Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
20. bře 2010

Ahoj holčinky, moc moc gratuluji novopečeným maminkám!!§ Martinkal, Aronku a Mabe, jste holky šikovný, tak ať vám miminka dělají jen radosti 😵

mari111
20. bře 2010

hlavně že si to měla vše v pořádku Šarlotko 😉

mari111
20. bře 2010

je ja gratulovala maab, melo tam bejt mabe, ale šak každy ví komu to patří,že 😉
Ajoj Zlababko, tak co, jak se máš, jak se cítiš ???

zlababa07
20. bře 2010

Mari, mám se fajn, cot y? Mám za sebou první KO teď ve čtvrtek a podle pana doktora se nám to zatím líbilo 😵 Dutinka i se špuntíkem je tam, kde má být a je krásná 😀 Srdíčko jsme zatím nehledali, byla jsem 5 a 1, takže na to dojde řada až na další KO za 14 dnů. Podle něj ani není potřeba to těhu nijak podporovat, žluté tělísko bylo taky krásně vidět, hormony mám v pořádku, tak teď je to jen na přírodě a na špuntovi a já mu veřím, že to zvládne.

natalie77
20. bře 2010

Mabe, veliááááá gratulace 😵 .
Holky jsem nějaká dojatá a hned z těch Vaši zpráv bulím....
Sarlotko, blahopřeji k výsledkům ultrazvuku, je skvělé, že je vše v pořádku....

Tak já jdu na tu práci....nechce se mi, ale mozek zapojit musím, i když to bolí.....jo a někde jsem četla, že po narkóze odumírají mozkové buňky....tak to já za chvíli budu jako houpací kůň 😀 😀 .
Jdu počátat, kolik nerkóuz jsem za život měla....
Tak jsem se dopočítala ...9 nakóz, tak tu diplomku ani nejdu dělat...protože jsem vlastně idot 😀 😀 😀 .

natalie77
20. bře 2010

Zlababo, koukala jsem do albíčka, takže mooooc držím pěsti......taky jsi to neměla jednoduchý... 😔 . Drž se a mooooc přeju, ať na další kontrole srdíčko bije jako zvon 😵 .

Holky o to víc, mě drásá, když nějaká baba odhodí mimčo do sněhu......je to nespravedlivé ☹ .

natalie77
20. bře 2010

Za překlepy se omlouvám, ale nejdříve těhudemence, pak kojodebilita a ještě ty narkózy, tak to uznejte, že to je moc.. 😉 😀 🙂

zlababa07
20. bře 2010

Nat, jojo, moje řeč, tohle nikdy nepochopím, kor když má o kilák dál babybox 😠 A děkju za drření pěstí

zlababa07
20. bře 2010

Hojky tak já zas běžím, jdu se vyvenčit. Mějste se zatím prima, večer zas nakouknu. papa

sarlotta
20. bře 2010

zlab blahopřeju ke kontrole.. super🙂)) těším se až bude srdíčko a dáš si týdny🙂) Já těhulím taky do třetice.. musíme to zmáknout 😎

sarlotta
20. bře 2010

Natalie tak to je mazec🙂 já měla zatím 5 celkovek 😲 😉

farmarska
20. bře 2010

Ahoj holkýýý!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 No to byl teda absťák!! 😀 😀
Sem to včera celý odpoledne klikala a čekala, až jsem se uklikala k spánku 😀 A dnes ráno, hned po probuzení, když jsem zjistila, že už to jde, jsem se nemohla dočkat, až budu mít chvilku a budu moc dočíst a napsat vám zase! 😵
tý jo, vy jste mi všechny táááááák chyběly!!!!! to si pak až člověk uvědomí, jak vás má všechny rád! 😎 😎 😎

moc jsem myslela na markee chuděrku mojí malou a taky natálku, bobíška co si to pěkně vyžral 😔

holky jdu vás ještě rychlo dočíst, at pak ještě stihnu taky na něco zareagovat 😉

jinak vám povím, že mrcha pořád nikde 🙄 🙄 🙄

farmarska
20. bře 2010

jo ale mám práci! hurá hurá! teda nebo spíš jenom jednou hurá... páč to je práce jen na 5hodin denně, na dvě směny, i soboty a neděle, na výpomoc do krámu s potravinama a bude za to jen něco kolem 5 500hrubého 😝 no ale ted jsem doma uplně zadarmo, takže přeci jen krůček k lepšímu 😅 a mezitím budu pořád hledat, někde něco, na plnej uvazek a jak se něco nejde za lepší penízky, tak tam hned přecházím 😉 😎
no a tak jdu od pondělka poprvé..mám tam bejt v 6 ráno, jůů to budu muset vstávat v pět, s krmením, atd.. jéé to se mi zase nebude chtít, bo to bude zas nezvyk po tak dlouhé době 😝 ale jsem ráda, že mám alspon něco!!! 🙂

mari111
20. bře 2010

to je dobře Zlababko že je vše v pořádku a už bude do konce neboj
. Natalko ty náš koníčku houpaví, neboj zvladneš to , jen se uč, co kdyby náhodou 😀

mari111
20. bře 2010

Farmíku tak to gratulka, to je dobře že vypadneš z baráku, a zatím to de, třeba brzo najdeš neco lepšího 😉

farmarska
20. bře 2010

Jééé to je krásné dočítání!! 🙂

Mabe má už broučka mimo bříško a druhá maab je má právě skoro čerstvě tam 😵 😵 😵 😵

Holčičky moje, moc vám oběma gratuluju, mám z vás moc velkou radost a moc vám to oběma přeju 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
20. bře 2010

šarlotko, mari, falir, zlabi, vám to těhulování tak krásně jde 😵

farmarska
20. bře 2010

jéé natalí, já už jich taky měla dost,..těch narkoz.. a já furt proč jsem takový pako 😀 😀 😀 no už vím důvod a alspon to mám na co svádět 😀 😀 hele ale opět to potáhneme spolu..budeme dva houpací koníci 😀 😀 😀

farmarska
20. bře 2010

ták a já mám dočteno! a mažu dělat hranolky, špízy v troubě už vypadaj, že každou chvíli budou, tak at máme co k nim 🙂
tak zatím a já odpolko zas nakouknu, bo si vás do toho pondělka musím užít 😀

flair
20. bře 2010

Jééé, Farminko, to je super s tou prací!!!!! 😵 Tohle ted přesně potřebuješ 😉 A cokoliv je lepší, než sedět doma zadara 😉 Sice to vstávání by mě zabilo 😝 ale nemine mě to s prckem, takže taky na tom budu jako ty 😀

farmarska
20. bře 2010

tak my už jsme po obědě 🙂 byla to bašta 🙂 si to takhle klíďo pochválím 😎 😀

mari dík 🙂
flair copak sedět doma, to by mi ani tak nevadilo 😀 😀 já tu mám pořád co dělat, kor ted najaře, to nejen doma a kolem zvířat, ale i kolem baráku a zahrady je práce.. 😝 ale zadarmo to teda rozhodně u nás nejde...takže v pondělí ráno pometoším jak namydlenej blesk 😀 😀
ale vůbec se netěším, páč já tak nerada lezu někam, kde to neznám, nevím co a jak, neznám lidi, atd...no prostě nerada někde nastupuju jako nová, si vždycky ty první dny připadám jak totální tele májový 😝 Nooo a to mám ted ještě zase o narkozu navíc..to bude teda terno se mnou 😀 😀 😀 😀

sarlotta
20. bře 2010

farmi to je super, že bude prácička🙂)) jsi holka šikovná🙂 IP

ee.liska
20. bře 2010

ahoj, nejdřív mám absťák, že nejde kůň a teď nestíhám 😀
aji dík za radu 🙂
šarlot dík za zprávu a gratulka k UTZ 😵 , mabe gratuluji 😵

ee.liska
20. bře 2010

tak já zase letím, jdu na návštěvu ke kamarádce, večer zase nakouknu 🙂

sarlotta
20. bře 2010

díky eli, pak písni🙂

farmarska
20. bře 2010

śarlot děkuju za zprávu 😉
eliško ty už taky 15tt 😕 😵 😵

farmarska
20. bře 2010

jo a jinak vám povím, že mám za sebou už i tu hematologickou poradnu. Byla jsem tam na doporučení gyndaře ted v pátek, odebrali mi 10ampulí krve a vysledky budou asi za měsíc. Tak už to mám všechno a ted jen čekat na všechny ty výsledky (pitva, genetika, hemoška) a taky jsem byla ve čtvrtek u nového alergologa a ten byl supr, dal mi ještě nějaké jiné léky a už jsme si domluvili aj případný plán a případné další těhu 🙂

farmarska
20. bře 2010

jééé a tady nikdo nežvaní..to asi všichni ducaj po obídku co 😀 😀 😀

sarlotta
20. bře 2010

No my byli venku na hřišti a s pejskem🙂 Ale asi bude pršet, jdu posbírat prádlo 😉

kopa
autor
20. bře 2010

Ahoj holky,
tak my byli dneska na výletě 🙂 Jeli jsme do Ústí do Zoo a bylo to tam moc krásné,bylo tam málo lidí,takže to bylo príma 😵 Pak jsme se stavili na obídek a před chvilkou dorazily domu.No zítra budu trošku poklízet,v pondělí nám budou dělat nový okna v kuchyni a celý balkon.

Farmi to je super,že jdeš do práce.Přijdeš na jiné myšlenky 🙂

Mabe veliká gratulace!!!!! 😵 😵

Zlabi tobě taky moc gratuluji ke kontrole 🙂
Sarlott tobě taky moc gratuluji ke kontrole,nák vám ty týdny utíkají 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru