Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. únor 2010

jo a přemýšlela jsem že si koupím nový vitamíny,ten Femík již beru dlouho.Zkusím ted ten gravital 🙂

kopa
autor
2. únor 2010

A kdepak je Murynka? 😕 😕

kopa
autor
2. únor 2010

Jo holky,ještě mě dneska napadlo,snad mě tu zase neukamenujete 😅 😀 😀 😀 Co kdyby jsme tuto diskuzi nechali uzavřít a přesenuli se uplně někam jinam???? 😅 😕 Existuje pár diskuzí,kde můžeme být jen my a můžeme mít uzamčené téma,takzvaně že nikdo nevidí co tam píšem a nikdo si nás nemůže číst a zažádá si o vstup když bude chtít a mi to pak schválíme.
byl to jen nápad 😉 😉 😉 😉 nikoho do toho nenutím,páč mi právě psala dneska kámoška,že někam chodí.

aronek
2. únor 2010

kopi, nevím, ale některé se přidávají postupně a je dobré pro ně vidět, že to jde a není konec světa 😉 Nevím, jestli to téma nejde najít, tak si nebudou mít kde povídat. Ale samozdřejmě nevím jak takové téma funguje

kopa
autor
2. únor 2010

Aronku jasně to chápu 😉 ale koukala jsem že je i spousta témat ve snažilkách 😉 já to myslela pro nás abysme měli soukromí,intimčo 😀

kopa
autor
2. únor 2010

to téma jde najít,ale mají to rozdělené jako maminky,otěhotnění.Tak jsem myslela že bysme se rovnou šoupli do maminek 😅 😅 byl to jen návrh,určitě nedělám závěry 😉

kopa
autor
2. únor 2010

Aronku a kdy ty hodíš fotečku bříška? 🙂

kopa
autor
2. únor 2010

ahhh a ted jsem koukala,že by to šlo i pro nás se stejným jménem tématu 😉

hanana
2. únor 2010

ahoj kopi jak je?
ja nekde cetla ze se to tady bude predelavat jak strecha a ze prave to uzamykani (sorry nevim jak i/y) bude mozne i tu 😉

kopa
autor
2. únor 2010

Hanana je mi dobře 🙂
já myslím uzamykání s tvrdým 😅 😀

hanana
2. únor 2010

ja si rikala ze to asi bude nejake to vyjmenovane slovo 😀 😀 😀

kopa
autor
2. únor 2010

Hani snad jo??? 😀 😀 😀 já měla z čj za 2javascript:addEmoticon('😀','vBody')

hanana
2. únor 2010

no predstav si ze ja odmaturovala taky za 2 z cj 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ale je to davno 😵 😵 😵
myslis ze nas tu nekdo spionuje>????

aronek
2. únor 2010

kopi, pořád nemám kabel k foťáku, ale už jsem zjistila, že tady ho neseženu, takže jsem to dala mamce, ať se snaží 😀

kopa
autor
2. únor 2010

Hani to je možné 😅 ale víš kolik lidí si nás může číst? 😅

hanana
2. únor 2010

divala jsem se ze jsi 18 dc tak to u vas asi uz snazenicko probehlo ze?

kopa
autor
2. únor 2010

Hani jojo snaženíčko probíhá,spíme spolu jen jednou denně a někdy i obden 😅 😀 tak tenhle měsíc nebudu mít 33 styků 😀 😀 😲
ale nák už nic nesleduji,páč jsem zjistila,že to stejně nemá cenu 😅

Aronku tak snad ještě uvidím bříško do porodu 😀

kopa
autor
2. únor 2010

no nic mizím na chvilku k telce na zprávy.Zatím papa 🙂

aronek
2. únor 2010

no nevím nevím, v nejhorším zkusím mobil 😀

kopa
autor
2. únor 2010

Holky psala jsem admince,a napsala mi toto:

ano modrý koník už se předělává, nová verze by měla být prakticky stejná jako modrastrecha, mělo by to být hotové možná ještě koncem tohoto týdne.
Jenže na střeše nejsou uzamknutá témata a vím že holky tady byli dost proti aby se to měnilo.

flair
2. únor 2010

Ahooooj 🙂 Hlásím se po několika dnech sodomygomory (manželův návrat po měsíci a tudíž tulení a tulení... 😀 ) A dnes jsme byli na velkém UTZ. A vše ok a pořád je to holčička 😀 Do papíru nám napsali: normální ženský genitál. A manža se ohradil "Jak normální? Snad nejkrásnější po mamince!! 😀 😀 😀 " Jo a museli jsme jít na dvakrát, bo nejdřív mladá nechtěla ukázat žaludek. Tak jsem musela jít na chodbu, vypila jsem horkou čokoládu a vodu a pak hnedle byl žaludek k vidění, bo se mladá napila plodovky a tak pí doktorka žaludek konečně viděla.

Miraxíčku, jééééééé, určo už ted máš Bětušku pomalu u sebe 😵 Drž se!!!!!!!!!!

markee
2. únor 2010

Flair,to jsou krásné zprávičky z UTZ 😀
Jen si s manžílkem užívejte 😉

kopa
autor
2. únor 2010

Flair tuleníčko joo 😀 😀
Jé takové hezké zprávičky nám neseš 🙂 hele a jaký budete mít pro holčičku jméno?

flair
2. únor 2010

Kopinko, jméno tajíme před všema 😅 Oni to všichni na nás zkoušejí, ale my neeeeeřeknemeeee 🤐 😀

kytiii
2. únor 2010

Ahojky,

asi před týdnem jsem se k vám přidala, ale nějak nestíhám vaše tempo, jste tady pěkné kecalky 🙂
gratuluju všem ke kontrolám, které dopadly na 1!Také markee potichounku blahopřeju 🙂
Mirax přeju rychlý porod, ať už má Bětušku u sebe.

Minulý pátek jsem byla na kontrole, bylo vidět srdíčko, takže se mi dost ulevilo, jsem teď 6+6tt. Paní doktorka si mě ještě pozvala na kontrolu na tento týden a pokud mimísek povyroste a bude vše v pořádku dostaneme těhotenský řidičák. Tak věřím, že bude vše v pořádku...nestíhám sem vůbec přispívat, domů chodím z práce v 18-19h a padnu za vlast, celý den mám nevolnosti, nezvracím, ale je mi blivno 😝 . Mám ale štěstí, manžílek za mě zastane práce doma, uvaří, takže velká podpora.

flair, stejný kočárek, o kterém jsi psala si objednala moje švagrová. Je moc pěkný a hlavně má ho naše známá a fakt mu dávala zabrat a není to na něm vůbec vidět, žádná reklamace, takže doporučuju 😉

farmarska
2. únor 2010

ahoj holky, chci vám jen napsat, že ještě po třetí hodině mi miraxka psala, že ještě nikam nejedou, že zkusí zatím počkat, ale ted už se neozývá na zpravy, takže myslím, že už asi jeli a Bětuška už bude brzy na světě 😵
holky já jsem tááák napnutá!!! 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
2. únor 2010

farmi dík za zprávičku 🙂

murynka
2. únor 2010

ahojky holky já s koníkem skončila ☹ je mi to líto ale byli tu porblémy nějaká holka asi ahckerka se nám dostala do IP máme důkazy poslala nám je takže bacha co píšete!!!!!!!okamžitě změnte hesla at je máte složitější jinak se tam leckdo dostane.......nám znepříjemnila koníka dost!!!
jsme přesunuty na dámu kde je uzavřená dsikuze jen pro zvané žádný šmíraci nic a jsem spokojená

nakukovat budu ale ne moc často,koník se má během 14 dnů měnit jako je modrý střecha to se mi nelíbí ale budou ty dsikuze také uzavřené což je dobře 😉

opatrujte se tu moje milé holky

murynka
2. únor 2010

kdo bude mít zájem mám skype nebo icq...a fotky budu dávat na rajce.....ozvěte se do IP

venuska
2. únor 2010

Martinko, X-lander mam red, ale na fotce vypadá jak pink....zajímavé. Taky jsem na to koukala. Jsem s ním moc spokojená, je hezky lehký a hezky se sním manipuluje.
Hezky ti ty týdny letí..krásný.

Kopíku, děkuji....nějak jsem zjistila, že nemám žádnou fotku s malou, jen fotím jí a manžela a mě pak nemá kdo vyfotit, když jsem s ní sama doma.Musím to napravit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru