Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

fogs
17. lis 2009

ahoj mirax

moc dekuju, predam ji informaci. Ona je z toho celeho cela spatna. Bere to psych. spatne ze to nejde a rekla bych , ze i proto se ji pravidelnost cyklu apod nabourala. chtela bych ji podporit, ale uz nevim jak. Proste touha po mimcu a kazdomesicni zklamani je silnejsi nez ma utecha a podpora, ze se to urcite podari.

hanana
17. lis 2009

frogs pokud si neni jista doporucovala bych mereni BT, a to mnoha pomuze ujasnit si jak telo pracuje, zda ovulace byla ci nebyla.....

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
17. lis 2009

Ahoj, přeji hezký svátečný den. U nás doteď pršelo, ale teď to vypadá nadějně, jednou na mně juklo sluníčko 😀 Včera jsme zjistili, že máme nemocnou čubičku. Pořád si kousala tlapky ze spodu, tak jsme myslely, jestli tam nemá něco vražené a nakonec má pod všema polštářkama zánět. Bere antibiotika, má se jí to mazat a ještě nesmí do mokra, to tedy nevím jak zajistit. No prý jsme to chytli včas, kdyby se to dostalo napovrh, tak by přestala chodit 😖

aronek
17. lis 2009

kopi, hlevně se s ním musíš domluvit na majetku a bydlení, aby jsi se takhle netrápila 😉

danfal
17. lis 2009

Ahoj Kopi. Hlavně si udržuj svoji hrdost. Úplně mě píchlo u srdce, když jsem to tady četla. Vzpomněla jsem si, jak mi bylo při našich rozchodech a potom při rozvodu. Dokud jsem škemrala, nikdy nepřišel. Pak jsem se chovala, jako by neexistoval a ono to fungovalo 😀 . Ale stejně jenom chvilku a trápení jsem si užila. Moc ti přeju, aby se dlouho netrápila. Jinak existují čípky proti zvracení, které ti předepíse doktor a mě tehdy moc pomohly a taky v lékárně bylinky na povolení stresu.
Opravdu moc držím pěsti, abys byla brzo v pohodě, šťastná a s miminkem a hodným chlapem u sebe.

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aronek
17. lis 2009

kopi, vůbec si s ní nelam hlavu a nevymýšlej teorie 😖 Vzhledem k tomu, že byl schopen tě bít, časem k tomu dojde i tam a to ty již můžeš být šťastná s někým jiným 😉

danfal
17. lis 2009

Klidně může, protože je to chlap. Taky si myslím, že je pro tebe někde někdo hodný a laskavý. My jsme s malým sami dva roky, ale je fakt, že já nikoho nehledám. Ona je teď pro něj nová, nemusí řešit žádné problémy, a pokud teď má peníze, tak je spokojený. My jsme se s bývalým manželem hodně hádali, ale nikdy mě neuhodil a to jsem byla na něj zlá. Taky si myslím, že pokud je schopný tě praštit, tak rychle od něj pryč. Pokud budeš chtít, tak klidně písni přímo mně. Není ani žádná ostuda zajít si doktorovi, já tam šla asi po 14 dnech, vychrlila to na něj a už to mi pomohlo. 😀

kerrie
17. lis 2009

Krásné ránko všem 🙂

Holky, dneska dávaj samý pohádky a hezký filmečky 😵 😵

Kopinko, myslím na Tebe, ať ten dnešek zmákneš. Jen ať ten blbec čumí, že nemá navařeno...........jestli chce dlabanec, tak ať mu ta krasavice dá na cestu kastrůlek 😎

murynka
17. lis 2009

leni budu na tebe moc myslet 🙂 🙂 hlavně se nedej a máš svojí hrdost 😉 !!!!

labrador je krásný ale do bytu bych ho moc nechtěla opravdu se mu musíš věnovat máme retrívra na dvorku má velkou zahradu a stejně chce chodit ven 😅 ale jsou to chytří psi 😉 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
flair
17. lis 2009

Dobré dopoledne🙂
Kopi, prochajda je fajn nápad 😉 A až přijede, zkus být co nejvíce klidná, ikdyž je to těžké. Nekřič, nevyčítej, řeš jen bydlení a fretky. Pokud začneš křičet, ubezpečí se, že tam jinde je mu líp... Však znáš chlapy. Každopádně se drž!

mari111
17. lis 2009

ahoj holcinky moje, tak jak je pri svatku? vegac u televize,co 😉
Kopiku ty to zvladnes, hlavne zadne sceny, uplne ho ignoruj, jen odpovidej na otazky a kdyz se blbe na neco zepta tak mu blbe odpovez ale hlavne at nevidi ze si jeste smutna, skus to aby si nemyslele ze ma jeste u tebe sanci a at si klidne hladovi,a jak pise keri,ma mu dat sebou kastrulek kdyz je tak skvela ze te kuli ni opustil. drzim ti moc moc palecky aby si to zvladla a ty to zvladnes

murynka
17. lis 2009

mari chtěla jsem ti poslat odkaz na ty čtyřlístky ale oni normálně předělali stránky na modré střeše 😲 😲
a už to tam nemám ☹ ani barevně napsané nic 😠 no udělali to pěkně blbě tedy 🙄 🙄 🙄

mari111
17. lis 2009

Mury no to je skoda, ale si hodna dik, ze sis na mne spomela. snad to nekde vypatram 😖

tercie
17. lis 2009

Ahoj holky, hezký sváteční poledne 🙂 Jdu dočíst a hned jsem tu 😉

mari111
17. lis 2009

holky co mam vymyslet na segru, my sme tam meli jed na vanoce ale ja vim ze bych cele vanoce prorvala kdyz ji uvidim s briskem, to ja budu urco aj doma ale tam by jsem asi hodne trpela. tak sem rikala ze na vanoce neprijedeme,ze jeste nebude ''staro''nove auto a s tim co mame ted by sme nedojeli. no ale ona zas vymyslela ze prijedou k nam na silvestra, ne ze bych je rada nevydela ale ja se necitim travit cas s nekym kdo si otehu jen tak jak si to presne naplanoval ale hlavne si to vubec nevazi protoze blbne jak pubertacka a ne jak tehule a jeste k tomu se se svim manzela furt hnusne hadaj a otravujou tim cele okoli uz nikdo z rodiny k nim kuli jejich hadkam nechce a kazdy se vzdy vymlouva aby k nim nesli, tak ja nevim co delat,mam ji rada ,je to moje sestra ale proste mi jejich chovani strasne vadi tak radte jak se vymluvit,ona je takova manipulantka,vse musi byt po jejim a kdyz ne tak je zle

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danfal
17. lis 2009

Tak už víš, kdy nemáš být doma ty 😀 . Je to osel, já si myslím, že naví, co chce.

mari111
17. lis 2009

a jeste furt poslouchat ty jeji keci jestli uz sem tehu a at poradne sukame ze se ma pritelak poradne snazit a take podobne nekdy az urazlive keci, ach jo ☹

mari111
17. lis 2009

no teda kopi to je blbecek, vubec si ho nevsimej, jen rejpe

danfal
17. lis 2009

Já sem sice nepatřím, ale napíšu, co si myslím.Marri, řekla bych, že jsme se s přítelem rozhodli, že letošní Vánoce si užijeme jenom spolu.

mari111
17. lis 2009

no tak to se na mne nasere a nebude se mnou mluvit a pak bude hrat na city ach jo, no budu muset neco skusit, at se treba urazi, sak ona se zas odrazi ale to bude neco, bude mne hrotit sms-kama a volat a nadavat a urcite skusi aj brecet, no nevim jeste jak to vymyslim. ja bych tam aj sla a kdyby mi nebylo fakt dobre tak by sme jeli proste domu,jenze takovou cestu zbytecne? to se nam nechce

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
17. lis 2009

Kopi, já bych mu vůbec neodpovídala a přšla bych domů třeba v deset večer.............bez vysvětlení. On si evidentně myslí, že to bude koulet na 2 strany............blb 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
17. lis 2009

Kopi jsem teď u toho jak píše, že jsme si všechny nabrnkly sprvný chlapy... nemám ten pocit, s tím, co mám doma 😀 Buď v klidu, existuje několik druhů debilů 🙂 Zrovna včera mě zas nasral...tak se nebavíme.

farmarska
17. lis 2009

ahoj koťata, jdu vás dočís 😉

kukám, že tu probíráte toho pejska pro kopinku 🙂 já bych náhodou pro toho labrouše klidně byla 😉 Sama mám doma dva a toho jednoho jsmě měli, už když jsme bydleli v paneláku.
On je i mezi těmi retrívry strašnej rozdíl. Moje kamarádka vede nadaci, chová psy pro postižený lidi. Navíc se psama vlastně živí, provozuje ještě canisterapii, jezdí po domovech a "lečí " pomocí nich. Doma ma fletíky (taky retrívři) a mezi nima je strašnej rozdíl. Zlaťouši a flatíci bejvaj velcí divoši, potřebujou hodně pohybu-vylítat se, jsou dost divocí a aktivní i do pozdního věku, kdežto labradorští retrývři jsou podstatně klidnější. Může za to i jejich mohutnější -robusnější stavba těla, nejsou to takový ti běhací pesani.(jako třeba ostatní retrývři, nebo jiná, třeba lovecká plemena) Neměli by běhat u kola apod.. V dospělosti bejvají klidní a vyrovnaní, proto se hodně používají jako slepečtí psi a pod... Jedinej jejich "nešvar" je voda, jsou schopní se vykoupat pomalu v jakékoli louži a skočí do jakéhokoli potoka, ať je třeba pět pod nulou 😝
Jinak dlouhé vycházky mají samozřejmě rádi, jako většina pejsků 😀 ale to si myslím, že by ti kopinko nemuselo bejt na škodu, člověk si hezky pročistí hlavu a udělá i něco pro své zdraví 😉 A pokud se pejskovi člověk věnuje, tak je jendno jestli ho chováš v bytě, nebo na zahradě. Naopak labrouš je hodně společenské plemeno a potřebuje spíš k životu přítomnost toho člověka, než bejt někde zavřenej venku sám.
Takže jestli se ti kopi líbí, tak jdi v klidu do toho, vřele doporučuju, pes je to klidnej, chytrej a učenlivej 🙂 Jen bacha při koupi na DKK. Je to částečně dědičné onemocnění a u těhle větších těžších psů, to někdy bejvá problém 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru