Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
15. zář 2010

já jdu do spršky a pak chvilku k telce,nějak po všech těch smutných zprávách mám náladu nic moc.pak na vás ještě juknu,ahojky a dobrou

cajori17
15. zář 2010

@katyna6 dekuji a preju krasny vecer

katyna6
15. zář 2010

@maendy -když to takhle dopadlo,moc moc ti držím,ať se to bez revize obejde a můžete se pak tulinkovat podle pocitů a nálady a ne podle doktorů!!! 😉 🙂 A uvidíš sama,jak dlouho potrvá,než vás to správná miminkovací nálada zase popadne! 😉 😀

cajori17
15. zář 2010

@maendy ,neboj mozna nebudes nuset.porad krvacis????drzim palecky kocko,tobe i mandormi..........
holky stahla jsem si filmecek tak se jdu divat.mejte se a maendy ty se drz a jestli nekdo bude mluvit s mandormi,tak ji ode mne pozdravujte.pa zitra

maendy
15. zář 2010

@katyna6
@cajori17 Holky pořád krvácím..... tak snad.... jdu az v pátek ráno.....do nemocnice na kontrolu krve a UZV.....
Já se pujdu koukat na preslapy..snad mi zlepsí náladu...přítulek se vrátí z práce až v noci...a má nálada je pod bodem mrazu taky.... ach jo

kerrie
15. zář 2010

Holky..........teď jsem se to dočetla.............moc mě to mrzí...........myslím na vás 😔 😔 😔

lucierob
15. zář 2010

@farmarska proto nedělám pomazánky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A nevzala sis inspiraci z Faktoru strachu? Tak taky tvoří různé koktejly 😒 😒

Mě na žaludek pomáhá cocacola.

flair
15. zář 2010

Gratuluju k Marečkoviiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Konečně se nám bobista ukázal 😀

Mad a Maendy, je mi to tak líto 😔 osud si zahrává. Ale určitě to nějaký smysl má. Dejte se, sluníčka, do kupy a vzhůru do nového snažilkování s pozitivní myslí!!! Moc na vás obě myslím!!!

Aronku, máš můj obdiv! Já si neumím představit, že bych šla do práce! A pak ještě zvládat domácnost!!!

Terci, krááásné s tím zoubkem 😵

Farmi, ty se opatruj, já se na to tvoje mímo mooooc těším!!!! Jsi takové srdíčko tohoto tématku a mám pro tebe veeelikou slabost 😉 😵 😀

cajori17
15. zář 2010

@flair napsala jsi to vsechno strasne krasne 🙂

cajori17
15. zář 2010

dobrou noc vsem holky, posilam citatek :Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci - naději, spánek a smích.

tercie
15. zář 2010

Ahojky holky, je tu někdo,nebo mám jít dočítat? 😉

maendy
15. zář 2010

@flair
@cajori17 holky vy jste napsali tak krásný slova že se mi chce bečet

kopa
autor
15. zář 2010

Holky teď jsem dočítala 😔 Moc mě mrzí,že Mad musela jít na revizi 😢
Maendy doufám,že se tý revizi vyhneš 😔 Já koukala taky na přešlapy,ale už to není moc ono 😅 Tam každej každýho podvádí,to já nemusím 😅

maendy
15. zář 2010

@kopa přesně to jsem si dnes u toho dilu řikala ta karol me sklamala.... 😒

tercie
15. zář 2010

@madormi @maendy ... holky moc mě to mrzí, tohle by se nemělo dít... jsem s vámi, bude to zas dobrý a určitě se dočkáte, zatím jsme se tu všechny dočkaly,tak toby bylo aby to nebylo 😉 Držím palce na příště 😉

Nějak ani nemám chuť něco psát, ty neúspěchy hrozně berou vítr z plachet...
Jen mám vyřídit zprávu od Sirellky 😉
Je od pondělí v nemocnici, protože měla vysokej tlak. Dneska ale psala že klesl a že jsou s maličkou obě v pořádku. Malá je hlavičkou dolů a váhovej odhad skoro 3900g, a dr jí pověděl, že ji nenechá přenášet, takže prý max příští táden ve střebu bude malá na světě. Teď prá se čeká na pátek, to dr vyřkne verdikt, jestli přirozeně, nebo císařem, tak prosila o palečky a že na ní máme myslet 🙂

Tak splněno a já už jdu dneska chrápat, naspat včerejšek 😀
Dobrou noc!!!

natalie77
15. zář 2010

Ahoj,
nestihla jsem dočíst...
jen závěr, tak mi došlo co se stalo....
@madormi, @maendy 😢 😔 ☹ berušky je mo to tak moc líto, nemám slov, myslela jsem, že se to stane jednou, ale tohle mi vzalo nějak sílu, radovat se asi nebudeme dokud nebudeme mít ty uzlíčky u sebe... holčičky držte se, i když to nevypadá, všechno bude jednou zapomenuto.....i když to teď moc bolí, moc mě to mrzí.... ☹ .

a teď se musím poradovat s @handm .....jééééééééé, tak tu máme "už" Marečka 😵 . A já to prošvihla....tak moc a moc blahopřeji a přeji hodně zdraví, to je nejdůležitější, ostatní přijde....a hlavně, ať jste spokojený...tak Bobista je Márinka 😀 . Jo a vybrali jste nááádherný jméno 😉 😀 😵 . Jsem tak ráda, že je vše v pořádku, a že už to máš za sebou. No olíbej a očuchej Marečka, je to krása, mám velkou radost.....
Tak a to je jediné, co dnes zvládnu....jinak nevím, co se dělo...snad to dočtu.
Jdu spát, mám toho plné zuby, Marečka vyzvednu, dojedeme domů, nají se a jde spát.....jak mě se stýská, mám výčitky svědomí, že se mu nevěnuju, že byl zvyklý být se mnou a teď je to na hovno.....a taky se ve školce počůral ☹ ...je moc unavený, doma spal tak tři hodiny po obědě a ve školce i u ségry spí hodinu, večer je přetažený a má toho také plné brýle...tak hlavně, ať je zdravý....
Dobrou noc, snad jste ostatní v pohodě....holky, myslím na Vás, fakt bude líp....držte se.

kopa
autor
15. zář 2010

@tercie Terci díky za zprávy o Sirelce 😉
@natalie77 To víš taky je to pro Marečka záhul ☹ ale snad si zvykne a nebude tak unavený.A co ty v práci?

handm
15. zář 2010

Ahoj, zase "m" :o) Ještě něco málo dnešních fotek... https://www.modrykonik.cz/fotoblog/handm/album/... Je to šikulka 🙂

kopa
autor
15. zář 2010

@handm Děkujeme 🙂 hnedka to jdu prohlédnout 😉

kopa
autor
15. zář 2010

Je to fešák ten váš bobista 😀 😀 😵

farmarska
16. zář 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 jdu vás dočíst, večer jsem to už nějak nedala, byli jsme s manžou nakupovat a vrátili jsme se dost pozdě, tak jsme pak už jen uklidili nákup a hupsli spolu do pelíšku k nedokoukanýmu filmku 🙂 a u něj jsem samo usnula 🙂

farmarska
16. zář 2010

Tak jsem si dočetla a žádné nové optimistické čtení 😒
sirelce moc držím palečky a budu na ní myslet!!!!
s natálkou smutním, ..je mi líto i jí i malého Máry 😢 je to na tom světě nějak debilně zařízené 😒 ale já prostě doufám, že todle nebude dlouho trvat 😉
no a nejvíc pořád musím myslet na holky mendy a mad 😢 je to fakt děsně nespravedlivý ☹
jako a nejhorší je, že se to prostě může stát znova no 😖 že nikde není jistota, že se to nebude opakovat 😔 proto se prostě bojím furt a dokavad nebudu mít řvounka u sebe, bát se budu 😔
už jsem to jednou tady psala, prostě život je krutej a těm co chtěj mít vlastní miminko, prostě nezbejvá než se snažit znova a znova.. a já vím, že bych se snažila i napodesáté znovu...páč když to mimčo člověk chce, tak mu nic jinýho nezbejvá 😔

farmarska
16. zář 2010

holky ale koukněte na tabulku 😅 ta fakt mluví za vše 😅 na každýho to štěstíčko jednou čeká 😉 každej se jednou dočká 😉 někdo holt má štěstí a dřív, někdo později, ale každá se tu dočkáme!!! 🙂 jen to čekání je někdy fakt těžký a dlouhý 😅
jo a právě jsem okoukla malého bobistu Máru 😵 to je cvalíček panešku 😵 😵 téda nechtěla bysem ho rodit 😅

aronek
16. zář 2010

Přeji hezké ráno. Pro nás je, nejdu do práce a od pěti si hraji s malým 😀 Dnes je nám přesně půl roku 😉

aronek
16. zář 2010

@handm bobista je krásnej 😎

farmarska
16. zář 2010

falir takový pěkný věci jsi o mě napsala 😵 uplně se červenám 😅 to si snad ani nezasloužím 😎 ale víš co, to nevadí, mě to dělá dobře, klidně piš dál a častěji 😀 😀 😀
holkýý já vás mám taky tady tak strašně všechny ráda!!! 😵 😵 😵 všem bych vám přála kupu dětí a nejraději bych si vás všechny nastěhovala někde tady do okolí, abych vás mohla mít i denně na očích 😵
hele ale letos už to nestihneme, ale příští léto, (to už budeme všechny co jsme tu mít mimíse, at už v břiše nebo vedle sebe) tak se dohodneme na nějakém datumu a všechny do jedné musíte přijet sem ke mě 😎 hezky si vás tu poskládám 😉 uděláme tu srázek 😵 zaplníme zahradu dětma, taková mateřská školka to tu bude a budeme popíjet limču a krafat od rána do večera! 😎 😎 To bude babinec, panečku 😀

farmarska
16. zář 2010

aron pěkná raní náplň 😉 Já stávám až na šestou, abych stihla přichystat Robčoj snídani a nachystat do školy 🙂 ale je to maraton... rychle mažu chleba..pozdravím vás ..pak chystám kakaou, zatím co se vaří, dočítám vás.. 😀 Robert snídá..píšu.. 😀
ted už odfrčel, tak si můžu jít přibucnout 😉 🙂

farmarska
16. zář 2010

aron a gratuluju k půlročninám 😵 😵
hele chtělo by to nějakou aktuelní fotešku, at vidíme, jak ten tvůj chlapák už za ten půl rok s náma stihnul vyrůst 😵
jo a že vy jdete dneska plavčit? 😕 🙂 a jdeš jen ty s malým,nebo i tatínek? a to nějakej kurz nebo sami?

aronek
16. zář 2010

@farmarska děkkujeme za gratulaci. Jsme pořád na chalupě a tady je blbej signál. Až budeme doma, tak fotky dodám. Jinak plavání je kurzík, vždy šest miminek s instruktorkou 😉 A jak se cítíš? Co doma? Nenudíš se?

farmarska
16. zář 2010

aha, tak to by mohlo bejt pěkný 😵
no doma je dobře 🙂 zatím jsem se nudit nestihla zatím furt ještě nabírám sílu na to, abych si to tu dala do pořádku, mám děsný nedostatky jak v domácnosti, tak u zvířátek 😅 ale lenora zatím vyhrává, já lenoším a flákám se a řídím se heslem, že práce neuteče 😀 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru