Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. lis 2009

jéé to já nejsem takovej rychlík ! 😀 ale snad ještě dnes bude 😉

murynka
23. lis 2009

farmi 😠 😠 to není těžké natáhnout fotku do PC slíbila jsi to ☹ ☹

aronek
23. lis 2009

farmi, válčím 😉 Dnes jsem měla půl dne na starosti nějakého studenta, takže moje práce stála. Vzhledem k tomu, že se mi vrátily nevolnosti, tak jsem ho málem 😝

farmarska
23. lis 2009

mury já vím, ale měj se mnou trošku soucit, ted jsem doklidila, dovařila a jsem uplně KO 😀 nožky mám nahoře a čučím na Ulici 😀 ale jen co se trošku zase vzpamatuju, tak jí sem šoupnu 😉
holky já jsem pořád totálně unavená 😝 😝 si neumíte představit, jakou mi to dá práci se vždycky donutit k nějaký jakýkoliv činnosti 😅 😅 😅
aron no nebylo by ti líp doma kočko? je mi líto, že ti je špatně a musíš dřepět v práci ☹

farmarska
23. lis 2009

ted čtu ten vtip od tebe aron...o tom jak jsem pilná 😀 😀 😀 houby pilná, totálně neschopnej lenoch! to byla jen nutnost 😝 co není nutné -neřeším 😀

aronek
23. lis 2009

farmi, proti mně makáš jak šroub. Já sice chodím do práce, ale pak jsem doma neschopná. Pokud to v práci ale nepude, tak jsem doma na to šup 😀

farmarska
23. lis 2009

aron prdlajz, já bych to v práci nezvládla ani za boha 😝 a to raní vstávání bych teda taky nedela 😝

hanana
23. lis 2009

farmi graluluji ke kontrole.... 😵 😵 😵 mimisek je krasnej zvladate to na jednicku 😵

mabe
23. lis 2009

farmi krasnej mimisek 😉

aronek
23. lis 2009

farmi však tělo vstává v pět, ale budím se v deset 😀 a odpoledne jsem mrtvá 😖

flair
23. lis 2009

Jééé, Farmi, ty už máš prcka v albíčku, krááásné 😵

murynka
23. lis 2009

jéé farmi to je prdíček krásnýýýýýý 😵 😵 😵 😵

farmarska
23. lis 2009

holky děkuju i moje modelka v břiše nechá děkovat 😀 😀
mury já ti dám prdíček 😀 macek to prej je! 😀 😀 😀

murynka
23. lis 2009

farmi 😀 😀 😀 víš že je to holčička ju???? 😵 😵

trendulina
23. lis 2009

Ahoj holky, tak se přidávám k vám. Jsem týden po revizi kvůli zamlklému těhu v 7tt. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho po zákroku jste ještě špinily? Já stále špiním, začínám z toho být lehce nervózní. V nemocnici mi řekli, že by to do týdne mělo přestat. Moje Mudr mi zas řekla, že to může trvat až 3 týdny. Ale nevím Mudr se tvářila jako kdyby se nic nestalo, ani neschopenku mi nechtěla napsat 😖 . Ve čtvrtek k ní jdu, ale říkala mi, že to bude spíš jen takový popovídání a že mě chce vidět až po 1. MS...

aronek
23. lis 2009

trendulin, je mi líto, že tě to taky potkalo 😖 Každopádně teď máš šestinedělí, takže špinění týden je v pohodě 😉

trendulina
23. lis 2009

Aronek
Děkuji za odpověď..A ještě otázka, chci začít brát Calibrum Babyplan, ale nevím od kdy, jestli už teď??V nemocnici mi řekli 6 měsíců pauzu, ale to dodržet nechci. Tak po 3. MS bychom se zase mohli začít snažit 😎.

sarlotta
23. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

Nových dušiček je mi moc líto ☹ ..... ale je vidět že to jde a že se to hýbe🙂))) hanik blahopřejuuuuuuuu 😉

Farminkoooooooooooooooooooooooooo super, skvělé, nádherná fotečka, úžasné miminko-jasné děvčátko 😎 😀

sarlotta
23. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 35tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 32tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO-dopadla báječně🙂
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 24DC
Hanana 23DC
Aja 83 19DC
Maarrtina 16DC
Zlababa 16DC
M.aa.b 13DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 11DC
Markee 9DC..............2.12.KO
Katyna 9DC
Eliss 8DC
Paaja 7DC
Sirella 4DC
Nicollka 3DC
Mari 3DC
Maendy 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 10DC.................KO 2.12.

sarlotta
23. lis 2009

trendulina calibrum zatím brát nemusíš, stačí kyselina listová a třeba kontryhel na sliznici a úpravu cyklu. Až se začnete snažit tak začni s calibrem-babyplan. Nebo zkus femibion 😉 No a taky pro manžu nějaký selen a zinek na spermijky-už teď.

MA se většinou neopakuje, spíš hrozí samovolný potrat kvůli nízké sliznici nebo nedržícímu čípku po revizi.

trendulina
23. lis 2009

Jj přítel už se vitamínama láduje. Mudra v nemocnici mi říkala, že jsem měla vlastně štěstí v neštěstí, ptž už se potrat sám začal rozjíždět, takže mi hrdlo ani nemusela příliš mechanicky otvírat. Ok, zítra tedy poletím pro kontryhel a listovku...

sirella
23. lis 2009

ahojky holky 🙂

Vítám taky novou dušičku...neboj mezi náma ti to uběhne strašně rychle 😉 Já se ze všeho nemohla vyhrabat a teď už mi to ubíhá...

Ahojky sarlotko...včera jse byla 5DC a dnes už jen 4DC...co to? co to? 🙂 Já jen tak...dnes už jsem 6...Já se strašně ráda dívám jak si pomalu ale jistě lezu nahoru 😀 😅

sirella
23. lis 2009

trendulina: co dáváš přítelákovi na zobání???Manža už by taky něco měl ale nevím moc co...poradíš?

trendulina
23. lis 2009

sirella:Mě mudra řekla, že má brát buď ty samé vitamíny, co budu brát já nebo stačí i obyčejný mulťák. Já aktivně hned jak mě propustili z nemocnici, letěla do lékárny a přítel už 5. den zobe Calibrum Babyplan 😀. No, snad to k něčemu bude, to čekání se mi zdá příšerný. Už aby alespoň bylo po první MS 😒

sirella
23. lis 2009

trendulina:Ani nevíš jak ti rozumím 🙂 ...mě skončila první poreviz. MS dneska ...čekala jsem na ni od 24.9 a došla min.týden(a to až po vyvolávačce)....ze začátku se mi to zdálo dlouhé ale čím je delší doba od revize tím mi to ubíhá rychleji 🙂 Napřed jsem chtěla divočit a začít se snažit po první MS ale počkám i na druhou...jsem srabík a dr. mi našla malý myom tak jsem trošku vystrašená něco pokoušet.Dr.v nemocnici mi říkal že snažení se doporučuje v rozmezí 2-6 měs. od zákroku ale že on je pro zlatý střed takže počkám na druhou MS a jdu do toho znovu 😎 Já nikdy neotěhotněla hned takže si stejně nějaký ten měsíc počkám...
A to že se chceš snažit po 3.MS ti absolutně schvaluju...ten půlrok se mi zdá fakt zbytečný...přečetla jsem na netu hafo diskuzí a skoro nikdo nečeká 😉

sarlotta
23. lis 2009

fakt jooo sirell🙂)))) to jsou věci🙂)))

sarlotta
23. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 35tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 32tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO-dopadla báječně
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 24DC
Hanana 23DC
Aja 83 19DC
Maarrtina 16DC
Zlababa 16DC
M.aa.b 13DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 11DC
Markee 9DC..............2.12.KO
Katyna 9DC
Eliss 8DC
Paaja 7DC
Sirella 6DC
Nicollka 3DC
Mari 3DC
Maendy 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 10DC.................KO 2.12.

sirella
23. lis 2009

sarlotko....děkuju za opravu 🙂

trendulina
23. lis 2009

sirella
No zdůvodnění Dr.-Vy jste ročník 86, no tak to nemáte kam spěchat, tak vám doporučuji 6 měsíců pauzu 🙄 . Ale vzápětí dodala, že se nebude zlobit, když přijdu třeba i o měsíc dřív. Nu uvidíme, myslím, že 3 MS je tak akorát 😉

sirella
23. lis 2009

trendulina:jééééééj...ty jsi ještě mlaďounká 🙂 Záááávidím...to máš ještě vážně času dost...to má pravdu,ale zas máš mladé zdravé tělo které to zvládne všechno líp.A pokud ti to řekla tak jak řekla tak to bych na tvém místě strach neměla.Já na dr.hodně dám...Já napřed byla krklá že se mi missed vůbec stal a říkala jsem si že za to mohla (protože mi předepsala moc listovky a vitamínů a pod) ale tady jsem pochopila že ze začátku člověk hledá důvody čím si to zavinil...já byla na sebe krklá že jsem se vztekala a pod Ale už vím že se stalo prostě něco co nešlo ovlivnit a od té doby je mi na světě zas líp 😉 A ona mi to dobře vysvětlila a řekla mi moje možnosti a co se může stát když něco uspěchám a pod. takže je to fakt lepší...
Strašně moc ti držím palce aby se ti zadařilo hned jak uznáte s přítelem za vhodné se do dalšího mimi pouštět a aby jsi nemusela moc dlouho čekat 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru