Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 39tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 33tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 30tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 29tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 26tt......................3.11.KO
Martinkal 23tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 17tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................24.11.KO
Farmarska 6tt......................9.11.KO
Mari111 58DC........vyvolávačka
Eeliska 31DC
Maarrtina 28DC
Ikopretinka 25DC
Paajaa 25DC
Kopa 22DC.........................................2.12.KO
Markee 20DC......................................2.12.KO
Maendy 19DC
Katyna6 19DC
Nicollka 16DC
Handm 15DC
Zlababa 11DC
Sarlotta 7DC
Hanana 6DC
Aja 83 2DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

aja.83
6. lis 2009

Holky, mě se nelíbí na konci tabulky! Pojďte někdo za mnou! 😉

aronek
6. lis 2009

ahoj všechny 😀
kelly moc velká gratulace 😀 😀 😀 😀 už jste doma???
martinkal, nevíc štve, že ten doktor dělá jako bych snad schválně jedla antibiotika 😠 ať zkusí měsíc ležet a nepřibrat 😠

maarrtina
6. lis 2009

ahoj, tak jsem dnes testila, protože jsme doma a mám brát léky na záda, který mě děsně bolí. Tak abych náhodou neublížila prckovi a nic tak opět není. Je to už hrůza je to už 5 měsíců a pořád se nám nedaří. Poprvé to bylo po 4 měsících . Začínám z toho zase depkovat.
Jinak všem novým mamimkám garulace velká k miminečkům.
Holky nahlaste někdo //.

aronek
6. lis 2009

maarrti, hlavně klid šlo to minule půjde to zase 😉 Dej dopořádku záda, protože pa je to na ně pěknej nápor, taky mně bolí a mám smůlu jen trpím ☹ Ale pro mimčo všechno 😀

maarrtina
6. lis 2009

díky. já už trpím asi týden, včera jsem šla dřív z práce a dnes mám dovolenou. Byla jsem na injekci, ale pořád to nepovoluje. Mám je zablokovaný.

aronek
6. lis 2009

maarrti, dej do pořádku záda a uvidíš. Chce to klid, spolupracovnice je už tři měsíce doma s plotýnkama. Kdybys byla těhu, tak si ani nemůžeš nic vzít a jen trpíš ☹

aja.83
6. lis 2009

Martinko, neboj, snad to brzy vyjde. Nám se poprvé podařilo po 6 měsících, teď už to budou 4 měsíce a taky stále nic. Začínám z toho mít depku.

handm
6. lis 2009

Ahoj, dobré ranko!!

Kelly, obrovská gratulace!!! Ať se tu Kristýnce líbí a máte z ní jen radost! 😵 😵 😵 😵

aja.83
6. lis 2009

Nám taky každej říká, že když to šlo jednou, půjde to i podruhý. Tak snad mají pravdu. 😖

aronek
6. lis 2009

Kopi, napiš mi prosím do tabulky kontrolu 10.12. a test na cukr 3.12. Dík moc 😉

martinkal
6. lis 2009

Holky chce to úplně vypustit z hlavy: 😉
snažili jsme se přes rok o mimi a nic, pak jsme se v září 2008 objednali do Pronatalu na umělé oplodnění. Dali nám termín na leden 2009, já přestala na snažení myslet, myslela jsem, že to přirozeně nepůjde a počítala, že v lednu půjdem na umělé oplodnění a BUM 😀 😀 😀 ----- za měsíc jsem zjistila, že jsem těhu, byla jsem v šoku - krásném šoku..... 😀 😀 😀
pak bohužel v březnu jsme o miminko přišli.... ☹ , začali jsme to zkoušet hned v dubnu a nic, zase to nešlo, manžel šel ke kartářce a ta mu řekla, že otěhotním na podzim, tak jsem to zase vypustila z hlavy a čekala na podzim, a BUM 😀 😀 😀 v červenci jsem našla //. Prostě už věřím tomu, že je důležitá psychika, jak jsem na to neustále myslela nešlo to, jak jsem se upnula na něco jiného a přestala tomu snažení věnovat pozornost najednou jsem byla těhu. Je to divný, ale je to tak....

Takže to je můj návod na otěhu ..... 😀

aja.83
6. lis 2009

Marti, to je hezkej návod. Když ono to moc nejde na to nemyslet. Ale já už se poslední dobou snažím na to nemyslet. Kéž by to zabralo. Mně řekla kartářka, že otěhotním, ale bude to ještě trvat, prý tam mám kartu času. Tak nevím, jak dlouho si mám pod tím představit, snad ne rok 😢

handm
6. lis 2009

Souhlasím s Ajou, já vím, že to je ten nejlepší recept, ale prsotě někdy to nejde na to nemyslet... holt..
Ale snažíme se 🙂

aronek
6. lis 2009

aji, já tedy pěkně depčila a stejně se zadařilo, určitě je lepší být v klidu, ale mně to taky nějak nešlo 😖

aja.83
6. lis 2009

Jo jo, i snaha se počítá. Já nevím, k čemu bych se upnula, abych na to nemyslela. Třeba na ten náš pěkný víkend s manžílkem, kam pojedeme 4.12. Nebo na Vánoce, že si je užijeme, ještě bez těhotenství a Silvestr. Tak a je to 😉

kerrie
6. lis 2009

Krásný den, kočky 🙂

Jen jsem se přihlásila a jukla tu na mě kráááásná zprávička. Kelly, moc moc blahopřeju ke krásné zdravé princezně. Ať vám dělá samou radost a je z vás spokojená rodinka 😵 😵 😵

aja.83
6. lis 2009

Ahoj kerrie, a co ty? Jak jsi na tom? Pupek už máš asi pěknej, co? 😉

kerrie
6. lis 2009

Holky, vedle na Vlaštovkách byla moc hezká zprávička od Murynky............tu je 😵

Huráá, jdeme s malou na JIP, už jí budu mít u sebe prdelku. Kojení jde hezky, prsa už tolik nebolí. JSEM TAK ŠŤASTNÁ Všechny zdravíme a Sofi posílá pusinku.

kerrie
6. lis 2009

Áji...............no pupík teď roste každým dnem a malá mě okopává jak fotbalistka 😀 Utíká to jako voda, už se taky těším, až ji budu mít u sebe. 😉

aronek
6. lis 2009

kerrie, dík za zprávu od murynky, tak jim to holkám pěkně jde 😉

flair
6. lis 2009

Jééé, Kelly, GRATULUJUUUUUUUU!!!!! To je paráda, že už to máš taky za sebou!!!! 😵 😵 😵 Snad za námi brzo přijdeš poreferovat 😵
A Murynka už je s malou, to je skvělý! Nádherné zprávy 😵
Jinak všem krásný den a víkend, moc tu nebudu, dnes mi přijede kamarádka i s malým 15ti měsíčním Davídkem a zůstanou přes noc. Tak se těším 😵

aja.83
6. lis 2009

To je skvělá zpráva od Murynky, to jsem za ni ráda.

sarlotta
6. lis 2009

Ahojík holky🙂

Kelly veliká gratulace🙂)) Krystýnka má výstavní míry... jste obě šikulky 😎 Porod je dřina... neboj zapomeneš.... malá je donošená a zdravá - to je nade všechno. 😉

kerrie
6. lis 2009

Ahoj Sarlottko 🙂
Jak je, marode? Už je Ti líp? 🙂

aja.83
6. lis 2009

Ahoj Sarlottko, jak se vede?

aronek
6. lis 2009

tak já se loučím, jdu na konzultaci k zubařce, má to být přímo pro těhotné a pak jedu za mamkou a zítra mám třídní sraz, takže se ozvu nejdřív v neděli. Užijte si víkend 😉

aja.83
6. lis 2009

No jo, Aronku, ty máš tu záživnou přednášku. Taky si užij víkend a třídní srazík!

venuska
6. lis 2009

Ahoj Holky,

Kelly: velká GRATULACE 🙂 🙂 🙂 Koukala jsem, že jsi tady dlouho nebyla, tak jsem měla i strach, zda jsi v pořádku. Kristýnka má hezké míry, určitě je to krásná princezna a moc se těším na fotečky 🙂

Takže Murynka už má Sofí u sebe, paráda. To jsem ráda, že jsou tady takové zprávy, hned bude lepší den.

Normálně vám holky závidím, že už máte ty prdelky u sebe 🙂 🙂 Hezky si je užívejte.

sarlotta
6. lis 2009

kerrie, no dá se to🙂 mám coldrex hot drink a bylinkové čajíky 😉 , čučíme v pelechu a hrajem pexeso, čteme a kukáme na pohádky 😎 Hlavně mě pomáhá, že nejsem venku v Zimě. Je to jen lehké nachlezení-nosohltan a sem tam mě přejde zima hnusně 😒
malý trochu kašle a soplí hnusně-zeleně 😝, takmá pamycon do nosíku.
A já mám aspoň čas na objednání dárečků na netu 😀 příští týden už budu mít výplatu na účtu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru