kabát a botky a mažu směr K.Vary na AMC 😒 😒

nicollka
8. bře 2010

ahoj holky tak já dnes takto, čípek tvrdý, to na blížící ms nevypadá, a je mi divný že by až po skončení utroše byla ovulka..to je všecko divné.

http://www.fertilityfriend.com/home/21df7f

nicollka
8. bře 2010

hej oni mi vymazali fotku? proč jako ???

aronek
8. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 u nás zase mrzne 😖 já chci jaro!!!

aronek
8. bře 2010

nicol, tobě jí smárli a mně jí nechali 🙂 třeba se sekli, já počítala, že smáznou moji 😉

nicollka
8. bře 2010

no plno lidí tam má svý děti , přírodu a mě to smáznou to je bordel toto :D no nic nebude žádná

martinkal
8. bře 2010

Ahoj holky 🙂
hlásím, že stále nic a za chvíli jedu "snad naposledy" do poradny. Jsem zvědavá co se bude dít dál. Zítra mám termín a přenášet nehodlám, je to prý nebezpečné, hlavně, když je dítě větší. 😒

Dám vám vědět co a jak. Zatím pa pa.

Aronku celý víkend se mi zdálo, jak spolu rodíme 😀 😀 😀

nicollka
8. bře 2010

marti a dělali ti hamiltona? Mě ho dělali dva dny před termínem a pár hodin na to to šlo jak po másle. Držím palečky

aronek
8. bře 2010

martinkal, však bychom už mohly 😉 Dej vědět jak jsi dopadla v poradně 😉

aronek
8. bře 2010

nicol, nová fotečka 😉 moc pěkná 😀

cajori17
8. bře 2010

ahojky......

Marti,porad nic?no ,snad ti v poradnou reknou vic..........

Nicol,to je divne,ze ti smazali fotecku.....

Ja uz byla nakoupit,ted trochu poklidim,uvarim a asi vykoupu psa......a jeste chci udelat takovou tu nepecenou roladu z bebe susenek.....

nicollka
8. bře 2010

ahoj holky tak jaký byl víkend. U nás pěkná nuda. Ta zima mě zabije.

Holky je možné že by uhnízdění bylo později jak 11dpo? Nebo do te doby uz musi byt uhnizděné?

cajori17
8. bře 2010

nicol to nevim, ted jsem cetla ,ze se vajicko uhnizdije 5-8 dni po ovulaci......

aja.83
8. bře 2010

Ahoj holky!
Poslušně hlásím, že jsem dnes 1DC! 😎 MS dorazila přesně na čas! Takže letím dolů v tabulce, bum bác 😀 ! A prosím sarlottku o opravu, až bude dělat tabulku! Děkujuuuu! 😉

kopa
autor
8. bře 2010

Dobré ránko,

Wlladi,neboj to zvládneš!!Držím palečky,hlavně pak odpočívej 😉

Nici tak já ti s čípkem neporadím 😅 ten měsíc co jsem otěhu,jsem ho nestudovala 😅 Ted ho mám obrovskej,takovej hodně macatej 😅

Aji mršky je mi líto,ale jsem moc ráda,že to bereš v pohodě! 😎

Jéé Martinkal já myslela,že už máš Lucinku u sebe 😅 😅 tak třeba dneska v poradně něco vymyslí.

aja.83
8. bře 2010

Martinkol, myslím na vás a držím pěsti! 😉 A nezapomeň nás informovat, až se něco bude dít 😀 !

aja.83
8. bře 2010

Kopísku, vážně je to tentokrát poprvé, co mě ms vůbec nerozhodila! 😉 Spíš jsem ráda, že teď necháme všemu volnej a přirozenej průběh, bez hormonů a další pomoci! 😵 Uvidíme, jestli to vyjde...Dávám tomu půl roku! 😉 Pak budem kdyžtak přemýšlet dál... 😎

flair
8. bře 2010

Ahoj kočky 🙂 Aji, pohodový přístup. máš můj obdiv 😵
Nikolko, v čípku se nevyznám 😕 Ale tvůj graf vypadá docela zajímavě, ty tvé cykly jsou neuvěřitelné! 🙂 A co se manži týče, dej tomu čas, uvidí se. A budeš pracovat, paráááda 😵
Wladi, držím pěstičky!!!
Martinko, jsem napnutá, co se u tebe bude dít, myslím na tebe i Lucinku!!!!!

cajori17
8. bře 2010

Holky dneska je MDŽ 🙂

sice jsem ho nikdy neslavila,ale i tak vam preju vse nej!

slavi to vubec jeste nekdo?nebo jak to byvalo driv?ja jsem rocnik 88 takze nevim.........

cajori17
8. bře 2010

aji,je to zavidihodne,jaky k tomu mas prostup.....to ja nemuzu ani spat,jak jsem z toho snazilkovani vystresovana 😒

cajori17
8. bře 2010

ja uz mam uvareno,poklizeno a dezert je taky hotov......a ted nuda

mari111
8. bře 2010

ahojík holky, no teda co ty dvě bojovnice tady zas v noci vyváděli 😅 holky nám zas naúpadlo tak 10 cenťáku sněhu,mně už s toho je.ne

mari111
8. bře 2010

a mám rýmu jako prase,v noci sem nemohla hají jak jsem měla plnej nos a zahleněno v krku a teď mam zašpuntovaný nos toaleťákem abych mohla chvíli aspoň psát a neposoplila klavesnici a celej stúl , Terculo vstávej a raď jak se honem vyléčit a pokuď možno tak bez prášku 😉

ee.liska
8. bře 2010

ahoj 🙂 tak včera návštěva super, jen to dočítání, vy jste kecalky 😀
wladi držím palečky 🙂 🙂 🙂
niko tato fotka je taky pěkná 😉
martinka ty jsi ještě cellá? 😀 tak ať poradna dobře dopadne 🙂
aji jsi šikula, takový krásný přístup 😵
caj manža se mě ptal jestli chci kytku ale asi jí nedostanu 😎 , moc neznám nikoho kdo by to slavil na druhou stranu by to bylo pěkný 🙂

cajori17
8. bře 2010

Ahoj Mari,tak proc neinhalujes?ja kdyz jsem byla tehu,tak jsem inhalovala matu...........

eli ahoj.......

mari111
8. bře 2010

ajoj Cajori, to taky skusim, jen nejhorší to je večer a v noci

cajori17
8. bře 2010

a tu vincentku,nebo morskou vodu jsi nezkousela?

nicollka
8. bře 2010

tak sem si koupila poslední mamáč a kdyžtak volám na gyndu že nevím co to se mnou je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru