Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. kvě 2010

Zpráva od Wladěnky:

Jo jsem na Lochotíně, Byl tu doktor, krevní testy dobrý. Zatím Šimonek v bříšku zůstává. Řekla jsem mu, že na něj myslíte 😉 . Už se odtud v celku asi nadostanu. Díky za palušky. Vladka

sarlotta
14. kvě 2010

Kopi to je blbost, pohyby taky jdou cítit podle toho kolikáté čekáš dítko, jak máš pevné svaly na břiše, a jak je dítko otočené.. když Tě bude kopat dovnitř těžko to ucítíš 😅 😉 já u malého první náznak ve 21tt a taínek až ve 24tt přes břísko 😎

venuska
14. kvě 2010

Ahojky,

wladí..drž se, držíme palečky, aby bylo vše v pořádku 😔 😔 myslím na Tebe.

hakuxd
14. kvě 2010

Kopi,to nema s vahou nic spolecneho.Ja u prvniho tehu citila pohyby az nekdy kolem 20tt.A ted u druheho tehu (teda tretiho,ja nevim jestli mam ten nestastny potrat do toho pocitat) jsem to citila,jak vis, uz v 16tt 2x slabe a az vcera a dnes,to uz jsem v 17tt jsem to citila zretelneji.A tedy hubenour nejsem,to jsem byla u prvniho tehu.Tedy nejsem tlusta,ale spek na brichu mam 😉 .Chapu te,ze te to se.. a rozhodilo,ale neboj to prijde 😉 a pak to bude az nekdy neprijemne 😅

hakuxd
14. kvě 2010

Wladence drzim,samozrejme,taky palecky at ji srazi ten tlak a at je mali v poradku a zustane jeste v brisku 😔

natalie77
14. kvě 2010

Ahoj, všechny zdravím....
Wladi, jsem ráda, že jste ještě 2 v 1. Všechno bude v pořádku, když stačili dát ty injekce na vývoj plic, nemusíš se ničeho bát.

Farmi, jsem Tě prošvihla....holka moje zlatá, máš toho až nad hlavu, co?
No depka....nějak se to u mně kumuluje....takže to asi bouchne...ale myslím, že je to školou, tím, že je manža už 3 týdny doma...prostě toho mám plné zuby....naděje na mimi zatím žádná a taky mi končí mateřská, tak jsem z toho nějaká špatná, že to jako rychle uteklo...a tak nějak vůbec, a to jsem jinak strašný optimista...no ale manža mě asi sere doooost. On si se mnou nebude prý povídat, že prej když je upřímnej, tak je hned zle...no nechápu, takže se bavíme, ale vřelost v tom není, já tohle strašně nesnáším, lidi si to mají vyříkat....jednat narovinu a pak mít klid...ne nějaký dusna, pořád něco řešit nebo raději neřešit...no to budu raději sama...než tohle, tak jsem z toho otrávená, ale asi je to i tím, že jsem nervózní, manža z té nohy taky...tak snad se to brzo srovná....
Přeji Vám pěkný víkend.
Opatrujte se mi.....

cajori17
14. kvě 2010

ahoj holky.......... 😔

wladenko ,drzim tobe i mimiskovi palecky-myslim na vas.....snad budete oba v poradku....
Eli,tobe taky drzim palusky,snad bude vse o.k.

Vim,ze sem moc nechodim,ale poctive vas docitam a prozivam vse s vami......mam vas rada.pa

cajori17
14. kvě 2010

omlouvam se,ze jsem nereagovala na vic veci....samozrejme gratuluji vsem tehulinkam k uspesnym kontrolam.....

Tercie-Lukasek je fesak... 🙂

cajori17
14. kvě 2010

frcim k priletelovi do pelechu....

jo,jeste jsem se chtela zeptat ....jsem 24 DC a od 19 dc beru utrogestan-(jiz tretim mesicem)...mela bych ho brat 17 dc,ale posunula jsem si to kvuli ovulace,ptze si myslim,ze byva pozdeji........od vcerejska slaboulince spinim....nevite ,co to muze byt....utros beru tri mesice a jeste se mi to nestalo......no,nevim....porad se citim,tak mokra.....snad to nebude nic vazneho...zitra nakouknu
dobrou noc

farmarska
15. kvě 2010

ahoj holky, snad tu dnes a zítra budu trošku víc, mám volnej víkend 🙂 Z práce jsme zblblá, takže večer usínám se slepicema a ráno se budím už po páté 😅 Jinak vám musím říct, že mi teda taky hodně chybíte a stejská se mi po vás, ten absťák je vážně síla 😝 ale co se dá dělat, ..a nebojte, jen co otěhulím, tak mne tu máte zase denně 😉
Co budete dnes vařit? Já si naplánovala rajskou. Syn si pozval na noc domů spolužáka, tak jen doufám, že jí ten klučina rád 😅 Kluci včera ponocovali dýl než já a ted ještě vyspávaj.
U nás jinak vládne dobrá atmoška a pohoda. Doufám, že si to ted tím tady nezakřiknu. Většinou když něco vyslovím nahlas, tak pak jak když utne to skončí 😅 S manžílkem jsme jak dvě hrdličky. Chytl druhou mízu a holky já nemusím znásilnovat, já nemusím kout pikle, já se nemusím vůbec snažit svádět a tak, on jede sám od sebe! 😨 Chce to ted každej den! Děláme to už pátej den posobě!! Já se jen ohnu a už ho tam mám 😨 🤐 😵 Ho budu muset trošku krotit, aby mu vůbec stihli dozrávat chlapíci, páč moje ovu tuším teprve přijde 😉 Ale jinak je to nááááádhera!!! 😵 😵 😵
A i ten náš vstah během dne..chováme se jak zimilovaný puberťáci, pusinkujeme se ted nějak víc, ..smějeme.. 😵 doufám, že nám to dlooouho vydrží 😉 😀 A musím říct, že v takovém vztahu jsem naprrosto spokojená a že kdyby to tento měsíc nevyšlo, že mi to snad ani nevadí, nějak se to tím posunulo na druhou kolej. Ted nám je takhle dobře, když to vyjde, tak dobře, když ne, tak ne, nic se neděje, alspon budeme mít další měsíc k užívání si sebe 🙂 🙂

farmarska
15. kvě 2010

tý jo Natál to mne moc mrzí, že náte doma takovouhle atmošku.. Ty a myslíš, že to může bejt i tím mořem, že odjíždíte? Jako já bych todle nevydržela, já jsem děsnej živel a potřebuju se s někým bavit a komunikovat. Naši známí to maj taky tak, že když maj dusno, nebo se na něčem neschodnou, tak třeba tejden vedle sebe jen tak chodí a nekomunikují 😨 No to je hrozná představa! 😝 To u nás ne, my se třeba dvojnásob častěji zhádáme, ale seřveme se a za chvíli zase dobrý. Krásně se tím pročistí vzduch 😉 Naštěstí manža todle vnímá stejně 🙂

farmarska
15. kvě 2010

Jo a abych nezapoměla, pořád mooooc držím palce Vladěnce!!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
15. kvě 2010

cajor, tý jo, s tím špiněním ti neporadím, nevím jestli to může bejt tím ultrošem.. 😕 Já brala duphaston, teda asi před tím rokem a taky jsem si ho sama posunula (kuli ovulce) a brala jsem ho tuším pak místo od 18DC až od 20DC a teda nic se nezměnilo, nic se nedělo, nešpinila sem, mrcha došla normálně.
Jinak ráda tě tu zase vidím! 🙂

farmarska
15. kvě 2010

tý jo, ale už jako nespěte a pojďte sem! 😠
Určo přijdete, až já budu muset jít odejít něco dělat 😠 ale to mě pak naserete! 😠 🤐 🤐 😀

farmarska
15. kvě 2010

jo ještě jsem chtěla napsat kopince, at se vůbec nestresuje tím, že mimi není moc cejtit. Fakt to není váhou! Je to hodně individuelní 😉 Já když čekala tehdy Robču, tak jsem ho cejtila taky až někdy po 20tt a to jsem měla necelejch 60kg. Ted jsem jak mrož kříženej se slůnětem , břicho zalitý sádlem a malýho, vlastně malou 😔 , jsem cejtila už kolem 17tt. Takže tímto ted rozvracím všechny tvoje teoriee o váze a pohybech 😎 😉

farmarska
15. kvě 2010

Natál ještě nad tebou přemejšlím..když se nechce bavit, nepomohlo by ti ho teda třeba fakt nakopnout? 😅 Aby neřekl, že jsi zákeřná, tak koleno vynech a čutni ho do prdele 😉 Určo se ti pak uleví 😉 ten ztras a napětí z tebe vyprchá 😵 .. no myslím, že z obouch 😀 A zaručuju ti, že po tomdle tom změní tu svou pózu 😎 ..z mlčící a nebavící se..na nasranou a vzteklou 😎 , ale co alspon nějaká vítaná změna ne 😀 A všechno lepčí než nuda 😀 😉

sarlotta
15. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
15. kvě 2010

Natalinko- kuřátko... hele na prvním místě škola juuuu, takže učit a neflákat 😠 😀 a pak prcek a jeho nástup do školky 😉 .. a práci máš- budeš se vracet nebo budeš hledat novou ? No a manža ať se třeba pos... máš pravdu normální dospělí lidi si sednou a řeknou si co je s... a co jim vadí... ale zase ono je to někdy dooost nepříjemné slyšet o sobě nějakou blbou pravdu 😅 😅 jooo je to složité ty vztahy.

No a miminko🙂 to přijde když to budeš nejmíň potřebovat- tak týden po nástupu do práce apod 😀 😀 😀

sarlotta
15. kvě 2010

Ahojík Farminko🙂)) nad tím načutáváním jsem se pobavila 😀 😀 😀

U nás je taky rodinná pohoda.. musím zaťukat 😉 já jsem prostě šťastná a celá rodinka pak se mnou 😎 často se jen tak obejmeme během dne a ono to dělá moc. Když je nějaký spor, tak se to snažím řešit spíš škádlením. Třeba když objednám moooc věcí na netu a manža bledne kolik je to peněz 😲 😅 tak dojdu a nooo tatínek se nám zlobinká, nechce Ti Šarlinko koupit to a to... no a tatínek vyměkne 😉 Ani mi nevadí, že jezdí ke tchánovcům... ale to zas přijde až se malá narodí 😠 😀

sarlotta
15. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ...........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 28tt..............................je v nemocnici,KO 25.5. KO 2.6.................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?.......................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... je v nemocnici,KO 10.5 v pořádku,.. ..........čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? .....................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 22tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 18tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 17tt................................KO ?
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 8tt................................... KO31.5.
M.aa.b 32DC
Cajori 24DC
Madormi 21DC
Nicollka 19DC
Farmarska 18DC
Katyna 13DC
Aja 8DC
Natalie 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

farmarska
15. kvě 2010

šarlot holt se na ty chlapy musí hrát divadlo 😀 to aby měl člověk někdy DAMU aby to s nima uměl zkoulet 😀 ale u nás to taky většinou jde a když už nějaá hádka, tak pak brzké a dlouhé usmiřování 😉 😵
jinak šarlot taky moooc děkuju za tabulky! jde ti to moc hezky , šikulko naše 🙂 a člověk má pěknej přehled 🙂 🙂
teda ale co si počneme, až porodíš a nebudeš na nás mít už tolik času?! 😨 😨
holky nějaká dobrovolně se u sarlotky začněte zaučovat! 😉 😀

markee
15. kvě 2010

ahojky,
Na Vladěnku moc a moc myslím. Aťa tam prcek ještě chvilku vydrží a je v co největším pořádku.
Já jsem byla včera v práci-na brigádě. Volali ve čtvrtek,zda můžu. Jdu určo v pondělí,pak uvidím dál. No jinak mi přišli od nich penízky a jsem naštvaná ☹ strhli mi daň. To by mi nevadilo,kdyby mi účetní necpala,že když přinesu papír o tom,že jsem na pracáku,tak podepíšu takový růžový papír u ní a díky tomu mi daně strhávat nebudou. Podepisovala jsem to 30.4. a 29.4. jim ten papír donesla.No a výplata o 390 nižší-pro mě je to dost peněz(při tom málu co dostávám). No a určo moje kamarádka to má s tou daní. Chjo,je to fakt nespravedlivý.

kopa
autor
15. kvě 2010

Ahoj holky,
díky všem za vyjádření k pohybům 😉 😉 Včera jsem ještě koukala na netu a něco početla,tak jsem v klídku.
Farmíku díky i za tvoje poznatky 😀 přeci jenom jsme asi tak stejné postavy 😉 😉

farmarska
15. kvě 2010

markee bobku, tak si tam zajdi k někomu, kdo ti to počítal a řekni jim to. Dyt na tom nic není a i kdyby to už ted nešlo opravitt, alspon pro příště to budeš mít v pořádku 😉

sarlotta
15. kvě 2010

markee to je bordel teda 😠 se zeptej šéfa co to jako má být..

farmarska
15. kvě 2010

kopi jenže ty jsi skoro v pátým měsíci a já jsem netěhu a vypadám ted už jak v 8minimálně! 😀 😀 😀

markee
15. kvě 2010

Famy,jo,já tam chci zajít. Pže mi to nedá,pořád mi to vrtá v hlavě,proč? No,že já musím vše odnést. Asi to přitahuju ☹

sarlotta
15. kvě 2010

hele vždycky Ti to může dát bokem🙂

kopa
autor
15. kvě 2010

A jako Handm dá nové fotečky do alba a ani nepříjde 😀

Cajori zdravím tě 🙂 a chod častějš 😠 🙂

Holky u nás je doma taky klídek 🙂 🙂 ba dokonce bych řekla,že se máme rádi víc a víc 😅

kopa
autor
15. kvě 2010

Markee tak se té účetní zeptej,protože jestli jsi donesla ten papír podepsaný 30.4.,tak měla ještě času dost ti to strhnout.Nebo ti to vrátí až tenhle měsíc ve výplatě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru