Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
16. dub 2010

Ty jo, co se děje, tady nikdo?
Tak jdeme ven....po obědě se sem podívám a pěkně si zkontroluji, jak tady konverzujete 😀

flair
16. dub 2010

Ahoooj🙂
Jééé, fotečka Lukynka 😵 a Bětulinka od Miraxíčka je k pomazlení
😵
A Farminka nám 3x poreferovala o včerejším sexíku-nesexíku, abychom byly opravdu, ale opravdu v obraze 😀
Tak u nás tento problém fakt nemáme se sexíkem, sexujeme pořád tak 2-3x týdně v těhu. Jsme opatrnější, žádná gymnastika už, bo jsem jak vorvaň a třeba změna polohy je občas nadlidský výkon 😀 ale líbí se nám to. A ikdybych superunaveného manžu vzbudila uprostřed noci, e chci sexík, tak by hned splnil úkol. No voják-důstojník, nooooo 😀
A pozor, včera jsme zajeli do Brna pro ten kočárek a už je i složený a vyzkoušený i sporťák, pláštěnka, fusak 😀 Máme ho ted v budoucím dětském pokoji, kam nechodíme, ale o víkendu ho odvezeme k mojí mamce a bude tam až do porodu. To je stejně debilní pověra, že kočár nemá být doma. Nejraději bych se na to vyprdla, ale pak mě vždycky přepadne takový blbý pocit, že teda raději půjde k mamce 😝 😠
Za chvíli mi má dorazit mamka na pokec, takže tu moc nebudu, to jen, abyste byly v obraze 😅
A konečně po 3 dnech nepršíííííííííííííííííííííí 😉

flair
16. dub 2010

Jo, Kopinko, drž se!!!!! A pak hned dej vědět, ju 😵

handm
16. dub 2010

Ahoj, holky!!🙂
Tak jsem dočetla včerejsí sex nesex a vůbec všechny info..😀😀😀😀

Farmi, díky za zpravodajství a fotečku!! Lukášek je nádherný kluk!! Vážně super!! Farmi, je to jasný, budeš mít holčičku a bude to jeho nevěsta 😀😀😀😀😀😀

Kopi, drž se na NT!!! A hned nám přijď říct.. snad ses cestou nepo 😀🙂 určitě to bude dobrý!!!
MAri, gratulka ke kontrole a možná k holčičce!!🙂🙂🙂🙂 Já už chci taky věděěěět!!! Hele, proč jedeš ještě do Liberce?! Tohle nebyl velký UTZ?

A to je asi všechno 🙂

sarlotta
16. dub 2010

ahojík holčinky 😉

sarlotta
16. dub 2010

Sem byla ve městě a na kafíčku🙂 koupila sem malou sadu bubchenu a vlnu na výtvory🙂))) tak jsem spokojená 😀 😀
jo a cpu se hambáčem 😎

ee.liska
16. dub 2010

ahoj🙂 dneska už to vypadá na trošku lepší počasí
byly jsme se šarlotkou na kávičku tak jsem zase chytřejší, potřebovala jsem nějaké rady od zkušené maminky 😀 tak už všechno vím 🙂
teda farmi to je neřád, takto sabotovat snažení 😠
kopi neboj, držíme palečky 😉 všechno bude OK

ee.liska
16. dub 2010

teda šarlot, ty jsi tu ještě dřív jak já 😀

ee.liska
16. dub 2010

jé flair, a máš fotečku kočárku?

sarlotta
16. dub 2010

ahoj Eli, sme se dlouho neviděly🙂)) 😀 😀

madormi
16. dub 2010

Březí slonice, no já brečím smíchy, Farmi ty jsi fakt děsný číslo 🙂

sarlotta
16. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 32tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 24tt.................. KO 13.4......................................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.v pořádku 😉 KO 29.4. KO 13.5.
Handm 20tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 18tt ......................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 18tt........................KO ?
Kopa 14tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... KO dopadla výborně NT 3.5. KO 19.4.
Paajaa 25DC
Farmarska 24DC
Cajori 21DC
Madormi 19DC
Katyna 12DC
Natalie 10DC
Aja 9DC
Nicollka 7DC
M.aa.b 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
16. dub 2010

Kopince držím palečky na NT... doufám, že brzo napíše🙂

mari111
16. dub 2010

ahojík , Kopi neboj, bude to v pořádku
Handm teď jsem byla u svého gyndaře na ultrazvuku a do liberce jedu do genetu, tam budou měřit organy a tak a hlavně mi pořádně okouknou mímo a snad řeknou aspoň na 99% jestli teda fakt holčička , co tady znám holky po potratu tak tam posílali každou tak třeba to dělaj pro jistotu nebo co, no aspoň to tam pořádně okouknou 😉

sarlotta
16. dub 2010

mari a na co se cítíš ? na holku nebo kluka ?🙂)))

natalie77
16. dub 2010

Ahoj, mám dneska dělt výtah McLeodovek, nebo Terci čučí na tu telku sama? Aby jí neutekl nějaký děj s kolouškem 😀 .
Jinak u nás je dneska moc hezky, svítí slunce e je i teplo...

Holky, má se se snažením fakt nějakou dobu čekat? No já mám teď první cyklus po revizi, tak nevím, máme to nějak jistit....nebo to zkusit....není to riziko? Díky za Vás názor. Ve čtvrtek mi to asi doktorka řekne...ale to čekání je děsný 😝

mari111
16. dub 2010

Šarlotko ja sem myslela že to bude holka ale jak mi každej pořád říkal že to bude kluk tak jsem si na to asi zvykla, no a teď jsem nějak zmatená. No šak uvidíme, hlavně ať je vše jak má bejt a budu rada stejně za holku aj kluka

mari111
16. dub 2010

Natalko, to záleží hlavně na tobě, jak se na to cítiž, ja osobně by jsem dve mrchy počkala, víc bych ani nevydržela 😉 hlavně uvidíš co na kontrole, jestli je vevnitř vše jak má bejt

sarlotta
16. dub 2010

mari to bude děvčátko🙂)

Natalie já bych počkala minimálně 2MS možná 3MS. Já jsem otěhu po 2MS, ale odešlo to v 5tt samo ☹ takže jen další zklamání. A to mi to doc dovolil 😅 😉
Chce to klidnou psychiku a čistou dělohu 😀

mari111
16. dub 2010

myslíš 😅

natalie77
16. dub 2010

Mari, díky, tak já počkám 😉 .
Raději určo tento měsíc a uvidím, co řekne mudra 🙂

mari111
16. dub 2010

nati nemáš zač, šak uvidíš co řekne 😉

natalie77
16. dub 2010

Sarlott, tak ok, počkám déle 😉 . Je pravda, že se tělo musí nějak vyčistit....tak já počkám a manža může házet bok 😀

sarlotta
16. dub 2010

Holky příští týden se jdu fotit do atelieru🙂 musím vymyslet co si obleču, neobleču... ale chytrá horákyně🙂 ať je to umělecké 😅 😎 😎 😀

natalie77
16. dub 2010

Jééé Sarlott, no my se domlouváme na profi fotkách s malým od jeho narození a já furt čekala, až budu hubenější, pak jsem měla kruhy pod očima, pak pupeny na ksichtě...no a ještě jsme nikde nebyli...
Sarlott, to bych taky nevěděla, co na sebe...ale bílá vypadá na fotkách hezky...vezmi si něco v čem se cítíš krásná, neodolatelná....na výrazu to pak bude vidět....a pak nám něco ukážeš, že?
Já bych šla určo v těch oteplovačkách 😀 😀

natalie77
16. dub 2010

Tak co Farmi, jak jí dopadly ty pohovory...

mari111
16. dub 2010

jé šarlotko ty budeš mít pěkné fotky, no bíla a béžová vypada hezky na fotkach, o to víc těhulkám

sarlotta
16. dub 2010

Natalii 😲 😅 ale cooooo... právě že nic nemám 😀 😀 😀

chtěla bych je asi černobílé.... i s prcekm a manžou a nějaké jen sama asi... no uvidíme

už jsme u ní byli když měl malý 18měs a pěkné fotešky🙂 dám Vám do albumu 😎

natalie77
16. dub 2010

Terci, takže Steve mastila karty a prodělala i to, co jí dala Tess na žrádlo...
Tess má problém, protože banka chce předčasně splatit dluh....jak mají pohnojené to bio pole...tak to mají vše nějaké pohnojené...

sarlotta
16. dub 2010

tak mrkněte jsou tam🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru