Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. čer 2009

no taky si říkám, kde všichni jsou 🙂 kdy se mi to zas poštěstí v tuhle dobu být na netu 😨

markee
24. čer 2009

Dobrý večer holky,dnes jsem jak přejetá parním válcem. Dopoledne teda dobrý v půl devátý jsme šli na návštěvu na dětskou párty a přišli jsme dom před půl druhou. To bylo opravdu super,pak šla malá spát,tak jsem si lehla,pže jsem dopolko seděla a bolelo mě břicho. No a když se malá vzbudila,tak měla teplo 37,7. Takže jsme rušili další návštěvu,měli jsme jet k příbuzné,která za měsíc má rodit. Jenže,aby jí malá nakazila,to jsme fakt nechtěli. NO já dojela do města,na poštu a koupit malé nějaké ovoce. A když jsem přijela,tak mě bolí kosti a klouby. No doufám,že na mě taky neleze nějaká nemoc. Chjo.
Zítra se snad ukážu,manža jde do práce,takže PC bude volnější.Ale uvidím jak mě a malé bude.

nicollka
24. čer 2009

ahoj holky, tak jsem si nakoupila ovoce, zeleninku, kuřecí řízky, něco vymyslím. Tak ovulka asi byla, protože mě opět bolí prsa ale uplně maximálně, hrůza. Tak uvidím snad dojde mrška jedna tak jak má tak cca 28dc ... nebo vůbec.
Moc moc gratuluji Mury k pohybům, Vendul ke krásnýmu miminku, fotečka je super. no idiotka a zase nevím co dál...moc moc se omlouvám, ale poslední tře dny jsem jsem uplně vygumovaná.
Ukrojím si chleba a za 5 minut ho hledám, jsem nervní a fakt zuřím, kde ten chleba jako je, protože malej chce taky, hledám všude a nic. tak ssem mu dala rohlík...jdu si pro džus do ledničky a ejhle ... chleba :D a to je pořád něco, stačí blbých 5minut ty jo.

nicollka
24. čer 2009

jo a dnes jsem se dozvěděla že malýho vzali do školky, to mi spad kámen ze srdce uff

kopa
autor
24. čer 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
Tak hlásím dorazila mrcha,najednu stranu jsem ráda a na druhou mě to trošku mrzí 😔 No doma si nejsme schopni o tom promluvit 😔Neřeším to už ted jsem vydržela asi 14dní se nebavit o mimi,trhla jsem rekord 😀 Myslím,že mě prostě není souzeno 😔

Lucierob to mě mrzí,že jsi byla v nemocnici 😔 Ale ted budeš mít klidek a budeš moc s námi koníkovat více 😀

farmíku kde ty jsi celý den?Jsi v pořádku?To mi na tebe nesedí,páč tu vždycky jsi 😕 😕

kopa
autor
24. čer 2009

Nicollko super,že malého vzali do školky 😵
Nikčo já jednou strčila do ledničky taky chleba a do koše jsem omyla hodila ponožky 😀

kopa
autor
24. čer 2009

Eelisko co ta tvoje mrcha??Už došla?
My jsme ted sexily 😅 a najednou na prostěradle krev,tak mi to přítelák urychlil 😀 😀

kopa
autor
24. čer 2009

Tak dobrou noc a hezké sny.
Mirax tobě držím palečky na zítřejší kontrolu 😵 😵

hanana
24. čer 2009

caute holky
tak jsem tu zpet, co je noveho????
barbados byl super, tak jenom cekam na testeni, chtela jsem se zeptat kdy vam to ukazalo prni // na testu?

kopa
autor
24. čer 2009

Ahoj hanana,super že jsi se vrátila 😀 A jak jste se měli?
Hana myslím,že holkám se // ukázali již 10-12 den po oplodnění 😉
a ted jdu do hajan 🙂

hanana
24. čer 2009

dobrou kopi dik moc
Mirax drzim pesticky

hanana
24. čer 2009

jinak bylo to super pocasi , super more, dobry hotel co vam budu vykladat, ale uz zase sup do reality 😵 😵

farmarska
24. čer 2009

téda jsem se tu dnes dostala až teď a koukám kolik jste toho nakecali! 😕

něco novýho? 😉

ee.liska
24. čer 2009

kopi 😠 😀
já niiiiiiiic 😒 ach jo
holky akorát jsem dorazila tak nedočítám až zase v sobotu ☹ papa

farmarska
24. čer 2009

kopi jé ty se o mne bojíš 😅 to mě mrzí 😅
naštěstí se nic nestalo, jen mám ted´manžu doma, tak mi to dopoledne s ním nějak uteklo a pak jsme jeli nakupovat a pak jsme se stavovali u našich a najednou byl večer 😕

holky ted jsem vás teprve dočetla, ufff 😝

farmarska
24. čer 2009

elí to mě mrzí že tě ta tvoje mrcha pořád takhle zlobí 😠 to už musí bejt napalici 😠 😠

kopi tak freťáček je dnes už ok.?

Pájí ten tvůj chlap je ale poleno 😠 řekni mu ať dostane rozum, nebo si ho podám 😠
namíchám mu spešl koktejl ze španělských mušek a bude to! 😀 😀 😀

Mury gratuluju k pohybům!! 😵 😵

Hani supr že jsi si dovolenou užila 🙂

terci na to že jsme si tak podobné se poslední dobou opravdu míjíme 😀

Nikol máš dny blbec,... 😢 tak ať je brzy líp! 🙂

Mirax zítra na tebe myslím !!! vše bude ok. 🙂 🙂 🙂

farmarska
24. čer 2009

holčindy moje jsem utahaná jdu spinkat 😵

tak dobrou a zejtra tu chci číst jen samé dobré zpravy! 😉

aronek
25. čer 2009

Přeji dobré ráno 🙂 ,
hlásím, že na vysočině zataženo, ale tepleji. Já chci léto ☹ .
Jinak u nás probíhá snažení nesnažení, v době ovulky máme protisměny, takže se nepotkáváme 😠

aronek
25. čer 2009

nakonec si na to snad budem muset vzít dovolenou 😠

paajaa
25. čer 2009

Krásné ráno,

Aronek: tak to by teda nějakou dovču chtělo. 😉

Farmi: dneska jdu k Dr., takže tak spolu s jeho inmfem to s manžílkem proberu. Myslím, že mu tam něco přeskočilo a musím to zase nahodit zpátky 😀

Kopi: neboj kočko, taky se mimi dočkáš. Jo dopadl nějak dobře ten pohovor co měl přítel na práci?

Luci: drž se a ať ti ty týdny rychle utíkají

aronek
25. čer 2009

Paaji: já bych si jí klidně vzala, kdybych věděla, že to vyjde, jen nevím, co bych říkala, kdyby se mně někdo ptal, co jsem dělala o dovolené 🤐

kopa
autor
25. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Farmi fakt jsem měla o tebe strach 😅 Fretak už byl dneska ráno v pohodě 😉

Paaji přítelákovi včera tepeve odpověděli,že ne,že našli vhodnějšího kandidáta 😒 Tak jsme včera hledali a nic...to jsou jen samí manažeři,obchdoní zástupci,bankovní poradci... 😠

kopa
autor
25. čer 2009

přítelákovi to už začína taky lézt na palici 😒 fakt se snaží,ale já vám fakt nevim koho ty zaměstnavatelé chtějí... 🙄
No tak se tady mějte,musím pracovat a Mury co jsi včera nakoupila?

kopa
autor
25. čer 2009

Eelisko a co ta tvoje mrcha?A od kdy se budete snažit? 😕

mirax
25. čer 2009

Ahoj všem a hezké ráno! 🙂
Tak jsem zpět 🙂 a nesu dobré zprávy 🙂 🙂

Odpovídáme 7+5, minule 5+5, takže mimi roste přesně.. 🙂 Měří 14mm, srdíčko tluče 🙂 🙂
14.7. jdu na NT screening a na odběry.

Moc děkuju za držení palečků, zabralo to 🙂

kopa
autor
25. čer 2009

Mirax obrovskáááááááááááááá gratulace 😵 😵 😵 😵

paajaa
25. čer 2009

Mirax: supééér zprávy. Tak se držte a jen tak dál

Kopi: to je hrůza s tou prací. Věřím, že přítel už toho má dost. Tak snad brzo něco klapne.

kopa
autor
25. čer 2009

Paaji snad ěco klapne 😔 Včera jsem večer trošku poplakala a on hnedka si šel hledat práci.Nechci aby si to kvůli mě tak bral 😖 Navíc ted nemám ani náladu na mimi,mám jiny představy 😅 😉

nicollka
25. čer 2009

ahoj holky, moc velká gratulace mirax 😀

Za chvilku pošupeme do školky zjistit co a jak dál. Jsem moc ráda že nás vzali. Asi jen 10 takto malých dětí, víc nic.

Dnes mi teplota klesla až pod čáru, takže jestli zítra nestoupne zpátky, tak jsem zasse asi anovulační, ale prsa bolí dost ach jo. Už at je příští pátek to už by snad měla být i další mrcha po duphastonu

nicollka
25. čer 2009

jojo kopi práce je ted hrůza. Kamarád taky hledá, ale to co mu nabízejí jako že 50,- na hodinu 😲 🙄 sou normální? a nebo zase jen brigády...no ale to nic neřeší no..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru