Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. lis 2009

Farmí o.k. postav na kafe,do zítřka jsem u vás 😀

murynka
1. lis 2009

holky 😀 😀 😀 😀

farmi já nevím já ze začátku okna nedělala bála jsme se 😅

flair
1. lis 2009

Farmi, já se taky neskutečně nudím... Sice marod nejsem, ale nejsem zvyklá nechodit do práce! Práce pro mě byla všechno. Navíc na těch večírkách, plesech, rautech, koncertech atd. se pořád něco dělo a teď jsem pořád sama. Manžel je navíc na 14 dní pracovně ve Francouzských horách a já marodím v Přerově, odkud sice pocházím, ale už 13 let žiju v Ostravě. Takže všichni moji přátelé jsou tam☹ Tady kromě rodiny už nikoho neznám☹ Docela trpím, jsem společenský tvor!!!!!

tercie
1. lis 2009

Kuk kočky, jsem tu 😉

tercie
1. lis 2009

No a přijdu, a tady se zas všichni zdejchnou... ale bábovku od Tercindy byste si daly, cooooooo? 😀

kerrie
1. lis 2009

Ahojda holky 🙂

Jaký jste měli víkend? Já jsem prala věcičky na malou a teď se flákám. Joooo a taky mě od rána honila mlsná, tak jsem jí zdrhala, ale dostihla mě.........sežrala jsem 2 sušenky 😀 😀 😀 A teda tu bábovku od Tercinky bych si taky dala, mňaaam..........ale koukám, že na mě už asi nezbylo, co? 😀

murynka
1. lis 2009

jsem na chvíli usnula 😀 😀 😀

kerrie
1. lis 2009

No vidíš to, mury.........na chvilku si schrupneš a bábovka je v tahu 😀 😀 Co poslíčci, je to lepší? 😉

murynka
1. lis 2009

ker není a asi do porodu už nebude 😅

to je prima prát ty pidi věcičky co 😵 😵

kerrie
1. lis 2009

To joooo, taky jsem si to užila........něco už stihlo uschnout, tak jsem to i vyžehlila a teď se chodím do skříňky kochat, jak je to krásný a voňavoučký 😵

murynka
1. lis 2009

ker a to žehlení to jde samo co 😀 😀

no já pokaždé když jdu na baráček tak přerovnávám celou komodu 😅 😀 hnízdící instinkt no až tam budu bydlet budu to dělat asi denně 😀 😀

kerrie
1. lis 2009

Však to je správný...........tohle už je taková odměna po tý dřině, co jste tam měli.........jen přerovnávej 😉 🙂

kerrie
1. lis 2009

Jůůůů, tak paní Paroubková už to má taky za sebou............ta se má. No ale taťka Paroubek tam vypadá jako že už trošku slavil 😀 😀

Holky, já nevím, kdo nám zapije tu naši princeznu........můj manža je abstinent...........doufám, že kamarádi to zvládnou...........ale oni už se taky strachovali, aby je prý manža pak nepozval na oslavu do mléčnýho báááru.....když je nějaká akce, tak o přísun toho správnýho pitiva se jim starám já a to jaksi z porodnice asi nepořídím 😀 😀 😀

murynka
1. lis 2009

ker to jsme na tom podobně můj manžel také nepije 😅 😀 😀 😀

murynka
1. lis 2009

ale za něj to zvládne můj tátínek s tchánem 😀 😀 😀

kerrie
1. lis 2009

Jojooo, u nás to dědečkové taky rozjedou 😀 😀 😀

murynka
1. lis 2009

někdo ty naše zlatíčka zapít musí 😉 😵 😵 😀

tercie
1. lis 2009

Tak o zapití prcka v naší rodině strach teda nemám 😀
A zkuste zase zmizet, když jsem tady 😀 !!!! Nebo vám uteču !!! Ale za chvíli stejně přijdu, mrknout, jestli jste si to nerozmyslely 😀

murynka
1. lis 2009

malá zase škytá 😵 😵 😵

se dneska těším na superstar 🙂

kerrie
1. lis 2009

Jak to vypadá, když škytá? 😵 Já mám dojem, že to se mi ještě nestalo............a nebo to nepoznám 🙂

Jojooo, taky budem s Emičkou koukat..........taťku máme v práci, tak je superstar jen naše 😉

tercie
1. lis 2009

Já taky budu koukat na SS, a včerA SE mi moc líbily ty duety na jedničce. Už abych tu měla televizi, takhle se s manžou každej večer dohadujem, kde budeme spát... Akorát dneska má asi až do půlnoci a ráno jde zas na denní, to je děsný. Budu zas celej tejden sama... se ukoušu...

murynka
1. lis 2009

já jsme také sama ☹ ale zítra má volno 😵 😵

ker na jednom místě mám to kde má hrudníček cítíš tukání v pravidelných intervalech..tuk...tuk..tuk...tuk jako když ti tepá tep ale pomaleji a trvá to i třeba 20 min 😅

tercie
1. lis 2009

Já ještě necítím pohyby, ale cítím asi tepání placenty, mám ji na přední stěně, je to možný?

murynka
1. lis 2009

placenty to slyším poprvé 😕 😕 není to tvoje ta břišní tepna...?

kerrie
1. lis 2009

Terci, tak to znám..........manža pracuje v Praze, tak je třeba 6 dní pryč........jako teď, ale od ÚT má 10 dní volno, tak se těším. A od ledna sehnal konečně práci v Hradci. Z toho máme radost oba.........abysme mohli být pěkně všichni spolu každý den..........a taky aby neprošvihnul porod 😀 🙂

Mury........tak to se na to zkusím zaměřit.........uvidím, jestli to ucítím 😵 😵 😉

murynka
1. lis 2009

ker porod je důležitý 🙂 gratuluji k sehnané práci 😵 😵 😵

to nemusíš cítit rukou to poznáš i jen tak 😉

murynka
1. lis 2009

naše to má často třeba 4 krát za den 😀 😀

tercie
1. lis 2009

No víte jak se říká, že někdo cítí srdce až v krku 😀 tak já ho cítím v břiše... a myslím, že není možný, abych cítila tep mimča, tak proto myslím, že to je ta placenta, nebo prostě tepe v placentě, jak to mám popsat 😀. Protože v minulým těhu jsem to necítila, to jsem ji měla vzau...

Kerri tak to jsi na tom stejně, my se tenhle týden uvidíme jen v noci ☹ akorát vyhlíky že to bude lepší, nejsou...

murynka
1. lis 2009

terci bych řekla že je to tvoje tepna ta břišní 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru