Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
29. pro 2009

😀 přesně tak...já si dávám taky kafíčko...ale zvykla jsem si na bezkofein.Nesco...jak jsem byla těhu tak jsem nic nechtěla nechat náhodě...jenže teď nedávno jsem četla že je to prý svinstvo tož nevím 😒 ...ale mně strašně chutná...s mlékem...mňam

tercie
29. pro 2009

Sirelko já si do toho třetího měsíce nedala ani ň, ale teď občas zahřeším skleničkou červenýho, nebo pivem po jídle 😀 a nebo šampíčkem, ale fakt vždycky jen trošku, abych udolala ty chutě, pak mám klid 😀

sirella
29. pro 2009

😀 to chápu...ono je to podle mne lepší než se deptat chutěma...prostě krapítkem to udolat a pak mít pokoj 🙂

tercie
29. pro 2009

To jsem taky četla, že to bezkofeinový je větší zlo než to normální. Já teda si dávám instantní a mlíkem, někdy denně, někdy jen občas. Myslím, že neškodí vůbec, to spíš ty hodně silný kafe a víc denně můžou něco udělat, když to mám skoro půl napůl s mlíkem, tak to je jako nic.

tercie
29. pro 2009

Jojo, trošku ochutnám, abych nedostala zmetka 😀 To říkala vždycky naše mamina 🙂

sirella
29. pro 2009

no budu muset přesedlat...já dřív měla ráda socáka bez mléka a bez cukru...no a teď k tomu nemůžu ani čuchnout 😒 Budu muset obevit něco jinšího....já už pila kde co...jsem trošku závislačka...už jsem píjávala i 2v1 a 3v 1...ty porcované... tak uvidíme...ale toho bezkofein. se chci zbavit...ale je to fakt síla...mě to chutná nejvíc 😎

handm
29. pro 2009

Já si při prvním těhu koupila bezkofeinový a to je tedy hnus fialovej.. mam to tu na stole, dala jsem si půlku hrnečku a musela to vylit 🙂 To si říkám, že radsi menší a slabší jedno opravdový... 🙂

handm
29. pro 2009

holky a od kdy je tedy mimo spojený s matčiným oběhem a všechno co jí, pije ona, vadí i mimu?! 🙂 jsem trochu pozadu, no.. 😝

tercie
29. pro 2009

Joo, taková vůně čerstvě namletýho kafe...ňam ňam... to jsem vždycky hrozně ráda čuchala 🙂

tercie
29. pro 2009

Handm placenta začíná fungovat v 11-12tt. Ale to neznamená že do tý doby se může nezřízeně chlastat a tak 😀 Prostě přizpůsobit návyky když zjistíš, že jsi těhu, ale nemá smysl se tím zabejvat dřív, to bysme nesměly nic, protože co kdyby náhodou... a tak to může bejt třeba půl roku... a půl roku se budem omezovat pro nic za nic a akorát se stresovat 😉

handm
29. pro 2009

🙂 terci, dekuju! Já se zatím nedostala dál než za 8TT, takže vím prd.. a zatím nechci moc zjišťovat dál, když nic, že.. .-)
chlastat určitě nebudu nijak zásadně, ale v klidu 🙂

sirella
29. pro 2009

přesně jak ti psala tercinka...já to četla taky...jen jak jsem ze všeho vyjukaná tak jsem potřebovala trošku uklidnit a tak jsem se na to včera ptala 🙂 A teď jsem klidná a na Silvestra si dám trošku bublinek s jahodou(teda jestli budou)...celkem se těším 🙂

handm
29. pro 2009

Sirel, ty si vyjukaná, ale už máš mladýho 🙂 já prd 🙂 a jsem vyjukaná ze všeho 😀

sirella
29. pro 2009

no jo...jenže jsem stará herka 😀 ...mladý se povedl v 25 teď je to horší

tercie
29. pro 2009

Holky, myslím, že jsme vyjukaný všecky tři, a zdaleka tu asi nejsme samy 😀

sirella
29. pro 2009

ale já osobně teda nedám pokoj bez druhého mimi 🙂 ...ono až to už nepůjde tak bude pozdě...

handm
29. pro 2009

no "herko" a kolik ti je?! 🙂 mě je 31 a jsem zatím bez dětí 😀
Terci, to máš pravdu..

tercie
29. pro 2009

Mě je taky třicet, vy herky 😀 Prostě když to nevyšlo dřív, tak to vyjde teď, ne? 😉

sirella
29. pro 2009

teď v prosinci 35 😝

musím se zas odmlčet... musím vybalit nákup...on manža nakupuje a já uskladňuju 😀 Hned jsem zpět

tercie
29. pro 2009

Sirel to jsou rychlíci ti tvoji nákupčí 😨

tercie
29. pro 2009

Holky, ale zase prej s těma miminkama omládneme 🙂

handm
29. pro 2009

to joo, má to prostě pěkně vymyšlené, ta sirelka..🙂 🙂🙂
35 je dobrý!! 🙂 kamarádka bude rodit v dubnu a to už jí bude 39.. a je to její první!🙂 a všechno naprosto bez problémů...🙂

sirella
29. pro 2009

jsem zpět 🙂
takže manža k 12 měsíčkům nemusí 😀 ...máme aj jahůdky...mňam 🙂
A koupil šampusy dva...a to jeden doma je(tchýňa dovezla 🙂 )
a tolik dobrůtek 😵...no do Nového roku už nikam nemusí...jen na pečivo tady do místního obchodu

holky ...já si myslím že tak do těch 40 je to v klidu 🙂 ...nebo se tím možná jen uklidňuju...a první dítko v 39 a bez problémů...to fakt zní dobře...hezky se to čte 😵

handm
29. pro 2009

mě chutná rosijskoje igristoje.. je sladoučky 🙂
taky myslim sirel, že je to do 40 ok, ale doufám, že to bude dřív!!! 🙂

peta79
29. pro 2009

Aronek- byl, ale jen jednu noc a část dalšího dne (narodil se ve dvě v noci). Potom byl na jipu a 4.den jsem za ním šla na nedonošenecké oddělení. Pustili nás díky tomu, že plně kojím a Šimonek krásně přibýval na váze.
Na pokoji se mnou byla paní, která rodila taky ve 36. týdnu jako já a její chlapeček měl 3kg.

handm
29. pro 2009

holky, teď jsem se dokonale zblbla...přepisuju si diar, věci do novýho a koukám, jak jsme se tulili v tom prosinci a hle, 10/12, tak jsem to hodila do stroje a vyběhlo mi, že jediné možné datum oplodnění je 10/12...
jsem se ale pěkne rozhodila 😀

sirella
29. pro 2009

handm...jééééje to vypadá kráááásně 😀 ...třeba se vám fakt zadařilo 😎 moc moc držím palůšky

tercie
29. pro 2009

Mě taky chutná ten ruskej, a taky ho mám doma 🙂 a jahody teda jen kompotovaný, ale to je fuk 😀

Handm fakt jo? Tak budem číhat, jestli se povedlo 😉

Sirell já jsem si poslala nákupčí švagrovou pr vepřový koleno, zejtra si uděláme ovárek, s křenem, protože už řízků a salátů a chlebíčků jsem tak na měsíc úplně přejedená 😀

handm
29. pro 2009

mě k tomu jahody nechutnaj, ani nevím proč 🙂
Terci, to by byl fakt gol.. my jsme se tulili opravdu jen 3x kolem toho, co si myslim, ze je ovulka.. a na štědrý den 😀

taky dobrý nákupčí .-) tercinko!!!
švagrová s bráchou maj tradici, že koleno dělaj na silvestra.. 🙂 já tedy ale tyhle věci nemám moc ráda!🙂
já mám nejradši těstoviny a brambory (všechno možný z toho) .. a taky caprese .-) tohle bych mohla obměňovaný furt dokola

sirella
29. pro 2009

já jdu teď vařit polévku z vepř.kosti a pak v ní rozpustím jelítka a budem mít falešnou ovarovou polévku...máme to moc rádi 🙂

a ovárek u nás jí jen manža...já jsem polívková

za chvilku je vyženu na pivínko a bude zas klídek...teď jsem jim uvařila brambory a manža dovezl výbornou sekanou...ještě byla teplá...a krásně voní 😵

a musím teda ale žehlit 😝 mě se nechcéééééé...u toho PC mi to tak příjemně utíká 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru