Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
28. lis 2009

Sarlottko, to vypadá nadějně, držím pěsti!!!

katyna6
28. lis 2009

Hezké ráno holky,jen jsem vás přišla pozdravit a zkusím dočíst.Zároveň se omlouvám,že vás poslední dobou trochu zanedbávám,ale nestíhám,jsem pořád v jednom kole,ale snažilkování rozhodně neflákáme 😉 😀
tak jdu číst...!

hanana
28. lis 2009

holky jdu se poradit, ja denska zkusila testik a nasla jsem ducha ale je to opravdu duch, zbudila jsem manzu, taky ho videl ale rikal ze duch se nepocita 😵 ze chce videt dalnici
myslite ze je mozne ze by se povedlo? ja uz tomu ani neverim ale lepsi duch nez snezka test ze? 😵

markee
28. lis 2009

Dobré ráno,
Aronek,vždyť jo.Jsem to psala,že mám smůlu už teď a jde mi jen o tu neschopenku.Teď nedostanu nic,když nenajdu práci.Prostě do dubna podpora a pak nic. No ze sociálky mi daj peníze pokud budeme mít hodně málo a myslím,že podle tabulek nedostanu nic,pže manža míval do 20tisíc maximálně,sice jim to o 4%(ale prý to je ve finále víc)sníží,tak uvidíme,třeba pak bych něco málo dostala,ale určo by to nebylo jak na neschopence. Prostě to nějak dopadne,nic neplánuju a je mi zatím jedno,kdy co bude.
Jdu poklízet,do hodinky tu mám kamarádku 😉

flair
28. lis 2009

Hanana, cože? Duch? 😅 No to zní báječně!! Já nejdříve měla takövýho ducha, že nechápu, jak jsem ho vůbec mohla vidět, ten test mi připadne dnes úplně bílý 😀 Takže určo to vypadá nadějně! Kolikátý jsi DC nebo DPO pokud ovulku sleduješ???

farmarska
28. lis 2009

ahoj holky, nestihla jsem vás dočíst, jen tu čtu tu poslední kráááásnou zprávu o duchoj na testíku 😵 😵 😵
mám velikou radost Hani!!!!! 😵 😵 😵 Duch se počítá!!! 😀 😀 😀
ale ten můj taky nejdřív tvrdil, že nic nevidí, o pár dní později, že todle skoro nic se nopočítá, pak že by to mělo bejt asi silnější 😀 .. no ted když už mám i fotku našeho kulíška, snad nemá pochyb, že v tom břuchu něco mám 😀 😀 😀 😀
takže gratuluju mooooc a mooooc na tebe myslím, aby to pěkně sílilo!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak holky a já zase mažu, pelešíme se celá rodina v posteli, ted manža zadělal na langoše a jdeme koukat na filmek z dývka 🙂 tak nakouknu večer a pak vás i dočtu 😉

hanana
28. lis 2009

holky dik moc za uklidneni 😵 😵
flair jsem 28DC / 10 DPO toto je treti cyklus co merim BT a teplotka sla nahoru tak jsem udelala test, je to sice jenom duch ale ja potichoucku doufam, jeste testnu zitra mam ty testy 10 miu nebo jak se to pise 😵 😵 😵
ach jo musim do prace do sesti dneska a vuuuuuuubec se mi nechce tak mi holky drzte pesticky na zitra

farmi ty se massssssssss zavidim takovy den bych taky brala 🙄

flair
28. lis 2009

Hanana, tak to je super, úplně ukázkově, že 10 DPO se na tom citlivém testíku ukáže duch 😵 Mám za tebe obrovskou radost! A držím pěstičky, jak jen můžu 😵
Jinak já dnes uklízím, budu chystat mňamky na večer, přijde návštěva. Manžel dnes lítá, tak přijde až odpoledne, ale aspoň se mi tu nebude motat 😀 Všem hezkou sobotu 😉

murynka
28. lis 2009

hana mě se také 10DPO ukázal duch a podívej co mám doma v postýlce 😵
potichu gratuluji a at sílí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

katyna6
28. lis 2009

zas jsem na skok za vámi

sarlotko-zatím to vypadá dobře,budu držel palečky,aby si tě mrcha nenašla! 😉

hanana-a tobě taky a mooooooc,ať čárečky sílí!!! 🙂 🙂 🙂

jinak všem také přeji příjemný víkend 🙂

aronek
28. lis 2009

Ahoj, tak jsem z nákupů. Na vánoce nic, ale mimčo má základ. Máme postýlku, matraci, výbavu do postýlky, kočárek i se sedačkou. Kočárek nám nechají vyrobit, neměli barvu co jsme chtěli a pro všechno si pojedem v lednu, jen kočárek tam necháme do poslední chvíle 😉 Prostě hezký a úspěšný den 😀

aronek
28. lis 2009

koukám, že to vypadá na dvoje //, moc držím palečky aby to vydrželo 😀

murynka
28. lis 2009

aronek to je super že jste tak hezky pořídili 😵 😵

já ted dělám vánoční výzdobu 😵 😵

jo a přidala jsem fotky do alba 🙂 tak jukněte

aja.83
28. lis 2009

Hani a Sarlot, moc držím pěstičky! Už bychom tu zas potřebovaly nějaké nové těhulky! 😉

handm
28. lis 2009

Ahoj holky!! Moc držím palce Šarlotce a Hanine!! 🙂

JInak se chci zeptat, prosím o radu: vychází mi to dneska podle poslendí MS na 5TT+1 a když jsme teď navečer přišli z nákupů, tak jsem zjistila špinění na kalhotkách ☹
Chytla jsem samozřejmě paniku, že je to zas špatně všechno... vzala jsem si Ascorutin, co tu ještě mám od posledně, ale myslíte holky, že mám radši jet na pohotovost nebo jak? K doktorce poprvé mám jít až za týden v pondělí 7.12......
děkuju..

venuska
28. lis 2009

Ahoj holky,

tak jsem se vrátila po celodením výletu od našich. Byla dlouhá procházka, takže jsem nějaká KO, malá už se dost pronese 😝 uffffffff.

Markét, koukala jsem na nové fotečky...krááásný. 🙂 Sofí už hezky roste 🙂

Jak jste se bavili o svařáčku, tak jsem na něj dostala velkou chuť minuolý týden na trhách...tam to tak vonělo a ještě teplá medovina...ach jo. Musela jsem normálně utéct. 😀

Já vám závidím, že si tohle můžete dopřát.
🙂

venuska
28. lis 2009

Už máme zasklený balkon, vypadá to moc hezky...tak taky musím začít s Vánoční výzdobou... 🙂

Jinak už máme kočárek na krámě, kde jsem si ho objednávala. Tak nejspíš v úterý pro něj pojedeme, už se těším. 🙂 🙂 🙂

Holčinám moc držím palečky, aby našli // čárečky... 🙂

venuska
28. lis 2009

Handm...zatím žádnou paniku. Pokud to špinění budeš mít dál, tak bych raději jela na pohotovost ale jinak bych počkala do pondělí a zavolala doktorovi, zda můžeš přijít dřív a vysvětlila bych mu situaci...on tě vzít musí.
Držím palečky, aby vše bylo v pořádku. Tfuj Tfuj 😔

sarlotta
28. lis 2009

Ahojík holky🙂

Hanana super🙂))))))) blahopřeju ... tak ať vydrží🙂)) 😎

Handm... no a jaká je ta krev ? je jasně červená ? pokud je to málo a hnědá tak vydrž...oni Ti stejně nemůžou v nemocnici pomoct .... v 6tt Ti udělají utz a dají utrogestan na udržení, ale bude jen to co má být. Pokud bys potrácela tak to nepomůže.

Držím moooooc palečky aby to bylo dobré sluníčko 😉

kerrie
28. lis 2009

Ahojda 🙂

Vidím dobrou zprávičku.............Hanana..........držím palečky, ať duch pořád sílí...........já na tom byla úplně stejně........ty první testíky jsem pořád dokola zkoumala u světla a myslela si, že si tam tu druhou čárečku snad vymýšlím 😉

A zítra nás určitě ještě potěší Sarlottka.........cítím to v kostech 😉 😵

sirella
28. lis 2009

Ahojky holky...hezký večer 🙂
Jdu sice dočítat ale jen jsem nakoukla a tak sarlotce a hane strašně držím palůše 🙂 Bylo by fajn tady mít další těhulky...přeju moc moc štěstíčka
😉

sirella
28. lis 2009

murynko:vaše princeznička Sofinka je fakt nááádherná 😵 A vypadá strašně spokojeně...a na tatínkovi je vidět jak se v ní vidí 🙂 Strašně vám to všem třem sluší...hned jsem šla nakouknout do albíčka a fotečky máte fakt krásné 🙂

murynka
28. lis 2009

ahojky kočky 🙂

sir moc děkuji 😵 😵 je to zlatíčko a je spokojenná moc když nemá hlad 😀 a co ty?jak se máš?

sirella
28. lis 2009

mury:moc ti to přeju 🙂 jen ať roste jako z vody a fakt se máte všichni dobře 🙂

U mě všechno ok...jen mám trochu strach...cosi nám to včera a předevčírem nevyšlo s ochranou a tak mi dost "lepí" abych nebyla třeba těhotná...víš mě se stane vždycky to co nechci...manža říkal že mám být v klidu že je to ok...jenže my to předevčírem a včera ráno fakt nestihli 😅 Ono to došlo když já s tím nepočítala a tak mám trochu nervy...ale snad ok...Jináč teda chci od Štědrého dne se snažit...to mi vychází přesně (na den ) 3 měs.jak mi doporučila(skoro nařídila) gyndra.Takže doufám že po novém roce budu hlásit // 😀

murynka
28. lis 2009

sir budu moc držet pěsti 😉 😵 aby hned po novém roce jsi nahlásila // 😵 😵
my také měli tenkrát nehodu 😅 hned také potom a mě řekl dr půl roku také jsme se bála ale bylo to v poho protože u mě byli plodné dny až 26DC 😀 😀

sirella
28. lis 2009

murynko:A on ti fakt řekl půl roku a ty jsi byla těhu myslím že jsi říkala že po 2MS že 3. nedošla pokud se nepletu 🤐

sirella
28. lis 2009

ale jinak jsi moc hodná...díky za pěsti 🙂 budu je potřebovat...a poctivě zobu co zobat mám a dokonce se snažím 🙂 něco shodit(teda co půjde 😒 ) Já nejvíc zhubla po MA ale teď už to mám zpátky.Vím že mělas spíš opačný problém tak z tebe nějakou dietku mámit nebudu 😀 Mám doma rotoped tak ho pořádně proženu a cvičební DVD tak snad to zabere 😎 Chci udělat co nejvíc pro zdravé mimi

murynka
28. lis 2009

sir 3 MS a 4 nedošla 😉 poslechla jsme holky na koníkovi 😀 😀 ale dr.mi nevynadal prostě se stalo no 🤐
ale bylo to plánované pro něho nehoda 😅 😀

sir jen zobej hodně zeleninky ovoce a vitamínky 😉 a miminka se dočkáš neboj se 😵 😵 prostě to vím 😵

sirella
28. lis 2009

murynko:jsi strašně hodná...a já srabík...mě dr.hodně vystrašila ...až tak že pokud by se mělo něco stát teď tak budu mít hodně nervy...nikdy jsem si nemyslela že si budu přát nebýt těhu tak jako teď...teda krom 18...to jsem se i modlila(nejsem pobožná ale zkoušela jsem to 😀 )
Prostě budu další MS vyhlížet fakt aby došla...já bych se asi jináč picla.Ale můžu si za to sama...jenže ono když to dojde a nemáš nic po ruce tak je ti to fuk...mě teda asi jo...vím že je to děs 😖
Ale zase si říkám že podle toho co jsem kde vyčetla tak pokud by se mimís neměl kde zavrtat a uhnízdit tak to stejně nevyjde...vím,že se asi rouhám,ale chtěla jsem počkat na svátky.

Ale už o mě dost...četla jsem že Sofinka už je na um.výživě jestli se nepletu...ty jsi psala UM a to já nevím co znamená...pardon 😅 Jen jsem k tomu chtěla to že já našeho prcka plně kojila jen chvíli a pak dokrmovala a všechno bylo v pohodě...jen teda kdysi chytil vyrážku pod plínku a na to mi sestra poradila používání plátk.plen...a to byl s prominutím průůůůser...znovu bych ho už tak netrápila

sirella
28. lis 2009

mury:jestli to teda není tajné...ty jsi měla i nějaký jinší problém???Mě se teda půl roku zdá hodně...mě primář v nemocnici řekl že se udává rozmezí 2-6 měs a že on je pro pravý střed 4 měs....a moje dr. mi řekla MIN.3.měs...ale to já mám i myom tak jsem zmatená...mám ho o víc než půlku menší než v těhu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru