Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 41tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 38tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 37tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 36tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 35tt...................................KO 10.8+ nástup na mateřskou........čeká holčičku......Eliška
Sirella 34tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 34tt........................ .......genetický utz dopadl výborně ..............čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 30tt ................................Velký UTZ 10.8., 25.8.KO, kardio 8.9.
Maarrtina 26tt ....................... .KO 16.8., test na cukrovku 6.8.............čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 22tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8............................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 20tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 11tt...........................Ko?
Nicollka 41DC???
Natalie 28DC
maendy 17DC
Madormi 10DC
Katyna 6DC
Aja 5DC
M.aa.b 3DC
Cajori 2DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

nikissek28
9. srp 2010

ahojte holky, tak jsem se té mrchy konečně dočkala.....třicátýprvní den po revizi dorazila 😉 (dnes)

handm
9. srp 2010

@kopa, no, já bych ráda kolem 20/8... 🙂 ale termín mám podle UTZ 31/8 a podle MS 4/9... tak uvidíme..😝 ale už se moc těším!!!🙂

handm
9. srp 2010

jsem si ted skoro hodinu ochlupovala nohy strojkem.. jsem cela zablokovana, akrobati z cirkusu by ze me měli radost, co jsem předváděla... 😅

handm
9. srp 2010

@nikissek28 super!! Gratuluju!! a ted uz jen jedna nebo dve a pak hezky těhulkovat'!🙂

ivomal
9. srp 2010

@nikissek28 moc gratuluju k první porevizní🙂 to je úůeva viď, to je jediná mrcha na kterou se upřímě fakt těším🙂

nikissek28
9. srp 2010

@handm jj děkuji
@ivomal jj už jsem se ji nemohla ani dočkat........ 🙂jinak doufám že ta tvoje se taky objeví takhle brzy po revizi 😉

mari111
9. srp 2010

Ahojík holky, doufam že je tady vše v pořádku, du nahlásit dnešní kontrolu, vše v pořádku, dr. do mne šáhl a říka "ženská, šak ona už je úplně dólu, už to brzo přijde" tak mu říkam, kolik mi dávate? a on no třeba aj zítra a třeba né, ale vše je prej připraveno, tak jsem zvědavá kdy to příjde, já se na malinkou tááák těším. Tak zatím pá a du se věnovat návštěvě. Držte se mi tady a Hanano koukej už rodit ať mužu taky a bez předbíhaní 😉

paajaa
10. srp 2010

Krásné ráno,
hlásím, že u nás je vše v pořádku, jen jsem se sem nějak nedostala. Včera jsme byli kvůli cenové nabídce na krb, tak jsem zvědavá na tu sumu. Jen si musím postěžovat, že to naše mimi, že nějak zlobí. Včera se asi jednou neohlásili bublinky- asi byla siesta. Trošku mě to znejistilo, ale zas si říkám, že je přece vše ok, tak proč se strachovat.
Už se nemůžu dočkat toho pátku, ale bohužel to vypadá, že manžel ten utz nestihne- bude muset být v práci. ☹

Kopi: tobě držím place, aby se mimi ukázalo co bude. Mě se dnes zdálo, že mi bude mít holčičku.

ee.liska
10. srp 2010

ahojky 🙂 dneska krásně, ale žádný hic

@nikissek28 garuluju k první porevizní, a přeju aby už jich moc nebylo, max tak jedna 🙂 🙂 🙂

@handm taky se na to už týden chystám 😝

@ivomal ta tvá snad na sebe taky nenechá dlouho čekat 🙂

@mari111 teda abys fakt nakonec hananu nepředběhla 😀

@paajaa to je škoda že to manža nestihne, já byla taky na utz ve 30tt sama 😒 ale určitě si to užiješ 😵 a určitě je všechno v pořádku, mimi jen lenoší 🙂

@kopa držím palečky na dnešní utz 🙂 🙂

hanana
10. srp 2010

Dobre ranecko holky dneska na me taky mylete ve 12 jdu na ten chmat tak snad to pomuze ...... 😝

ee.liska
10. srp 2010

@hanana tak to budu držet palce 🙂 snad to nebude moc nepříjemné

hanana
10. srp 2010

dik eli taky dooufam ze to nebude tak hrozny ale potrebuji trochu popostrcit..... 😵

aronek
10. srp 2010

@hanana držím palečky, aby to moc nebolelo a pomohlo 😉

ee.liska
10. srp 2010

Info od petros a Filipka:
Filipek se včera vážil, už má 1820 g. Vrátila se mu žloutenka, tak je zase na modrém světle, už jí ho chtěli dát na pokoj, tak až příští týden.Ale jinak je zdravý a všechna vyšetření ok. žloutenka ho unavuje ale už papá 30ml, něco papá ám a něco musí ještě sondou. Petros za ním co 3h chodí a stará se o něj sama. Už je z toho tam chudina na nervy, ale moc šťastná jak je na něm den po dnu vidět změna. je prý celý tatínek a do konce srpna by melí být doma 😵

farmarska
10. srp 2010

ahoj holky, vůůbec nestíhám dočítat ani psát, včera byla inventura skoro do půl jedný v noci, a večer jsem ještě musila ke kozám, páč už mi jedna prvnička porodila dvě kůzlata 😵 a dnes bbylo kolem nich lítání a chystání dalšího chlívu pro druhou co bude taky rodit co nevidět a ted už pokecat nestihnu, páč musím mazat do práce 😝 tak se tu mějte, opatrujte a zítra snad načumnu na dýl 😉

kopa
autor
10. srp 2010

Ahoj holky,děkuji za držení palečků 😵
Je tu někdo?? 😕

kopa
autor
10. srp 2010

Já mám pro vás překvápko 😀 😀 😀

kopa
autor
10. srp 2010

tady nikdo 🤐 🤐

kopa
autor
10. srp 2010

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂 🙂
jsem tu z UTZ!!!! Na utz vše v pořádku,akorát byla špatná viditelnost Ale mimík važí 1544g 😅 😀 a odpovídáme 31+3 😅 😀 jsme se zase o týden posunuli kvůli váze (ale ptala jsem se zda se mi nák změní termín a doktorka říkala,že nejspolehlivější je určení stáří dle utz ve 12tt a 20tt- takže zatím u mě platí 15.10.) Placenta na zadní stěně a mimi je hlavičkou dolu.

A mám pro vás překvápko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Véčko se nám krásně ukázalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Je to CHLAPEČEK 😵 😵 😵 😵 😵 😵

natalie77
10. srp 2010

Kopi, jééééééé chlapečééééék 😵 😵 😵 😵 . Moc blahopřeji, říkala jsem Ti, že v Gennetu to odhalí 😀 . Tak doufám, že už máš něco modrého doma 🙂 .
jsem ráda, že je vše v pořádku......

natalie77
10. srp 2010

manža byl celej poprděnej, co?

kopa
autor
10. srp 2010

@natalie77 Děkuji 😵 😵 Ty varlata byla dneska vidět nejvíc z celého Utz 😅 😀 to byl záběr 😀 Modré nákupy mě čekají 🙂 byl se mnou manža a ten na ty nákupy není.

kopa
autor
10. srp 2010

@natalie77 Manža chytračil,že to přeci bylo jasné 😨 že to bude kluk 😅

ee.liska
10. srp 2010

@farmarska jé kůzlátka 😵

@kopa moooooooc gratuluji ke chlapečkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 co manža, jak se mu na utz líbilo?? a váha je krásná 😎 teda konečně to víte 😵

natalie77
10. srp 2010

Ahoj holky, nestihla jsem dočíst, strašně totiž prndáte 😀 .
Snad jste všechny v pořádku...
Dneska držím pěsti, ať @hanana zafunguje hmat a mimčo se začne klubat... 🙂 .
@farmarska ty se v práci udřeš 😝 , už abys byla doma, opatruj se.....co RObča, jede někam s tchánovcema, nebo ho nevezmou ani na zmrzlinu?

U nás jinak oslava dopadla dobře, malej byl tak zlatý, moc krásně se ze všeho radoval...no fakt dojemný...bude to i pro mě zážitek na celý život, jak se s blaženým výrazem na tváři koukal kolem sebe a byl šťastný...

Tak jdu něco poklidit a pak se ukážu, když bude Mára ještě spát.

kopa
autor
10. srp 2010

@ee.liska Eli na utz se mu líbilo,ale dneska fakt byla špatná viditelnost.Minule toho bylo vidět stokrát víc 😅 Ale doktorka říkala,že dle Utz ve 20tt by mělo vše být v pořádku,že tam žádnou vadu nevidí a že krásně prospívá a to je prý nejdůležitější.Pak tam byl na mě mrknout ještě jedne doktor a ten říkal,že je vše v pořádku(trošku mi bylo trapně,že přes ty mé špeky nic moc neviděli 😔 😅 )

kopa
autor
10. srp 2010

jdu si na chvíli hajnout,pak vás dočtu.Zatím papa 😵

natalie77
10. srp 2010

@kopa chlapi vždycky pak chytračí.... 😀 no to je fajn, já byla na těch velkých utz dojatá, jak byl manža takový jiný....koukal na ten monitor tak mile...no a když mě chytil za ruku a byl celý dojatý, když malý vyplázl jazyk....tak to jsem málem začala bulet....
Holky mám děsný před menstruační syndrom....pořád jsem na brek, mám takový vnitřní stres....no a strašná nespokojenost se sebou... 😝 😠

paajaa
10. srp 2010

@kopa: mooc gratuluji k chlapečkovi. Konečně se vám ukázal. Já doufám, že nám se ukáže už v pátek, aby jsme nemuseli, tak dlouho čekat. 😉

@natalie77: tak to máš hnusný premesnstr. syndrom. Už by mohl být poslední, co??

@ee.liska: díky zaz zprávy od Petrosky. Hlavně, že malý hezky přibírá. Je mi jasné, že doma by jim bylo lépe. Ale co by mamina nevydržela pro svého potomka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru