Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
15. dub 2010

Farmi, vidíš, ty zkoušíš na manžu "rolku" a ono to třeba bude chtít natálčiny oteplováky a kuklu 😀 😀 😀

cajori17
15. dub 2010

aji 😀 😀 😀 😀 😀

aja.83
15. dub 2010

Cajori, no jo, já jsem dneska nějaká vtipná, že?! 😀 😀 😀

aja.83
15. dub 2010

Caj, ty máš hezkou fotečku 😉

cajori17
15. dub 2010

dekuji..... 😀
jo,jsi vtipna ,zavidim ti tvou dobrou naladu,ja dneska depkuju ☹

sarlotta
15. dub 2010

caj copak ? co ten byteček?

aja.83
15. dub 2010

Cajori, nedepkuj! 😉 Copak se stalo? 😲

cajori17
15. dub 2010

no bytecek zatim nic....priteolovi nechteji dat hypoteku,ma maly prijem....porad se ale informujem a nevzdavame to.....spis me ted trapi,jak to bude s miminkem...chci ,aby ta cysta uz zmizela,at muzem dal snazilkovat,ja nechci na operaci... ☹

aja.83
15. dub 2010

Cajori, neboj, cysta zmizí! 😉 A pěkně se starej o byteček, hypotéku nevzdávejte, určitě nějaká možnost klapne! 😉 Miminko teď neřeš, až zmizí cysta, bude se chtít miminko teprv u tebe zavrtat! 😵 A hlavně až bude mít domov - takže byteček! 😉 😵

aja.83
15. dub 2010

Caj, ten byteček je moc krásnej! Určitě stojí za něj bojovat! 😵

flair
15. dub 2010

Šarlotko, hezký výtah z McLaudovek 😀
Natali, no já si uvědomuju, že jsem ted v tabulce na řadě, bojííííííííím 😝 😀
Cítím se dobře, jen asi před týdnem mě začala pobolívat stydká kost. Teda myslím, že je to ona 😀 A ted po týdnu už je to intenzivnější. Se tam dole asi něco roztahuje, ne? Nebo to dělá děloha, jak je větší????

farmarska
15. dub 2010

Takže Nátál je prej dost dobrá uchylačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A jinak, telefon už nabíjí, už je přestěhovaná na její pokoj, ale malej ted spí, tak jí ho přivezou až se vzbudí. Zrovna ted zjistila, že nedostanou žádný pleny a že mimi nesměj utírat papírovejma vlčenejma ubrouskama, ale musej ho při každým posrání umejvat nad umyvadlem 😝 tak je z toho trošku rozčarovaná... Pro modrýho koně, Trutnovsko 😉
😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

holky teda vy dnes jedete, jsem si na chvíli odskočila a už nestíhám dočítat 😕
pájuško myslela jsem kdy budete mít ty výsledky ze spermoňů, ale možná jsi to tu už psala, ale mý oči šikmý to přehlídly 😝 😅 A jaký tě ted čeká vyšetření? Horm. profil? 😕
Natál doufám,. žeuž máš výtah 😉 😀 ty jsi stejně dobrá duše 😵 😵 Ale moc se s tím nerozepisuj, bůh ví kolik dílů tě ještě čeká..nikdo neví, jak si jí tam dlouho nechaj.. I když ale ty jsi vlastně ted tak zblblá a nevyklá psát ty slohovky, (do školy) že ti to ani nepřijde vid 😉 😀

sarlotta
15. dub 2010

cajori to je nááádherný byt a ta cena-pohádková 😉 u nás stojí 2+1 49m2 1mil 500tis 😲

sarlotta
15. dub 2010

flair to je v pořádku buď ráda🙂 budeš nachystaná pěkně🙂

farmarska
15. dub 2010

sarlotko moc hezky jsi to pro tercinku společně s Natálkou napsala 😵 To z vás bude mít holka radost, až si to přečte 😉 jsem ji to zkopírovala a poslala 😀
Ještě kdyby se tak našel nějaká dobrá duše na Ulici a Ordinaci 😀 😀 😀 At má holka servis kompletní 😀 😀 😀

flair to je gut, tělíčko se připravuje, jak píše šarlot, budeš pěkně nachystaná 😵 😵

sarlotta
15. dub 2010

Farmi ulici nesleduju, ale ordinačku klidně splodím...

sarlotta
15. dub 2010

frčím pro malého, venku hnus humus... 😝

farmarska
15. dub 2010

cajor kočko nedepkuj, bude líp! 😉 Cysta odejde a vyjde byteček i to mimi, uvidíš! 🙂 🙂 🙂

flair
15. dub 2010

Šarlotko, Farmi, díky za ujištění, že ta divná "bolest" stydké kosti tak má být 😉
Jo a ted volal manža z práce, že jestli chci, tak pro ten kočárek do brna dnes zajedeme, ikdyž prší 😅 On chudáček ví, jak se těším 😅
Proč nemají v porodce utírat dupinky prckům vlhkýma ubrouskama???? Nám právě řekli, že si máme ty ubrousky vzít. To je jak u blbejch, fakt.

cajori17
15. dub 2010

holky dik za podporu.......ted si jdu lehnout a pustit nejaky filmecek.vecer nakouknu...pappa

farmarska
15. dub 2010

Sarlot no to by jsi pro ní udělala? 😕 No to by jsi byla zlatá 😵 😵 Tě za to bude určo opěvovat ještě další rok 😉

a kdo že se dobrovolně hlásí na tu Ulici ? 😀 Honem, nebo si nedobrovolně někoho vyberu! 😀 😀 😀

Najednou tu budete dělat, že to nikdo nesleduje, ale jindy je tu od půl 7 pusto 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
15. dub 2010

Ahoj, tak hlásím, že na převážení a máme skoro o půl kila víc než minule 😀 Jinak dnes přebaloval taťka, dal nějak blbě plínu a hovínko bylo až na zádech 😀

sarlotta
15. dub 2010

Aronek to je paráda🙂)) teda to hovínko moc ne🙂) ta váha myslím 😎 😀

farmarska
15. dub 2010

aron gratuluju ke kilíčkům, kdybchom se tak radovaly i my, z každýho toho našeho nabranýho 😀 😀 😝 Jak se ti podařilo zhubnout porodem? Kolik máš ještě navrch od sv původní váhy?

farmarska
15. dub 2010

Jinak teda holky můžu vas uklidnit, terci má na tom svým pokoji co jí převezli i s malým, televizi, takže žádný slohovky se konat nemusej 😀 😀 Jste si oddechly co ! 😀 😀 😀

markee
15. dub 2010

Ahojky holky,tak já tu od včera nebyla ona taková velikááá zpráva. Já teda celý včerejšek,co jsem byla na té brigádě,na Tercinku myslela,jestli náhodou už Lukášek není na světě. No a on byl. Ježíš,já jsem tak moc ráda,že to maj už za sebou.Moc a moc gratuluju.
Jinak Maab,je mi to moc líto ☹ ☹ ☹
Já co se týká brigádky,tak to jde. Včera jsem vytlačovala kolečka z papíru,který předtím kolegyně promáčkla na stroji. Když se to dodělalo,tak jsme vybalovali takový informační dokumenty, no a pak se dělali stojánky ke kalendářům. No a ty stojánky jsem dělali celou dnešní směnu. Včera jsem dom přijela v půl jedenáctý večer a ráno vstávala v 6,pže jsem šla dnes na ranní-odpolední bych dnes nemohla. Zítra jdu zas na ranní.

sarlotta
15. dub 2010

Markee teda makáš 😲 😉 a jaké jsou dojmy? dobrá práce nebo si ráda, že je to jen brigádka ?

hanana
15. dub 2010

Terci mooooooooooooooooc velika gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , byla to uzasna rychlovka jsi sikulka jsem rada ze uz mas maleho u sebe....
#
jinak holky tady se ty navlhceny uteraky taky nesmi..... musime sebou brat vaticku a voudou to umyvat 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru