Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
28. srp 2009

Paajino zlaticko beres mi to z huby my to vyroci mame v nedeli 30.8 a ja jsem si to tak planovala, ze bych taky dala darkem // ale asi z toho nic nebude 😒

kopa
autor
28. srp 2009

😅 Hani ale někde jsem četla,že když je růžový špinění tak to může být těhu 😅 A na testu ani stínek?

kopa
autor
28. srp 2009

a my už máme po výročí 7let a nic 😅

hanana
28. srp 2009

kopi ja nevim mam nejakej takovej blbej, ma to takovy to okynko, a jsem si rikala ze tam snad nejakej stinek je, ale pak se mi zase zdalo ze ne, tak jsem hledala jakou to ma citlivost, a napsany to tam ani neni, tak jsem si rikala ze si koupim jinej jesli do te doby nedostanu ms, ale jak se znam tak sotva koupim novej tak to zacne... 😒 😒

hanana
28. srp 2009

kopi my jsme spolu tak 9 ale je to rok od svatby.....

bobinka22
28. srp 2009

Dobre rano holky,

Zlababo:Velka gratulace ke //. 😵 😵

Ja od dvou sedela na zachode,a vruce drzela lavor.Nevim z ceho ale tento tyden uz to je podruhe.Nevim co malemu nesedlo.
Uz jsem zoufala.A to me nastesti vzbudila urputna zaha.Prisaham.Ze jsem myslela ze mam v krku ohen. z toho se vyklube WC A LAVOR 😠 😠
ve tri jsem sla spat. 😀

hanana
28. srp 2009

neboj vsak se dockas jen at strika na spravne misto 😵 😵 😵

paajaa
28. srp 2009

Hana: no to je jedno, že nebudou // jako dárek k výročí, ale halvně aby byli.

Kopretinka: teda to je krásný graf. Jsi rychlík. No je to jasné, že vy jste to tedy rozhodne náhodě nenechali. Myslím, že klidně za 8-9 dní můžež zkoušet testík. Nebo jak to plánuješ. ???

Kopi: však se taky dočkáš 😵

zlababa07
28. srp 2009

hani, když píšeš, že spíš ne, tak nebyl tam třeba aspoň náznak stínku? I to se počítá, koukej na mě 😉

hanana
28. srp 2009

bobinko chudinko, chtela bych te uklidnit, ale nevim jestli je to pravda, tady u nas se pri porodu nedela klistyr ani nic tak nektere maminky rikaji ze pred porodem zvraci a kadi... ze se telo cisti na porod... 😉

zlababa07
28. srp 2009

bobinko, teda ty trpíš. Už aby malej vylezl, co? tak držím palce, ať je to rychle!

bobinka22
28. srp 2009

hanana:
Tak ze spod uz se cistim snad 14dnu.Ted zacalo to zvraceni. 😒
Ale snad to brzo prejde.Je mi jako bych byla po opici a pekne opila... 😀

ikopretinka
28. srp 2009

Hani, já tehdy 27 a 28DC růžově špinila a bylo to těhu, test mi vyšel 27DC stíneček, spíš duch, ale ten hodně citlivý rapid a mamatest 29DC stín až 31DC //. Ještě by ti vyjít v klidu mohl a pokud to špinění bylo uhnizdování, vyjde až pár dní po něm, do té doby než se zahnízdí nemůžeš mít ani HCG a to pak musí dojít na určitou hranici, já bych to černě neviděla 😉

ikopretinka
28. srp 2009

PAji , raději si nedělám žádné iluze, trefit jsme ji museli, ale // být nemusí. 😕 Testit? Nevím kdy, dřív jak 30DC to asi nemá smysl

kopa
autor
28. srp 2009

Bobinko ahoj 😉
Teda to je mi líto že más furt takové stavy ☹ ale snad už bude Vojtíšek brzy venku 😵 😵

Holky a jak dlouho vydrží spermie po styku?

aja.83
28. srp 2009

Ahojky, já slyšela, že spermie vydrží až 48 hodin...

kopa
autor
28. srp 2009

ahoj Aji díkes 😉 a co ty MS ještě nedorazila?

zlababa07
28. srp 2009

Kopí, přebornice prý až 5 dnů, ale nromálně tak 48 - 72 hodin po styku.

kopa
autor
28. srp 2009

Zlababi aha takže to vydží 3 dny ju?tak to mám do dneška 😀 😀

aja.83
28. srp 2009

Holky, dnes jsem byla na kontrole. Docela v pořádku, děloha se prý zavinuje, vše OK. Až na to, že mi doktor našel v děloze cystu, prý asi 3,5cm. Přišlo mi, že to ani moc neřeší, tak snad to nic není, prý by se měla vstřebat. Jinak říkal, že po fyzický stránce se klidně můžeme snažit hned, ale mám počkat aspoň na tu první MS.Prý by ale chvíli počkal kvůli psychické stránce, prý abych se v dalším těhotenství tolik nebála. Já říkám, že to se budu bát stejně, ať to bude teď nebo za rok. Takže už aby tu byla ta MS a pak na to vlítnem 😀

bobinka22
28. srp 2009

No jo,,,Ja jsem takovy chudacek.
Ale jdu tak za 2 hodky za tchyni do prace,tak pujdu 3 patra ven pesky a pak to vyslapu pesky nahoru.Mozna mu pomuzu.Protoze jestli me dneska bude zase tak trapit.Tak uz nevim.
Ale co ja pro nej nevydrzim ze?
😀 😀 😀 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Aji tak super 😉 Už aby ti došla MS,pak to všechno utíká 😵 a brzy najdeš // 😵

zlababa07
28. srp 2009

Bobi a manža by nepomohl? 😉
Aja, ta super, cystička nemusí být nic závažného, většinou se vážně vstřebá a vyplaví sama s ms, takže to bych neviděla jako problém. A s tím snažením to je dobrá zpráva, myslím, že ta psychika je na tom asi nejdůležitější, pokud je tělo smaozřejmě v pořádku. 🙂

bobinka22
28. srp 2009

neeeeeeeeeeeeeeee.
On????Jen mu reknu ze uz musiiii.A on couvne a rekne N E ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Je to srab ,boji se.
Uz ho prosim tyden.A uz jsme byli i pripraveni naladeni vsechno a on couvnul.Nevim co pomaha krom toho sexu.
Je to trouba.
A dnes jde jeste na pivo,Tak rikam ze by me to mohlo jak naschval chytnout.
Za to ze mi nechce pomoct on.I kdyz rekne ze jde na tri,tak vim ze prijde tak ze nemuze chodit.No i kdyz mi to slibil.Muze me prekvapit ze?
Ale chodi na pivko tak jednou za 3 mesice,ALe tewd nebyl uz 4 mesice.
Tak jsem zvedava,Jen me strasne boli zada u leve lopatky.
🙂

aja.83
28. srp 2009

Já myslím, že už jsem na tom psychicky docela dobře a myslím si, že spíš když už se budeme snažit a budu očekávat //, že mi bude ještě lépe 😉 ! Holky, to by musel být vážně pech, aby se to opakovalo znovu. takže musíme být optimistky!

paajaa
28. srp 2009

Hana: tak rychle kup mamatest ať jsou další //

Kopretinka: já vím, že z toho // být nemusí, ale já tomu věřím. 😉

Kopi: tak to buď dneska pěkně hodná ať je dlaší várka spermíků. Já mám zásobu ještě do soboty 😀 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Paaji budu moc hodná,udělám dneska gulášek a možná i knedlíčkovou polévku 😉 ale už mi psal mail že půjde nakoupit,tak snad bude doma vše o.k 😅

zlababa07
28. srp 2009

Kopís, janý, nesmíš z něj být takhle paf, on jen dělá fóry a navíc si to v tomhle případě tak trochu zasloužil.

Bobi, no neplaš, co když tě to chytne, když manža nebude moct chodit? Máš někoho v záloze, kdo vás oba odveze 😝 ?

bobinka22
28. srp 2009

jo,ja mam v zaloze 3 lidi.Ale on me nasere,kdyz nepujde k porodu.
Celou dobu jsem s nim nepocitala,bo se vyhybal porodu.Ale pak jsem o tom prestala mluvit a on mi rekl ze na to nebudu sama ze bude semnou.Takze se sam rohodl ze semnou pujde.A jestli pojedu dneska a on u toho nebude.At si me nepreje.Ja to zvladnu klidne sama,co mi taky\ zbyva ze?
Ale pamatovala bych si to... 😠 😀 😀

hanana
28. srp 2009

pajji tady mama testy nemame coz je smula, protoze pro vas vsechny se to suprove osvedcilo a vite ze nekeca, ja jdu do mesta tak nejakej jeste koupim dneska , jinak jsem si po netu objednala 20 ovu a 20 tehu testu ale nevim kdy prijdou.... 😵
tak pa ja valim do toho mesta

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru