Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
15. lis 2009

kopi...držím palce 🙂

kopa
autor
15. lis 2009

Sirell díky 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
15. lis 2009

kopi...pěkně v klídku 🙂 pomaloučku...uvidíš co se z toho vyvine 😉

Omlouvám se,ale manža mi došel na tyhle stránky tak se odmlčím...to víte...aby nebyl moc chytrý 🙄

Uvažuju o nové registraci...mailů mám asi ještě 5 tak nevím.Snad dá pokoj

aja.83
16. lis 2009

Ahoj holky, tak co nového? Kopinka nám bude randit? 😉

aja.83
16. lis 2009

Nikde nikdo. Já už musím zase jít, mějte se tu a já zas přijdu asi zítra.

farmarska
16. lis 2009

ahoj holky, hezké ráno 🙂
To víš ají tady se to do noci krafe a flirtuje na chatu a pak se vyspává 😀

kopi ty dej dneska vědět, jak to dopadlo 😉 a nějaký hlazení po ruce přítelákoj ani nedovol, máš přeci svou hrdost 😉 🙂

markee pejska je mi moc líto..je to tragédie, člověk to opravdu bere jak členy rodiny ☹ ☹ Je dobře, že jsi jdou hned pro novýho..na starýho člověk nezapomene, ale pomůže mu to překrejt tu bolest a prázdnotu, co vznikla 🙂

mury ta tvoje malá je vážně krásňounkáá 😵 a jak je ve vaničce spokojená! 😵 asi máš malýho vodníčka 😉 a z UM si nic nedělej.., tak děláš co můžeš, nemáš si co vyčítat 🙂

farmarska
16. lis 2009

no a já se zase rozloučím, musím pokrmit a pak nachystat nějakej žvanec i nám, manžel i syn dnes mají volno, takže potom pojedeme do města a pak ještě k dědoj, je ted sám doma, co mám mamku v nemocnici a prej se mu doma porouchal vypinač, tak to jedeme okouknout.

paajaa
16. lis 2009

Ahoj Holky,
děkuji za pěsti, ale bohužel- na testu bílo. Já jsem s tím byla smířená a teď očekávám MS: nevím kde je chyba a zatím nad tím dumat nebudu. Odpoledne by jsme měli jen s manžou vybírat dlažbu, tak už se mooc těším. Paaa

farmarska
16. lis 2009

pájí ach jo, to mi je tak líto ☹ , já se tak těšila, že přibude další těhulinka 😔 Tak doufám, že si alspon tou dlažbou malinko zvedneš náladu 😅

handm
16. lis 2009

Ahoj holky!! dneska tady asi bude pěkně mrtvoučko, jak je před svátkem!!
Chtěla jsem jen všechny pozdravit,
Kopíku, ten pračlověk si tě nezasloužil, dobře si to skončila!! Hezky se pusť na lov, pomalinku polehounku a za chvilku už bude zase krásně a třeba s pupíkem! 🙂 Držím palce

Paaji, to je mi líto, ale třeba ještě není všem dnům konec!! Dokud není MS, je naděje, no ne?! 🙂

Farmi, už je líp zdravotně? Krásně ti přibývají týdny!!
Aji, ty pracuješ nebo "marodíš"?? 🙂
Mury, malá je nádherná!! 🙂)

Omlouvám se všem na koho jsem nevzpomněla!! 🙂

farmarska
16. lis 2009

hadm děkuju 🙂 líp mi není, unava neskutečná, zvracím naštěstí jen tak dvakrát denně, ale špatně od žaludku mi je pomalu nepřetržitě 😝 Navíc sotva jsem se jakš takš dostala z angíny,(zvýšený teploty mi ale, bůh ví proč, zůstaly pořád), tak syn ze školy ve čtvrtek přinesl nějakou chřipku, takže já po dvoudením opatrování a léčení ho, jsem to chytla taky, takže od neděle mám zase rýmu jako blázen, zalehlý dutiny, uši, chrchlám a pobolívá mě hlava 🙄 jen doufám, že to není ta prasečí 😅 😀 No ale říkám si, hlavně že nemám vysoký teploty a tu rýmu a ten zbytek snad už mimís přežije-už je naučenej 😅 a snad todle nemůže trvat věčně a jednou přestanou i nevolnosti i nemoce 😉 🙂
A jak ty se máš?

handm
16. lis 2009

Farmi, koukám, že chytneš teď všechno :( Tak snad mimís je opravdu zvyklej už na ledascos a posíláš mu tam dost čajů a medu! 🙂 A nevolnosti ti snad za 4 týdny přestanou, ve 12TT? Nebo ne?! 🙂
Už by sis to taky mohla začít užívat! 🙂)

Díky za optání, mám se tak nějak... 🙂 jsem dneska 25DC a cykly mívám 26, tak jsem nervozni... že zítra dorazí mrcha jedna.. :(( trochu jsme to snažení flákali, tento měsíc, tak spíš čekám mrchu, ale zas to bude zklamání.. No musím každopádně počkat do zítra a pak se uvidí..
🙂

aronek
16. lis 2009

Ahojky, včera nešel net a dnes od rána v práci 😝 , takže rachle dočtu a doufám, že odpo to půjde doma 😉

aronek
16. lis 2009

rychle ne rachle ☹ no jo, těhu demence 😉

kerrie
16. lis 2009

Zdravím všechny při pondělku 😵
Kopinko, myslíme s Emičkou na Tebe a držíme všechny palce, který dohromady máme, ať Ti to dnes všechno dobře dopadne 😉 🙂

tercie
16. lis 2009

Ahoj holky, hlásím, že včera jsem vás nestihla, byli tu naši, ale komoda je doma a kočárek se ještě včera vezl do Domažlic k babi a dědovi na parking, jsem nadšená, je nádhernej. Dočtu a pak vám přijdu povyprávět, jak se mi ten nákup krásně poved a na jaký lidi jsem trefila 🙂

flair
16. lis 2009

Hezké pondělní poledne přeji 🙂
Kopinko, mám radost, že sis našla rozptýlení🙂 Schvaluju ti to, mně to před pár lety moooc pomohlo 😉 A to mi bylo 30 let!!! Ty jsi ještě mláďátko, takže máš více šancí, já už byla starší kousek a tím pádem omezenější výběr 😅 Zvládni to setkání s teď už bývalým, moc držím pěstičky. Asi to bude bolet ale 😔
Paajinko, ten bílý test mě mrzí 🙄
Handm, držíííííím pěstičky!!!
Terci, jééé, tak komoda doma a kočárek u rodičů, paráda 😵
Murynko, Sofinka je pusinka k pomazlení 😵
Farmi, ty si teda užíváš 😝 Mně celou dobu nic není 😀

aronek
16. lis 2009

tak mi nějak zlobí kůň 😠 ZA chvilku jdu z práce, kdybych se do středy neozvala, tak mám pořád mrtvý net doma 😉 JInak práce jde, ale na patrech jsem zatím nebyla 😝

tercie
16. lis 2009

Mě nešeeeeel koník!!!

handm
16. lis 2009

Ha, nějak mi to nefungovalo až do teď... snad už se to rozběhlo..

Flair, Děkuju!! Budu to potřebovat...! 🙂

tercie
16. lis 2009

Kopi paráda, super přístup, schvaluju, jen pevný nervy až přijede domů, nenech se zlomit!!!!!!

Flair holka, už 11tt, že se taky ukážeš 😉 Nějakou novou fotečku do alba nám nedáš? 😉

Farmi ty si to prostě musíš ozkoušet, co kdo má, viď, abys o nic nepřišla 😀

Paaji mrška mě mrzí ☹ tak hodně štěstí do dalšího kola, třeba to teď bude to úspěšný 😉

Holky ti co mi prodávali kočárek, mají obchod s dětským zb. malvík v Hostivicích, dali mi k němu spoustu věcí navíc, nový bodýčka, rychlozavinovačku, hračky a všechno příslušenství co si k němu nakoupili, vč. náhradních koleček, servis budu mít zajištěnej a cokoliv bych potřebovala, no já čuměla, měla jsem fakt čuch na dobrej kup a pekelnou kliku!!! 🙂 Mám z toho obchůdku fakt radost, navíc kočárek sice je vidět že byl použitej, ale není poničenej a nic, fakt se mi to povedlo a jsem moc spokojená 🙂

Tak a já se dneska loučím, jedu na zkoušku sboru. 29. máme první koncert, tak pilně pilujem 🙂 už se těším, letos budou fajn vánoce.
Páááá

markee
16. lis 2009

Mě taky zlobil kůň.
Ahojky.
Já dnes byla na kosmetice,hezky jsem si to užila. Jinak MS je docela drsná,bolí mě podbříšek a hodně. Ale jsem ráda,že došla.
Mamča už má doma pejska,je to prý skoro roční kříženeček. Prý si ho nevybrali,on si vybral je. Jak prý procházeli tím útulkem,tak jako jedinej neštěkal,ale dělal na ně očíčka.Tak to prý vyhrál 😀 Už počůral vše co maj na dvoře a pořád dělá kukuč do okna 😀

murynka
16. lis 2009

ahojky holky

všem moc děkujeme 😵 😵

musíme se pochlubit malá má už 2.5kg 😀 😵 dneska jsme byli v poradně a vše je v pořádku 🙂

kopi tak co 😕 😕 myslela jsme na tebe 😉 A držela pěsti 😎 a jsme zvědavá jak jsi dopadla.... 😕 😕

pajinko ahojky dlouho jsi tu nebyla to mě moc mrzí že je na testu bílo chjooo ☹ tolik bych ti to přála..

flair ahojky jak se vede těhulko?? 😵 😵 😵

tercinko jen pilujte at je koncert krásný 😉 😵

aronek
16. lis 2009

markee, to je supr, že maji už nového pejska 😉
mury, sofinka už je velká holka 😀
Kopi, ty se pěkně drž a nepodléhat takovému ..... no jmenovat ho nebudu 😠

murynka
16. lis 2009

aronek nestraš je to maličká holčička nechci aby byla veliká 😅 ale mám radost jak krásně přibírá 😵
také pořád a hodně baští 😎

aronek
16. lis 2009

mury, prostě ti jen kvete 😀

murynka
16. lis 2009

a co ty??ty tvoje týdny to je krása 😵 😵

aronek
16. lis 2009

No pomalu to utíká, už máme začatý 6 měsíc 😀 Dnes jsem se vrátila do práce a celkem to šlo. Dělala jsem jen v kanceláří a na jednom patře, ale od středy to bude na ostro 😉

mari111
16. lis 2009

zdravim, co tady nove?Paji to je mi lito,snad priste se uz konecne povede.
Mury ze 2,5 kg,jo 🙂 , to je drobecek 😕
Kopi co ty,jeste tam otravuje ex? pisni uz co a jak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru