Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
6. říj 2009

tak já na ms čekala 40 dní nebo kousek dýl ...

murynka
6. říj 2009

nicol to je super že také zvládnete to stěhování 😵 😵 to gratuluji!!!

a co zařizování stihnete vše do vánoc 😕 😅 ??

mě to děsně baví myslela jsme že se přitom rozvedeme 😀 😀 a ono ne my se shodneme 😀 😀

sarlotta
6. říj 2009

Markee, já nevím ale myslím, že divná je ona. Každý normální člověk pochopí, že tohle je šílená ztráta kor matka od dětí by si to měla umět aspoň představit a Tvoje postoje brát tak jak jsou.

Ono to prostě bolí, píchá u srdce, svírá v žaludku když má někdo to štěstí a má zdravé děťátko a Ty jsi ho mohla mít taky ... s tím nic neuděláš.

Celá tahle diskuse je o tom jak je svět nespravedlivý. Já se pořád snažím v tom najít nějaké poučení a nějaký smysl... a holt někdy to jde líp a někdy hůř.....

sarlotta
6. říj 2009

Mury ale Jiří je tam jen , pro formu" co 😎 😀

martinkal
6. říj 2009

Holky mám dotaz. Pořád mě pálí žáha, i když normálně nba to vůbec netrpím. Co si na to můžu vzít nevíte některá? 😒

sarlotta
6. říj 2009

martinkal můžeš si na to koupit renie-pastilky a nebo by Ti mohl pomoci i zázvor - třeba to lízátko pro těhulky.

hanana
6. říj 2009

markee ja cekala 36 dni to jsem byla 23tt ale asi je to u kazdeho jinak, jinak na mimca uz se podivat muzu , zasadne nechovam a hrozne mi vadi plac nemluvnete.... nejsi v tom sama 😖

markee
6. říj 2009

Martinkal,už ti pomůže co píše Sarlott. Ale já na to pila mlíko 😀 nechtěla jsem při Johance žádné prášky,prostě nic.

kerrie
6. říj 2009

Holky, já se dneska tak naprdla..................Jela jsem za naší maminou, my si takhle občas děláme naše dámský odpoledne, což je fajn 😉 No a u našich v baráku u výtahu jsem narazila na tu největší drbnu široko daleko......a hned samozřejmě začala vyzvídat všechno možný.............a vrchol přišel, když se mě zeptala, co čekáme, tak povídám, že holčičku a ona..........a TAMTO bylo co? A já: Co tamto? A ona: No tamto, co jsi potratila...... 😔 No ve mě by se krve nedořezal a chtělo se mi normálně bulet........Jak může být někdo tak zlej a těhotný mamině připomínat takovou věc a ještě tímhle stylem? A navíc ani nevím, kde to zjistila, od našich určitě ne. Fakt nechápu. ☹ Pak se ještě snažila vyzvídat, jak se malá bude jmenovat a to už jsem jí řekla, že to nikomu cizímu zatím nebudem vykládat, jelikož už jsem jí fakt měla plný zuby 😔 .........neskutečný, kam až ta lidská blbost a zloba může zajít. 😔

sarlotta
6. říj 2009

kerrie, to je kráva teda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinkal
6. říj 2009

Kerrie, to jsou hnusný lidi, navíc od ženský bych to už vůbec nečekala. No některý lidi jsou omezený 😠

Holky díky, zkusím nejdřív mlíko a pak tu mám renie, je to fakt děs. ☹

nicollka
6. říj 2009

Mury jojo je to tam uplně nový, takže první vánoce v novém domečku budou, jen pro polívku pojedu k našim, tu se musím naučit :D

hanana
6. říj 2009

martinkal ja brala taky renie nebo jak se to jmenuje, jinach bych to nedala 😒

kerrie
6. říj 2009

No to je teda kráva ☹ Navíc to neříkala s nějakou účastí v hlase, ale vyloženě prahla po drbech 😢 Ale co, prdím na ni. Nebudu se trápit, aby se netrápila i malá v bříšku. Ale že jsem si kvůli ní po dlouhé době zase připomněla toho našeho prvního drobka a bylo mi smutno, to je fakt. 😔

nicollka
6. říj 2009

Kerrie to teda byla koza, bohužel takových je víc ... měli by chodit s náhubkama.

murynka
6. říj 2009

ker 😠 ☹ ☹ ☹ nemám slov to je blbka 😠 😠 😠

nico takže tam budete mít vše hotové?a je to alespon podle tvých představ??

markee
6. říj 2009

Kerrie,to je mi líto. Ty lidi jsou opravdu bezohledný a koukám,že jich máme okolo sebe dost 😠

kerrie
6. říj 2009

Jojo, holky, některý lidi jsou fakt bezohlední........nic s tím nenaděláme ☹

Mury, vám už se ten baráček pěkně rýsuje, viď? Sofinku si přivezete do novýho, voňavýho bytečku 😉 😵

markee
6. říj 2009

Vy koukáte všechny na Ordinaci,co??? 🙂

nicollka
6. říj 2009

Mury jojo koupelna je moc pěkná, kuchyn i obyvák taky, nábytek si vezmeme svůj co máme tady. No akorát kuch, linku novou, ale tak to zvládnem zatím na té co tam je taková malá, a já chci pak novou rohovou. Malej bude mít svůj pokojíček a další dva pokoje se dodělají postupem. Hlavně že budem ve svém.

tercie
6. říj 2009

No huráááááá už to jde... tak dneska ani nebude co dočítat, nebo vám to někomu fachčilo?

kopa
autor
6. říj 2009

Ahoj holky,jsem tu jen na skok 😀
Tak degustace vína se povedla,ochutnala jsem 18 druhů vína 😀 😅 😝 Bylo to výbornéé.Pila jsem vína z Jížní Afriky,Lucemburska,Italie...No a u mě vede rose víno 😵 😵 Byla jsem ráda,že jsem vůbec došla domu 😅 a to mě ještě všichni přemlouvali at zůstanu 😅 😅

Asi dočítat nebudu,až zítra a tabulka taky až zítra 😉

markee
6. říj 2009

Tercie,ne nefungovalo to nikomu 😉
Kopy,téda,ty sis dala do nosíku. To je potřeba.

katyna6
6. říj 2009

tak jsem holky zase nakoukla....a velká gratulace murince a Sofince taky! 🙂 .Jen tak dál kočky! 😉

martinkal-taky jsem dnes četla o tom,co ti radily holky,zázvorový lízátka,nebo zázvorovej čaj by prý měl pomoci.Nebo i ty pastilky.

kopa-jéje,tak to jsi měla príma den,to bych si taky dala líbit... 😵

kopa
autor
6. říj 2009

Markee já jsem se bála,kdyby tam náhodou bylo mímo 😅 ale zase se nemohu furt omezeovat a kdyby tam nebylo,tak si to pak budu vyčítat. 😉

markee
6. říj 2009

Kopy,tak toho se neboj. Mímo ještě není živeno přes placentu,i kdyby jste ho počali.
Švagrová se ze začátku těhu,opila až zvracela,ale to fakt ještě nevěděla,že těhu je 😀

tercie
6. říj 2009

No ale stejně koukám, že jste tu byly dřív než já, a zkoušela jsem to i v tý době, a nešlo mi to...

Mury gratulka ke kontrole 🙂

Jo a Aronku, jsi tu ještě? Já jsem ti jen chtěla napsat, že když mi včera dr měřil NT, tak říkal, že má nějaký nový info ohledně toho a že už je prokázaný že ta hranice není 2,5 ale 3mm. Tak jsem ti jen chtěla říct, aby ses nebála o mimčo, že bude určitě zdravý!!!! 😵 😵 😵

Kopi týýýýjo tolik vína 😀 A šla jsi po dvou nebo po čtyřech domů? 😀

kopa
autor
6. říj 2009

Markee dobrá tak se nebudu bát 😉
Jen si myslím,že stejně mrch dojde.Už mě asi 4 dny pobolívá podbříšek a píchá mě tam.Navíc i čípek zlobí 😅 jednou je níž a pak zase výš,nedá s ev tom vyznat.

tercie
6. říj 2009

Kopi přesně jak píše markee, teď bych se alkoholu ještě nebála 😉 Já pila taky, po potratu jsem chlemtala jak bezedná 😎

kopa
autor
6. říj 2009

Holky došla jsem po dovu jen tak,tak 😀 ještě jsem měla za ůkol koupit rohlíky,ale v metru se mi chtělo hrozně čůůůrat.Tak sem utíkala dom a zastavila se ve večerce kde jsem koupila poslední rohlík,byl trošku jetej,ale nevadí.Stejně byl pro příteláka 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru