Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
6. srp 2009

vendul jo jo jako na obrázku mě se ta růžová nelíbila 😅 😅 a růžové budu mít asi nad postýlku tak aby to nebylo přerůžovělé 😀 😀 😀 😀

venuska
6. srp 2009

Markét, je to možné, že je to i tou váhou...to je pravda.

50kg??? ty by jsi se mohla převlíkat za bičem.... 🙂 Já mam dneska 65kg...

flair
6. srp 2009

Venusko, super, že kontrola ok 😵 A myslím, že co se týče pohybů, tak můžeš být v klidu. Vždyt na kontrole bylo vše ok 😉 A vsadím se, že za pár dní nahlásíš hýbajícího se vetřelce 😅
A do tabulky bych ráda. Jen nevím, zda 1 DC mám nahlásit už dnes nebo spíš až zítra.. Já začala malinkošpinit až teď večer. Někde jsem kdysi četla, že se tím pádem 1 DC počítá od dalšího dne. Prostě nevííííííííííííííííím, poraďte 😠 😅

murynka
6. srp 2009

vendul 😀 😀 😀

venuska
6. srp 2009

Dala jsi do alba obrázek zakoupeného spacího pytle. 🙂

Já jsem dneska koupila barvičky na malování stěn. Budeme mít žluto-zelenou ložnici, kde s námi bude mimís spinkat. Takže ladíme všechno do těhlech barev. Už mam vyhlídnuté povlečení do postýlky 🙂

murynka
6. srp 2009

vendul hezký pytlík 😵 😵 😀 😎

kopa
autor
6. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt....................10.8.odběr plodovky 31.8.výsledky,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 25DC
Farmarska 24DC
Paaja 21DC
Kopa 18DC
Eeliska 16DC
If.v 8DC
Zlababa07 6DC
Nicollka 5DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

sarlotta
6. srp 2009

Venus fakt, nedělej si hlavu... 🙂 poslední měsíc jsem měla lachtana a malý měl skoro 4kg... 😲 😀 je to normálka...prní bylo takové lehké ťukání- jako by někdo ťukal prstem zevnitř 😎 a pak po 14dnech to cítil i manža když položil dlaň a pak za dalších 14dní to bylo už dobře vidět, takové bouličky.

flair
6. srp 2009

Teda Mury, ty jsi ale tlusťoch 😀 😀 😀

murynka
6. srp 2009

holky mě bude za 3 dny 24 😲 😲 😲 😲 😲

sarlotta
6. srp 2009

No Mury........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je toto možnéééééééé 😲 😲 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Flair já si 1DC počítám až když začnu krvácet,nevím jestli je to tak správně 😅

sarlotta
6. srp 2009

hele jestli ta super váha nebude i věkem.. Ty jsi mlaďulka🙂))))) krásné roky 😎 to jsem ještě pařila na diskotéce 😅

murynka
6. srp 2009

jinak my budeme mít ložnici asi bílou ale koutek pro malou uděláme bud oranžově nebo růžově 😀 😀 nebo červeně to ještě nevím 😅 😕

kopa
autor
6. srp 2009

Holky psala mi Markee na odběr plodové vody jde 10.8.tak jí držte palečky 😵

murynka
6. srp 2009

jo jo 1DC první den krvácení 😉 😉

sarlotta
6. srp 2009

Mury určo jemnou oranžovou-meruňkovou... je to teplá příjemná barva.... červenou eeee- to by Ti Sofií nespala

kopa
autor
6. srp 2009

Takže Mury až je krvácení 😉 tak to dělám správně 😀

murynka
6. srp 2009

sarlot arůžovou?? 😕 😕 světle 😕 😕

sarlotta
6. srp 2009

Markee.... palečky se držíííííííííííííííííííííííííííí..bude to dobré.... všechno OK 😎

murynka
6. srp 2009

jinak já první mimi chtěla do 25 to s emi splní co 😅 😀 😀

sarlotta
6. srp 2009

Taky myslím od krvácení 😉

flair
6. srp 2009

Tak jo teda, zajtra až začnu krvácet, nahlásím kopince 1 DC 😀

murynka
6. srp 2009

markee budu držet pěsti i sofinka 😵 😵

venuska
6. srp 2009

Sarlot, možná, že už nějaké pohyby mam, ale nevím o nich...občas cítím takové žblunknutí, ale to může být cokoliv.

Markét, ty jsi tedy mladice... 🙂

sarlotta
6. srp 2009

Mury já nevím, já tu ružovou nemusím🙂))))) malý má pokojík oranžovo-zelený a je to moc krásné ke světlému dřevu.

venuska
6. srp 2009

Markee budu držet palečky, všech 20 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

Flair dobře 🙂 budu čekat 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Holky tak se mějte jdu si pustit Dvd četnické humoresky 😵

flair
6. srp 2009

24 let... jooo,kde že ta léta jsou 😝 😀 To jsem kalila ještě na kolejích, to byl život.......... 😀 😀 😀 Sodoma komora.... znáte to 😀 ˇJá už jsem starší člověk, bude mi 32 😝 Ale myslím, že vypadám líp než v těch 24 😀 Když už né mimi, tak se aspoň pochválím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru