Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. bře 2010

no kerie to snad raději ne 😅 stačilo by, že bych si na kočárek hrcla a už by se ti rozložil-rozpadnul 😀 😀 a v čem by potm jezdila Emča 😨 😅

farmarska
14. bře 2010

juá taky letím, hrát s mlaĎasem šachy 😉 ¨
kopi a ty už proboha nic nedělej!!! 😅 😅 😅 lež at se nezabiješ 😀 😀 😀

maarrtina
14. bře 2010

Krásné větrné odpolene.
Já mám asi chřipajznu nebo co. Celou noc smrknám a bolí mě krk.
Jelikož nevím co si můžu vzít za prášky, tak radši piji jen čaj.
A to jsem chtěla jít na procházku s pejsanem a do kina. Takže z toho asi nic nebude. No hrůza.

natalie77
14. bře 2010

Ahoj , přeji pěkně odpoledne...i když venku to teda pěkně nevypadá...
Vůbec Vás nestíhám...
takže co jsem postřehla....
Moooc blahopřeji k nalezeným // 😵 . 😵 Držím pěsti, ať je vše ok.
Farmi, 😵 tak mrcha už asi dorazí, tak to je super...už bych jí taky brala 😉 ..ale jen pár měsíců a pak hned //
🙂 .
Jinak až odevzdám tu práci 9.4. , tak tady u Vás budu pečená a vařená..ale chybíte mi, jsem Vám přála před spaním dobrou noc, takže už jsem se asi pomátla....ale znáte to, jakmile zapnu pc, tak dělám co nemám a pak se v noci budím, že nemám hotovo.
A co Martinka? Už je Lucinka na světě?
Večer se ukážu, manža šel s malým ven-doufám, že neodlítnou, tady je strašný vítr....tak se učím...

Užijte si zbytek neděle a hlavně se opatrujte.

madormi
14. bře 2010

flair - zajímalo mě jestli mám po potratu ovulační cyklus nebo ne, tak jsem si změřila BT a zas evyskočila na 37,3 po propuštění z nemocnice jsem jí měla spadlou na 36,4. Navíc mám průhledný výtok takže to vypadá že dnes nebo včera proběhla ovulka

wlladka
14. bře 2010

Tak pořád kukám co Martinkal a Aronek a nic.
Nu děvčata, tak tedy zítra. To si tady asi palce umačkáme. Přeji vám (všem čtyřem 😵 ), hodně štěstí a síly do boje. Ať to maminy nemáte s těmi mimísky moc těžké. Šup šup a hlásit šťastnou novinu 😀 😀

aronek
14. bře 2010

hlásím, že pořád nic, ani náznak 😠

flair
14. bře 2010

Farmi, nádherná je tvoje navrhovaná úprava Ajinčiného hubnoucího receptu 😀
Madormi, manža je na jak dlouho pryč? A kdy odjel? Třeba jste to neprošvihli, smermoníci vydrží v těle ženy i několik dní 😉
Aronku, to je pech, že se mladýmu nechce ven.A tvůj přítelák je taky na ránu, že nechce zkusit proštouchnout 😠 Tohle mě hrozně u chlapa překvapuje, když nechce sexík. To já s tímhle asi určo problém mít nebudu, manža těhupupík miluje a v sexu mu vůbec nevadí.

aronek
14. bře 2010

flair, já malému slibuji první poslední, ale asi má vevnitř vše co potřebuje, tak ani čokoláda nepomohla 😠

flair
14. bře 2010

Aronku, to čekání je na palici 😕 A zítra ti porod vyvolají, když dnes nic?

aronek
14. bře 2010

flair, zatím asi ne, jen budou hlídat ten tlak. Poslední termín mám až ve čtvrtek

martinkal
14. bře 2010

ahoj holky 🙂

taky hlásím, že nic, a dnes už 5 dní po termínu, ach jo ☹ , potřebuju oxytocin, ten vyvolává stahy dělohy, kontrakce a porod 😉 , ale asi ho můj mozek nedokáže vyprodukovat, tak zítra v nemocnici no, ale mám pocit, že už melu z posledního ☹

aronek
14. bře 2010

martinkal, tak jsme na tom stejně 😢 malému se taky nechce 😠

madormi
14. bře 2010

flair odjel ve čtvrtek a je pryč až do pátku, ale ve čtvrtek to byla taková bleskovaka a pak jsem hned hupla do sprchy takže si počkáme na duben, ale beru to tak, že je nejspíš moje tělo v poho tak snad dostanu v termínu mrchu a začneme od nuly🙂

flair
14. bře 2010

Aronku, takže ve čtvrtek nejpozději to propukne 😉 a Martince už zítra!!!!! Holky, já jsem z vás strašně napjatá! 😅 A co teprve vy, to musí být sííííla!!!
Madormi, ten čtvrteční sexík by úplně mohl stačit 😉 Ale je to na přírodě, však sama víš 😉 🙂 Ale super, že ti tělíčko krásně funguje 😵

madormi
14. bře 2010

jj taky mám z toho radost, samo bych měla větší kdybych teď byla na konci 7 tt ale když už tak tohle je ta nejlepší varianta z těch špatných tak snad se zase zadaří tak rychle jako prvně

aja.83
14. bře 2010

Teda holky, Aronku a Martinkol, mimísové pořád nic, jo? 😲 No zítra to bude "záhul"! 😅 A my si tady všechny palce umačkáme! 😉 Hlavně ať to dobře dopadne a ať jsou mimísci krásní a zdraví! 😵 😵 😵

mabe
14. bře 2010

Ahoj holky, tak dneska se nachlazeni prohloubilo. mam rymu jak svina, boli me hlava a oci a mam desne ucpanej nos. v lekarne sem si koupila nejaky cucaci bonbony a caje, ktery muzu a paralen. jinak mam do nosa kapky. tedka jsem hodku spala a byla jsem na zachode a zacla jsem spinit. asi hlenova zatka. doufam, ze anicka vydrzi jeste nejakej den, abych tu rymu dala pryc, jinak teda nevim. no, musela bych porodit, ze? nic jinyho by me nezbylo. trosku me poboliva bricho a v krizi. 😝

katyna6
14. bře 2010

Ahoj holky,byli jsme celý den u mamky,teď jsem se vykoupala a u večeře vás trochu dočetla,takže aspoň to hlavní...
Martinko-moje palečky máš na zítra taky rezervovaný!! 😉 😉 tak ať čtu radostnou novinku hned,jak dorazím z práce 😵 😵 😵

a Aronek to samé! 😵 😵 ,ať vám kontrola zítra dobře dopadne a Honzíček ať nečeká až do čtvrtka.Už se má konečně oteplit,nemusí se nic bát,zkus ho aronku ukecat,ať vykoukne sám 😉 😀

moc se na ty vaše dvě miminečka těším holky!!! 😵 😵 😵

jdu už do pelíšku k přítuldovi,nějak mám už od rána tulichutě,potřeba toho využít 😀 😀 .Tak pěkný večer holky a jsem mooooc zvědavá na zítřejší novinky,papa

sarlotta
14. bře 2010

Kopi šmarjááá, Ty šiško 😀 musíš na sebe dávat pozor🙂)) neboj tohle mimísovi nevadí.

Mabe, Aron, Martinkal holky máte to za pár, brzo bude dobře a miminka budou spinkat v postýlkách 😉

mabe
14. bře 2010

sartlotko, jojo za par, ale ta ryma 😝 . aspon at vydrzi jeste dva dny. boli me z ni hlava a nemuzu dychat vubec nosem 😝 . ale urcite taky nekdo rodil indisponovan, ze?

flair
14. bře 2010

Mabe, úplně tě lituju s tou rýmou! Já s ní ted bojovala týden a ucpaný nos je snad horší než cholera, mor a nevím co ještě 😝 😀 Stříkala jsem do nosu normální sprej (Mar nebo Olynth), bo jinak bych nefungovala. Jen malinko 1-2x denně, tak snad jsem nic nepohnojila 😕 Jinak teda se ti to blíží, když odešla hlenová zátka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To už za chvíli bude princezna chtít ven 😅

mabe
14. bře 2010

flair, jojo, ryma na prd. ja s nachlazenim bojuju od ctvrtka, a dneska se ryma zhorsila. nechapu. boli me hlava a tece z nosa. zase tatka muj rika, ze pokud se to rozbehne, tak uz se to blizi konci. me na kontrolach dr. rikal, ze se pekne otviram postupne a spineni je normal. takze uvidime, jestli se to rozbehne, snad jeste ne. v ut mam jit na kontrolu a ve ctvrtek na vyvolani porodu, chtela bych tu rymu trosku zkrotit. dneska a zitra rozhodne ne. nebylo toho spineni moc, ale bylo tam, tak uvidime.

mari111
14. bře 2010

ta holky ja mam po výlete, boli sme aj na papu, teď sem ještě dožehlila a nakukuji co holky a koukam že si to Honzí a Lucinka pořád ještě nerozmysleli a pudou až zítra nedobrovolne,no. Holky moc moc vám držím palečky a už se těším na vaše mimísky,hlavně pak dejte vedět co a jak je s váma,ju.

mabe
14. bře 2010

falir, muzes olynth normal a nasivin, ja mam aji ty sterimar, tak to stridam. jinak jsem si dala paralen na hlavu, jeste si dam asi jeden na noc, ale nebudu to nejak prehanet. pak mam septisan do krku na cucani a dva caje pro tehu na nachlazeni. dam si jeste pulku grepu a pomeranc. snad bude zitra lip.

flair
14. bře 2010

Mabe, rýma fakt trvá 7 dní s pomocí léků i bez, takže kdyby malá vydržela do toho čtvrtka, tak by ti to akorát vyšlo 😉 Ty spreje do nosu jen ty zvlhčovací mi na rýmu byly na prd, takže jsem použila ty na rýmu, fakt jsem musela 😝

mabe
14. bře 2010

flair, takze tedka se to spustilo a do stredy snad to bude dobry.

aronek
14. bře 2010

mabe, kamarádka rodila s chřipkou a zvládla, jen prý to dýchání jí fakt nešlo 😉

mabe
14. bře 2010

aronku, tak aspon vim, ze to nekdo zvladl 🙂 . tak to ja az tak nemam, ale taky to dychani nejde. zitra drzim palecky 😉

markee
14. bře 2010

ahojky holky.
Nestíhám dočítat,pže jsem KO,snad mi to odpustíte. Od rána lítám 😒 Nejdřív připravit malou k naší mamce a sbalit jí masku,aby jí mohla oblíct na karneval.
Udělala jsem jídlo,aby jsme měli co jíst až se vrátíme z karnevalu a už kolem desátý hodiny jsem mazala na náves,kde mě vyzvedávali kamarádky. Sbalený kostým pro sebe jsem měla a ještě jsem vzala hadr na podlahu a rukavice-ale to nakonec použiju až zítra. Jinak jsme připravovali,nosili tombolu, zdobili sál,poklízeli ho a čekali na půl druhou,až se začnou hrnout dětičky. Přišlo jich 108 dětí plus rodiče a nějaké babičky,takže mazec. Soutěže měli úspěch i odměny a pak i tombola. Měl jsme 600 balíčků tomboly a vše se vyprodalo. NO je to vše výdělek pro školku,takže jsme rádi,že to tak šlo. Ale já jsem KO a to nás čeká zítra douklidit. Dnes jsme to zvládly zhruba,ale zítra to musí jít na čisto.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru