Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
5. srp 2010

@farmarska to jsou opravdu paka je mi maleho lito to se nedela 😝

@markee drzim palecky na praci 😵
@handm tebe uz posliaji holky do nemocnice? 😀 😀 nic takoveho nechci videt prvne jaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
uz mi z toho sibe asi budu muset vyzkouset nejakou delsi prochazku dneska....... 😠

handm
5. srp 2010

@hanana ja myslela, ze si jen holky spletly naše nicky.. stejně jsme obě hanky 😀😀😀 ale ono ne, už by mě tam šouply...🙂 ale já bych ráda ještě tak 14 dní vydržela...
a chápu, že ty už bys ráda.... prckovi se nechce?! termín máš v neděli, vid?! a jméno?! furt ho tajíš?!🙂

hanana
5. srp 2010

@handm jo termin je v nedeli ale ja jsem pocitala tak 38 tt a nic z toho, jmeno netajime uz je rozhodnuto na 100% to bude Oliver, jeste jsme meli minule jak se narodil Matysek schovaneho Daniela ale nakonec vyhral Oliver, jenom doufam ze z toho nebude holcicka protoze holcici jmeno nemam...... 😵 😵 😵
snad to jeste chvilku vydrzis abys nakonec nedopadla jako ja 😀 😀 😀

handm
5. srp 2010

@hanana mě by se taky 38TT líbil 🙂 ale uvidíme a hlavně, aby byla miminka v pořádku a zdravá!🙂 Oliver je moc krásné jméno!🙂 Tady vím jen o jednom, co mají jedni vzdálenější známí!🙂 a vy jste stejně v cizině, takže tam to je uplně ještě mnohem lepší!🙂
Ale holčička by byla super překvapení, ne?!🙂🙂🙂🙂

handm
5. srp 2010

přijeli mi naši holky, tak se tu mějte pěkně, my jedem na kukačku za malinkou neteřinkou 🙂 pááááá
a Hani, držím palce, at už se Oliverkovi chce ven!🙂

mari111
5. srp 2010

ahojík , Ajuš dík za držení pěsti, ja ti taky držím aby tahle mrcha mrchovatá byla už poslední 😠 Teda Handm už si tam málem byla 😀 ale klídek, pěkně popořadě, jasne 😅 nejdřív Hanana ,pak já a pak už múžeš ty 😉 ju 😵

😠 Farmi no toto, to bych je asi zabila, takle zmást kluka 😠 😠 , chudák ,ten musí bejt smutnej a sklamanej

sarlotta
5. srp 2010

kuk holčinky 🙂 pračka pere, myčka myje, oběd uvařený, malá chrupe na balkoně🙂)) 😎 v noci spinkala od 10 do 6 do rána 😲 😀 , pak sme šli do školky s Kryštofem, do obchodu a ještě spinká, jen sem ju přeložila z kočárku do kočárku 😎

@ee.liska díky za fotečky... @petroska Filípek je nááádherný... jestli se podaří i kojčo tak budete hvězdy a půjdete za týden domů, jakoby byl v termínu... je to fááákt šikulka šikovná 😉

farmarska
5. srp 2010

ahoj tak už jsem zase tu 😉 Robčoj jsem to řekla. Nejdřív si myslel, že si dělám legraci a prej mami dobrej vtip 😅 😅 No a pak mu začlo docházet, že fakt nikam nejede, tak pár slz padlo pak si zalezl do pokojíčku a nadával na ně. 😅 Ted vyšel s rozhodnutím, že už s nima nikdy nikam nejde 😀 a že jsou nenormální 😀 Už je v pohodě, ale mrzí ho to, to je vidět..a mě štve 😝 jo a taky mi nahlásil, že po něm dnes nemůžu nic chtít, že má z nich depku 😀

sarlotta
5. srp 2010

@farmarska normálně jim dej do nosu.... to jsou teda 😠 😠 😠 😠 😠 píp.

@hanana tak Oliver... krááásné jméno... i mě se líbilo když jsme vybírali u Kryštofka.... ale nehodí se mi k příjmení🙂) držím palušky na nedělu 😎

sarlotta
5. srp 2010

@aja.83 děkuju za přání🙂) a mrcha bude doufám poslední, potfora jedna 😠 😔

farmarska
5. srp 2010

jinak jsem ráda, že hadm nepředbíhá 😉 druhé Hance přeju brzkej porod 🙂 a šarlotce gratuluju k hodňoučké uspinkané šarlotce 🙂
ajuš ta mrcha je fakt kurva hnusná 😠 koukej se na ní už pořádně naštvat, vynadat jí a odehnat jí od sebe, na pěkně dlouho 😠

farmarska
5. srp 2010

markeesku tobě přeju at získáš tu prácičku, byť je na půl roku.., alspon nějaký začátek 😉 a kilča neřeš 😉 hlavně že jsi zdravá , ty i Johanka a to je nejdůležitější 😉 ostatní se vždycky nějak vyřeší a dořeší 🙂

farmarska
5. srp 2010

ach jo holky, mě se dneska zasejc tááák nechce do práce. Jsem nějaká unavená 😝 a to jsem za celý dopoledne pořádně nif neudělala 😅

mari111
5. srp 2010

jé Farmí chudášek, ale aspoň že je na ně naštvanej 😉 ono to je lepši jak kdyby byl smutnej, no i když trochu je.A né aby si po něm něco chtěla, dneska má fakt právo trucovat 😀
Šarlotko ty máš ale hodnou holčičku 🙂

mari111
5. srp 2010

Farmí máš právo bejt unavená, ještě kolik? Dva týdny? a budeš už doma né. To už nějak vydržíš,to uteče.

farmarska
5. srp 2010

kdyby mi nezbejvalo do konce už jen tak málo, tak se na to už normálně vyfláknu 😔
No ještě vydržet dva dny odpoledních, pak sobotu celodenní pak pondělní inventuru, uterní odpolko a pak mám tři dny volna 😵 a pak už tuším jen tejden 😵 nebo něco málo přes 😵 😵 😵

mari111
5. srp 2010

Já už se teda pěkně nudím doma, ještě že v neděli přijede kámoška aspoň 3-4 dni mi utečou a pak už budu vyvolávat Laurinku intenzívně na svět 😀

farmarska
5. srp 2010

mari prej právo trucovat 😀 😀 😀 to bych teda taky někdy chtěla mít 😀 😀 😀

mari111
5. srp 2010

farmi 😀

farmarska
5. srp 2010

Mari budete vyvolávat společně s manžou ne 😀 😉 😎
jo a to jsem ti říkala, že moje Laurinka bude asi taky každou chvíli rodit 😉 vidím to tak do dvou týdnů 😵

sarlotta
5. srp 2010

taaak a už je vzhůru slečna 😀 , daly sme kojčo a sme tu,aktual foto 😉

farmarska
5. srp 2010

šarlotka je táááák roztomilounkáááááááá!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
5. srp 2010

@farmarska Ty si dříč, čoveče 😅 🤐 ... dík za pochvalku 😎 vyřídím 😉 jinak už sme se poblinkali a přeslekli, dokojili a chrupem 😝 😀 to jsou radosti, půjdu něco sníst než se vzbudí zase..... cvakám tady do počálu a malá se chláme ze spaní, asi si to pamatuje 😀 😀 😀

mari111
5. srp 2010

jé farmi, tak to budeme možná rodit stejně 😀 😀 😀 😀 😀
Šarlotko fakt je zlatunká malinká Šarlotka a směje se jo, si asi fakt pamatuje že maminka ťukala do klávesnmice celé těhu 😅

mari111
5. srp 2010

jak špulí tu pusinku a ty ruce jak dúležitá je slečna 😅 😵 😵 😵 😵

sarlotta
5. srp 2010

díky @mari111 a co Ty, kolik máte váh. odhad ?... jak na gyndě ? kdy to vidíš na porod ? nestíhám to dohledávat 🤐 😉

sarlotta
5. srp 2010

@farmarska Robča je zlatečko, teda... jak se s tím srovnal chlapsky 😀 😎 má jedničku.... musíš vymyslet nějaký náhradní plán na výlet matko 😉 😎

mari111
5. srp 2010

šarlotko nevím, teď měl gyndař dovču, du na ko v pondelí tak uvidíme 🙂 sama jsem zvědavá 😅 a jak to vidím, no nevím, včéra mne bolelo břicho, takové tlaky, že jsem si říkale, napočítam do 20 a jestli to nepřestane tak jedeme 😅 ale přestalo to 🙂 a pak už se to nevrátilo

ee.liska
5. srp 2010

ahojky 🙂 já mám dneska tááákový kopr 😝 spravila jsem si myčku, teď zkušebně myje tak doufám že bude ok 😀 a to chci aspoň jěště utřít prach

@sarlotta ty máš doma zlaté miminko 😉to dávají takto hodná miminka v hradišťské porodnici? ale Šarlotka je náááááááádherná 😵 má krásnou pusinku našpulenou

@hanana Oliver se mi moc líbil, jen manžovi ne 😒

@handm taky mám naplánovaný 38tt 😀 a pak to začnu řešit 😀

@farmarska k tomu snad není co říct, takto malého namlsat a pak nic 😒 ale Robča je moc rozumnej kluk 🙂 a to už ti v práci snad rychlo uteče 🙂

ee.liska
5. srp 2010

@markee jé to by bylo super, kdybys tu práci dostala 😎

@aja.83 mrcha jedna 😠 😠

@martinkal už tam máš hlásek 🙂

@wlladka doufám, že se máte dobře 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru