Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. led 2010

farminko a jak se máš Ty, dojdi kuknout častěji, chybíš nám tu sluníčko 😉

sarlotta
6. led 2010

Kopísku, žádné ležení, hele co vaříš dneska ? Včera jsem udělala ten segeďák a už je sežraný🙂)))) potřebuju další inspiračku 😎 😀

aronek
6. led 2010

handm, příští čtvrtek jdu do poradny, tak doufám, že se s doktorem dohodnu, kdy začne mateřská. Vzhledem k tomu, že začnu 32tt, tak bychom mohli 😀 Za chvilku jdu zase do práce, dnes mám odpo ☹ S kalhotama si nic nedělej, pár měsíců to lepší nebude 😀

aronek
6. led 2010

sarlot, já měla včera rajskou a byla skvělá a dnes mám myslím ptáčky 😉

mari111
6. led 2010

ahoj holcinky, tak jak se tu mate, ja zrovna s vama snidam. Sarlotko krasny lesni kamaradi k vam chodej na zobanicko. neboj ,k dr brzo zajdu,uz premejslim ze bych se tam v pondeli stavila 😉

handm
6. led 2010

šarlotko, nestraš mě, i když manžel taky říkal.. jsem zvědavá, jak to bud evypadat..🙂 8000 ale vychází podle té tabuličky.. tulení bylo jen třikrát kolem ovulky, takže tam moc rozptyl nebyl a bylo to kolem 10/12, takže to vychází a nějaký ten 6TT...
Jinak pro inspiračku na vačření? včera jsem měla zapečený brambory, mňam 🙂
Aronek, no, to už by bylo na čase, tedy!!! 🙂 a na kalhoty prdím🙂 nejaky koupim levny🙂
vetsiiii
ahoj mari, jka je?!

kopa
autor
6. led 2010

Ahoj holky 🙂
Sarlott jaký válení? 😀 😀 jsem v pracovním procesu 😀 Hele nám segedín ještě zbyl 😉 ale budu vařit zítra 😉Koupila jsem kotletku udělám plátky(dělám jich tak 10 kusů)na velkým plechu,ten si celý prostřu alobalem a na to pokládám ty plátky kořením to kořením na grilovanou zeleninu.Na každý ten plátek dám slaninu,cibuli,okurku,pak dám zase slaninu a na konec dám plátkový sýr.Když to mám na všech plátkách tak celý ten pekáč přikryji alobalem a dám do trouby tak na hodku 😉
Jo a ještě jsem si trošku vymazala ten alobal máslem,na konci budeš mít i trošku štávy 😉

kopa
autor
6. led 2010

Sarlott hezký ptáčci 😵

kopa
autor
6. led 2010

jo vlastně ten plátkový sýr dávám před dopečením a ještě občas na tu slaninku dám kousek koleček buřta 😉

sarlotta
6. led 2010

mňam mňam🙂)))

handm jaké strašení🙂)

kopa
autor
6. led 2010

holky ujíždím na gumových medvídkách 😀 😀 jsou výborné,jen čekám kdy mě začnou bolet zuby 😅

handm
6. led 2010

šarlotko, nebylo by to strašení..🙂 ja bych dva kousky brala, nejlepe parecek 😀

kopa
autor
6. led 2010

Handm to by bylo príma kdyby byli na utz dvě bublinky 😀 😉

Jo holky,včera jsem si psala s Bobinkou,tak dneska by se tady měla objevit 😉

handm
6. led 2010

Holky, jsem z toho vašeho vaření uplně na práškY.🙂 já vařím tak jednou za 14 dní, když jsme o víkendu doma, jinak nic 😀 🙂🙂🙂 ale jednou mě to dožene, vím...🙂

kopa
autor
6. led 2010

Handm já vařím furt 😀 to by mi doma neprošlo 😀 😲

sarlotta
6. led 2010

handm no co jste si udělali to máte 🤐 😀 😎

kopi a cooooo je těhuléééé ?

sarlotta
6. led 2010

já vařím ráda... akorát te´d musím vychytat dobu aby se mi u toho nezvedal žaludek.
Mám ráda přírodní masino, těstoviny, rýži, kuskus...se zeleninkou.. takové rychlovky🙂
ale ráda dělám i omáčky,polévky a pečené masino když je čas.

hanana
6. led 2010

dobre ranko,
ja mela jit dneska na prvni ko a tam me meli zapsat a objednat na ten NT screening a napadlo tolik snehu ze se tam nedostanu, stejne mi volali ze to rusi..... ach jo ja snad porodim nez se dostanu na ultrazvuk 😠

kopa
autor
6. led 2010

holky Bobinka ještě netestila 😉 ale měla nakou virozu,tak možná z toho zvracela 😅

sarlotta
6. led 2010

akorát sladké jídla nevařím vůbec.. to nemusím

hanana kakra... to mě mrzí a kdy teda půjdeš ?

kopa
autor
6. led 2010

Hani to škoda,a kdy tam teda půjdeš?
No nic jdu pracovat,za hodku nakouknu 😀

hanana
6. led 2010

kopi nevim nejblizsi termin meli az za dva tydny ale to je dost pozde, protoze se to musi stihnout do 12tt neco myslim, tak nevim volala jsem jeste nekam jinam uvidim je to hruza ....

mari111
6. led 2010

handm, nic moc porad kasel a zveda se mi pri tom kaslani kufr. 😔 ale ja nechci uz zvracet,fuj to ja nerada, jako kdo jo ze ale ja hodne nerada, ☹
ajoj Kpi,jak se mas, makas makas, teda ty zas tady delas chute,mnam to by som si dala 😝
jinak zitra uz du do prace a hned uz od pul jedenacty, to mi tam vubec neutece, prej musi topit elektrinou,ze ted debl majitel ji jeste nezprovoznil plyn a zachod splachovat kbelikem vody,no uz se vidim jak tam litam s kbelikem, ach jo mne svihne, se mi tam teda vubec nechce 😒

kopa
autor
6. led 2010

no to je děs,že to u vás funguje takhle ?Už by jsi taky ráda viděla mimíska vid? ☹

kopa
autor
6. led 2010

Mari tak až půjdeš na gyndu nech si napsat PN 😉 a budeš mít klid 😀

mari111
6. led 2010

teda hanano, to je blbe 😠

mari111
6. led 2010

ja nemusim mit pn kopi 😉 ja chci delat dokavad to pude ale hlavne nechci aby tam byla zima a tak, je to tam jak v kocurkove, a to sme se do noveho kramku tak tesili 😖

handm
6. led 2010

Kopi, mě to prochází,naštěstí zatím 🙂 oba chodíme na obědy v práci, večer přijdeme někdy v sedm, osm ato už ani hlad není, spíš zaženeme chutě nečím případně. v létě salátky vyrábíme, v zimě spíš jen tak něco zobnout... a víkendy na střídačku jezdíme k tchýni a k našim, takže nás tam živí 🙂🙂🙂 Ale ono to bude jinak, až budu doma, třeba jednou 🙂

šarlotka, jsem zvědavá, co jsme si vyrobili 😀:-d😀😀😀😀
Hani, to je tedy síla... už 10TT a ještě si nebyla, viď?! ... snad brzy někoho najdeš!!!
Mari, taky dobry ☹ zvracet ja taky nerada, ale to asi kazdej..🙂 ale kdyz to pomuze, tak aspon neco...
v ty praci se moc nedri, nic nezvedej!!🙂

kopa
autor
6. led 2010

aha ty děláš na krámku,tak to jo 😉

mari111
6. led 2010

no ja delam v sekacku, tam je lazo-plazo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru