Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
19. bře 2010

murynka díky.někde to psali jen holky na jiné diskuzi tak mě to zarazilo.ale taky mi doktr říkala přímo 16 týden.díky jdu teda na to v tom 16t.MARKEE já to měla taky na psychyku.i sem skoro 2 měsíce marodila než to přešlo samo a šla zase do práce.bylo to i tím že jsem zjistila že mám skvělího chlapa co mě podrží ,byl se mnou a je se mnou a to mi dalo hodně a řekla si že to štestí zase jednou přijde.tobě určitě taky pomuže to že máš druhou polovičku a krásnou malou holčičku,mají tě radí , tak se drž, bude líp,jen musíš vydržet...a jendou to štestí zvítězí .

murynka
19. bře 2010

petroska naopak je lepší 16tt ale právě je těžké určit přesný termín proto to vychází falešně pozitivní 😒

mari111
19. bře 2010

no Markee asi ti prace pomáha trošku na to namyslet ale nepřeháněj to,ju. Musíš víc odpočívat

lucierob
19. bře 2010

ahoj holky,
mari, tak konečně už ses taky dočkala. A jak se zatím vede? Všechno v pohodě?

kopa
autor
19. bře 2010

Ahoj holky,
tak koukám,že už nám šlape kůn 😀 😀

kopa
autor
19. bře 2010

Murynko a ty už sem budeš zas chodit a nebo budeš jen v soukromé diskuzi?? 😕 😕

kopa
autor
19. bře 2010

Akorát koukám,že jakýkoliv příspěvěk je vidět 🤐 🤐 to je fakt blbě vymyšlené 😠

mari111
19. bře 2010

Ahoj Luci, zatím snad v pohodě. A co ty, jak se máte s Aničkou 🙂

mari111
19. bře 2010

Jaka je zlatá Aninka, sem ti skoukla album Luci 😉

ee.liska
19. bře 2010

tak už jsem konečně tuu 🙂 jdu dočíst 🙂

mari111
19. bře 2010

ja se du valet k televizi, tak zitra paa

ee.liska
19. bře 2010

já jsem z toho div živá tady 😲 ale po rozkliknutí zůstává staré album, tak mě to potěšilo 😎
naty to je dobře že už ti je líp 🙂 no jsem z tooho zmatená jdu koně pořádně prozkoumat 🙂

lucierob
19. bře 2010

mari, máme se dobře. Aninka je zlatíčko. Půl dne prospí a noc skoro celou. Takže pohoda. Však to brzy poznáš sama.

ee.liska
19. bře 2010

mám jen jeden dotázek,, jak si měníte text v albu? jako kdybych něco chtěla umazat a něco dopsat? jsem technický antitalent... 😝

aja.83
20. bře 2010

Ahoj holky! Tak už jsem zas vzhůru. Ale vyspaná jsem dost, naštěstí! 😉
Ee.lisko, taky jsem nad tím špekulovala a už jsem na to přišla - najedeš si do svého "fotoblogu", pak klikneš na název toho svého alba, no a vpravo nahoře za takovou tečkovanou červenou čárou je nabídka-červeně: změn datum, název, text - na to klikneš a už můžeš upravovat...Pak je tam ještě nabídka změň fotky anebo smaž album....Doufám, že to je to, cos potřebovala?.... 😉 Jestli ne, tak snad nějaká z holek ještě odpoví...Já jsem taky trochu takovej antitalent a navíc se v tom novým koníkovi moc neorientuju 😅 ...Je to nezvyk 😅

murynka
20. bře 2010

ahojky leni naše diskuze vlaštovky a prosinec jsme uzavření 😉 😎 a příspěvky vidí jen kdo tam má přístup vy uzavření nejste takže vás vidí kdokoliv 🙂

sarlotta
20. bře 2010

Dobré ránečko🙂
Holky mě po Vás bylo smutnooooooooooooooooooooooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😉

sarlotta
20. bře 2010

natalie šmarjá, chuďato... to byli nervíky teda 😲 😎 No ať už je dobře, šetři se a ať se krvička tvoří rychle🙂))))
Mě se teda posledních pár dní tak dost motá šiška 😠 nevím jestli je to počasím, nebo už taky cítím záda mezi lopatkama, že mám bloklé- ale v úterý jdu na masážku🙂 a nebo že bych si tlačila na žílu když ležím na zádech... chjooo.. to jsou radosti.

maab super gratulka, držím palůšky na mimíša🙂))))

markee kuřátko jsi statečná a skvělá, drž se. Myslím na tebe pořád 😒 😉

sarlotta
20. bře 2010

Holky novinky🙂))))))))) čerstvé zprávičky🙂)))

Mabe je uz maminkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anicka ma 3,56kg a 49 cm 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

sarlotta
20. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčičku Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz dopadl výborně🙂, utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 15tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 14tt .....................KO 18.3.........NT dopadlo výborně, screening negativní
miru.j 14tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme
Paajaa 31DC
Cajori 21DC
Mandormi 20DC
Aja 13DC
Katyna 13DC
Ikopretinka 11DC
Nicollka 7DC
M.aa.b 5DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

murynka
20. bře 2010

mabe obrovská gratulace 😵 😵 😵 😵 krásné míry 😎

lucierob
20. bře 2010

mabe, taky se přidávám ke gratulaci. Krásné míry i krásné jméno 😉

sarlotta
20. bře 2010

Aji já mám novinky🙂))))))) Velký utz 19tt+6 dopadl výborně, doktorka kontrolovala všechny orgány: mozek, srdíčko-ukazovala nám srdeční tepnu a plicní žílu, bránici, ledviny, močový měchýř, ručky, nožky-i šlapky 🙂 Měřila stehenní kost - odpovídá. Měřila hlavičku- odpovídáme přesně tt. Miminko váží 300g. Placenta je uložena dobře, nebrání přir.porodu:-) Poslouchali jsme srdíčko. Za 3 týdny kontrola žaludku, teď nebyl naplněn plod. vodou.. mimíško bylo vyčurané🙂))

lucierob
20. bře 2010

sarlott, tak ti gratuluju k úspěšné kontrole. A bereš na UTZ i Kryštůfka?

sarlotta
20. bře 2010

Luci díky🙂 minule byl, teď jsme si udělali volný den jen s manžou🙂)) pěkně utz, nákupky a obídek🙂) Kdy se nám to zase poštěstí, že🙂)

mari111
20. bře 2010

Dobré ránečko. Luci tak to je Aninka hodná holčička, hezky hajinká a maminka ma trošku volna 😉
Maab gratulace k holčičce, ste holky šikovné.
Ty jo Šarlotko už máš 21tt, to táááááááák letí 😨

sarlotta
20. bře 2010

Mari no jooo a Ty máš 18tt🙂
Kdy budeš mít výsledky tripplů, už jsi byla na krev ?

mari111
20. bře 2010

šarlotko víš jak u mne, ja mám vše nejak pozděj než ostatní 😅 , pro žádanky na krev si mám dojít v pondělí, tak nevím jestli budu moct na krev hned nebo až v úterý ráno 😨 a na kontrolu 1.4. tak předpokládam že to už mi asi gyndař zdelí výsledky z tý krve

sarlotta
20. bře 2010

No já čekala 10 dní 😠

flair
20. bře 2010

Ahoooooooooooooooj 😅
To byl absťáček 😀 😀 😀 Ale zase na druhou stranu jsem toho stihla doma toliiik udělat, což s Koněm nestíhám 😀
Mabe, gratulka veeeeliká k Aničce 😵 😵 😵
Maab, jééé, za chvilku budeš mít prdolky v bříšku, paráda 😉
Šarlotka super velký UTZ 🙂

No a teď ty smutnější věci 😔 Markee, myslím na tebe...
Natali, to je docela hororové, čím sis prošla. Jak jsem ti psala tady, tak já byla po 14 dnech taky na druhé revizi. Pak už vše bylo úplně ok. Doporučil mi pak gyndař hned týden po té druhé nasadit antikoncepci, aby se sliznice rychleji zregenerovala. Takže to vyšlo vlastně tak, že 3 týdny od první revize nasazena HA, dobráno 21 pilulí a přišla řízená MS. Já si pak dala ještě jeden cyklus s HA, ale to kvůli svatbě a dovolené u moře. Pakse zadařilo za 3 měsíce. Jak jsem začala pít kontryhelový čajík, otěhotněla jsem 😉 Bude to dobré, uvidíš.
Tak a jdu se mrknout, jak se tu s tím zarábí 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru