Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. bře 2010

aron někde jsem četla že se nemusí Tooo aby se rozjel porod, že stačí sperma, protože to v sobě obsahuje právě nějakou tu látku která to vyvolává. Takže když by se ti tam alspon podařilo nějak dostat ty spermoně..stříkačkou třeba 😅 tak to je ten sámej učinek, jako kdyby jste to dělali 😉
takže šup šup, pošli příteláka na wc se skleničkou 😀
no a nebo pak třeba orálek s hami hami, by měl možná ten samej učinek 😅 🤐 a to by se mu asi líbilo víc 😎 😀 😀

farmarska
13. bře 2010

tý jo markee tak odjíždějí, huráááááá !!! ani nevíš, jakou mám radost s tebou 😵 😵 😵

markee
13. bře 2010

Farmy,jo jedou ráno dom 😵

aronek
13. bře 2010

farmi, taky mi to říkali, že ve spermetu je ta samá látka, která je v té tabletě na vyvolání 😉 poslat jsem ho zkusila, tak řekl, že pak stejně nemám tu stříkačku 😠 prostě se vymlouvá 😝

farmarska
13. bře 2010

aron ani pipetu? 😉 tak holt bude on zašťourávat prstíkem 😅 a nebo uděláš stojku a on ti to tam naleje 😀 😀 😀

farmarska
13. bře 2010

markee jako je to asi fakt drzoun ta tvoje švagrofka 😠 ono jí to chce opravdu párkrát utřít a ona se zklidní. no ale kdo na to má mít nervy vid 😝
no ale tedka odjedou a ty si oddáchneš a bude snad od nich alspon na nějakej čas klid 😉 nejlépe kdyby až do tvého porodu 😀

markee
13. bře 2010

Farmy,jo přesně. Já nemám náladu to pořád řešit. Někdy to přejdu,někdy to nevnímám a pak mám období,že mě naštve a rozbulí cokoliv.
Ale ona až se dozví,že jsem těhotná,tak jí to dojde a bude se omlouvat nebo bude říkat,že si myslela a kdesi cosi. Já si myslím,že se má k lidem chovat slušně i když nejsou těhu. Pže chlap třeba těhu nikdy nebude 😀
A klid fakt potřebuju,pže to je hrozný.

aronek
13. bře 2010

farmi, cuká se, asi nebude vůbec nic 😠

markee
13. bře 2010

Aronek,ty chlapy jsou jak prdlý. No nevim co blbnou.
Holky jdu spát,zítra budu mít perný den-máme to maškarní. Ráno musím uvařit a v 11 hodin jedu směr školka a budeme nosit tombolu tam ,kde bude maškarní a bude zdobit a tak. V půl druhý začne maškarní a skončíme bůh ví kdy,takže budu fakt KO.
Dobrou noc.

hanana
13. bře 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, prvne jsem byla u vas v cr, a ted jsme na dovci - je tu 30 stupnu a vedro hrozne 😵 😵 😵 , ale malej ma trochu teplotu t 😵 lebedime v pokoji,

trochu jsem vas docetla maartince gratuluji k careckam, jsou uz krasne

mari gratuluji k tetickovani

a martince a aronkovi - holky uz se vam to blizi myslim moc na vas

farmarska
13. bře 2010

aron a to jsi nějaká bachařka?! 😎 😀 😀 😀

hani jéééé to teplíčko ti ták zavidím!! 😵 😵 a kdepak jste?

mari111
13. bře 2010

no marke co to sou za lidi, teda ja bych ji dala, pet minut a uz by ste ji tam aspon rok nevydeli, tohle ja fakt nesnašim 😠

mari111
13. bře 2010

teda to sou tady rady jak porodit,že hami hami, no to bych si raděj počkala do pondělí než hami ,bléééé

mari111
13. bře 2010

holky tak těhotenska demence u mne probíha v plnom proudě, když už někdo dá prat prádlo a nenaleje do pračky těk. prášek a uvědomí si to až při věšení pradla, tak to už je něco. no hrabe mi teda statečně a vúbec mám poslední dobou takové úlety že to nejde ani chápat 😅 ach jo, kam toto povede ☹

aronek
13. bře 2010

farmi, sice jsem bachařka, ale o tohle jsem fakt žebrat nikdy nemusela 😠

aronek
13. bře 2010

jdu do pelíšku, ale přítel se už cuká, že žádný bazénkový hrátky nebudou 😠 takže přeji dobrou noc 😉

mari111
13. bře 2010

Aronku dobrou, a neboj když to nepříjde zítra tak to v pondělí určitě v pohodě zvládneš 😉

mari111
13. bře 2010

ja už du taky do hajan tak dobrou

sarlotta
14. bře 2010

Dobré ránečko drahoušci🙂

sarlotta
14. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 41tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 39tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 28tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 20tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 20tt........................................25.3. velký utz
Mari 17tt........................KO 1.4.
Handm 16tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 14tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT 12.3.
miru.j 13tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme 🙂
Markee........................... KO 25.3.
Nicollka 39DC ???
M.aa.b 36DC ???
Paajaa 25DC
Cajori 15DC
Mandormi 14DC
Aja 7DC
Katyna 7DC
Ikopretinka 5DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá

sarlotta
14. bře 2010

Sirell k tomu Prediku, no já měla doktora Poláka a ten byl super, fakt 😅 😎 Ta doktorka není tak komunikativní, to říká víc lidí. Doufám, že na velký utz budu mít zas chlapa🙂))) A srdíčko jsem poslouchala já, normal sem mu řekla jestli mi ho pustí.

sarlotta
14. bře 2010

Maarrti to je náááááááááááááááááádherná čárečka.... to je těhu jak vyšité super, paráda 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
14. bře 2010

Wlladka já mám x-lander - má nafukovací velké kolečka... měla jsem sporťák po malém, tak jsme jen dokoupili korbičku - v albíčku.

sarlotta
14. bře 2010

Mari blahopřeju, tetko🙂))))) já jsem minulý týden choval 2měsíční 4kilové mimi a přišlo mi táááák maličké, nádherné, muchlací 😀 😀

sarlotta
14. bře 2010

Aron přítelák je srab Ti řeknu🙂))))) ale dobře mu tak... po porodu bude mít utrum tak půl roku než se dáš do kupy, jestli vůbec budeš mít přes hormony na něco chuť...

sarlotta
14. bře 2010

Mari🙂)) ještě, že se aspoň voda na poští sama coooo🙂))

aja.83
14. bře 2010

Dobré ránko, holky! 😵
Ahoj sarlottko! 😉

sarlotta
14. bře 2010

Farmi já myslím, že můžeš být v klidu, podle mě jste trefili fakt neplodné období.. buď ovule byla 14 dní po a nebo bude až po první mrše. 😉

sarlotta
14. bře 2010

Markee návštěva mizí... super🙂)) Tak mě napadlo a co si udělat výlet k nim a oplatit jiim to🙂))))) přesně podle jejich chování🙂)))))))))))) no cooooo, třeba se chytnou za nos.

sarlotta
14. bře 2010

No jo hezky se mi tady kecá 😀 😀 😀 😀 😀
Holky včera sme byli plavčit v bazénu dopol, pak sem snědla oběd a šla se natáhnout ... no a vstávala jsem ve 4 odpoledne 😲 😀 😀 😀 😀 ale super to bylo pěkný rodinný den🙂) Dneska manža zdrhá do práce, tak budu s prckem sama samička.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru