Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. čer 2009

secret tak brýle příště vyloučím 😀

hanana
25. čer 2009

secret dik moc

kopi mas pravdu, uz to stejne nebude a obdivuji vas co jeste zadne mimi nemate, pro me je to hrozne ale malej me drzi nad vodou

secretacka
25. čer 2009

farmarska: Ordinace zkončila, tak máš o jedno rušení méně. Dočteno už máš, tak ještě zabav chlapíka, ať máš klídek. 🙂 Vyšli ho na pivo nebo co pije. 🙂 Jak se cítíš?

kopa
autor
25. čer 2009

Farmi fretak už je v pohodě,nahání samice,Ale uplně v pořádku bude,až si bude honit vrabce 😀 😀 😀 ted ho to asi ještě bolí 😅 😔

farmarska
25. čer 2009

kopi to mě štve , to tvoje příbuzenstvo! 😠
Kopi ale nic si z nich nedělej, dyť to jsou pitomci a přeci si takovejma ubožákama nebudeš kazit víkend 😅
Kopi pevný nervy a jedním uchem dovnitř druhým ven 😉 Hlavně když jste teďka s přítelem v poho, to je nejdhlavněší a na ničem jiném v podstatě nezáleží!!! 🙂

kopa
autor
25. čer 2009

holky já už tdy pět minut odcházím... 😀
Hana věřím že synek,tě drží nad vodou.Mě drží to,že taky budu mít jednou mimi a že se dočkám a všem který mi ublížili se to vrátí 😝

farmarska
25. čer 2009

kopi my taky musíme v sobotu k tchýni-tchán má narozky 😝
to bude zase vopruz 🙄

secretacka
25. čer 2009

kopa: Sice nevím nic o tvých problémech a příbuzných, ale věř mi, že skutečně boží mlýny melou. Neboj, jednou na ně dojde a vše se jim vrátí, až to budou nejmíň čekat. Hlavně se drž, nenech se od nich nervovat a užívej si s přítelem. Hlavně musíš být v klidu. To je pro tebe nejdůležitější.

kopa
autor
25. čer 2009

Farmi mě taky 😠 To zas budu poslouchat,že se taky dočkám a nebo celou návštěvu budu vzduch(to by bylo nejlepší)Víš hlavně mě mrzí to,že jako jsem potratila a nikoho to vůbec nezajíma,ale bejt to švagrovka tak se to řeší ještě rok,ale tchýně by mě uklidnila,že na podobném zákroku byla 3 🙄 😠 🤐

kopa
autor
25. čer 2009

Secret ani nechtěj vědět 😀 😀 tchýně mě fakt psychicky deptá 😔 začalo to od potratu...
Holky musím jít přítelák se tlačí s Budvarem k Pc 😀

farmarska
25. čer 2009

secret pořád kupodivu dobře 🙂 není mě špatně, jen mne trochu bolej prsa-mám je snad o dvě čísla větší 😝 a mám furt na něco chuŤ a žeru jako vzteklá 😅
A jak je tobě?
Já jsem taky na pracáku 😀

kopa
autor
25. čer 2009

Já chci taky na pracák 😀 už jsem tam dlouho nebyla 😀 naposled v čekárně byli i bezdomovci to byla schow.tak pa

farmarska
25. čer 2009

kopi tak furt neodcházej a kecej 😀

secretacka
25. čer 2009

kopa: Něco obdobného znám. Pokud to aspoň trochu jde, tak se na setkání s nimi vykašli a jinak si říkej, že jsou to ubožáci, kteří nebudou nikdy šťastní, zatím co ty šťastná budeš. Určitě se Ti to vše v dobrém vrátí.

farmarska
25. čer 2009

Hani ten můj je domabyl , takže asi budu muset poslouchat jedním uchem jeho a druhým vás 😀
ted zrovna mi dává písničkový hádanky...
pouští mi písničky a chce abych hádala co to je za skupinu-zpěváka 😀
a pořád se mi vysmívá, že nic nevím 😠
poští ale samý příšernosti 😝

hanana
25. čer 2009

farmi aspon mate doma veselo 😀 😀 😀

secretacka
25. čer 2009

farmarska: Tak to mi snad prsa nevyrostou. Ještě před otěhotněním jsem měla číslo 8, to by mi po dvou číslech nahoru snad padly ke kolenům. 😀 Mě je taky dobře, ale mám problém. Strašně mi smrdí lidi. Nemůžu jet hromadnou dopravou, protože se mi tak navaluje, že mám strach, že je pozvracím. Asi budu vyrážet do práce o 2h abych tam došla, přes celý Brno. 🙂 Co se týká chutí, tak mě teď strašně vadí sladkosti a brambůrky... za to bych se teď umlátila po zelenině a ovoci. Hlavně rajíčátka jím denně.

hanana
25. čer 2009

secret ja to s tema lidma mela to stejny.... 😝 😝
ale chutema naoopak fuj byla zelenina i ovoce a manamka byly bramburky a sladkosti

secretacka
25. čer 2009

hanana: Vzhledem k tomu, že pracuji v obchodě, kde mám obsluhovat lidi, tak je to trochu problém. Musím je obsluhovat s otevřenou pusou. 😀

farmarska
25. čer 2009

já taky teď obzlášť miluju to nezdravý 😅 čokolády, bramburky dortíky.. 😅 a zeleninu teď vůůůbec nemusím a vidím jogurt a otáčí se mi žaludek 😝 😝
Holky teď mi normálně pouští ňáký Psí Vojáky... no to je něco! 😝 zná to někerá? 😕
to se nadá poslouchat, hlavně ten zpěvák se nedá poslouchat a navíc zpěvák mektá samý nesmysly 😕 😖

Houby hezkej večer! asi se rozhodl mne tou svou hudbou odrovnat !!! 😀 😀 😀

farmarska
25. čer 2009

secret prsa u kolen, to jsi mne rozesmála! 😀
tý brďo al e 8 ! 😕 to si upřimě neumím ani představit 😅

secretacka
25. čer 2009

farmarska: Psi vojáky znám podle názvu, ale jejich písničky bych v životě neposlouchala. Chudinka, ten tvůj manžel asi nemá vkus na hudbu, jestli Ti pouští takové hrůzy. Jinak já jogurt papám každé ráno, jinak bych nevstala.

nicollka
25. čer 2009

ahoj holky tak jen dokoukám ulici a půjdu spát.

Koukala jsem a panuje tu i nakupovací mánie, krásné věcičky máte to joooo.

Hani chápu, měly by ty testy ukazovat hned po souloži LD to by byla paráda co. Já bych taky nejraději testila, ale jsem jen 6DPO a to kdo ví jestli vůbec nějaká ovulka byla ty jo. Testů mám doma asi 10kousků :D

hanana
25. čer 2009

secret tak to je dobry s tou pusou 😀 😀 😀
8ky co je to za pismenko? ja to jinak taky znam mela jsem plastiku protoze jsem je mela po kolena i pred mimcem 😀 😀 😀

farmarska
25. čer 2009

secret mě taky všichni smrdí-potem ,voňavkama, smradlavejma nohama, zatuchlinou a tak... 😀

nejhorší je, ale že si smrdím i sama sobě 😕
už jsem to tu před pár týdny psala.. normálně se musím třeba třikrát denně sprchovat 😝 jeětě že máme vlastní studnu a vodu zadáčo 😅

hanana
25. čer 2009

farmi fakt citis sebe??? to je divny to se mi nestalo... 😨

secretacka
25. čer 2009

farmarska: Tak to mi povídej, taky si smrdím.

farmarska
25. čer 2009

secret nemá 😀
ted poslouchám ňáký Majerovy brzdové tabulky !! 😅 😅 😅

farmarska
25. čer 2009

zítra si jdu koupit špunty do uší...jeho to nějak začlo bavit! 😀
ted máme naprogramu Neočekávaný Dýchánek.. 😅

no holky řekněte, jen ty názvy.... 😅 😅 😅 😝

nicollka
25. čer 2009

tak já pádím, snědla jsem půl melounu byl vynikajíci ale asi se vůbec nevyspím, furt jen lítám na wecko :D už aby bylo raní měření, jsem nervní jak ratlik před dobrmanem:D
Dobrou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru